Autor Wątek: Free czy fee ?  (Przeczytany 9298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sp?awik

  • Gość
Free czy fee ?
« dnia: Wrzesień 02, 2005, 13:39:26 »
Jak to jest ? znalaz?em informacj? o EVE, ?e to MMORPG za FREE a tu widz? Trial CD-Key, a potem miesi?czna op?ata ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Free czy fee ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2005, 13:46:03 »
A gdzie znalaz?e? tak? informacj?? Za free to mo?na pogra? 14 dni, a potem normalnie sie p?aci.
Przedwieczny.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Re: Free czy fee ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2005, 13:48:22 »
Cytat: "Sp?awik"
Jak to jest ? znalaz?em informacj? o EVE, ?e to MMORPG za FREE a tu widz? Trial CD-Key, a potem miesi?czna op?ata ?


Eve nie jest za free - gdzie takie info znalaz?e? :?:  :?:  :?:

Za free mo?esz gra? jedynie 14 dni jak dostaniesz klucz. Potem si? p?aci 19,95 Euro/$ za pierwszy miesi?c za ka?dy kolejny 14,95 Euro/$.
Jak p?acisz za jaki? okres z góry to wychodzi taniej...
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Sp?awik

  • Gość
Re: Free czy fee ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2005, 13:54:59 »
Cytat: "gosiek"
Eve nie jest za free - gdzie takie info znalaz?e? :?:  :?:  :?:
http://www.onrpg.com/mmorpg-free-games3.html

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Free czy fee ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2005, 14:00:12 »
Tylko nie wiem czy zauwa?y?e? - Eve nie jest wymieniona w?ród gier darmowych, tam jest tylko jej reklama 8)
Przedwieczny.

Sambor

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2005, 15:54:15 »
I to si? nazywa reklama :D

wolverine5pl

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2005, 16:55:02 »
Chwilunia, Gra EVE ONLINE jest za DARMO!! TO prawda, gra jaki client jest za friko.
Ale juz granie jest z wiazane z oplacaniem abonamentu.

Muchomor

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2005, 00:28:28 »
" gra jaki client jest za friko. "

tez nie - pierwsza op?ata jest wieksza ni? abonament

Kirh'aard

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 12, 2005, 16:20:26 »
Bo pierwsza oplata jest oplata za gre jako taka, to cena gry, programu, natomiast to ze mozna za to pograc 30 dni to jest dodatkowy bonus, taki drugi trial jakby. Dopiero druga oplata to oplata za server i obsluge. :P
czytac a nie gdybac, najlepiej na eve-online  :twisted:

chriseve

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2006, 19:47:29 »
gra sama w sobie jest free tzn mozesz pobrac plik za darmo,
jednak musisz uiscic miesieczny fee aby w nia grac, :)
how simple is that?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Free czy fee ?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2006, 20:06:47 »
Rany, kolejny archeolog :P
Zarejestruj si? i... zwracaj troszk? na daty uwag? :P
Przedwieczny.

gier-tych

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2006, 20:34:47 »
:( Nie ma jakis bezpBatnych serwerów ??    :cry:

Yabushido

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2006, 20:37:29 »
Cytat: "gier-tych"
:( Nie ma jakis bezpBatnych serwerów ??    :cry:


nie, nie ma.

Rhovana

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2006, 20:51:56 »
Cytat: "xarthias"
Rany, kolejny archeolog :P
Zarejestruj si? i... zwracaj troszk? na daty uwag? :P

Prosze mi sie tu archeologów nie czepia? bo ja po archeologii jestem i sobie wypraszam :D  :D  :D  :D  :D  :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Free czy fee ?
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 25, 2006, 08:16:12 »
Cytat: "gier-tych"
:( Nie ma jakis bezpBatnych serwerów ??    :cry:


Kurwa... czemu na wszystkich forach zawsze ludzie musz? o to pyta?? Do gry takiej jak Eve NIE MA I NIE B?DZIE darmowych serwerów!!!!!!!!
Jakie? syfne gierki, których nikt nie rozwija mog? sobie mie? darmowe serwery... Przy grach shardowanych mog? istnie? pirackie serwery :?
Ale specyfika Eve wyklucza inny serwer ni? TQ wi?c spadaj na drzewo piracie jeden!

A poza tym Pana Pos?a nie sta? na p?acenie 60z? miesi?cznie?  :twisted:  :twisted:  :twisted: [/img]
Przedwieczny.

Yabushido

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 25, 2006, 14:53:36 »
Cytat: "xarthias"
Cytat: "gier-tych"
:( Nie ma jakis bezpBatnych serwerów ??    :cry:


%@#&!... czemu na wszystkich forach zawsze ludzie musz? o to pyta?? Do gry takiej jak Eve NIE MA I NIE B?DZIE darmowych serwerów!!!!!!!!
Jakie? syfne gierki, których nikt nie rozwija mog? sobie mie? darmowe serwery... Przy grach shardowanych mog? istnie? pirackie serwery :?
Ale specyfika Eve wyklucza inny serwer ni? TQ wi?c spadaj na drzewo piracie jeden!

A poza tym Pana Pos?a nie sta? na p?acenie 60z? miesi?cznie?  :twisted:  :twisted:  :twisted: [/img]


Spokojnie xarthias, spokojnie...
SIOSTRO!!! NERWOSOL!!!

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Free czy fee ?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2006, 14:56:16 »
Cytat: "Yabushido"
Spokojnie xarthias, spokojnie...
SIOSTRO!!! NERWOSOL!!!


Heh, ale ja jestem spokojny :)
I nie zaczynam dnia bez ?ykni?cia nerwosolku :) :) :) :) :) :)
Przedwieczny.

Yugoth

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2006, 11:20:59 »
Nieprawda ze pierwsza oplata jest wyzsza. Owszem gdy chcemy oplacac gre przez karte kredytowa ale nie w przypadku gdy oplat dokonywac bedziemy za pomoca TimeCoda (czyt. Prepaida) w tym przypadku kazdy miesiac kosztuje tyle samo i zalezne jest to tylko od tego w jakiej cenie uda ci sie kupic gdzies karte. Koszt ok 110 - 130 zl za 90 dni. Pozdrawiam. (hehe moj pierwszy post)

Kamoris

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 26, 2006, 11:22:27 »
Ano prawda karta prepaid mozna aktywowac konto trialowe i wychodzi znacznie taniej niz pierwsza oplata :).

Yugoth

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 26, 2006, 11:29:03 »
Jedyne ograniczenie jakie mnie spotkalo na trialu to to ze nie moglem nauczyc latac sie industrialem. Pewnie jest wiecej ale niestety nie dane bylo mi zbadac dokladnie - chec handlowania okazala sie silniejsza i upgradowalem od razu jak kodzik mi przyszedl. Rozsadnie jest zaczac na trialu 14 dni + timecod 90 dni pod koniec triala. W momencie upgradu traci sie dni z triala prawdopodobnie ale to nie jest do konca tez sprawdzone. pozdrawiam.

Kamoris

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 26, 2006, 11:31:15 »
W momencie upgardu an pewno traci sie dni z triala. A na trialu nie mozna bodajze skillowac statkow innych ras

KruszynaPL

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 26, 2006, 15:00:01 »
A mozna time codem przedluzyc konto trialowe po uplywie 14dni ?? i jak mozna te time cody kupic ?? poprzez jakas dobra duszyczke z forum ;) czy jakos oficjalnie od CCP ?? i jeszcze jedno pytanko, czy jak skonczy sie czas trwania konta trialowego to czy jak ustawie zeby sie jakis skill skilowal to czy on sie bedzie skilowal w tym zawieszonym koncie czy nie ?? bo tak mysle nad puszczeniem frigaty na lv5 albo learninga na lv5, chyba ze jesli to dziala macie inne propozycje co warto miec na lv5.

hallor

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 26, 2006, 16:29:49 »
Tak

skille skilluja sie jak masz konto zawieszone... znaczy skill - ten ustawiony.

Ja tak robilem freje na 5, a teraz cr na 5 mi sie zrobil wiec wyglada na to ze nadal dziala ;)



H, juz podlaczony do kroplowki ;)

Yugoth

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 26, 2006, 17:21:22 »
Widzialem przed chwila timecoda na allegro ;) jak nie to ebay. Nie mam pojecia czy mozna je kupic np. w empiku.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Free czy fee ?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 26, 2006, 17:27:17 »
Nie mo?na w empiku...
Chocia? kto? tu si? na forum odgra?a?, ?e b?dzie mo?na...
A na allegro to s? kody na rozpocz?cie gry, triala tym nie aktywujesz...
Przedwieczny.

Yugoth

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 26, 2006, 18:28:17 »
triala tym aktywowalem... :)

Tea Spoon

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 26, 2006, 21:56:03 »
timecodes mozna rownie milo i przyjemnie kupic w grze z tego co sie orientuje. za iski rzecz jasna. wychodzi to zupelnie niedrogo. cos tam kole 100m za 90 dni.

i faktycznie, jak konto, nawet trialowe, jest zawieszone, to training dalej leci, a reaktywowac mozna zawsze

LosBekoczoS

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 27, 2006, 01:08:51 »
Cytuj

timecodes mozna rownie milo i przyjemnie kupic w grze z tego co sie orientuje. za iski rzecz jasna. wychodzi to zupelnie niedrogo. cos tam kole 100m za 90 dni.


heh Tea Spoon jesli znajdziesz gdziesz 90d za 150mln nawet to ja poprosze 2 :D od reki biore :D

Obecnie 100mln 30d 270 90d taka przecietna z forum na eve-online.

Tea Spoon

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2006, 14:16:41 »
zacofalem sie troche w taki razie =] tak czy inaczej, kolosalne iski to to nie sa

rafaello

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 01, 2006, 19:55:38 »
teoretycznie da sie grac za free - oko?o 260-270 milionów isk kosztuje 3 miesi?ce - jak jestes w stanie zdoby? szybko tak? kase to kupujesz sobie timekody - legalnie na oficjalnym forym eve cz?sto si? ktos og?asza
isk - czyli waluta w grze
niejakim problemem moze byc zebranie w tak krótkim czasie (2 tygodnie) takiej sumy now? postaci? - ale znam takich co zrobili w miesi?c 1 000 000 000 isk.... wiec teoretycznie mozliwe

Cytat: "LosBekoczoS"
Cytuj

timecodes mozna rownie milo i przyjemnie kupic w grze z tego co sie orientuje. za iski rzecz jasna. wychodzi to zupelnie niedrogo. cos tam kole 100m za 90 dni.


heh Tea Spoon jesli znajdziesz gdziesz 90d za 150mln nawet to ja poprosze 2 :D od reki biore :D

Obecnie 100mln 30d 270 90d taka przecietna z forum na eve-online.


za 100-150m od kazdego 90 dni !? biore razy 4 od reki !

boles?aw ?mia?y

  • Gość
w jaki sposób zdoby? te 100 mil
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 04, 2006, 08:53:35 »
aby sobie time code nawet na 30 dni wykupi?? Jesli jest mozliwosc kupowania time code za walute z gry to znaczy ze mozna grac za free w takim razie.
druga sprawa - free serwery - my?l? ?e w przypadku EVE to poprostu jest nieop?acalne z uwagi na specyfik? gry.

Mik & Dag

  • Gość
Placic trzeba, ale ile??
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 21, 2006, 09:12:15 »
Widze, ze sporo osob nie trawi pytan prostych od nowicjuszy, ale moze jednak sie uda - ILE TRZEBA ZAPLACIC ZA GRANIE W EVE?

W kilku miejscach na sieci znalazlem bardzo rozne ceny i na razie najtaniej wychodzi chyba oferta ze strony Eve, bo jakies 420zl/rok przy najdluzszym abonamencie.
Ale czy jest jakis tanszy sposob?? I nie chodzi mi o piracenie, tylko nie kazdy ma kasy jak lodu...

PS Zaczalem dopiero grac na trial-u i bardzo mi sie podoba, forum, opisy i help sa super zachecajace, ale zanim zaplace, wole wiedziec, ze nie place za posrednikow, czy cos.

PS2 Gdzies wyczytalem, ze mozna za abonament placic ISKami z gry?? Czy po prostu nie zrozumialem diabolicznego zargonu stalych graczy?

dzieki za help - w razie czego Tlen: dagmara_i_mikolaj albo GG: 1246617

redbart

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 21, 2006, 09:33:05 »
1. Tutaj by? ten temat.
2. Ja gram z przerwami od 3 miesi?cy, a czuje si? nowym :P
3. Najkorzystniej p?aci? ofert? ze strony w dolarach - wyszukujesz proxy w usa, wchodzi na strone, podajesz kredytówke. Wtedy liczy ci wed?ug kursu $ a nie €. Im d?u?szy abonament tym korzystniej. Ja mam obecnie 3 miesi?ce za 125 pln wykupione (mocna by?a z?otówka). Ale najkorzystniej 6 /12
4. Alternatyw? s? timecody kupowane na allegro, u dystrybutora play-it czy co? (jest temat EVE PL)
5. Ostatni? opcj? jak b?dziesz ju? strasznie bogaty to mo?esz sobie pozwoli? na 30 d Timecode za 100 m ISK lub 90 d za 270 m ISK.

:)

Mik & Dag

  • Gość
Placic trzeba, ale ile??
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 21, 2006, 09:46:55 »
Wiem, ze o tym juz bylo, ale nie do konca zrozumialem opisy - stupid me  :D

Dolce tansze niz Euro - no pewno! Dzieki za oczywista wskazowke. Latwo przeoczyc, a na koniec spora roznica w zlotowkach.

Najciekawsza oferta wydaje sie byc ISKi za timecody. Ale o co tu chodzi?? Oddaje kase "tworcom gry" w zamian za timecody?? Czy oddaje jakiemus graczowi ISKi, a on(a) przysyla mi swoj timecode kupiony za 'normalna' gotowke w sklepie?? Moze i pytanie wyglada na przedszkolne, ale na prawde nie wiem i nie rozumiem z poprzednich postow.

dzieki

Ellaine

  • Gość
Free czy fee ?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 21, 2006, 10:19:58 »
Jakis gracz ukpuje timecody w sklepiku u producenta.
Ty kupujesz je od niego za pieniazki z gry.