Forum Gry > Inne gry

EVE: Aether Wars

<< < (3/3)

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Gaavrin w Marzec 14, 2019, 11:18:02 ---To tylko test, czy za rok będzie przycisk "dołącz do bitwy" w każdej stacji, który będzie nas przerzucał na arenę do pvp? Za dwa zlikwidują sova (bo nikt nie będzie chciał się o niego bić), a za trzy nie będzie można poza specjalnymi miejscami strzelać do nikogo w nowym edenie?

--- Koniec cytatu ---
Myślisz że za 3 lata w ogóle coś będzie?

Gaavrin:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Marzec 15, 2019, 14:52:12 ---Myślisz że za 3 lata w ogóle coś będzie?

--- Koniec cytatu ---

Jestem urodzonym optymistą. Być może nic nie będzie, ja opisałem ten optymistyczny scenariusz ;)

Zgudi:
W ciągu 3 lat EVE samo ot tak po prostu się nie zawali. No chyba, że Koreańce z Islandczykami wykombinują zaoranie gry ku chwale nowemu lepszemu następcy w klimatach ANIME IN SPEEEEJSS! Expij aż do lvl 50 a z kontem premium plus aż do lvl 70!!! :o :o :o

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Zgudi w Marzec 15, 2019, 22:46:00 ---W ciągu 3 lat EVE samo ot tak po prostu się nie zawali. No chyba, że Koreańce z Islandczykami wykombinują zaoranie gry ku chwale nowemu lepszemu następcy w klimatach ANIME IN SPEEEEJSS! Expij aż do lvl 50 a z kontem premium plus aż do lvl 70!!! :o :o :o

--- Koniec cytatu ---

Sama z siebie nie, ale patrząc na ruchy firmy mam wrażenie że zbliża się czas wyłączenia światła.

Chyba że się mylę (oby) i rzeczywiście obecna przerwa w działaniu to przerwa taktyczna w celu zebrania wszystkiego do kupy na spokojnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej