Eve Online > Wsparcie techniczne

Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility

(1/3) > >>

Decubitus:
Witam, czy komus sie udalo odpalic eve na notebooku z r9000 mobility i dzielona pamiecia? Jesli sie udalo to jak? Gra bierze i sie wiesza juz na samym poczatku... ma problemy z wygenerowaniem twarzy  :shock: no to juz jest przesada.

Dziekuje z gory za wszelkie, jakze uzyteczne info, odnosnie tego do czego sluzy, a do czego nie sluzy notebook i ile kosztuje komputer stacjonarny. Kompa zwyklego tez mam i na nim Eve chodzi slicznie, ale moja luba tez chcialaby pograc a ma notebooka (tak, dziekuje, wiem ile kosztuje...) dodam ze na w/w sprzecie World of Warcraft chodzi calkiem przyzwoicie.

Blaster:
Ja w pracy mam normalnego blaszaka z zintegrowana karta Intel(R) 82845G/GL pobierajaca pamiec z operacyjnej. Po rozbudowie pamieci do 512 MB da sie grac tylko twarze wyswietla jakies dziwne a po najnowszym patchu jak laduje niektóre twarze po raz pierwszy to albo wywala mnie z gry albo resetuje kompa.  :?

Dormio:
O ile dobrze pami?tam to ThinkPad T40 u?ywa modelu r7xxx i tam osobi?cie uruchamia?em EVE. Dzia?a?o to... hmm kiepsko, ale dawa?o si? zmieni? skill czy przelecie? kilka systemów.

Blaster:
A próbowal ktos moze odpalic EVE na laptopie z Intel 830M ?

Mick:
Hmm Dell Latitude 600 - Radek 9000 - Driver version 6.14.10.6476
Chodzi bez ?adnego ale. Tylko on ma 32M wlasnego DDR. Wiec nie wiem nic o dzielonej pamieci.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej