Forum Gry > Inne gry

EVE: Project Galaxy

<< < (4/13) > >>

Kaliando:
Skili wcale nie jest mało, tylko większość jest ukryta za małym guzikiem na górze ekranu.
Statki są na markecie tylko niektóre. Ja musiałem sobie kilka wybudować sam. W razie czego mogę pomóc. Nick w grze, jak na forum.
Ja dostałem zaproszenie i gram na iPhone7. Działa całkiem, całkiem, więc jest nie najgorzej. Bardzo przypomina mi oryginalną EVE, tylko przystosowaną do interfejsu dotykowego i mocno uproszczoną. Wiele kontentu jeszcze brakuje.

Tloluvin:

--- Cytat: Kaliando w Wrzesień 06, 2019, 20:16:03 ---Statki są na markecie tylko niektóre. Ja musiałem sobie kilka wybudować sam.

--- Koniec cytatu ---
Pełen szacun. Ja nie miałem dość cierpliwości na wykopanie odpowiedniej ilości minsów

Kaliando:
W wielu systemach jest totalnie pusto. Na rata na pasku jeszcze nie trafiłem, więc kopałem totalnie afk robiąc przy okazji inne rzeczy.

Tloluvin:
IMO na paskach nie ma ratów. Przynajmniej w hi i low. Dla mnie problemem jest ograniczenie ładowni, bo nie mam nic co mogłoby kopać i miałoby więcej niż 320 m3
Tak btw to chyba nikt nie wspomniał o tym, że w grze nie ma amunicji. Każda broń ma ładnie opisane czym strzela i jaki rodzaj dmg zadaje, ale amunicji nie potrzebuje

Kaliando:
Ja do transportu wykorzystuję Herona, ma 5000m3 ładowni. Do kopania, to aktualnie Venture AP, ma 20k ładowni na rudę. Kończę zbierać minsy na Venture AP II, która ma 30k ładowni na rudę. Największą koparką jest retriver. Co ciekawe pierwszy indyk, jakim można latać jest dopiero na ostatnim poziomie technologicznym. Dziwnie to wymyślili.
Z innych spraw to nie tylko nie ma ratów na paskach, ale nie ma też Concordu. W Jita tłok, czasem 30 osób siedzi. Cała mapa z Eve nie jest na razie dostępna, jest tylko kilka regionów.
Technicznie, to cały czas jest cała masa bugów i niedoróbek, ale gra wygląda bardzo ładnie, jak Eve na PC.
Jak skończą się testy, to gra będzie bardzo wolna. Wolno się będzie zbierać minsy, skilowanie też będzie bardzo powoli.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej