Forum Gry > Inne gry

Diablo 2 - spotkanie po latach

<< < (2/8) > >>

Doom:
Wciąż diablo 3 nawet w obecnym stanie, który faktycznie jest o wiele lepsze niż na premierę, jest gorsze i o wiele mniej grywalne niż diablo 2

[BU FU] Karas:
za bardzo sie nie znam, H&S nie moja bajka, ale raz po raz przez steam przewija mi sie, ze sporo osob pyka w PoE.

Doom:
PoE jest najwiekszym konkurentem diablo 3. Mnie nie wciągnął, podejrzewam ze mogło mieć na to wpływ zniechęcenie i zniesmaczanie diablo 3, wiec wtedy szukałem czegoś absolutnie innego.

Filip Bonn:
Jak dla mnie Grim Dwan zjada Diablo 3 we wszystkim, a klimatem miażdży.
Co do POE wytrzymałem jakieś 30min przy tych drewnianych animacjach a potem zmuszony byłem wyłączyć w obawie że można się tym zarazić.

Soulscream:

--- Cytat: Doom w Czerwiec 29, 2018, 09:53:32 ---Wciąż diablo 3 nawet w obecnym stanie, który faktycznie jest o wiele lepsze niż na premierę, jest gorsze i o wiele mniej grywalne niż diablo 2

--- Koniec cytatu ---

Tylko, że diablo 2 to chujowa gra również. W swojej cieniznie nie odbiega praktycznie od D3.


--- Cytat: Doom w Czerwiec 29, 2018, 11:38:09 ---PoE jest najwiekszym konkurentem diablo 3. Mnie nie wciągnął, podejrzewam ze mogło mieć na to wpływ zniechęcenie i zniesmaczanie diablo 3, wiec wtedy szukałem czegoś absolutnie innego.

--- Koniec cytatu ---

Nie używałbym tu konkurentem do Diablo 3. PoE ma te same ogranicznienia co D3. 2-3 buildy na klase do end game, a end game to grind i w polu hack n slash nie wiele zrobisz. Mnie od PoE odrzuca drętwa animacja postaci, co swoja drogą było też w Diablo 2. Jak sobie przypomne dżungle przed Mephisto to wciąż mnie śmiech ogarnia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej