Eve Online > Patche i dodatki

Nadchodzi KALI...

<< < (3/32) > >>

StellarSheep:
Widac Dzikus malo cie interesuje to co sie dzieje w grze.
POS`y to jedna wielka pomylka. Przezabawne jest jak ktos ma 5 pos`ow w systemie a drug ma 1 posa i kto ma sorvegnity czy jak to sie tam pisze? Ten z 1. Bugi na bugach. Drony sa zbugowane. Bumping smierdzi kalem. Tak jak rozumiem ze duze statki bumpuja male ale naprawde ostatnio prawie wdupilem bs`a bo mnie 1 malusienka small dronka bumpowala. Zeby zebrac drony musze miec wszystkie w zasiegu ... Fajnie. 8 mam w zasiegu 9 jest 10km ode mnie. I coz musze stracic wszystkie 9. Kasa mnie nie interesuje ale w pvp przewaznie dron uzywam przeciw fregatom i boli mnie ze musze sie ich pozbywac.

Duzo jest bugow ktore maja DUZY wplyw na gre. Nie widac ich na codzien ale maja naprawde. Pomijam drazniace bugi jak overview etc ...

Kolejna rzecza jest to ze obiecali wprowadzic w exodusie duzo rzeczy i potem w cold froncie i nadal ich nie widze????
Powiem ci dzikus ze widze ze naprawiaja ale troszke za wolno jak dla  mnie. Czasem wystarczy wypuscic 1 malego patcha zeby naprawic naprawde 1 upierdliwa rzecz. Ale nieeeeeeeeee. Ccp bedzie czekac do nastepnego big patcha ...

Nie wspomne o balansie w samej grze ale tego nie zmienia juz raczej nigdy chociaz po tym jak wprowadzili zyd do mineralow dostepnych w low security to licze na jakis jeszcze ruch w ta strone ... Niekoniecznie mam na mysli nerfowanie "piractwa" ktore i tak juz ledwo zipie.

Ace:
Jesli mialbym dodac cos w tym temacie to chcialbym tylko napisac ze nie uwazam rozbudowywanie gry za jakis blad, ale pierwszorzedna rzecza winno byc jej poprawianie. Tu niestety CCP zmienilo swoje podejscie i widze ze bardziej podoba im sie zataknie naszych "jadaczek" nowym uber gownianym statkiem niz poprawienie malego ale irytujacego buga overview!!!!

Podejscie do fixow, tak jak napisal ofiec, takze zaczyna mnie wkurzac! Pamietacie bug z sortowaniem rzeczy w hangarach? Pamietacie jak dlugo to naprawiali? A widzicie ze nie do konca im to wyszlo? To wlasnie od tego momentu widze bardzo spowolniona reakcje CCP na male, pojedyncze, irytujace bledy.

Szkoda, bardzo szkoda!

dzikus:
1) To ?e drony s? zbugowane, to wiem - latam w Dominixie wi?c nie musisz mi mówi?. Ale jako? ?yj? cho? drony s? moj? g?ówn? (a czasami jedyn? broni?). I nie p?acz?.

2) Co do ledwo ?ywego piractwa - hip hip hurra! ;)

3) Co takiego obiecali w Exodusie czego nie wprowadzili? A po drugie - to maj? wprowadza? czy poprawia? bugi, zdecyduj si?.

4) Balans moim zdaniem poprawiaj?. Naprawili lasery i ich zasi?gi. Naprawili missile (nareszcie raven nie jest uniwersaln? broni? na totalnie wszystko niezale?nie od rozmiaru). Zmienili EW w sposób umo?liwiaj?cy specjalizacj? w tym temacie. My?l? ?e dobrze im idzie. Poprawili za mocno znerfowane projectile, poprawili ostatnio hybrydy.
Oczywi?cie ja nie siedz? w PvP wi?c pewnie si? nie znam, a co tam....

PS. pograjcie troch? w inne MMORPG bo widz?, ?e EVE wam si? przejada. Pograjcie w WoWa i zobaczcie jakie ma PvP albo szybko?? poprawiania b??dów. A potem marud?cie.

Blaster:

--- Cytat: "Dormio" ---
Co do BSa - chyba nie ma potrzeby dawa? na lvl5 (lvl4 dla mnie to dodatkowe 8 dni)...
Czyli w sumie mniej wi?cej tyle ile na HAC'a

--- Koniec cytatu ---


Wedlug mnie oprócz skilli wymienionych przez Sheepa niezbedny bedzie wlasnie HAC na lvl1  8)
Tak samo jak zeby latac HACem musisz miec assaulta na lvl1  :?
BS t2 bedzie pewnie kolejnym jakims tam assaultem  8)

dzikus:
A ja my?l?, ?e nie HAC na 4, ale Logistics na 4. Bo Flagship jest znacznie bli?szy cruiserom Logistics ni? Heavy Assault.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej