Autor Wątek: Towary luxusowe nieslusznie zakazane przez zlych buu... ludz  (Przeczytany 2299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

shaitis

  • Gość
Towary luxusowe nieslusznie zakazane przez zlych buu... ludz
« dnia: Wrzesień 15, 2005, 14:51:57 »
Jak to jest... istnieja pewne dobra luksusowe w grze np. Narkotyki... ktore mozna kupic w pewnych strefach. Jasne tylko po co je kupowac, czy jest gwarantowany rynek zbytu np w przestrzeni Galente... czy jesli wyladuje sie z takim towarem na stacji to mozna go poprostu wystawic w markecie, czy moze na escrow. Czym grozi przylapanie na takim wyczynie... czy spada sec status czy concord strzela. Jakie sa zakazane towary i gdzie jest na dany towar zbyt. Doczytalem sie tylko Narkotykow w Galente... co jeszcze ?
Ktore moduly ewentualnie pomagaja przy karierze przemytniczej ? ktore skile ?

Z gory dzieki.

Shaitis

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Towary luxusowe nieslusznie zakazane przez zlych buu... ludz
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2005, 15:07:22 »
Prosz? bardzo oto odpowiedzi...
* Nie ma gwarantowanego rynku zbytu jako takiego. Obecnie popyt jest g?ównie uzale?niony od propozycji agentów.
* Je?li w wyniku wykonywanej misji w pryzowym znajdziesz jakie? nielegalne dobra (niewolnicy/narkotyki/etc) wówczas bez wi?kszych obaw mo?esz zadokowa? na stacji w tym systemie. Ani sentry ani statki ko?o stacji nie b?d? strzela?.
* Szmuglowanie nielegalnych dóbr przez wrota mo?e oznacza? spotkanie z celnikami (CUSTOMS), celnicy bardzo szybko mog? wykry? posiadane dobra i najpierw dostajesz ostrze?enie (pojawia si? okno z tre?ci? ostrze?enia) i zostaje nadana kara (pieni??na i/lub utrata standingu). Oczywi?cie ostrze?enie wymaga ?eby? towar wyrzuci?, je?li jednak tego nie zrobisz i nie uciekniesz to celnicy zaatakuj? Ci? i zniszcz? Twój statek.
* Obecnie pomoc w szmuglowaniu powinny zapenia? 2 elementy gry: piracki implant z grupy SNAKE ( FAQ ) oraz umiej?tno?? BLACK MARKET TRADING (dost?pna jedynie przy tworzeniu postaci).
* Na forum Centrali wci?? powinen by? dost?pny .pdf z pe?n? list? nielegalnych dóbr, ale nie wiem czy podawane warto?ci wci?? s? aktualne.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

rafaln

  • Gość
Narkotyki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2005, 17:49:01 »
Czy narkotyki w tej grze slu?? tylko do handlu  szmuglowania...........itd,czy mozna z nimi robi? co? innego??????:)Obilo mi sie o uszy ?e dzi?ki nim mozna by? silniejszym lub mie? dodatkowe plusy w odpowiednich momentach.....

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Towary luxusowe nieslusznie zakazane przez zlych buu... ludz
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2005, 18:44:03 »
O ile wiem to jeszcze nie, a to o czym piszesz to zosta?o wzmiankowane w tym miejscu...

Combat Boosters

Boost to various abilites for a certain amount of time. Combat Boosters do not give attribute boosts but would for example give +15% to Large Minmatar Projectile turrets for 60 minutes. Mostly illegal stuff too.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...