Eve Online > Dyskusje ogólne

jak aktywowac licencje na zabijanie

<< < (2/4) > >>

matrix4:
Spawa  jest taka: ja  letalem na  korveta  w jite , a facet  mnie zabyl, wiec dostalem licencja na 30 dni , ale jak chcialem go zabyc, to  mnie zabywaja  z concorda, i poznej znalazlem ta informacja ze  nalezy aktywowac licencje na zabijanie , ale jest wszystko niejasnie do cholera , 2 razy mnie zalatwyli  z concorda jak probowalem  wiec sie pytam , mialem na korweta  towar  ponad 2 bl, ale   ten facet  ma nagrodzie  1,7 bl   za glowa, wiec nalezi  mnie go zalatwyc ze by miec mniej straty , zwykle sie zajmuje z planetami, wiec w boja  niemam doswiadczenie , dla tego sie pytam , ale jest skomplikowane .. dzeki za pomocy , co gorzej teraz niemam wecej ta licencja co robyc :

matrix4:
czytalem co jest napisane w linku i mialem tak  u mnie ale ja kzrobic ze by samemu dostac zezwolenja zalatwic  jankesa

Zgudi:

--- Cytat: matrix4 w Wrzesień 13, 2020, 20:24:34 ---Spawa  jest taka: ja  letalem na  korveta  w jite , a facet  mnie zabyl, wiec dostalem licencja na 30 dni , ale jak chcialem go zabyc, to  mnie zabywaja  z concorda, i poznej znalazlem ta informacja ze  nalezy aktywowac licencje na zabijanie , ale jest wszystko niejasnie do cholera , 2 razy mnie zalatwyli  z concorda jak probowalem  wiec sie pytam , mialem na korweta  towar  ponad 2 bl, ale   ten facet  ma nagrodzie  1,7 bl   za glowa, wiec nalezi  mnie go zalatwyc ze by miec mniej straty , zwykle sie zajmuje z planetami, wiec w boja  niemam doswiadczenie , dla tego sie pytam , ale jest skomplikowane .. dzeki za pomocy , co gorzej teraz niemam wecej ta licencja co robyc :

--- Koniec cytatu ---
Z jakiego kraju pochodzisz? To poważne pytanie bo pomyślałem sobie, że trolling, ale może trochę zalatuje czeskim i/lub słowackim. Więc pytam, skąd jesteś?


--- Cytuj ---mialem na korweta  towar  ponad 2 bl,
--- Koniec cytatu ---
Czego dwa biliony miałeś na korwecie i jakiej korwecie?

Ostatnie pytanie: Karaš czy to ty???

Monter:

--- Cytat: Zgudi w Wrzesień 13, 2020, 20:46:01 ---Z jakiego kraju pochodzisz? To poważne pytanie bo pomyślałem sobie, że rolling, ale może trochę zalatuje czeskim i/lub słowackim. Więc pytam, skąd jesteś?

--- Koniec cytatu ---
po przejściu przez translator trudno odgadnąć, może być że Ukraina

matrix4:
jestem z Polska, ale nie zyje w Polsce kurna , nie bylem w szkole  Polska sie uczyc  shurnienta gramatika  :)   za co jestem wdzieczny

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej