Autor Wątek: I Outpost w EVE  (Przeczytany 9157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

unique|tom

  • Gość
I Outpost w EVE
« dnia: Sierpień 20, 2005, 17:44:14 »
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=215040

gratulacje dla ASCN - to najlepszy przyk?ad ?e rzeczy wielkie mo?na osi?gn?? jedynie dzia??j?c w grupie.

tutaj screeny:
http://www.celestial-horizon.net/outpost/

LosBekoczoS

  • Gość
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2005, 17:33:50 »
Ladniutki ..no i maja klub ze striptisem :D ( sam sobie takiego outposta musze zbudowac  :D ) a tak z pytan rozumiem ze taki outpost dziala na zasadzie bazy ktora mozna zdobyc ? czy tez moze na zasadzie zwyklej bazy npc gdzie kazdy moze wleciec porobic cos ale nieda sie jej przejac.

dzikus

  • Gość
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2005, 18:53:56 »
Z tego co czyta?em/s?ysza?em, outpost jest nie do zdobycia dopóki aliance ma w swoim posiadaniu ten system - czyli dopóki ma wi?cej POSów ni? przeciwnicy. Je?eli straci soveregnity (czy jak to si? tam nazywa), to stacja staje si? Conquerable - czyli do zdobycia a nie do zniszczenia.

Poza tym koszt takiej stacji to oko?o 26 miliardów ISK. Za? ilo?c haulowania to oko?o 4 miliony m3.

partridge

  • Gość
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2005, 13:07:41 »
E tam.... ale ten koles na Sceenach ma fajny setup nanpfiber + 2 WCS - dlatego nie lubie carebarow !

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2005, 13:26:15 »
Czepiasz sie ...
Przeciez on niekoniecznie musi lubic pvp.
Przeciez strata t1 fregaty to majatek nie wiedziales?




WANT PIE NOW!!!!!

Hall Underley

  • Gość
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2005, 14:34:55 »
Cytat: "StellarSheep"
Czepiasz sie ...
Przeciez on niekoniecznie musi lubic pvp.
Przeciez strata t1 fregaty to majatek nie wiedziales?


Wiesz, to zale?y co si? na tym wiezie. Na takiego condora/crowa mo?na wpakowa? 100 BPO i mas? miejsca zostanie. ;)

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2005, 15:19:57 »
Dobra ja nie mowie o przewozeniu gadzetow bo jak ktos przewozi to nie widze problemu moze miec i 8 low slotow i 8 wcs`ow. Nie bede sie czepiac jesli jest to setup na travel i przewozenie. Ale jak koles leci na npc geddonem i my go lapiemy 4 fregatami i koles ucieka spod 4 x 2 scrambli to ... cos jest k!*(#@! nie tak.
Dlatego jestem za tym zeby albo drastycznie zwiekszyli wymagania wcs`ow albo zrobili specjalna wersje do zwyklych statkow ( nie do low slota ) a te co sa zostawili do haulerow. Je powinno sie trudno lapac ;)




WANT PIE NOW!!!!!

jarecki

  • Gość
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2005, 15:54:16 »
jak dla mnie setup jaki sobie ludzie wkladaja na statek to ich prywatna sprawa, a zakladanie wcs`ow odbija sie w innych miejscach (naprawialnosci, mozliwosciach ofensywnych) wiec zawsze jest cos za cos.
A jak ludzie graja to juz naprawde od nich zalezy, dla mnie najwyzszym kryterium dla setupu jest jego uzytecznosc, jezeli daje mi zalozone mozliwosci, jesli nie, probuje dalej.

(a swoja droga to gosc musial miec male dzialka na pokladzie, bo przeciez jak mial low sloty zapchane wcsami to nie mial cpu na nic, wiec moze mial jakas porabana taktyke polowania.... dunno )

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2005, 16:52:32 »
Nie wiem co on mial.
Wiesz ja to kumam ze on nie mogl sie stankowac etc etc.
Aczkolwiek uwazam ze ucieczka z pola bitwy nie powinna byc TAK latwa w momencie kiedy dopada cie juz jakas ilosc graczy.




WANT PIE NOW!!!!!

Kirh'aard

  • Gość
I Outpost w EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2005, 17:20:50 »
Kih'aard sie zastanawia jak sie maja wcs'y do outposta  :twisted:
ot next offtopic  :lol: