Autor Wątek: Co za %#@^&#&$  (Przeczytany 10821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« dnia: Luty 06, 2006, 01:36:04 »
Jeszcze mn? adrenalina trz?sie...

Co za sk....wiel nazywa battlecuisera Mimatar Shutle?


Kopa?em sobie w Sobaseki, a tu podlatuje jaki? *^*I$)($, Nerdarus si? nazywa? i kradnie urobek. Wkurzy?em si?, zalokowalem i wal? w niego. To co, ze ma BC, jest przecie? o trzy tygodnie mlodszy, a ja mam fajowe rakietki, no nie? Dupa. Rozp?aszczy? mi Ospreya trzema strza?ami, na szcz??cie zwia?em podem.

2 godziny pó?niej.
Dobra, trzeba odrobi? straty. Kupi?em drugiego Oska, za?ozylem sprz?t, lec? do innego pasa, ukopa?em gdzie? z 1/3 pojemno?ci Industriala, przylecia? jaki? Karakal. Teraz nauczony do?wiadczeniem, trzymam kurson "Warp to 15 km" i czekam gotowy wia?, w razie gdyby ten cho?by pierdn??. Ale ni? podlecia? i wywarpowa? si? zaraz. Pewnie BeeMa za?o?y?. Wróci?em do bazy zmieni?em sprz?ta na Badgera (ksywa Swallow  :) ) i wracam po rud?. Na miejscu cisza i spokój. Za?adowalem i wracam. A ko?o bazy Nerdarus. W fregatce. O ty (%(^$&*(. Dokuj?, zmieniam na Karakala... i nie ma go ju?. Grrrrrrrr.

Ale gdzie? tu musi by?, lec? sprawdzi? czy przypadkiem nie atakuje jaki? górników. Jeden pas, drugi, trzeci. JEST! Kr?ci si? obok jakiego? górnika. Rzucam BMa na kamyk obok niego, skok, skok na kamyk, 17km od celu, pe?ny gaz, dopalacz, info o celu, 15 km, psiama? wcisn??em target, ale to nic, jest tylko w promie, 12 km, klikam w ko?cu info, bardzo ?adnie, 10 km, cel si? zalokowa?, jestes mój skurwielu, ju? mi nie zwiejesz, czerwone klapki na oczach, ZABI?, ZABI?, ZABI?, 9000 m, niemo?liwe, ?eby mnie nie zauwa?y?, zaraz co to jest: battlecruiser information? BATTLECRUISER INFORMATION! AAAAA WIAA?, WARP, WARP, WARP, skr?caj, do %^*&($)( n?dzy skr?caj! Leci, ja pie..... leci, no skr?caj, szybciej, co za kupa z?omi. "You cannot do that when warping". O k...a, o K....A, zaraz to tylko dopalacz. JEEEEST. LEC?, JA LEEEEEC??????!!!  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Ja chce do koprpaAAAAAA!!!!! ;-)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2006, 07:32:50 »
Cytat: "ireul"
siedze sobie na pasie w battlecruiserze...


To w Wowie maj? battlecruiery??? :twisted:  :twisted:  :twisted:

Goomich - pierwsza rzecz to dobre ustawienie overview, ?eby nas takie niespodzianki nie spotyka?y - np. tak jak tu: http://www.evenews.com/guides.php?viewArticle=8 - wtedy widzisz jaki typ statku kole? ma, a nie jak go nazwa?. Druga - to skaner (Ctrl-F11) i sprawdzanie TYPU a nie nazwy :)
A po trzecie samemu to si? kopie w 0.5 i wy?ej - wtedy takie ?osie jak kole? który Ci? zaatakowa? maj? deczko utrudnione zadanie :)
Przedwieczny.

WolfSimon

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2006, 07:40:45 »
Sobaseki to 0.8 :)
A kole? lata? BC i podbiera?, jak kto? go zaatakowa? to go rozp?kiwa? bo przecie? nooby nie kopi? apocami a je?li nawet to minerami ci??ko co? rozwali? :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2006, 07:43:56 »
Heh... No... Tym bardziej kopanie sucks... a szczególnie samemu :)
A teraz jeszcze niby "u?atwili" przez criminal flag za wyci?ganie z puszki... Tia... u?atwili ale starym wyjadaczom rozwalanie noobków w hi-secu :)
Przedwieczny.

Goomich

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2006, 10:48:50 »
Tylko, ?e teraz kopanie w Sobaseki to dla mnie (i nie tylko) najszybsza, naj?atwiejsza i có?, mimo wszystko najbezpieczniejsza kasa.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2006, 11:24:29 »
Jak si? jest samemu to rzeczywi?cie mo?esz mie? racj?. W jakimkolwiek korpie jednak przestaje. Porozmawiaj z lud?mi (tylko nie ze starymi wyjadaczami p?czków z drzemu) z kilku korpów (RAV, PTF, SHCK), najlepiej jakimi? noobies i zobacz ile sobie zarabiaj? na jednej akcji grupowej (nie wa?ne czy to jest kopanie, czy te? misja). Wydaje mi si?, ?e mo?esz by? zaskoczony.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Re: Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2006, 11:24:51 »
Cytat: "Goomich"
Kopa?em sobie w Sobaseki, a tu podlatuje jaki? *^*I$)($, Nerdarus si? nazywa? i kradnie urobek. Wkurzy?em si?, zalokowalem i wal? w niego. To co, ze ma BC, jest przecie? o trzy tygodnie mlodszy, a ja mam fajowe rakietki, no nie? Dupa. Rozp?aszczy? mi Ospreya trzema strza?ami, na szcz??cie zwia?em podem.


No cóz stary ... atakowanie BC za pomoca Ospreya w dodatku bedac na ficie do kopania to lekko mówiac nierozwazna decyzja ...  8)

Cytat: "xarthias"
Heh... No... Tym bardziej kopanie sucks... a szczególnie samemu :)
A teraz jeszcze niby "u?atwili" przez criminal flag za wyci?ganie z puszki... Tia... u?atwili ale starym wyjadaczom rozwalanie noobków w hi-secu :)


Ale ograniczyli tym cos bardziej groznago a mianowicie mozliwosc kradzierzy w indusie (zwlaszcza Itku 5)  :twisted:
To byly wlasnie najgorsze przypadki, kiedy koles podlatujacy w Indyku zwijal ci calego jettisona. Teraz chba tacy desperaci sie nie zdazaja zbyt czesto. A taki BC ilez tych minsów zdazy ci zabrac zanim wrócisz haulem :roll:

Goomich

  • Gość
Re: Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2006, 11:58:24 »
Cytat: "blaster"

No cóz stary ... atakowanie BC za pomoca Ospreya w dodatku bedac na ficie do kopania to lekko mówiac nierozwazna decyzja ...  8)


Sam ju? do tego doszed?em. :)


Cytat: "blaster"
Ale ograniczyli tym cos bardziej groznago a mianowicie mozliwosc kradzierzy w indusie (zwlaszcza Itku 5)  :twisted:
To byly wlasnie najgorsze przypadki, kiedy koles podlatujacy w Indyku zwijal ci calego jettisona. Teraz chba tacy desperaci sie nie zdazaja zbyt czesto. A taki BC ilez tych minsów zdazy ci zabrac zanim wrócisz haulem


Wszystko?
Bierze do siebie i od razu jettison, pó?nej tylko przerzuca ode mnie do siebie i do swojej puszki. Odbierzesz mu siedz?c w haulu?

Zreszt?, jakby tylko ukrad? troch? i czmychn??, to bym nawet palcem nie kiwn??, w tej chwili Mój Osprey wydobywa 1056-1060 (powiedzmy, ?e ton), czyli jakie? 350 m3 Pyroxeres na minut?. Mojego Badgera zape?niam w pó? godziny.
Ale taki skok na bezczelnego, to mi nerwy pu?ci?y.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Re: Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2006, 12:31:33 »
Cytat: "Goomich"
Bierze do siebie i od razu jettison, pó?nej tylko przerzuca ode mnie do siebie i do swojej puszki. Odbierzesz mu siedz?c w haulu?


Masz racje nie wzialem pod uwage tego ze moze jednoczesnie przezrzucac do swojego jettisona.  :?

Generalnie faktycznie jedynym wyjsciem jest dobry corp  8)

pc5

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2006, 12:37:51 »
Hmmm... Ospreye fajnie p?kaj?. Takie komary na pasku. Chyba nazw? sobie statek RAID :P  :twisted:

A co do kopania to przyk?ad osatniego... zryli?my 2 paski za 107M isk. Niektórzy do dzisiaj si? walaj? po hangarze pijani jak wyp?ate dostali...

Goomich

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2006, 12:45:35 »
Ostatecznie podlecia?em tam w?a?nie haulerem (wcze?niej oczywi?cie zwiad shuttlem ze 100 km), zebra?em to co le?a?o w jego jettisonie (oprócz mojej rudy by?o te? par? dzia?, miner I, kilkaset trefnych rakiet, jakie? power tranmittery, skanery ska? i inne ?mieci wypadaj?ce z pirackich fregat), to co zosta?o po mnie, i jeszcze z pi?ciu czy sze?ciu innych jettisonów le??cych w okolicy (te? nic specjalnego).

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2006, 12:52:16 »
Cytat: "Goomich"
Ostatecznie podlecia?em tam w?a?nie haulerem (wcze?niej oczywi?cie zwiad shuttlem ze 100 km), zebra?em to co le?a?o w jego jettisonie (oprócz mojej rudy by?o te? par? dzia?, miner I, kilkaset trefnych rakiet, jakie? power tranmittery, skanery ska? i inne ?mieci wypadaj?ce z pirackich fregat), to co zosta?o po mnie, i jeszcze z pi?ciu czy sze?ciu innych jettisonów le??cych w okolicy (te? nic specjalnego).


A widzisz czyli jest jednak róznica. Za dawnych czasów to pdlecial by itkiem V zapakowal wszystko i odlecial a ty nie kiwnal bys nawet palcem. A tak to mozna zabrac zawartosc jego jettisona chocby wtedy kiedy on poleci po wiekszy statek  8)

Goomich

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2006, 13:19:00 »
Kole? pewnie nawet nie mo?e lata? tymi itkami.
Jak pisa?em on hest modszy ode mnie, zacz?? w pierwszym tygodniu stycznia, ma ju? tego BC, artyleri?, nie mia? czasu na Industriale (chyba). Do tego Minamatar, wi?c tym bardziej.

Chocia? w okolicy ma kumpla z tegos samego korpa, te? na ?ó?tym i a? 4 mln nagrody za g?ow? (mój nemezis tylko 2 mln). I niszczyciel ale taki prawdziwy, widzia?em jego requirements: Frigate i Destroyer.
Tak sobie my?l?, ?e jakbym go przypadkiem spotka? i przypadkiem mia? Caracala z pi?cioma wyrzutniami sabret, to bym spróbowa? go przetestowa?. Znaczy Karkala. :)

Chociaz boj? si?, ?e mo?e tamtego wezwa? na pomoc.

Ale te 4 miliony plus zemsta kusz?.
Mam 3 razy lepsze tarcze, dwa razy lepszy pancerz i pi?c wyrzutni sabretoothów kontra jego 7 dzia?ek i jedna wyyrzutnia.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2006, 13:21:47 »
A CONCORD bierzesz pod uwag? w kalkulacjach ? Je?li dobrze pami?tam to dostajesz prawo do strzelania do z?odzieja tylko na jaki? czas...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2006, 13:24:16 »
Cytat: "Dormio"
A CONCORD bierzesz pod uwag? w kalkulacjach ? Je?li dobrze pami?tam to dostajesz prawo do strzelania do z?odzieja tylko na jaki? czas...


A co z prawem do strzelanie do gostków, za ktorych g?owy wystawiono nagrody?

I jeszcze jedno, ustawi?em standing do tego jednego na -10.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2006, 13:53:54 »
Widzisz tu chyba jest ma?e nieporozumienie - wolno Ci strzela? jedynie do tych którzy maj? wystarczaj?co niski security status (wydaje mi si?, ?e to jest wi?cej ni? -5). W przeciwnym wypadku jeste? traktowany jako agresor. To, ?e kto? ma bounty ?wiadczy tylko o tym, ?e narazi? si? komu? kto daje kasior? by go zestrzeli?. Nie oznacza automatycznie prawa do strzelania do niego.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

regis

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2006, 22:00:20 »
I nie myl pojec ;)

To ze ktos ma ujemny standing ustawiony w towim corpie, albo przez ciebie... powiedzmy -8, nie upowaznia Ciebie do strzelenia w takiego delikwenta.

Strzelaj sobie na zdrowie do typow ktorych Security Standing jest nizszy o -5. Z tym ze tacy to przewaznie wiedza co robia i nie tak latwo sie daja ;)

Goomich

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2006, 00:46:34 »
Cytat: "regis"
Strzelaj sobie na zdrowie do typow ktorych Security Standing jest nizszy o -5. Z tym ze tacy to przewaznie wiedza co robia i nie tak latwo sie daja ;)


Eeeech. X tydzie? temu, jak zaczyna?e zak?ada? sobie BMy w Lonetrek, to przelatywa?o niedaleko z 5 takich... w tym dwóch w podach. Naraz. Nie wiem co to by?o.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2006, 08:46:15 »
Cytat: "Goomich"

Eeeech. X tydzie? temu, jak zaczyna?e zak?ada? sobie BMy w Lonetrek, to przelatywa?o niedaleko z 5 takich... w tym dwóch w podach. Naraz. Nie wiem co to by?o.

O ile ich kto? w?a?nie nie zestrzeli? to prawdopodobnie zmieniali lokalizacj?. Je?li dobrze pami?tam to w?a?nie przy security -5 zaczyna strzela? flota systemowa i dzia?ka na bramach. Na szcz??cie NPC nie strzelaj? do podów, co oczywi?cie mo?na wykorzysta?.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2006, 09:30:10 »
No, a tak b?d?c przy temacie, jak to jest z tymi Kill rights?
Bo mi lista ro?nie tych co mnie mog? niby zabi? i tak si? zastanawiam gdzie i kiedy spróbuj? :P  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  no i gdzie mog? i ile to trwa :)
Przedwieczny.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2006, 10:00:24 »
Cytat: "Goomich"

I jeszcze jedno, ustawi?em standing do tego jednego na -10.


A ten standing to taka przypominajka ze jak spotkasz goscia któremu obnizyles standing do siebie w 0.0 to oznacza ze kiedys ci sie narazil i mozesz sie zemscic. W systemach powyzej 0.5 to raczej nic nie zmienia.
No moze to ze jak kopiesz na pasku i sie pojawi to lecisz po haula zeby ratowac minsy  :wink:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 07, 2006, 10:03:31 »
No i dodatkowo go?cia informujesz, ?e masz co? do niego :D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 07, 2006, 13:41:37 »
Je?li kto? ma standing -10 wobec Ciebie to jak s?dzisz jakie s? tego powody ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 07, 2006, 14:14:43 »
Cytat: "Dormio"
Je?li kto? ma standing -10 wobec Ciebie to jak s?dzisz jakie s? tego powody ?


Ale o ile sie orientuje to gosc nie widzi jaki masz do niego standing  :?
Dopiero jak sam ustwi cie na - to bedzie cie widzial jako wroga

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 07, 2006, 14:21:00 »
Tak podejrzewa?em, aczkolwiek ja lubi? sprawdza? z kim mam do czynienia zw?aszcza jak widz? jak si? "kto?" taki kr?ci niedaleko mnie...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 07, 2006, 14:50:13 »
Przecie? widzisz jakie ma kto? ustawienia wzgl?dem Ciebie w zak?adce standing w showinfo - chyba, ?e to nie dzia?a, albo dzia?a jak sugerujesz tylko jednostronnie. Chocia? wydaje mi si?, ?e kilka razy widzia?em wzgl?dem MOJEJ osoby personalnie ustawione przez KOGO? dodatnie warto?ci.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 08, 2006, 10:49:18 »
To ja zadam moze pytanie z innej beczki, chociaz o podobnej tematyce
Czy wiecie jak lub czy wogóle mozna ustawic - standing do calego Alliancu?  :roll:
Ja takiej opcji nie znalazlem i robilem to poprzez obnizenie standingu kazdej korporacji wchodzacej w jego sklad  :evil:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 08, 2006, 10:51:44 »
Aliance mo?e ustawi? jednolity standing (do korpa, pilota), ale do (ca?ego) Alliancu nie mo?na... Z tego co wiem oczywi?cie.
Przedwieczny.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 08, 2006, 10:56:06 »
Cytat: "xarthias"
Aliance mo?e ustawi? jednolity standing (do korpa, pilota), ale do (ca?ego) Alliancu nie mo?na... Z tego co wiem oczywi?cie.


Tak wlasnie myslalem a wedlug mnie to jest niedopatrzenie CCP i musialem przez nie ustawic - standing dwudziestu kilku korpom  :?

Lazar Privateer

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 16, 2006, 13:49:16 »
no dobra robaczki... (zaraz mnie tu ktos zjedzie ze juz byl temat poruszany albo ze mam sobie sam poszukac) ... powiedzcie mi jak to jest z kill rights w przypadku zwedzenia jettisona. Poszkodowany dostaje kill rights na zlodzieja tak? Czasowego czy jak przy zerznientym podzie permanentnego? Druga sprawa jak mam na typa KR to moge go trzepac i w 1.0 przy wsparciu concorda jak zamiast uciekac odpowie ogniem? I last queszczyn czy moj standing w oczach concorda spada jak stukne kogos w <0.5 pozostawiajac poda...

lazar noobie...

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 16, 2006, 14:21:04 »
Cytat: "Lazar Privateer"
Druga sprawa jak mam na typa KR to moge go trzepac i w 1.0 przy wsparciu concorda jak zamiast uciekac odpowie ogniem?


Mo?esz wsz?dzie - a ofiara na któr? masz KR odpowiadaj?c ogniem zbiera na siebie gromy od Concorde (czyli nie mo?e si? nawet broni?) - chyba, ?e jest wojna mi?dzy waszymi korpami/alliancami.

Cytat: "Lazar Privateer"

 I last queszczyn czy moj standing w oczach concorda spada jak stukne kogos w <0.5 pozostawiajac poda...


Tak - zwykle 0.5% za atak i 2% za zniszczenie.
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Lazar Privateer

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 16, 2006, 14:28:51 »
no to jeszcze tylko modle sie o odpowiedz o najwazniejsza czesc mojego pytania - czas trwania KR w przypadku kradziezy....

pzdr

Goomich

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 16, 2006, 14:39:37 »
Za kradzie? nie ma KR.

Lazar Privateer

  • Gość
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 16, 2006, 14:52:07 »
nie wierze... to przepraszam jak podp.... ktos moj kontener to moge go w d pocalowac? z tego co wiem to poszkodowany moze mnie rozmazac przez jakis czas i czesto dziwnie wiszace containery w przestrzeni obok stacji traktowalem jako podpuche... czy ja sie myle w tym temacie? btw za kradziez tez w d po std dostane u concorda? (uff juz nie spamuje)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Co za %#@^&#&$
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 16, 2006, 15:13:25 »
Jak kto? ci podci?gnie stuff z kontenera to dostaje Criminal Flaga i przez okre?lony czas (teoretycznie 15 minut) mo?esz do niego pru? bez konsekwencji :) Natomiast przyznawanie KR za co? takiego by?oby grub? przesad?.
Nawiasem mówi?c do niedawna nie by?o nawet flaga z kradzie? z puchy :roll:  wi?c nie narzekaj :)
Co do Kill Rights to (w teorii) za popsucie czyjego? statku dostaje on KR na 30 dni lub do momentu popsucia przez niego Twojego statku... Co do podkilli to si? nie wypowiadam bo nie wiem, ale chyba to samo... Taka przynajmniej jest teoria... Jak w praktyce to jeszcze nie wypróbowywa?em (a raczej na mnie nikt nie wypróbowa? ;) )
Przedwieczny.