Autor Wątek: Ma?y k?opot z radioactice waste :(  (Przeczytany 4770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mc_gort

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« dnia: Styczeń 03, 2006, 18:19:37 »
Witam wszystkich

Mam ma?y k?opot. W?a?nie zako?czy?em pierwszy tutorial i oczywi?cie da?em plamy. Jako ?e s?abo znam angielski w pierwszej misji agenta rozwali?em nie tylko pirata ale i cargo z radioactive waste. Nie wiecie gdzie mo?na takie co? kupi?????? Mo?e jak zamaluje numery identyfikacyjne na kontenerze to agent sie nie po?apie i zaliczy mi misje??? :)

Pozdrawiam
amarr - Ankilonos

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2006, 19:04:42 »
lol
szukaj na markecie (najlepiej w ca?ym regionie) albo olej misj? - jak nie wykonasz to albo da ci j? ponownie, albo da nast?pn?.
Przedwieczny.

mc_gort

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2006, 19:21:39 »
dzienx :)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:17:58 »
Generalnie nie niszcz zadnych kontenerów (jeszcze nie spotkalem misji która tego wymaga) bo jezeli to co w nich jest nie jest wymagane przez agenta to zawsze moze przydac sie tobie albo mozesz to sprzedac lub zmielic na mineraly.  8)

mc_gort

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2006, 11:42:03 »
Ha! teraz ju? wiem :) pewnie dlatego tak ci??ko je zniszczy?. Takiego pancerza nie powstydzi? by si? pancernik. Jestem ciekawy czemu nie ok?adaja okr?tów szturmowych kontenerami :)

pozdro...

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2006, 12:42:33 »
Cytat: "mc_gort"
Ha! teraz ju? wiem :) pewnie dlatego tak ci??ko je zniszczy?. Takiego pancerza nie powstydzi? by si? pancernik. Jestem ciekawy czemu nie ok?adaja okr?tów szturmowych kontenerami :)

pozdro...


Hmmm ci??ko zniszczy?... Zwyk?y jettison to 1-2 salwy z jednego mojego dzia?ka na BSie  8)  8)  8)
Tak wi?c to wzgl?dne poj?cie
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2006, 15:40:59 »
No wiesz nie by?aby tego taka pewna - kolega chyba jedno i drugie wrzuca do jednego worka:
Cytuj
Jako ?e s?abo znam angielski w pierwszej misji agenta rozwali?em nie tylko pirata ale i cargo z radioactive waste. Nie wiecie gdzie mo?na takie co? kupi?????? Mo?e jak zamaluje numery identyfikacyjne na kontenerze to agent sie nie po?apie i zaliczy mi misje???



Cytuj
a z mojego dzialka na BSie to nie?  pewnie nie, bo salwa to jednoczesny strzaly z calosci lub wiekszosci atrylerii glownej statku. na pewno nie z jednego dzialka
Ale? czepliwy mia?a na my?li strza? z jednego dzia?ka tylko :)

Cytuj
pozatym widze ze wreszcie porzadnymi statkami latasz, ehehe
Ca?y czas lata?am porz?dnymi - tylko jako? jak widz? niedocenianymi... A BSik to jest tylko na npc narazie ;) Za to na hounting zakupi?am w?a?nie Ceptorka ;)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Kamoris

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2006, 20:22:05 »
To kup od razu 10 na zapas  :twisted:

mc_gort

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2006, 17:38:37 »
Gosiek mam racje wrzucam jedno i drugie do jednego worka :) Tym bardziej ?e gram dopiero trzeci dzie?. W?a?ciwie to chodzi?o mi o kontener po wystrzeleniu lub zniszceniu jednostki. I moim super laserem dla cywili niszczy?em go prawie 10 min :) Narobi?em sobie jeszcze innych klopotów ale uda?o mi si? z nich jako tako wybrn??. Naprzyk?ad omy?kowo kupi?em za ostatnie pieni?dze fregat? bez slotów na wie?yczki tylko na wyrzutnie rakiet oczywi?cie nie maj?c nawet jednej umiej?tno?ci do rakiet :) Ale gra i tak jest ?agodna dla takich ?osi jak ja :) We frontierze za ka?dy b??d p?aci?o si? ?yciem.

Kamoris

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2006, 18:57:44 »
HEHE ja pamietam jak na poczatku zaczynalem przygode z kopaniem i stwierdzilem ze kestrel to idealny spzret do kopania bo 4 hi sloty i duze cargo ma, nikt mnie nie uswiadomil tylko ze minery mozna zakladac tylko na turret sloty :(

Goomich

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2006, 19:25:25 »
Hehehe, sam sobie kestrela do kopania kupi?em. :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 05, 2006, 20:52:06 »
Cytat: "mc_gort"
We frontierze za ka?dy b??d p?aci?o si? ?yciem.


