Forum Gry > Inne gry

Diablo 2 - spotkanie po latach

(1/8) > >>

MiltisUmbrae:
Czołem,

Po kilku latach przerwy postanowiłem powspominać o odpalić ponownie drugiego diabełka.
Akurat trafiłem na reset laddera i mam zamiar w ramach odskoczni od eve troszkę popykać.

Gdyby ktoś z tu obecnych również miał ochotę popykać - dawajcie znać w kilka osób zawsze raźniej ;)

Nick ingame Miltis1, w razie czego można założyć kanał eve-centrala, gdyby było kilku chętnych ;P

Proxima Alland:
Pewnie wszystkich zaskoczę, ale od zawsze Diablo było dla mnie grą single player. To dlatego, że mam kompletnie inny styl gry od innych graczy. Idę sobie powoli, odkrywam cała mapę, zaglądam w każdą dziurę, układam sobie itemki, kolekcjonuję je i nie lubię się nimi dzielić ;p Jedynym odstępstwem od normy jest DIII, w które gramy rodzinnie na 3 pady.

Doom:
To dobre podejscie. I dlatego tak mnie wpienia Diablo 3

[VIDE] Herezja:
DIII = jedna z największych pomyłek, w które grałem w beta testach i kupiłem po rynkowej cenie.
W skrócie śmieciowa gra.

Soulscream:

--- Cytat: [VIDE] Herezja w Czerwiec 29, 2018, 09:03:41 ---DIII = jedna z największych pomyłek, w które grałem w beta testach i kupiłem po rynkowej cenie.
W skrócie śmieciowa gra.

--- Koniec cytatu ---

To tylko świadczy źle o Tobie bo większośc osób nie miała dostępu do bety. A diablo teraz vs premiera to dwie różne gry.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej