Eve Online > NoobGarten

Eksploracja

<< < (2/4) > >>

[NAUKE] Son of Rainbow:

--- Cytat: Doom w Październik 19, 2020, 17:48:19 ---Przejrzałem na szybko Twój poradnik. W kilku miejscach przydałoby się go zaktualizować

--- Koniec cytatu ---

Zgadza się. Tyle tylko, że poradniki tekstowe odeszły do lamusa tak samo jak radia internetowe. Nagram w przyszłości kilka filmików.

Doom:
Cóż w takim razie ja Ci go poprawiłem

Tloluvin:

--- Cytat: [NAUKE] Son of Rainbow w Październik 20, 2020, 12:57:31 ---Tyle tylko, że poradniki tekstowe odeszły do lamusa tak samo jak radia internetowe. Nagram w przyszłości kilka filmików.

--- Koniec cytatu ---

A potem jak ktoś chce znaleźć coś co można sobie poczytać na spokojnie to nigdzie nic nie ma. Rozumiem, że umiejętność czytania zanika, ale fajnie by było wierzyć, że jeszcze jest nadzieja

Ket0na1:

--- Cytat: Tloluvin w Październik 21, 2020, 17:25:34 ---A potem jak ktoś chce znaleźć coś co można sobie poczytać na spokojnie to nigdzie nic nie ma. Rozumiem, że umiejętność czytania zanika, ale fajnie by było wierzyć, że jeszcze jest nadzieja

--- Koniec cytatu ---

I tu popieram szanownego kolegę. Poradników pisanych nie ma zbyt wiele (szczególnie po polsku) a jak już są, brak dokładnego tłumaczenia co robić krok po kroku a 2/3 kontentu jest pisane językiem którego i po roku grania nie idzie do końca ogarnąć.
Zauważyłem, że nawet jak ktoś chce pomóc i coś napisze to i tak im dalej w tekst tym większe pokłady zajebistości a mniejsze wykładania tematu jak krowie na miedzy.
To samo dotyczy szkolenia w ramach sojuszu w samej grze. Niby coś ktoś tłumaczy i pokazuje ale by go zrozumieć to trzeba by zadawać mu pytanie średnio co piąty wyraz.
Czasami już lepiej samodzielnie sprawdzić i może nawet coś na tym stracić ale nie narażać się na pełne sarkazmu ponowne tłumaczenia.
Zaiste Ewka to osobliwy twór. Zwłaszcza pod względem zaludniającego grę community.

Doom:
Ogólnie zgadzam się z Tloluvinem i Ket0na1
ALE
Akurat robienie poradników krok po kroku to w eve krzyż pański.
Narobisz się jak głupi generując 10 stron dokumentu, a CCP miesiąc później wywali daną mechanikę do góry nogami ;)
Ale wiesz dobre pozyskiwanie wyjaśnień to też umiejętność zadawania pytań.
Jest kilka odpowiedzi więc teraz pytający jesli ma jeszcze jakieś pytania, musi je zadać żebyśmy wiedzieli co trzeba dodatkowo tłumaczyć, lub podrzucić link do gotowego tekstu jesli się jakiś uchował w sensie że jest aktualny

Któryś stary polski korp (BuFu?) kiedyś już na etapie posta rekrutacyjnego miał wpisane coś co w Eve jest cholernie przydatne - "nie ma głupich pytań, tak długo jak pytanie zadałeś po raz pierwszy"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej