Eve Online > Patche i dodatki

Nadchodzi KALI...

<< < (32/32)

regis:

--- Cytat: "Dormio" ---Co do powszechno?ci... jest jeszcze co? takiego jak wymagania i mo?liwo?ci T2. W chwili obecnej ?eby zacz?? lata? AFem wystarcz? 3 miesi?ce. W efekcie otrzymujesz statek, którego potencja? bojowy przewy?sza ten, który posiada BC, a uzgl?dniaj?c ceny i fit jest 3x ta?szy...

--- Koniec cytatu ---


BC > AF
oczywiscie nie w 3 miesiace, nie bez malej ilosci skili... ale z samego zalozenia BC > AF... period.

Dormio:

--- Cytat: "regis" ---
BC > AF
oczywiscie nie w 3 miesiace, nie bez malej ilosci skili... ale z samego zalozenia BC > AF... period.
--- Koniec cytatu ---


Eh... Acan... mówisz to tak jakby? nie wiedzia? po co to wszystko napisa?em. Ja WIEM dlaczego w wielu (zaznaczam: NIE WE WSZYSTKICH !!) sytuacjach BC jest o wiele lepszym wyborem od AFa... Twierdzenie jaki postawi?e? musi by? uzasadnione i nie w formie "bo ja tak mówi?"...  :twisted:

Przypomn? Ci, ?e nie dyskutujesz ze mn? (bo mam za sob? 18 miesi?cy sp?dzone w EVE bez przerwy), a z osob? now? próbuj?c? wpasowa? swoje wyobra?enia wyniesione z RL do ?wiata jaki zosta? wykreowany w EVE.

Najlepszy przyk?ad jaki znam na takie podej?cie to p?d do jak najszybszego wsiadania w niszczyciela, bo ma "duzio" dzia? wi?c na pewno b?dzie "duzio" lepszy. W efekcie ko?czy si? on tym, ?e rookie pilot straci 2-3 sztuki jakiego? Catalysta i przestaje go u?ywa?. Przy czym ma?o kto zdaje sobie spraw? z tego do czego on tak naprawd? zosta? stworzony (jako klasa)...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej