Autor Wątek: Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC  (Przeczytany 4290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LosBekoczoS

  • Gość
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« dnia: Sierpień 31, 2005, 16:23:05 »
Wiem ze to moze naiwne itp ale.... Chcialbym zaproponowac spis z natury ludzi co posiadaja jakowes ciekawe BPO ( ciekawe czytaj rzadkie ( t2 ) drogie ( bs, frighter , capital ship component .. itp ) Wiem ze niestety polacy sa malo united i dla siebie promocji nie zrobia, lecz moze chociaz napiszemy kto co ma i za ile np sprzedaje 1run bpc..



Ps Wiem ze marzenia o wmiare zjednoczonej ekipie polskiej sa dosc utopijne no ale moze... kto wie kto wie.. cos sie ruszy w nas wkoncu i zaczniemy sobie pomagac  :)

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2005, 16:59:01 »
Hehe problem jest prostej natury. Malo kto jest zainetersowany pomoca. Fury ma swoich znajomych ktorych wspomagamy jak tylko mozemy w danym momencie ;) A oni wspomaja nas ;)
Ale wiesz ... cos za cos. A co do united polakow ... wezcie sobie juz to darujcie. Juz tyle razy polacy pokazali ze nie sa w stanie byc w jedenej kupie i wy nadal na to liczycie?
 :lol:




WANT PIE NOW!!!!!

rbialo

  • Gość
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2005, 18:44:27 »
Wiem, ?e b?dzie OT ale wpowiedz poprzednika mnie troche zirytowa?a i nie mog?em si? powstrzyma?.
[OT]
Droga Owieczko - to ?e Ty i Twój org nie macie ochoty pomaga? Polakom, bo macie zobowi?zania wobec kolegów z zagranicy to jeszcze nie znaczy, ze wszyscy inni dzia?aj? tak samo. By? mo?e do tej pory wspó?praca mi?dzy Polakami nie wygl?da?a ró?owo, ale nie znaczy to, ze nie warto próbowa?.
Je?li nie masz zamiaru popiera? tej inicjatyway - nie musisz. Ale nie zniech?caj innych! Mo?e tym razem co? z tego wyjdzie?
[/OT]

LosBekoczoS

  • Gość
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2005, 19:24:24 »
Ehh ja tu niemowie zeby wszyscy na jednej kupie siedzieli albo niewiem slodko pierdzaco sie dotykali w miejscach intymnych tylko zeby tak czasem pomoc sobie chodzby wymieniajac - sprzedajac taniej BPC - i niemowie ze jedni maja 2 odbierac biznes. Tylko sobie pomagac.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2005, 09:50:18 »
U nas w korpie jest taka lista BPO posiadanych przez korpowiczów - Nie wiem tylko, czy chcemy si? ni? dzieli?? ;) - ale to pewnie kwestia zgody wszystkich stron...

Inna sprawa, ?e sam korp posiada BPO i BPC - tutaj niestety listy nie ma (i pewnie nie b?dzie) - bo nikomu si? nie chce spisywa? tego, a zw?aszcza pilnowa?, czy ta lista jest aktualna :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2005, 11:19:51 »
Cytat: "rbialo"
Wiem, ?e b?dzie OT ale wpowiedz poprzednika mnie troche zirytowa?a i nie mog?em si? powstrzyma?.
[OT]
Droga Owieczko - to ?e Ty i Twój org nie macie ochoty pomaga? Polakom, bo macie zobowi?zania wobec kolegów z zagranicy to jeszcze nie znaczy, ze wszyscy inni dzia?aj? tak samo. By? mo?e do tej pory wspó?praca mi?dzy Polakami nie wygl?da?a ró?owo, ale nie znaczy to, ze nie warto próbowa?.
Je?li nie masz zamiaru popiera? tej inicjatyway - nie musisz. Ale nie zniech?caj innych! Mo?e tym razem co? z tego wyjdzie?
[/OT]


ROTFL  :lol:

Stary nie obrazajac cie ani troszeczke ... prosze nie wypowiadaj sie na moj temat w momencie kiedy nie wiesz co robie i co robilem.
Nie nie mam ochoty pomagac Polakom jako calosci. Moge pomagac jednostkom ktore wykaza sie zainteresowaniem i zdrowym, normalnym podejsciem a jesli chodzi o bpo,bpc to poki co tylko jeden corp wykazal takowe. I wlasnie sobie wzajemnie pomagamy krotko i dlugofalowo.
Jakie zobowiazania wobec kolegow z zagranicy? Co ty pleciesz?
Oczywiscie ze nie wygladala rozowo i gwarantuje ci ze nadal nie bedzie. Bo  ja mowie o calosci a nie odrebnych paru osobach. Probowac to sobie probujcie. Ja tylko sie dziwie ze ludzie jeszcze maja ochote probowac. Mi sie odechcialo. Przestalem mieszac narodowosc/real life do gry i musze ci powiedziec ze sie milion razy zdrowiej zrobilo.
Ja powiedzialem ze nie popieram?  :lol:
Napisalem zeby sobie darowac. Bo na forum to wiesz ... nalezy podbic do odpowiednich ludkow w grze i sie dogadac.

A co do zniechecania ... Ja znam juz prawde a wy ja poznacie ;) A pisac moge co chce jesli nikogo to nie obraza ;)




WANT PIE NOW!!!!!

Sambor

  • Gość
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2005, 11:39:23 »
Owca ma racja.

dzikus

  • Gość
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 01, 2005, 11:59:13 »
My mamy wszystkie komponenty Capital do frachtowców. Oraz BPO do Obeliska.

Poza tym niestety sam standard - to co ka?dy du?y corp posiada? powinien. Jak b?dziemy mieli jakie? TL2 to damy zna?.

Hall Underley

  • Gość
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2005, 12:38:54 »
My (LFT) mamy:
- BPO na Deimosa, ale nie zamierzamy go kopiowa? w przewidywalnym czasie, bo interes jest zupe?nie nieop?acalny, kopiowanie trwa 2 albo 3 razy d?u?ej od produkcji z BPO, a Deimosy schodz? na pniu
- BPO na Hounda, z którego robimy kopie 5 run
- BPO na BC Amarr, Caldari i Minmatar, robimy z nich kopie 1 run
- BPO na wszystkie kr??owniki, robimy z nich kopie 5 run
- BPO na wi?kszos? fregatek, ale to nic niezwyk?ego
- sporo ró?nych BPO na modu?y i ammo, te? nic niezwyk?ego w sumie

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 01, 2005, 12:42:44 »
Hehe musze wejsc hall i ci kopsnac twoje 20m bo juz potem nie bede miec okazji :P Przez jakis czas ;)

Jeszcze jedno. Nie zawsze jest tak ze sie wymienia bpo/bpc na kase lub inny bpo/bpc. Czasem jest to inna wymiana ;)




WANT PIE NOW!!!!!

Draughnor

  • Gość
Spis Polakow w posiadaniu ciekawych BPO-BPC
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2005, 15:35:11 »
OT but who cares«
Sheep masz na mysli "powiedzcie jakie macie bpo to przylecimy sobie >pohandlowac<" (pozniej) 0.5 waszych bpo albo jestescie HuNt3D?"
xD