Eve Online > Dyskusje ogólne

Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza

<< < (3/38) > >>

Zgudi:
Nie mam na myśli 100 PVP-zapaleńców i do tego super trzeźwych bo to jest niewykonalne. Powiedzmy, że chodzi o ludzi, którzy wiedzą co mają robić i słuchają ogarniętego FC.


--- Cytuj ---to kwestia tego że jako community jesteśmy jednocześnie na tyle liczni żeby myśleć o polskim/polskojęzycznym sojuszu, a jednocześnie na tyle nieliczni, żeby nie móc go zbudować bez wkładu istotnej części community
--- Koniec cytatu ---
Podsumowując wszystkie polskojęzyczne korpy w EVE, które coś robią albo chociaż dychają, musiałyby zdecydować się na wspólną inicjatywę budowania własnego miejsca w 0.0.

[WILD5] Gagat:
Obecnie sojusz musi być w koalicji, nie istotne jest więc zbytnio czy ma 50 czy 150 osób. Tzn będzie to znaczyło tylko tyle, że kontent musiałby być dopasowany do liczb i ewentualnie sojusz dostał by stosunkowo mniej lub więcej terenu przy podziale łupu. Założenie takiego Ally to nie problem. Zebranie z 50 lub więcej osób też jest wykonalne. Ale utrzymanie tego przy życiu, zapewnienie kontentu itd, to już raczej droga przez mękę dla kilku osób. Ktoś musi potrafić dogadać standy, akcje, znać sporo ludzi w EVE, ktoś musi prowadzić floty, ktoś wozić graty i inne głupoty. Chętnie bym popatrzył z boku na taki sojusz :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka

Gaavrin:
Ja myślę, że wszyscy którzy choć raz byli w c0venie bardzo chęteni by popatrzyli na taki nowy sojusz... ale tak jak ty, z boku. Jako weteran c0venu mogę powiedzieć to samo.

Deaell Portt:

--- Cytat: Gaavrin w Sierpień 17, 2018, 16:18:41 ---Bla bla bla
Biorąc pod uwagę skąd wyszły sojusze, które zajeły dronkowo, to jedyną polską organizacją która mogłaby zając sova są minionki. W nich więc widzę jedyną nadzieję, a jeżeli się nie uda, to ich będę za to winił.

--- Koniec cytatu ---
Badzmy powazni... Jak dlugo chlopakom chcialoby sie siedziec w jednym miejscu?. Bufu zawsze lubilo czesto zmieniac swoje miejsce pobytu. Mysle, ze wlasnie dlatego Thera im tak podpasowala.

Soulscream:
O klimaty jak na polishu w 2006. Srogo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej