Forum Gry > Inne gry

EVE: Project Galaxy

<< < (3/13) > >>

Qlko1:

--- Cytat: Zgudi w Wrzesień 05, 2019, 19:06:55 ---Bo masz snapdragon 845 a to potrzebuje 865. :D

--- Koniec cytatu ---
Qwa no, dopiero kupiłem w promocji :D

Tam nawet IOS 6s jest wymieniony...

Tloluvin:

--- Cytat: Zgudi w Wrzesień 05, 2019, 19:06:55 ---Jak wasze opinie o grze? Ja zaproszenia nie mam. :(

--- Koniec cytatu ---
Mało ludzi więc market leży i nie można znaleźć sprzętu i statków więc lepiej nie mieli złomu. Kopanie nie ma sensu bo w zasadzie nie ma czym. Dobrze, że chociaż frytkę można było kupić. Anomalki są trochę dziwne. Strasznie niezbalansowane. Misję ok, ale wyszukiwanie ich jest strasznie upierdliwe bo nie widać jak są daleko. Plusem jest to, że autopilot skacze na zero.
Planetarka uproszczona bo nie ma rozkładania fabryk itp i ścieżki produkcji. Można wydobywać zarówno tier 1 jak i wyższe.
pvp nie próbowałem bo nie ma z kim, a poza tym i tak pvp w eve jest nudne.
Wielu statków nie ma.
Kolejka skilli tylko na trochę więcej niż dobę. Skilli znacznie mniej niż w EVE i podzielone na levele. Na szczęście każdy można kupić za iski
Grafika fajna. Mechanika ok. Przydałoby się połączenie z EVE.
Zastanawiam się czy można jakiegoś screena wrzucić bo niezbyt umowę czytałem  ;)

Skaza:


--- Cytuj ---Bo masz snapdragon 845 a to potrzebuje 865.
--- Koniec cytatu ---

Naprawdę? Ja przed przystąpieniem do testów otrzymałem następującą informację:


--- Cytuj ---The Closed Alpha is limited to Google Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3a, Pixel 3a XL and Pixel 3 XL, Huawei P30, P30 Pro and P20 Pro, Samsung Galaxy Note8, Note9, Note10, Note10 5G, Note10+, Note10+ 5G, S8, S8+, S8 Active, S9, S9+, S10, S10+, S10 5G, S10e and S10+ Olympic Games Edition, OnePlus 6, 6T, 7, 7 Pro and 7 Pro 5G, as well as any iOS device model from iPhone 6S and above. More devices will be supported in the near future and we warmly welcome you to join the next test if your device is not in the above list.
--- Koniec cytatu ---

Zgudi:
Nie załapałeś żartu? 865 wyjdzie na wiosnę. :)

Ja mam asusa więc nie pogram. Limit mają z dupy bo jest dużo więcej telefonów z mocnymi bebechami spoza listy. Nie ma w ogóle Nokii i Xiaomi a każdy z tych producentów ma kilka mocnych i dobrych fonów.

Skaza:
Niestety... Nie znam się jakoś szczególnie na smartfonach.

Ale zawsze można spróbować szczęścia na emulatorze BlueStacks. Trzeba tylko pamiętać o zmianie profilu w ustawieniach emulatora na jedno z dopuszczonych urządzeń. Najlepiej jeszcze przed zalogowaniem się na swoje konto Google. U jednych działa, u innych są jakieś problemy z zainstalowaniem aplikacji.

Ogólnie zapowiada się prawdziwy "killer" dla smartfonowej baterii. Jedną już wykończyłem takimi gierkami w swojej Xperii.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej