Autor Wątek: typy modu?ów, a co z named T2?  (Przeczytany 9738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
typy modu?ów, a co z named T2?
« dnia: Maj 18, 2005, 09:51:14 »
Obecnie s? dost?pne 3 typy modu?ów: podstawowe (T1), modyfikowane podstawowe (rary, named, faction) oraz udoskonalone (T2). Zatem nasuwa si? automatycznie pytanie czy kto? mo?e wie/s?ysza?/czyta? o planach modyfikowanych modu?ów T2 ?
O ile wiem to Jovianie korzystaj? z modu?ów T3... wi?c mo?liwo?ci s? :D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

khirion

  • Gość
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2005, 10:11:05 »
Mysle ze nie ma sensu modyfikowac t2, obecnie mozna znalesc moduly rare ktore sa lepsze od t2, oczywiscie ich ceny sa kosmiczne.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2005, 10:13:00 »
Zale?y w czym lepsze... :)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ezachiel

  • Gość
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2005, 11:03:03 »
Dormio s? moduly T2 rare inaczej mowiac.
Jove zawsze jest krok do przodu, imo ca?e Jove to miejsce gdzie dzieja si? testy GM

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2005, 11:08:57 »
A maj? wpisane T2 w opisie ? Pytam bo nie wiem... jeszcze nie mia?em w ?apkach modu?u za >10mln
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2005, 11:43:04 »
Cytat: "Dormio"
A maj? wpisane T2 w opisie ? Pytam bo nie wiem... jeszcze nie mia?em w ?apkach modu?u za >10mln


O ile ja sie orientuje to nie ma modulów z T2 w opisie, które sa named.  :roll:
Swoja droga wcale nie jest wykluczone ze frakcje produkujace moduly named w czasie ich konstruowania nie kozystaja z jovianskiej technologii T2  8)

surt

  • Gość
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2005, 19:48:09 »
wydaje mi sie ze npc-e lataja na zeczach tech 1 + rary,

ale moze kiedys zaczna zakladac tech 2 ;D np. mimatarski bs ;) na optimalu z 1400 tech 2 ;D

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2005, 06:37:38 »
Cytat: "ireul"
wszystko przed nami
tak btw - jovianie lataja z tech 5 ;)


Ale tech 2 "murzynom" mogli oddac (cos jak dla naszego swiata strzelba z XVIII wieku  :wink: )  8)

LukAsh

  • Gość
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2005, 10:14:35 »
Mozna powiedziec ze T2 named to sa moduly ktore wypadaja z oficerow (patrzac pod katem statsow, a nie np wymaganych skilli).

A co do faktycznych T2 named to jeszcze nie slyszalem, moze niech najpierw wprowadza wszystkie T2 :wink:

dzikus

  • Gość
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2005, 10:39:15 »
T2 named (czyli modyfikowane modu?y T2) b?d? dost?pne. Na razie widzia?em je tylko w Item Database na eve-online.com ale pewnie za czas jaki? si? pojawi? tak?e w grze. Tym niemniej niepr?dko, i ju? wyja?niam dlaczego.

Przedmioty named s? lepsze od swoich nienazwanych kolegów o 5-20%. Domy?lnie T2 jest lepsze o 25% od T1 (to s? orientacyjne informacje). Problem polega na tym, ?e named s? to rzeczy, które wypadaj?, a T2 to rzeczy które buduje si? z ograniczonej ilo?ci BPO. Je?eli ludzie mogliby teraz zdoby? przedmioty T2 bez dost?pu do BPO (w dodatku lepsze ni? te budowane), to zawali?o by to delikatny dosy? model budowania sprz?tu T2 -> wp?yne?o by to na wszystkich posiadaczy stacji kosmicznych (które dopiero co wprowadzono), na posiadaczy BPO równie?.
W zwi?zku z tym wydaje mi si?, ?e przedmioty named T2 pojawi? si? dopiero wtedy kiedy zobaczymy pierwsze BPO do T3. Ewentualnie by? mo?e wcze?niej ale b?d? one ultra-rzadkie i baaaaaaaa(a)rdzo drogie. My?l?, ?e sporo dro?sze ni? sprzet "faction", który osi?ga aktualnie niebotyczne ceny.

rafaello

  • Gość
typy modu?ów, a co z named T2?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 30, 2005, 07:01:31 »
i dobrze - bez sensu by bylo jak by wysypali rare T2 i tym samym zwalili tak potezna galez gospodarki - swoja droga posy powinny sluzyc do wielu nastepnych rzeczy a nie tylko produkcja komponentow do t2