Eve Online > Dyskusje ogólne

jak aktywowac licencje na zabijanie

<< < (4/4)

Zgudi:

--- Cytat: matrix4 w Wrzesień 13, 2020, 22:20:36 ---jak  ja  zacznie   kurna  pierdo..... to zrozumiesz ze jestem  polakem !!! ,  prosze o pomoc jak jestescie  wszystki tu jebnien .....

--- Koniec cytatu ---
Albo dobry trolling albo faktycznie jakiś Polak za granicą nie znający polskiego, tego drugiego się nie czepiam bo są Polacy, których rodzice za dzieciaka wyemigrowali.

Dziwne jest jednak to, że autor tematu nie potrafi pojąć jak to się stało, że nie został zrozumiany. No ale skoro czegoś nie pojmuję to przynajmniej odereaguję agresją, nie? :D

Doom:
[admin]Przez chwile chciałem tu wpaść z bejsbolem i was rozpędzić, ale w porę zauważyłem że to nie noobgarten. Nie zmienia to faktu że jeśli mamy do czynienia z trolem to przestańcie go karmić, jak zrobi się uciążliwy dostanie bana.
matrix4 nie będę wchodził z Tobą w dyskusję na temat narodowości, ale po pierwsze piszesz po polsku gorzej niż tragicznie i razie to nawet mnie a ja sam jestem na tym forum znany min z tego że mam problem z poprawnym pisaniem, po drugie jeśli nie chowasz się za jakimś VPN to oddziela Cię od polski ocean. Więc prawdopodobnie posługujesz się na co dzień też innym językiem. Google translator na linii tłumaczenia radzi sobie znośnie kiedy tłumaczy z angielskiego na polski. Spróbuj tłumaczenia z tego drugiego języka na Polski, ewentualni użyj czegoś takiego: ortograf.pl . Monter odpowiedział na Twoje pytanie jak odpalić Kill Rights. Jeśli temat nie jest dalej wyczerpany, ale zamiast tego będziesz karmił lokalne trole, to cóż... sam zaczynasz sam się broń. Jak mnie znudzi pilnowanie pyskówki to ją wywalę do śmieci. [/admin]

matrix4:
ale dzieki !!!   , linki co dostalem  pomogly  juz  sie orientuje lepej  ... 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej