Eve Online > Dyskusje ogólne

Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian

<< < (2/12) > >>

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Tloluvin w Sierpień 19, 2020, 20:34:54 ---Mógłbyś rozwinąć myśl?

--- Koniec cytatu ---
Proszę bardzo - chciałbym żeby hisekowe państwa zostały oddzielone od siebie lowsekami :)

Tloluvin:
Liczyłem na rozwinięcie części o tym dlaczego wg Ciebie miałoby to być dobre dla gry  ;)

Jabolex:

--- Cytat: Tloluvin w Sierpień 20, 2020, 06:28:53 ---Liczyłem na rozwinięcie części o tym dlaczego wg Ciebie miałoby to być dobre dla gry  ;)

--- Koniec cytatu ---

Bo jeszcze mniej ludzi będzie się logować i nie trzeba będzie rezerwować node na wielkie ustawki bitwy aliansów. :-P

Doom:
Albo że Jita przestanie być monopolistą jesli chodzi o handel i "mniejsze" huby rozkwitną

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Tloluvin w Sierpień 20, 2020, 06:28:53 ---Liczyłem na rozwinięcie części o tym dlaczego wg Ciebie miałoby to być dobre dla gry  ;)

--- Koniec cytatu ---
Zdecentralizowanie handlu na kilka hubów, gdzie można by dostać produkty nie wystepujące w innych regionach, a przede wszystkim, utrudniony export/import chorych ilości materiałów hisek-nullsek (i odwrotnie), wszystko odbywające się w jednym systemie, względnie bez żadnego ryzyka. Bądźmy szczerzy, ilość produkowanych isków w nullseku jest idiotycznie wielka.
A żeby jeszcze bardziej dołożyć do pieca, wycofałbym cyno z lowseka. Po co? A to już łatwo sie domyśleć, wiele było dyskusji na tym forum na temat przerzutu towarów hisek-nullsek jumpfrachtem podczas oglądania Netflixa.
Wszelkie zmiany które spowodują spowolnienie lawiny materiałów i isków na rynek uważam za dobre dla gry.

--- Cytuj ---Bo jeszcze mniej ludzi będzie się logować i nie trzeba będzie rezerwować node na wielkie ustawki bitwy aliansów. :-P
--- Koniec cytatu ---
Uważasz że jak nie zaloguje sie nawet kilka tyś. "graczy" którzy nie robia nic poza ryciem skał i wywożeniem ich do hiseka to gra w jakiś sposób ucierpi? Z mojego punktu widzenia - z Bogiem! Idźta i nie wracajta. Wolę 20 graczy z huba Amarr którzy skrzyknęli sie i robia za "ochronę" w Niarja niz 2000 mułów siedzących gdzieś gdzie świało ledwie dociera i ryjących na półafku kolejne setki asteroid. Tych dwudziestu robi jakiś content. Może dla niektórych głupi, może śmieszny, ale wpływający pozytywnie na grę.
Prawda jest taka, że wiekszość nullsekowych biliarderów jest tak przydatna dla samej gry jak plaster antynikotynowy na oparzenia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej