Eve Online > Dyskusje ogólne

Niarja w NS-owym ogniu Kosmicznych Słowian

(1/12) > >>

ManganMan:
Mówiąc pokrótce - na imprezkę z "wódeczką" wbili się Triglavianie, zjechali SS z 0.5 do -0.7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie są generalnie wściekli (zwłaszcza że teraz zamiast 9 to będzie 45-46 skoków, a Słowianie już atakują dwa systemy po drodze). A na miejscu - NullSec pocket; noobki są szybko zamieniani w killmaile, Słowianie vs EdenCom 1:0.





Opinie?

VonBeerpuszken:
Jestem za tym, żeby Trojkowicze zajęli wszystkie takie wąskie gardła na trasach do Jita. Trochę utrudni i mi to życie, ale uważam że zmiany które mogą po tym nastąpić wyjdą dobrze dla gry.

ManganMan:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Sierpień 19, 2020, 09:48:21 ---Jestem za tym, żeby Trojkowicze zajęli wszystkie takie wąskie gardła na trasach do Jita. Trochę utrudni i mi to życie, ale uważam że zmiany które mogą po tym nastąpić wyjdą dobrze dla gry.

--- Koniec cytatu ---

No to fajno, bo mecz FK Collective vs FC EdenCom zakończył się wynikiem 2:0, tj. Niarja jest już w Final Liminality.

[WILD5] Gagat:
moim zdaniej to jest bez sens. Hi sec powinien być całkowicie bezpieczny, bez żadnego gankowania, bicia się itd.

Tloluvin:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Sierpień 19, 2020, 09:48:21 ---Jestem za tym, żeby Trojkowicze zajęli wszystkie takie wąskie gardła na trasach do Jita. Trochę utrudni i mi to życie, ale uważam że zmiany które mogą po tym nastąpić wyjdą dobrze dla gry.

--- Koniec cytatu ---

Mógłbyś rozwinąć myśl?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej