Autor Wątek: poradzcie  (Przeczytany 6026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pynio

  • Gość
poradzcie
« dnia: Styczeń 31, 2006, 14:03:21 »
tak sobie latam w tym korpie po freelansowemu, ale zdecydowalem sie wczoraj ze trzeba wyruszyc na glebokie wody
agenci zamiast misji storyline daja mi jakies durne misje typu EVENT, nawet nie wiem co one daja.....

wczoraj dostalem czipa ktorego moge sprzedac za sporo jak dla mnie kasy czyli 22 mil... daje +2 int

teraz problem... czy sprzedac go i miec na ewentualne nowe statki i stuff jak mnie spoduja pewnie pare razy :)

czy wspawac :) go w glowe i miec te +2 int na nie wiem ile czasu :) i zostac bez kasy a w razie spodowania... "martwic sie pozniej"

stwierdzilem ze bede sie specjalizowal w cruzach bo bardzo mi sie podobaja wiec kasy na bs narazie nie potrzebuje skladac :)

co z tym dziadostwem zrobic?

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
poradzcie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2006, 14:13:23 »
Wedlug mnie to opchnij go bo na poczatku przyda ci sie kasa nie tylko na statki ale przede wszystkim na skille. Z wyskillowania skilli z dzialu learning bedziesz mial o wiele wiecej korzysci niz z tego implantu.
O implantach pomysl dopiero pózniej jak bedzie cie stac na ich ewentualne odkupienie po staracie  8)

Goomich

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2006, 14:24:28 »
Cytat: "Pynio"
wczoraj dostalem czipa ktorego moge sprzedac za sporo jak dla mnie kasy czyli 22 mil... daje +2 int


Gdzie, jak, kiedy, ja te? chc?!

Cytat: "blaster"
Wedlug mnie to opchnij go bo na poczatku przyda ci sie kasa nie tylko na statki ale przede wszystkim na skille. Z wyskillowania skilli z dzialu learning bedziesz mial o wiele wiecej korzysci niz z tego implantu.


Poza tym do skilowania lerningów bardziej przydaje si? memory.


PS. Ma kto? po?yczy? 10 milionów? ;)

Anonymous

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2006, 15:55:03 »
zrob misje, tez dostaniesz :D

pc5

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2006, 00:44:57 »
Na pocz?tku radz? sprzeda? drucik. Je?eli lata si? po w miare bezpiecznej okolicy (np. jak ja po Solitude) to mozna nawet i impa +4 spokojnie w?o?y?... Tylko mie? takiego... :D

hallor

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2006, 01:36:56 »
Jesli dobrze przeczytalem to w dzisiejszej epoce clone jumpow powinny sie skonczyc problemy z implantami.

Ale poki co nie mam wystarczajacych standingow zeby to przetestowac .. no i zapomnial bym - jestem na odwyku ;)


H, jak zwykle na odwyku

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
poradzcie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2006, 08:59:50 »
Cytat: "hallor"
Jesli dobrze przeczytalem to w dzisiejszej epoce clone jumpow powinny sie skonczyc problemy z implantami.


Ta epoka "clone jumpów" wcale nie jest taka ró?owa - troch? za du?o warunków trzeba spe?ni?, ?eby to dzia?a?o (imho -  najbardziej chore s? te wysokie standingi dla korporacji w której chcemy umie?ci? jump clone).
Bermuda Syndrome [BAS-3]

hallor

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2006, 09:34:03 »
Cytat: "marcoos"



Nie jest, ale jak ktos chce to bedzie miec - Ja juz prawie jednego bede mogl zainstalowac - znaczy jesli dobrze wyczytalem o standingach i wystarczy do korporacji a nie do calej nacji.

Nikt nie powiedzial ze bedzie latwo, ale mozliwosc "zaparkowania" postaci z implantami za te 200+m nie powinna byc automagiczna i dla kazdego prawda?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
poradzcie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2006, 09:41:53 »
Tylko jako? nie jestem pewnien czy zachowuje si? implanty... Bo co? s?ysza?em, ?e nie bardzo...
Kto? ju? robi? jumpa? Niech si? podzieli wra?eniami :P
Przedwieczny.

regis

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2006, 10:32:52 »
zachowuja sie ;)

ustawiasz sobie clone jumpa, lecisz gdzies obok, WSKAKUJESZ na tego clone jumpa i implanty zostana w stacji z ktorej skoczyles.
 
to to ma 3 minusy:
- zeby zrobic CJta trzeba miec wysoki stand w stacji dla danego corpa
- zeby SKOCZYC trzeba wylaczyc trenowanie skilla
- nie mozna skoczyc drugi raz przed uplywem 24h --> trenujesz dzionek na podstawowych atrybutach --> nie ma bonusow z hardwiringow

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
poradzcie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 01, 2006, 13:39:38 »
A czy do klonow uzywanych do CJ, tez mozna wsadzic impy?
Jesli tak, to trzeba po prostu zrobic sobie kilka klonow... i kazdego wyposazyc w implanty i inne druty...

LosBekoczoS

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 01, 2006, 14:40:37 »
Kazdy clon moze miec osobne impydruciki. Najprosciej zalatwic sobie u kogos znajomego kto ma juz stacje zbudowana  lub podbita  :D  :D  Wtedy instalujemy clona wywozimy go itp az do pelnej liczby danej nam przez skill :D i jest FAJNIE :)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
poradzcie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 02, 2006, 13:04:49 »
Cytat: "LosBekoczoS"
Kazdy clon moze miec osobne impydruciki. Najprosciej zalatwic sobie u kogos znajomego kto ma juz stacje zbudowana  lub podbita  :D  :D  Wtedy instalujemy clona wywozimy go itp az do pelnej liczby danej nam przez skill :D i jest FAJNIE :)


Czyli klony do CJ mozna produkowac na jakiejs stacji wywozic je do innej i skakac na dowolnego klona umieszczonego na stacji do której nie ma sie wysokich standingów?  :roll:

LosBekoczoS

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 02, 2006, 15:10:49 »
Si senior Blaster si tak slyszalem od osoby co skacze prawie co dobe bo wlasnie rozwozi :D a ja bede skakac w przyszlym tygodniu to wogole wam wszystko opowiem :)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
poradzcie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 03, 2006, 11:58:21 »
Cytat: "LosBekoczoS"
Si senior Blaster si tak slyszalem od osoby co skacze prawie co dobe bo wlasnie rozwozi :D a ja bede skakac w przyszlym tygodniu to wogole wam wszystko opowiem :)


Tak wiec czekam a tym czasem lece kupic skilla na to  :roll:

pticu

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 03, 2006, 12:24:14 »
to moze ktos napisze jakis poradnik odnosnie skakania, produkcji i rozmieszczaniu klonow ?

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
poradzcie
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 03, 2006, 12:54:13 »
Cytat: "pticu"
to moze ktos napisze jakis poradnik odnosnie skakania, produkcji i rozmieszczaniu klonow ?


No LosBekocz pisal, ze cos tu skrobnie...

Tea Spoon

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 19, 2006, 15:46:06 »
co do jumpclone, to jedyny problem jest taki, ze standing trzeba miec +8
owe clony zachowuja sie jak normalny character, wiec mozna zasadniczo robic wszystko.
niektore alliance, jak ISS np., oferuja innym alliance mozliwosc tworzenia jc w ich outpostach za niewielka kwote.
prosta sprawa
no i smutne jest to, ze poziom adrenaliny podczas pvp znowu spada.
ccp sprzyja carebearom =]

pc5

  • Gość
poradzcie
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 19, 2006, 23:29:09 »
Cytat: "Tea Spoon"
co do jumpclone, to jedyny problem jest taki, ze standing trzeba miec +8
owe clony zachowuja sie jak normalny character, wiec mozna zasadniczo robic wszystko.
niektore alliance, jak ISS np., oferuja innym alliance mozliwosc tworzenia jc w ich outpostach za niewielka kwote.
prosta sprawa
no i smutne jest to, ze poziom adrenaliny podczas pvp znowu spada.
ccp sprzyja carebearom =]


Co z tego ze jest jump clone jezeli nie dziala? Marquiz ma standing 9.12 do Duvolle, a jak chce skorzystac z jumpa to pisze mu ze Duvolle go nie lubi. A CCP olewa sprawe.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
poradzcie
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 21, 2006, 12:11:11 »
Cytat: "Tea Spoon"
niektore alliance, jak ISS np., oferuja innym alliance mozliwosc tworzenia jc w ich outpostach za niewielka kwote.


Ciekaw jestem jak technicznie to sie odbywa?  :roll:
Czy taki alliance przyjmuje gracza w swoje szeregi zeby podniesc mu standing do stacji?  :?