Autor Wątek: Czy warto ?  (Przeczytany 10725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maevius

  • Gość
Czy warto ?
« dnia: Wrzesień 23, 2005, 11:25:31 »
Ta gra jest .. Piekna. Kiedys, w przeszlosci, robilem do niej kilka podejsc. Teraz wiem, ze chce zostac w tym swiecie dluzej. Jest niesamowity.

Jednak czy warto zaczynac od poczatku ? Czy nie jest tak, ze 99% graczy ma juz niemal wszystkie wyuczone skille, mase pieniedzy i najlepsze dostepne okrety ? Czy bede sie swetnie bawil, zaczynajac tak bardzo do zera ?

I czy mimo tego bede mogl z Wami polatac :)

pozdrawiam!

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Czy warto ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2005, 11:28:13 »
TAK...
BTW - jak to kiedy? kto? wyliczy?, na wyuczenie wszystkich (dotychczasowych) skilli potrzeba 20 pare lat :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Czy warto ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2005, 11:31:56 »
Nie ma czego? takiego, ?e 99% graczy ma wszystkie skille, bo po pierwsze to raczej niemo?liwe :) a po drugie, gracze przychodz? i odchodz?, wi?c ci?gle jest kto? nowy... Zdecydowanie warto zacz??, i zdecydowanie IMHO lepiej samemu sobie posta? zrobi? ni? kupi? czyj?? :)
Przedwieczny.

maevius

  • Gość
Czy warto ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2005, 11:50:32 »
Czy mozecie podzielic sie ze mna wskazowkami, od czego zaczac, na jakich skilach sie koncentrowac itp ?

dzieki:)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Czy warto ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2005, 11:52:42 »
Cytat: "maevius"
Czy mozecie podzielic sie ze mna wskazowkami, od czego zaczac, na jakich skilach sie koncentrowac itp ?

dzieki:)


Na poczatek rob wszystkie te skille ktore sa Ci potrzebne do uzywania urzadzen/statkow ktore sobie upatrzysz. Rob je na taki poziom, zeby wystarczyl na ich uzywanie. Potem powinienes zrobic Learning skills - one przyspieszaja uczenie sie, a potem, to juz zobaczysz sam :P

partridge

  • Gość
Czy warto ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 23, 2005, 12:03:14 »
Wiesz jak na moj gust to zeby bylo szybciej to zaplac za EVE przez mieaisc rob wszystkie Leariningi + Advanced Leariningi Oprocz Charisma of coz no i daj sobie spokoj z graniejm :P Tak to wyglada w teoretycznej strony a z praktycznej to zrob sobie jakes skille na staki podstawowe itd dalej zebys mogl cos juz robic ale tak czy inaczej leariningi to podstawa i naprawde przyspieszja mocno uczenie sie innych skilow :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Czy warto ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 23, 2005, 12:04:03 »
I polecam dobre przejrzenie dzia?u noob garden - na 90% pyta? które b?dziesz mia? tam jest odpowied? 8)
Mi?dzy innymi o startowych skillach:
http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=1643
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Czy warto ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 23, 2005, 12:34:05 »
A ja powiem tak... rób to co Ci si? podoba najbardziej.
Na pocz?tku to zrób tutorial i rób misje dla szko?y w Twojej okolicy. Pó?niej jak ju? b?dziesz mia? jaki? transportowiec zacznij handel. To w sumie pozwoli pozna? Ci okolic? i zapozna? si? z tym co w grze najwa?niejsze: gra ma sprawia? przyjemno??.
Dobrym pomys?em jest regularnie robi? skille z grupy learning, pami?taj jednak ?eby si? do nich nie ogranicza?, bo stracisz ca?? przyjemno??.
No i nie zapomnij, ?e jest mnóstwo ludzi którzy z ch?ci? Ci pomog?, tylko musisz ich o to poprosi?.

Specjalizacja pozwoli Ci zmniejszy? stres. Tak tu równie? mo?esz si? zestresowa? i s?dz?, ?e nawet cz??ciej ni? normalnie. Pozostaj?c jednak wszechstronnie przygotowanym (robi?c ró?ne skille) b?dziesz mia? szans? czerpa? przyjemno?? z ka?dego elementu gry...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

RIPsento

  • Gość
Czy warto ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 23, 2005, 12:40:29 »
Ja zacz??em kilka dni temu i mam pewnie 0.1% skili wyuczonych :) Tak?e nigdy nie jest za pó?no, ?eby zacz?? gra?.

Co do uczenia si? samego learningu to bym chyba zg?upia?. To by byla straszna nuda. Ja na pocz?tku kupi?em wszystkie skille 1 poziomu które mog?em (te tanie oczywi?cie) ich si? nauczy?em a teraz sobie kopie, czasami jakie? misje polatam a skille lec? ju? normalnie :)

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Czy warto ?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 23, 2005, 12:52:41 »
Lerningi to podstawa...

Teraz skill na poziom 4 (BS zajmuje mi ok 7 dni bez lerningów by?oby to d?u?ej co najmniej 2*)...

Co do robienia to rób to co ci si? podoba - jak sie wyspecjalizujesz w jakie? dziedzinie to mo?esz by? gro?ny tak?e dla "starych" graczy bo jak to koledzy mówi? nie da si? naumie? wszystkiego...

Pewnym rozwi?zaniem by?oby te? do??czenie do korpa - ale nie wybieraj pierwszego lepszego tylko si? dobrze zastanów
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Czy warto ?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 23, 2005, 12:54:08 »
Cytat: "RIPsento"
Co do uczenia si? samego learningu to bym chyba zg?upia?. To by byla straszna nuda.


Ja gram od Maja. Na poczatku zrobilem sobie learning'i podstawowe na poziom 3, potem robilem rozne skille (ktorych potrzebowalem, zeby czegos uzywac), a w miedzyczasie podciagalem learningi na wyzsze poziomy... i ostatnio w srode, w koncu skonczylem robic adv-learning'i na poziom 4 (lacznie z Charyzma :P ) i wiecej juz ich nie bede robil (nikt chyba zreszta nie robi ich na 5, bo to tylko strata czasu).

Tak, ze rob taki skille ktorych potrzebujesz w danej chwili, i w miedzyczasie podwyzszaj tez Learning... to chyba najlepsza metoda...

boho

  • Gość
Czy warto ?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 24, 2005, 15:21:41 »
tak gra jest ok

maevius

  • Gość
Czy warto ?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 24, 2005, 18:30:24 »
Gdzie znalezc cd key do wersji trial .. ?

maevius

  • Gość
Czy warto ?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 24, 2005, 18:35:04 »
Juz mam! Gamespot przyszedl z pomoca. Zaraz sie Wam przedstawie. :)

cthsqd

  • Gość
Czy warto ?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 25, 2005, 12:57:22 »
bedziesz sie lepiej bawil niz ci starzy, najwieksza frajde masz na poczatku, pozniej jak sie skonczy klimat a zaczynaja interesowac wylacznie cyferki w statsach z killboardow czy w wallecie to tymi milionami sp bedziesz mogl sie tylko kumplom chwalic ;-)

Arleonenis

  • Gość
Czy warto ?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 12, 2005, 22:31:05 »
cthaqd ma racje

a moja rada:
ucz si? tylko na statki jednej nacji, nie ma sensu marnowa? czasu na kilka,
nie radze bra? minmatar statków -> wymagaj? masy sp aby je u?ywa? jako? tak efektywnie, caldari i missle s? najszybsze do nauki i ca?kiem przyjemne w u?ywaniu, amarr z laserami te? s? ciekawe ale ju? wi?cej skilli wymagaj? i bardziej zaawansowanej taktyki (ale tego si? szybko nauczysz lub dowiesz co i jak)

no i nie ucz sie zbyt szybko na bsa, bez odpowiednich skilli s? bardzo nieskuteczne, fregatki, cruisy, assault fregatki, battlecruisy to jest to czym si? najlepiej bedziesz bawi? na pocz?tku:)

wszycho, witamy w eve