Ale tam mia?e? opcj? Save/Load :)
Przedwieczny.

mc_gort

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2006, 21:35:41 »
Cytuj
Ale tam mia?e? opcj? Save/Load


No i by?a to gra offline. Twórcy EVE musieli i?? na kompromis by zwi?kszy? grywalno?? po sieci. I dlatego EVE traci troch? klimat prawdziwego kosmosu. ?adna z gier w które gra?em do dzi? a uwierzcie gra?em w wiele nie mia?a takiego klimatu prawdziwej eksploracji kosmosu jak mia? i ma do dzi? frontier.

Goomich

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 06, 2006, 02:16:48 »
Cytat: "mc_gort"
> ?adna z gier w które gra?em do dzi? a uwierzcie gra?em w wiele nie mia?a takiego klimatu prawdziwej eksploracji kosmosu jak mia? i ma do dzi? frontier.


W Nexusa sobie zagraj.
Pierwsze misje s? pi????????kne.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2006, 17:05:06 »
Cytat: "mc_gort"

Twórcy EVE musieli i?? na kompromis by zwi?kszy? grywalno?? po sieci. I dlatego EVE traci troch? klimat prawdziwego kosmosu. ?adna z gier w które gra?em do dzi? a uwierzcie gra?em w wiele nie mia?a takiego klimatu prawdziwej eksploracji kosmosu jak mia? i ma do dzi? frontier.


Polec sobie do przestrzeni o ss 0.0 to dopiero bedziesz mial eksploracje i zobaczysz jak to jest bez "pójscia na kompromis by zwi?kszy? grywalno?? po sieci"  :wink:

mc_gort

  • Gość
Ma?y k?opot z radioactice waste :(
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2006, 18:19:51 »
Cytuj
W Nexusa sobie zagraj.


Hmmm có? gra?em. Ale to jednak strategia jakby na to nie patrze? i praktycznie w ogóle nie ma w niej elementu swobodnej eksploracji. Niemniej gra jest przepi?kna i sp?dzi?em z ni? wiele fascynuj?cych godzin :) Z ut?sknieniem czekam na mod Babylon 5.

Cytuj
Polec sobie do przestrzeni o ss 0.0 to dopiero bedziesz mial eksploracje


Eksploracj? czy walk???? Bo to jest du?a ró?nica. Twórcy EVE wpadli na genialny pomys? z poziomami bezpiecze?stwa systemów. Dzi?ki temu gracze tacy jak ja mog? sobie bezpiecznie pogra?, a gracze tacy jak ty maj? si? gdzie wy?y?. EVE jest fantastycznie zaprojektowana i zbalansowana, go?cie z ccp musieli sp?dzi? troch? czasu by stworzy? tak dobry produkt. Jest to praktycznie ?yj?cy w?asnym ?yciem wszech?wiat. Ale spróbujcie wej?? na orbit? planety, lub wyl?dowa? na jej powierzchni??? Ci?gle poruszamy si? tylko po ustalonych trasach narzuconych przez system bram. Cho? jestem nobem i mo?e istniej? nap?dy pozwalaj?ce swobodnie porusza? si? po wszech?wiecie. W EVE planety to tylko troch? wi?ksze pingpongi, s?o?ca to mocne latarki i tak naprawd? w?tpi? czy napis AU w odleg?o?ci to rzeczywi?cie AU. A fizyka lotu to hmmm... dziecinada. Czy kiedykolwiek musieli?cie tankowa? paliwo do swoich statków? I to s? te uproszczenia o których pisa?em. Twórcy EVE musieli je zastosowa? aby grywalno?? by?a jak najlepsza i na Boga uda?o im si? bo grywalno?? jest niesamowita. Nie mog? si? oderwa? i musz? uwa?a? aby nie zaniedbywa? innych obowi?zków. Lecz klimat eksploracji kosmosu dla mnie w?a?nie opiera si? na poczuciu ?e jestem w prawdziwej przestrzeni a na zewn?trz jest bezwzgl?dna pró?nia która nie wybacza b??dów. ?e z popsutym autopilotem mam marne szanse by wyl?dowa?. Tego troszk? mi w EVE brak. Jej twórcy jednak kosztem tego klimatu autentyczno?ci stworzyli gr? niemal idealn?. ?wiadcz? o tym jej miejsca w rankingach. Troch? si? rozpisa?em sorki..