Autor Wątek: Co to jest quality u agenta?  (Przeczytany 2301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RIPsento

  • Gość
Co to jest quality u agenta?
« dnia: Wrzesień 21, 2005, 13:51:53 »
Jak w temacie. Co to daje?
Mam takiego jednego u którego robie misje i ma quality -17 ale jak wchodze na info o nim to jest tam napisane -15. Mo?e mi to kto? wyt?umaczy?.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Co to jest quality u agenta?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2005, 14:05:04 »
Nie wiem moze ja sie czepiam, ale rozumiesz co znaczy slowo quality i jakie to moze miec znaczenie w stosunku do agenta w tej grze?

Aha i standard. Na gorze masz przycisk search :P




WANT PIE NOW!!!!!

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Co to jest quality u agenta?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2005, 14:05:53 »
Od jako?ci klienta s? uzale?nione p?atno?ci i bonusy jakie mo?na otrzyma?. Uzale?niona jest równie? pr?dko?? z jak? b?dziesz zdobywa? ich przychylno?? ku sobie (standing).
Potocznie mówi si?, ?e agent lvl1 z najwy?sz? quality jest oko?o 2x gorszy od agenta lvl2 z najni?sz? quality.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

dzikus

  • Gość
Co to jest quality u agenta?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2005, 18:05:46 »
Quality u agenta wp?ywa na wysoko?? nagród oraz Loyality Points otrzymywanych za misje wykonane od tego agenta.
Quality = Bazowe Quality + (5* Negotiaion Skill) + Standing do agenta.
Czyli jako?c agenta zale?y od bazowej jako?ci, twojego skilla w negocjacjach oraz od tego jak bardzo ci? agent lubi.
Nie wiem jak du?e s? ró?nice w przypadku Quality i jak si? przeliczaj? na ekstra procenty w LP czy zarobku, ale w przypadku agentów Reasearch&Development, Quality przek?ada si? na liczb? RP otrzymywanych na dzie? - ka?dy punkt Quality daje 1% powy?ej standardu. Mo?na wi?c oczekiwa?, ?e agent o Quality -5 b?dzie dawa? 95% bazowej kasy za dan? misj?, za? agent o Quality 25 b?dzie dawa? a? 25% wi?cej ni? bazowa ilo?? kasy za dan? misj?.

Przy okazji jak to napisa? Dormio, lepiej mie? kiepskiego agenta wy?szego poziomu ni? dobrego agenta ale ni?szego poziomu. Wol? agenta Q-15 poziom 3 ni? agenta Q+20 poziomu2. I tak b?d? wi?ksze nagrody, wi?ksze LP i wi?cej standing w nagrod?.