Autor Wątek: EVE: sto pyta? do...  (Przeczytany 4460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MO

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« dnia: Maj 26, 2005, 13:49:52 »
Witam

Przypadkiem wpadlem na stronke EVE i mnie zaciekawila, tylko nigdzie nie moge znalesc zadnych informacji o tej grze. Wiec mam kilka pytan  :) .

1. Co w wam najbardziej podoba sie w tej grze?
2. Czy w grze porusza sie tylko statkami?. ( na screenach sa tylko statki)
3. Czy gra opiera sie tylko na handlu i kopaniu czy sa jakies inne mozliwosci zarobku?.
4. Czy sa jakies polskie tansze servery?.

Pewnie to glupie pytania, ale od dwoch dni szukam i nigdzie nic nie moge znalesc.

Viper

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2005, 14:06:56 »
1. Gra rozbudowana ?wietnie a gra sie przyjemnie no i niema pustego nabiania expa jak w innyh mmorpgah.
2. TAK TYLKO a co chcerz jeszce rower ???  :twisted:  :twisted:  :twisted:
3. NIE jest ruwnie? walka z npcami lub graczami po?adaj?cymi bounty (nie batoy  :!:  :!:  :!: ).
4. NIE jest tylko 1 ?wiatowy.
5. Co? jeszcze ??????

mo

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2005, 14:16:51 »
5. Jakie gra ma wymagania?. Ja mam AMD 2ghz 512mb GeForce 64mb. Jak bedzie chodzic.
6. Czy gre mozna sciagnac (jak tak to gdzie), czy trzeba kupic?


Dzieki za odp. A myslalem ze wszyscy beda mieli ze mnie polewke  :D .

LosBekoczoS

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2005, 15:13:12 »
www.eve-online.com
free trial 14 dni sam klient cos kolo 500mb wazy i tez z tamtad stargasz... no i jak juz wejdziesz to szukaj polakow na kanale POLSKA

Tadeus

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2005, 15:15:36 »
Mam taki sam komp.. dziala super..
Znaczy nie wiem jak bedzie jak wladujesz sie w bitwe gdzie bedzie 200 statkow, pewno troche zwolni.. do normalnego latania starcza w 100%..

Klienta mozesz sciagnac na www.eve-online.com za darmo
460mb chyba..
Mozesz tez kupic pudelko wtedy masz miesiac za darmo ale pudelko pewno jest drogie..
Jak sciagniesz klienta to musisz dodatkowo wykupic konto albo mozesz na www.gamespot.com zapisac sie na bezplatny 14-o dniowy trial jak ja zrobilem :)
Ja sciagnalem klienta (13h) > zapisalem sie na bezplatne 14 dni(chwilka) i gram.. jak mi sie skonczy trial to wykupie konto pewnie.

P.S. Ups czekaj.. mam GeForce 2 / 64MB :>
P.P.S Hej Bekocz wredniaku :)

Viper

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2005, 15:59:20 »
Jak chcerz kod triala to jest na www.mmorpg.com pogrzeb a znajdziesz tylko rejestracja jest (FREE). Sam mam z tamt?d 6 triali hehe. :twisted:

KomB

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2005, 19:08:50 »
200 statków + rakiety + drony + dzia?a + cos tam jeszcze
to zwolni NIETROCHE

mo

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2005, 19:20:47 »
200 statkow?!. ktos bral udzial w takim wydarzeniu??. :)
Bo mi sie wydaje ze to duzo.

Tez mam Geforca 2 64mb.

Dzieki za info teraz to tylko grac :)

EverSin

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2005, 21:25:58 »
eh ja bralem udzial w niszczeniu POSa w FA :P
Moj sprzet to p3 800 512mb Ramu GF2MX 32mb :D
i powiem ze 1 klatka na jakies 5 sekund byla w tej samej lokacji z cala ekipa nawalajaca do POSa :/  no dobra sciemniam moze 1 klatka na 1s :P jak na Mojego sprzeta to i tak dobry wynik :D
Siakies 100 osob wtedy nawalalo NON-STOP ze wszystkiego z czego sie dalo :D

/edit
200 statkow na raz na jednej bramie nawalajacych do siebie tez sie w FA zdazalo :D

partridge

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2005, 10:57:57 »
w Battle Fleet to juz nawet nie kwestia grafiki... tylko laga... testowalem BattleFleet na Barton 2500+, 1GB Ramu, GF 6800 Ultra.... i jak napisalem wczesniej lag byl naprawde gruby.... lockowanie ceptorem trwalo dobre 5 sekund :P

Amos Sommers

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 27, 2005, 18:52:59 »
Co do atakowania POSow, ostatni patch poprawil duzo ... wczoraj wyszedl nowy patch na testowym serwerze z optymizacja GUI - FPS mi sie podwoily :)

LosBekoczoS

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 27, 2005, 19:09:02 »
Ja slyszalem jedynie ze duzy path.... ile mb ?? pamietasz moze amos ? no i btw jaka masz karte graf ze sie podwojily ???  :lol:

kosto

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 27, 2005, 20:58:29 »
S3 Trio :] skoczylo mu z 1 fps do 2 fps :]

rafaello

  • Gość
EVE: sto pyta? do...
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 30, 2005, 06:40:25 »
Cytat: "Tadeus"

.....

P.P.S Hej Bekocz wredniaku :)


slynny Tadeus z UO ????
tu Rafaello Black  :P

Zenekis

  • Gość
mo?e to zasadniczo kwestia ??cza
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 03, 2006, 23:51:39 »
Nawin?? mi si? kiedy? temat ??cz. Graj?c w inn? gr? typowo html-ow?  rozmawia?em z pewnym spoko Portugalczykiem z mojego sojuszu i jak przeczyta?, ?e ciesz? si? z ??cza 512 kb to si? posika? ze ?miechu. Jego s?owa: zobaczysz co to ??cze internetowe jak b?dziesz mia? powy?ej 1Mb a najlepiej normalne 4 Mb jak ja. Szokowa?o go to, ?e u nas rarytasem jest ??cze 1Mb.
Ca?kiem mo?liwe jest, ?e spowolnienia spowodowane s? w?skim gard?em otrzymywania danych z serwera (wina albo ??cza, wyj?cia na ?wiat, lub ograniczenia na samym serwerze)

Pozdro, Zenekis