Autor Wątek: Lokalizacja ró?nych RUD wzgledem security level  (Przeczytany 2351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Lokalizacja ró?nych RUD wzgledem security level
« dnia: Wrzesień 19, 2005, 13:55:35 »
Witajcie. Gram juz 12 dzien swojego traila i zdecydowanie przechodze po trailu na placenie za EVE. Ostatnio zajmuje sie miningiem. Tutaj powstaje pytanie. Czy kto? móg?by mi powiedzie? , wskazac linka moze ( szuka?em w necie ale niestety nie znalazlem )  JAk to jest z tymi rudami. Wiem ze teoretycznie im nizszy security lvl tym lepszy ore.. ale czy jestescie mi w stanie powiedziec co wystepuje na kazdym poziomie ? Od .9 do .1 ? Probowaqlem to jakos w grze sam porownywac ale wychodzi mi  ze od 0.9 do   0.5 sklad jest taki sam.. Veldspar, Scordite, Plagioclase, Pyroxeres i koniec wlasciwie.. a przeciez narazam sie bardziej minujac w 0.5 a jednak moglbym robic to samo w 0.8 a zagrozenie mniejsze. Prosz? o pomoc zatem:)

Pytanie 2)
czy na poczatek minowanie ospreyem z 60% bonusem jest oplacalne? Minuje osprejem do jettisonowanego cargo a pod koniec przylatuje moim industrialem z 6k m3 cargo i zbieram to systematycznie uzywajac BM

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Lokalizacja ró?nych RUD wzgledem security level
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2005, 14:57:13 »
Ponizej 0.7 kiedys byl juz omber. Potem czasem w 0.6 trafial sie juz kernite.
W 0.5 baaaaaaaaaardzo rzadko mozna bylo znalezc jaspet.
0.4-0.3 jaspet i juz hedbergerite czy jak to sie tam zwie.
0.3-0.0 empire - hemomorphite, hedbergerite, jaspet, kernite, omber, plagio, scord, veld, pyro.
W deep 0.0 dochodza do tego jeszcze ( nie we wszystkich systemach ):
dark ochre, crokite, bistot, arkonor, spodumain, gneiss i mercoxit.
Wydaje mi sie ze wymienilem juz wszystkie.
Oczywiscie moge sie mylic bo nie kopalem od lat hehe :P
A jak latam po beltach to przewaznie w poszukiwaniu czego innego.

I tak jaknajbardziej oplaca ci sie teraz kopac w osprey`u lub scythe.
Oba maja bonusy do kopania.




WANT PIE NOW!!!!!

Toolizm

  • Gość
Lokalizacja ró?nych RUD wzgledem security level
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2005, 10:51:17 »
dzi?kuj? wszystkim za odpowiedz:) Nie mam pojecia czemu moj pierwszy post pojawil sie jako Go?? skoro by?em zalogowany ale trudno.:) W ka?dym razie dochodz? do takiej konkluzji.. wszyscy chyba kopi? bo nigdzie nie mog? znale?? rudy lepszej niz Plagioclase;) ALE B?D? SZUKA?:) Dzieki jeszcze raz

dzikus

  • Gość
Lokalizacja ró?nych RUD wzgledem security level
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2005, 11:01:36 »
Zapraszamy do Solitude, u nas le?y i Omber na pasach i Jaspet/Hemorphite w ni?szym sec. Tylko to odleg?y region i nie tak bezpieczny jak centrum imperium.