Eve Online > Wsparcie techniczne

Eve si? wiesza

(1/3) > >>

mc_gort:
Witam mam taki bardzo w@#!$%@cy k?opocik z Eve. W??czam i wszystko jest ok. Gram i wszystko jest spoko. Po mniej wi?cej godzinie grania, mo?e dwóch nagle zaczynaj? si? dzia? jaja. Dyski w kompie pracuj? jak szalone a eve poprostu staje. Oczywi?cie w tym czasie na serwerze akcja idzie dalej. W?a?nie dzi? straci?em w ten sposób nowiutk? fregat? i zaliczy?em obsuwe na oko?o 400 000 isków. Godzina t?uczenia piratów po ?bach na marne. Z ?adnymi innymi grami nie mia?em takich k?opotów w tym z grami sieciowymi. Mo?e kto? ju? mia? takie k?opoty wsze?nieji wie co z tym pocz??.

pozdrawiam

ps.
Sprzecior taki
sempron 2800
GF FX5500
512 mb ram
plik wymiany 2gb

jamiro:
no jak mi sie eve wieszalo to z powodu temperatury na procku, zobacz ile masz stopni, moze ci sie przegrzewa i doda termiczna wylacza/wstrzymuje procesy. Drugie wyjscie to np zasilacz ktory nie wyrabia

LosBekoczoS:
Zdaza sie zwieksz wielkosc cache na dysku dla pamieci i w najblizszym czasie pomysl o 1 gb ramu.... tez tak mam wlasnie pomoglo zwiekszenie cache ale dalej zdazaja sie 1 min przerwy.

Dormio:
Co? chyba ostatnio ch?opaki zmienili bo mi dzi? wyskoczy? komunikat o za ma?ej ilo?ci pami?ci wirtualnej (sic !)... gdzie na dysku mam 20GB wolnego... a swap startuje z rozmiarem 1,5GB (756MB RAM)...

adam000:
Na formach eve pojawialy sie wzmianki o "wycieku pamieci" w kliencie, mo?e to ci? dotkn??o - ludzie którzy maj? po 1GB ramu mog? tego nie zauwa?y? :) Oczywi?cie to wina CPP i pewnie zostanie to naprawione w najbli?szym patchu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej