Eve Online > Wsparcie techniczne

Eve si? wiesza

<< < (3/3)

Raan Kern:

--- Cytuj ---pozatym eve miewa problemy z emulowanymi kartami dziwiekowymi itp (np wiekszosc zintegrowanego audio na plytach glownych)
mialem komputer na ktorym nie dalo sie grac dluzej niz 30 minut bo sie resetowal (caly komputer) - i nie byl to problem temperatury jak podejzewalem na poczatku - dzialal stabilnie dopiero po wylaczeniu sterownika w biosie lub wylaczeniu sterownika jakims programem narzedziowym (np dxdiag)
na soundblasterach chodzi ok
--- Koniec cytatu ---

No i w ko?cu wiem o co chodzi :)
W domu mam audigy i ?miga mi bez zarzutu. Za to w robocie (heheheheh) karta jest zintegrowana i raz na jaki? czas si? resetuje ca?y komp. Dopiero sobie przypomnia?em, ?e w ogóle jak tylko zainstalowa?em eve to reset robi? si? ju? na ekranie logowania i dopiero zainstalowanie w systemie karty d?wi?kowej mi pomog?o (wcze?nie w ogóle pracowa?em bez d?wi?ku) i eve w ko?cu si? odpali?o. Tak czy inaczej... nadal si? co jaki? czas resetuje.

mc_gort:
Uwaga! Spiesz? donie?? ?e od kiedy wy??czy?em w kochanym XP opcj? hibernacji systemu, zawiechy z powodu wycieku pami?ci przesta?y mnie n?ka?. Ale od tamtej pory tylko raz naprawd? d?ugo mia?em w??czonego eve wi?c mo?e si? jeszcze co? przytrafi?. Jednak wcze?niej mia?em k?opoty za ka?dym razem.

Browa28:

--- Cytat: "mc_gort" ---Uwaga! Spiesz? donie?? ?e od kiedy wy??czy?em w kochanym XP opcj? hibernacji systemu, zawiechy z powodu wycieku pami?ci przesta?y mnie n?ka?. Ale od tamtej pory tylko raz naprawd? d?ugo mia?em w??czonego eve wi?c mo?e si? jeszcze co? przytrafi?. Jednak wcze?niej mia?em k?opoty za ka?dym razem.
--- Koniec cytatu ---


A jak i gdzie wy?aczyc ta hibernacje bo mam ten sam problem z EVE.

Xarthias:
O ile dobrze pami?tam to w opcjach zasilania....  :?:

mc_gort:

--- Cytuj ---A jak i gdzie wy?aczyc ta hibernacje bo mam ten sam problem z EVE.
--- Koniec cytatu ---


Wygaszacz ekranu/zasilanie monitora/zak?adka hibernacja

od kiedy wy??czy?em nie mam zaciachów a mialem juz sesyjki po 9 godzin grania non stop.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej