Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Serenity 2.0

<< < (2/32) > >>

Ragnarok:
Polski lub międzynarodowy sojusz z dominującą rolą polskiej korporacji jest możliwy, ale nie jest konieczny.
Najważniejsze to wyjść z Imperium, nawet gdziekolwiek.
Ja nie mam kompetencji, doświadczenia, żeby rządzić sojuszem, w tym wątku nie chodzi o mnie, tylko o wspólny problem graczy Eve - czyli goonswarm.

steven0ise:
polecam filmik:

https://youtu.be/xVnhUpkBXbo

A co do polskich korporacji w GSF to po co mają wychodzić? Po co mają rezygnować z dobrej farmy isków i możliwości kopania i produkcji.
Gdy logujesz do gry kiedy nie interesuje cię PVP to czemu miałbyś robić taki krok? Rezygnować ze wszystkiego?

Chyba nawet kilka korporacji ma swoje Keepstary.

Globalnego ocieplenia też nie zahamujesz jak drogi EVE do serenity 2.0

Zgudi:
Sprawa polskiego sojuszu wraca jak bumerang. Ragnarok o ile rozumiem chciałbyś poprowadzić C0ven 2.0. Aby mieć szansę osiągnąć JAKIKOLWIEK sukces, prócz postów na centrali którą nie każdy czyta napastuj mailami ingame dyrków CBC, SHCK, BWTF, I-DEA, 1TC, XALFA, 303SQ i przekonaj ich, że masz plan i w **uj czasu aby się tym zająć.


--- Cytuj ---Ja nie mam kompetencji, doświadczenia, żeby rządzić sojuszem, w tym wątku nie chodzi o mnie, tylko o wspólny problem graczy Eve - czyli goonswarm.
--- Koniec cytatu ---

Tylko nie pisz, że to tylko taka propozycja a sam się nie zajmiesz bo temat jak zwykle przepadnie i nikt nic nie zrobi. Takie realia tej gry. Przekonaj ludzi, że:

1. masz konkretny plan na polskie ruszenie
2. wdrożysz ten plan w konkretny sposób
3. zaczniesz to robić z datą XX.XX.2019r.
4. wiesz którą nogą zacząć jak zagrają marsza

Dopiero w tedy coś się ruszy. Kropka.

W innym wypadku pisanie:

--- Cytuj ---Można zrobić jeszcze wszystko.
Odwagi.
--- Koniec cytatu ---
jest tylko na wiatr, albo jak pomiałkiwanie kota na dachu opuszczonego domu wołającego jeść. ;)

EDIT: Ups.... chciałem poprawić posta i coś nie wyszło więc wklejam go jeszcze raz.

[BWTF] Savannah Kado:
Ziew... To ja czekam na maila... <WracaDoZimowegoSnu>

[NOGRL] Asm Nihouyah:
Chwila, moment, a czy w całej tej inicjatywie ktoś w ogóle zapytał NCPL czy chcą pomocy?  ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej