Autor Wątek: Artefakty  (Przeczytany 3059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Erkieter_SilenozII

  • Gość
Artefakty
« dnia: Luty 07, 2006, 12:54:58 »
Tak sobie przegladalem skile jakie sa dostepne w grze i zauwazylem skila ktory przyspiesza badanie artefaktow. Zainteresowalo mnie to ale nigdzie nie znalazlem odpwiedzi czy faktycznie w grze wystepuja jakies artefakty. Jezli tak i ktos z was kiedys cos "takiego spotkal " moglby mi przyblizyc to zagadnienie??
THX JDM2

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Artefakty
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2006, 13:11:37 »
Lista artefaktów
S? dost?pne jedynie w COSMOSie... i niestety/stety u?ywane do produkcji itemów na bazie BPC tam te? pozyskiwanego (które s? najcz??ciej bezu?yteczne).
Szkoda bo mog?yby np. przyspiesza? pewne dzia?ania w laboratorium, albo np. dawa? dodatkowe % do R&D...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

marioosh

  • Gość
Artefakty
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2006, 13:13:39 »
o kurcz?, a ja by?em przekonany, ?e artefakt to taki gracz, który gra ponad 2 lata ;)

Erkieter_SilenozII

  • Gość
Artefakty
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2006, 13:15:15 »
Kurcze a ja liczylem, ze tak jak w innych RPG bedzie cos w rodzaju bonusow do skili albo jakas fjana bron. :/

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Artefakty
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2006, 13:39:36 »
Ale? oczywi?cie z BPC mo?na wyprodukowa? np. w?a?nie bro?, booster tarcz etc. (swoj? drog? maj? fajne nazwy chocia? ich w?a?ciwo?ci raczej powiedzia?bym nie odbiegaj? zbytnio od T1). S?dz?, ?e tu mo?na powiedzie?, ?e Twoje oczekiwania s? spe?nione.
Zdecydowanie jednak IMHO pomys? z artefaktami nie zosta? wykorzystany na max mo?liwo?ciami jakie daje. Natomiast o ile pami?tam CCP trzyma kilka pomys?ów w szufladzie i mo?e kiedy? si? oka?e, ?e wykorzystaj? i t? w?a?ciwo?? artefaktów.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Artefakty
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2006, 14:31:24 »
Cytat: "Dormio"
Natomiast o ile pami?tam CCP trzyma kilka pomys?ów w szufladzie i mo?e kiedy? si? oka?e, ?e wykorzystaj? i t? w?a?ciwo?? artefaktów.

Ile CCP trzyma tych pomyslów to az glowa mala szkoda ze ujrza swiatlo dzienne soon TM

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Artefakty
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2006, 14:35:59 »
Wiesz... o niektórych zacz?li mówi?, ?e ju? nad nimi pracuj? (np. w?asne modyfikacje do konstrukcji kad?uba). Oczywi?cie nie oznacza, ?e pojawi? si? one w tej formie, ani tym bardziej, ?e pojawi? si? wkrótce. Niestety wszyscy wiemy jak to wygl?da.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Artefakty
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2006, 14:57:34 »
Cytat: "Dormio"
Wiesz... o niektórych zacz?li mówi?, ?e ju? nad nimi pracuj? (np. w?asne modyfikacje do konstrukcji kad?uba).


Yeeeeeaaaaaaaaaaa :D  :D  :D  :D  :D  :D