Eve Online > NoobGarten

nub zaczyna gre

<< < (18/19) > >>

Jakub Trokowski:

--- Cytat: GRiN w Maj 14, 2018, 19:13:08 ---deska/kruz dla nuba to dobry pomysl?
wybacza toto wiecej bledow niz fregata?
--- Koniec cytatu ---
Reguła jest taka, że większy statek ma ma więcej bufora (HP) i mocniej bije. Przez to błędów może wybaczać więcej. Ale to nie zawsze pomoże - raczej da więcej czasu. Jednak - zwłaszcza dla początkującego - może to być bardzo istotne.


--- Cytat: GRiN w Maj 14, 2018, 19:13:08 ---a jakby co .. to co dobre na start ;)
--- Koniec cytatu ---
Nie wiem czym umiesz/lubisz latać: sugeruję przejrzeć hulle - ofc t1 - desek (kruzów?), sprawdź co ma bonusy do tego, co już masz choć trochę oskillowane i/albo wygląda zachęcająco. :)

GRiN:
To dobrze. Na szczęście nikt w tej grze nie patrzy na staty typu WN7 czy WN8 mierzące całokształt jak na przykład w takim World of Tanks w który chwilo sobie pogrywam. Tu się liczy to jak ktoś aktualnie sobie radzi w PVP. Więc za rok nikt nie będzie patrzył, że rok temu było ze 20 czy 50 wtop pod rząd. :)

w Wota nie pogrywalem, za to w WT troche
statystyki zapewne mam tragiczne, ale pare razy loltankiem udalo sie ubic sporo potezniejszego wroga :P
50 wtop.. za malo na nauke :P

Reguła jest taka, że większy statek ma ma więcej bufora (HP) i mocniej bije. Przez to błędów może wybaczać więcej. Ale to nie zawsze pomoże - raczej da więcej czasu. Jednak - zwłaszcza dla początkującego - może to być bardzo istotne.
zwrotnosc i predkosc zapewne nie maja az takiego znaczenia przy mozliwosci skramblowania/webowania

jeszcze nie umiem latac a co lubie to nie wiem ;)
wiem ze nie lubie dronow (bo nie umiem ich uzywac) i nie przepadam za blasterami (bo nie umiem tym trafic)
beamy jakos se radza (jestem w stanie cos dziabnac i to tak ze zaboli) dzisiaj potestuje rakietowca

Filip Bonn:

--- Cytat: GRiN w Maj 14, 2018, 17:38:52 ---eve uni mam w zakladkach, maja sporo interesujacych rzeczy (ogolnie o fitach i uzywaniu sprzetu) ale sporo pod swoje doktryny i pve :S

--- Koniec cytatu ---

Mijasz się z prawdą, nie wiem czy z niewiedzy czy po prostu bo lubisz być w centrum uwagi... Choć ciężko to zwalac na karb niewiedzy jeśli przy co drugim praktycznie ficie jak byk pisze SOLO

Na eve uni jest mnóstwo fitow fregat do latania solo razem z opisami jak tym latać czyli tak upragnioną przez Ciebie "instrukcją obsługi" wystarczy poczytać ...


Ps. Te przy których pisze "gang" to też fity które jak najbardziej nadają się do solo, zresztą o tym też piszą na eve uni w "manualu".

Jan Morgenstern:
Kolega GRiN odwiedził mnie i coś się już nam udało ubić:

https://zkillboard.com/kill/69993463/

https://zkillboard.com/kill/69994178/

Pracujemy nad kontynuacją.

GRiN:
@ Filip Bonn moglem czegos niedoczytac..

w ciagu godziny latania z Janem Morgensternem kill lista podwojona ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej