Autor Wątek: Jakie guny skilowac?  (Przeczytany 11658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piotr111

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« dnia: Styczeń 11, 2006, 22:26:05 »
Prosze o porady w 2 kwestiach:
1) Lepiej wyskilowac blastery czy pulse lasery?
2) Raile czy Beam lasery?

chcialbym guny, lasery lub hybrydy rozwinac do tech2 (lagre)
w ktora warto bardziej zainwestowac?

Pozrawiam wszystkich na forum
Peter_gg in game

EverSin

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2006, 00:23:03 »
Wedlug mnie to sie w Artylerie oplaca czyli 1400mm TII :D
A nie jakies tam beemy, srulsy czy sraile :P

Robisz te skile z czym ci sie wygodniej bedzie latac i tyle :] Jak lubisz latac na close to Blastery sa swietne, artyleria ma tragiczny tracking ale za to potrafi przykopac i to mocno :] przy wszystkich dzialkach jest cos fajnego wiec znajdz sobie swoja metode latania i dobiez do niej odpowiednie dzialka :>

/edit

ale jak juz mial bym cos z tego wybrac to polecal bym Blastery bardziej niz Raile :P  Ogolnie jakos nie lubie laserkow :/
blasterthron wymiata ^^

PS: nie ma jak ze skrajnosci w skrajnosc :D (1400mm i blasterki ^^)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2006, 07:52:51 »
Generalnie zale?y czym wolisz lata?, Ammar czy Gallente.
Bo zrobienie obydwu specjalizacji (szort i long) to kwestia kilku dodatkowych dni, i op?aca si? zrobi? i jedno i drugie - zyskujesz wtedy na elastyczno?ci.
Przedwieczny.

mc_gort

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2006, 09:28:31 »
Jestem ?wie?utki ale z tego co si? dowiedzia?em graj?c tych kilka dni, to wiele zale?y od statku którym latasz i b?dziesz lata?. Ka?dy statek ma bonusy do ró?nych broni. (Bro? w odpowiednim statku mo?e zadawa? do 50% obra?e? wi?cej) Warto z nich korzysta? i na nich opiera? strategi? uzbrojenia statku w rodzaj broni i amunicj?. Wczytaj si? w opisy broni, ich zasi?gi i koszty zamontowania w statku. Ju? po kilku dniach grania zacznie wy?ania? ci si? obraz dotycz?cy tego co lubisz. EVE jest na tyle elastyczn? gr?  ?e prawie w oparcie i ka?dy set mo?esz zrobi? co? ciekawego.

regis

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2006, 11:26:49 »
krotka pilka

Gallente -> Raile
                 Blastery

Ammar  -> Pulsy
                 Tachy
                 Beamy
 
Minmatar -> Artyleria
                   Autocanony

I oplaca sie praktycznie w 99% dobierac bron do statku jakim sie lata (majac odpowiedni skill wysoko, fryga, cruz, bs minimum 4).

a no... jeszcze caldari ;) tutaj raile jezeli chodzi o strzelanie :) Eagle z 250mmII i ammo T2 potrafi robic cuda jezeli chodzi o odleglosc strzalu ;)

Piotr111

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2006, 11:43:40 »
Dzieki za rady na razie mam speca na torpedy i cruise missle
i z tego co czytam to jedynie pulsel asery przed udupieniem byly zajefajne na close chyba blastery sa najfajniejsze a mimatary odpadaja bo mam na ich statki cienkie skile :)

Pozdrawiam jeszcze raz
Peter_gg in game

hallor

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2006, 13:15:01 »
Cytat: "regis"
krotka pilka
a no... jeszcze caldari ;) tutaj raile jezeli chodzi o strzelanie :) Eagle z 250mmII i ammo T2 potrafi robic cuda jezeli chodzi o odleglosc strzalu ;)



EEEetam ... ja na harpie 4 neutrony zakladam i bardzo milo sie bije  belty w .0.No i jest te 2km+ optimal na antymaterii przy moich noobskich skillach

Jak sie (moze) kiedys eagla dorobie to pewno tez z blasterami fruwac bede .. niestety na samotne polowanie jak na razie raile maja za maly dmg - przynajmniej dla mnie.

H.

regis

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2006, 13:28:31 »
jak cie w tej harpi dopadnie pierwszy lepszy ceptor... taki taranis np z 150mm i bedzie trzymal na cycu powiedzmy 11km to jestes porobiony...
hm, nawet przydurny AF z czyms co trafia w opt kolo 12km ;)

hallor

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2006, 22:37:51 »
Cytat: "regis"
jak cie w tej harpi dopadnie pierwszy lepszy ceptor... taki taranis np z 150mm i bedzie trzymal na cycu powiedzmy 11km to jestes porobiony...
hm, nawet przydurny AF z czyms co trafia w opt kolo 12km ;)


Tak wiem ale:
po 1 taka harpia 25m jest warta max
po 2 to nie jest fit pvp
a po 3 ja poki co bardzo alergicznie reaguje na pojawienie sie kogokolwiek w systemie

A pzoatym jak sie jeszcze podskilluje to dam rade optimal+fallof kolo 11km zrobic chyba :P bo teraz na ironie mam bodajrze 9km :P

regis

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2006, 08:21:55 »
no z ironem bedziesz zadawal na jakos 0.3-2 dmg na szczal ;))

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2006, 11:43:02 »
Cytat: "hallor"

Tak wiem ale:
po 1 taka harpia 25m jest warta max
po 2 to nie jest fit pvp
a po 3 ja poki co bardzo alergicznie reaguje na pojawienie sie kogokolwiek w systemie

A pzoatym jak sie jeszcze podskilluje to dam rade optimal+fallof kolo 11km zrobic chyba :P bo teraz na ironie mam bodajrze 9km :P


Tylko ze ceptory to nie zasze gracze ale takze NPC i zdazaja sie takie frygi, które orbituja wokól ciebie w odleglosci 4500 m z taka szybkoscia ze ledwo zdejmowalem je small pulsami T2  8) (bez webba oczywiscie)

RIPsento

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 14, 2006, 13:02:51 »
Cytat: "regis"
no z ironem bedziesz zadawal na jakos 0.3-2 dmg na szczal ;))


szczal jak sta? czy sta? jak szcza??

hallor

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2006, 23:56:13 »
Cytat: "blaster"

Tylko ze ceptory to nie zasze gracze ale takze NPC i zdazaja sie takie frygi, które orbituja wokól ciebie w odleglosci 4500 m z taka szybkoscia ze ledwo zdejmowalem je small pulsami T2  8) (bez webba oczywiscie)


Jak na razie nikt mnie z belta nie pogonil (znaczy sie npc). Jak chodzi o frygi takie za 30k to sa upierdliwe jak diabli ale m.in. z ich powodu nabylem x5 weba i baaaardzo zwalniaja - wystarczajaco bardzo :P A neutrony trackinga maja przyzwoitego przecie jak wszystkie blastery. Chodz pewno jak sie natkne na cos twardego_i_scramblujacego (no dajmy na to 3 freje scramblujaco-webujace i 2 admirale z railami na ich optimalu) to mnie pojedzie ale coz .. raz na wozie raz pod wozem :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 15, 2006, 00:02:51 »
Cytat: "hallor"
Cytat: "blaster"

Tylko ze ceptory to nie zasze gracze ale takze NPC i zdazaja sie takie frygi, które orbituja wokól ciebie w odleglosci 4500 m z taka szybkoscia ze ledwo zdejmowalem je small pulsami T2  8) (bez webba oczywiscie)


Jak na razie nikt mnie z belta nie pogonil (znaczy sie npc). Jak chodzi o frygi takie za 30k to sa upierdliwe jak diabli ale m.in. z ich powodu nabylem x5 weba i baaaardzo zwalniaja - wystarczajaco bardzo :P A neutrony trackinga maja przyzwoitego przecie jak wszystkie blastery. Chodz pewno jak sie natkne na cos twardego_i_scramblujacego (no dajmy na to 3 freje scramblujaco-webujace i 2 admirale z railami na ich optimalu) to mnie pojedzie ale coz .. raz na wozie raz pod wozem :P


Zrób assault fryg? i small blastery t2 lub raile t2... ?aden spawn na pasie Ci nie podskoczy... chyba, ?e w deep 0.0 spotkasz commandera za 6mln... :)
Przedwieczny.

hallor

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 15, 2006, 10:23:38 »
Cytat: "xarthias"


Zrób assault fryg? i small blastery t2 lub raile t2... ?aden spawn na pasie Ci nie podskoczy... chyba, ?e w deep 0.0 spotkasz commandera za 6mln... :)


A czym ja latam... 4x neutron 2 przecie i specjalizacja na lev4 .. teraz reszta skilli z gunnery podciaga sie co by zmaksymalizowac skutecznosc :D

Szkoda tylko ze harpia bonus do dmg dostaje od skilla af a nie frig, bo assaulty na 5 to sie ruski miesiac robic beda :/

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 15, 2006, 11:31:24 »
Cytat: "hallor"
Cytat: "xarthias"


Zrób assault fryg? i small blastery t2 lub raile t2... ?aden spawn na pasie Ci nie podskoczy... chyba, ?e w deep 0.0 spotkasz commandera za 6mln... :)


A czym ja latam... 4x neutron 2 przecie i specjalizacja na lev4 .. teraz reszta skilli z gunnery podciaga sie co by zmaksymalizowac skutecznosc :D

Szkoda tylko ze harpia bonus do dmg dostaje od skilla af a nie frig, bo assaulty na 5 to sie ruski miesiac robic beda :/


Sory, nie skojarzy?em :P
Pijany wieczorem by?em ot co :P  :oops:  :oops:  :oops:  i pochrzni?y mi si? w?tki  :?
Przedwieczny.

WolfSimon

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2006, 11:24:23 »
Cytat: "xarthias
Zrób assault fryg? i small blastery t2 lub raile t2... ?aden spawn na pasie Ci nie podskoczy... chyba, ?e w deep 0.0 spotkasz commandera za 6mln... :)


Styknie spawn z BSem i 4 frygami webuj?cymi i p?kniesz pi?knie jak raca na nowy rok :) jak wpadniesz w sam ich ?rodek :)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 16, 2006, 13:08:53 »
Cytat: "xarthias"

Zrób assault fryg? i small blastery t2 lub raile t2... ?aden spawn na pasie Ci nie podskoczy... chyba, ?e w deep 0.0 spotkasz commandera za 6mln... :)


Nie koniecznie bo wszystko zalezy od rasy takiego spawna  8)
Ciekawe czy uda ci sie zdjac w ass frydze ammatarskiego machariela za 900k  :arrow: proponuje spróbowac ma taki tank na shielda ze nie ma szans.
Ja w Retribution 4xheavy pulse T2, 2x heat sink, multifreqency, small pulse spec na 4, AF na 4, i prawie cale pozostale gunery 4/5 nie dalem rady go zdjac

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 16, 2006, 13:51:33 »
Polecam amunicj? tech2 8)  8)  8)
Naprawd? daje niez?ego kopa, a przy okazji do blasterków zmienia rodzaj zadawanego damage  :wink:
Przedwieczny.

hallor

  • Gość
Jakie guny skilowac?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 16, 2006, 21:37:36 »
Cytat: ireul
.

Ja bije serpentisow a oni cieniasy sa - przynajmniej jak na  razie.
Jak chodzi o ammo t2 to (przynajmniej dla mnie) jest to pernamentnie nieoplacalne - na bs za 650-800k schodzi mi rowno caly magazynek antymaterii (+-kilkadziesiat naboi) czyli kolo 320 charges.
Srednia cena voida s byla kolo 1k isk/u, czyli 320k za sama amunicje bym wydal - doliczajac do tego straty na zbijanie "smiecacych" cr, bc, desek i fregat to podchodzi pod zysk z takowego.

A jak chodzi o tankowanie mnie to nie stanowi to problemu jak na razie - nie probowalem sie jeszcze tylko z rear admiralami, ale one strasznie rzadko sie spawnuja. No i z tymi über bs'ami (jak na razie tylko jeden za 3.7m sie trafil, ale poszedl tak szybko ze sie zdziwilem).


Ble... ale sie natworzylem

H.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 19:08:23 wysłana przez Ireul Taar »