Autor Wątek: Czy rząd rujnuje kraj?  (Przeczytany 226292 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Zielarz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zielarz
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #315 dnia: Luty 16, 2016, 14:19:50 »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #316 dnia: Luty 16, 2016, 14:31:53 »
Zielarz

https://www.youtube.com/watch?v=jHVYcfdYeG8
A gdzie Wielki A'Tuin ja sie pytam???  >:(
Od razu widać że to fałsz.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zielarz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zielarz
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #317 dnia: Luty 16, 2016, 21:04:19 »
A gdzie Wielki A'Tuin ja sie pytam???  >:(
Od razu widać że to fałsz.

Gra w karty z Cthulhu ;)

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #318 dnia: Luty 16, 2016, 21:34:42 »
Jeśli o to chodzi to podobnie to wygląda w każdym kraju.

Na początku chciałem napisać że tylko w Rosji ale po dłuższym zastanowieniu myślę że chyba faktycznie wszędzie ale nie tak masowo i monotematycznie jak u nas ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #319 dnia: Luty 16, 2016, 22:34:12 »
Na początku chciałem napisać że tylko w Rosji ale po dłuższym zastanowieniu myślę że chyba faktycznie wszędzie ale nie tak masowo i monotematycznie jak u nas ;)

Oj to kwestia perspektywy tylko jest. Znacznie lepiej zawsze zna się własne podwórko i serio nie próbuję być uszczypliwy, to po prostu jest fakt.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #320 dnia: Luty 17, 2016, 00:34:18 »
Na początku chciałem napisać że tylko w Rosji ale po dłuższym zastanowieniu myślę że chyba faktycznie wszędzie ale nie tak masowo i monotematycznie jak u nas ;)
To jest tylko u nas, bo tylko u nas nie było dekomunizacji i odział specjalny bezpieki do zabijania działa do dziś.
Wierzysz w ciąg samobójstw spec żołnierzy w martwych strefach kamer monitoringu ?
Gość tydzień wcześniej ujawnia niewygodne fakty mówi o dyrektywach w sms, a potem się zabija z rozpaczy :)
O porąbaniu przez syna ojca lub o powieszeniu się Leppera, który miał ujawnić pewne niewygodne dla byłej bezpieki fakty już nie wspomnę :) 
Naprawdę trzeba mieć masę samozaparcia, żeby to zlekceważyć i przejść na tym do porządku dziennego.
Rosja zabija gdzie chce bo nikt jej nie potrafi powstrzymać, nie mamy kontrwywiadu ani wywiadu z prawdziwego zdarzenia, a świat i Europa ma politykę resetu i miłości do putina, oraz wszech obecne lewactwo ze swoja filozofia tolerancji dla nienormalności i wynaturzeń.
Brak moralności i podstawowych wzorców wychowawczych będą przyczyna upadku cywilizacji zachodniej.
Ostatnia taka faza zakończyła się rozbiorami naszego kraju i utrata niepodległości.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #321 dnia: Luty 17, 2016, 06:58:55 »
O repitlianach zapomniałeś napisać. ???
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #322 dnia: Luty 17, 2016, 07:04:14 »
Nie tylko u nas patrz na ostoje demokracji USA
Marlyn Monroe, JFK i nie wiem co tam jeszcze jak by pogrzebał to by znalazł ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #323 dnia: Luty 17, 2016, 07:06:41 »
O repitlianach zapomniałeś napisać. ???
Ostatnio ich widziano jak się bratali z wegetariańskimi cyklistami.

Cytuj
To jest tylko u nas, bo tylko u nas nie było dekomunizacji i odział specjalny bezpieki do zabijania działa do dziś.
Wierzysz w ciąg samobójstw spec żołnierzy w martwych strefach kamer monitoringu ?
Gość tydzień wcześniej ujawnia niewygodne fakty mówi o dyrektywach w sms, a potem się zabija z rozpaczy :)
O porąbaniu przez syna ojca lub o powieszeniu się Leppera, który miał ujawnić pewne niewygodne dla byłej bezpieki fakty już nie wspomnę :) 
Naprawdę trzeba mieć masę samozaparcia, żeby to zlekceważyć i przejść na tym do porządku dziennego.
Rosja zabija gdzie chce bo nikt jej nie potrafi powstrzymać, nie mamy kontrwywiadu ani wywiadu z prawdziwego zdarzenia, a świat i Europa ma politykę resetu i miłości do putina, oraz wszech obecne lewactwo ze swoja filozofia tolerancji dla nienormalności i wynaturzeń.
Brak moralności i podstawowych wzorców wychowawczych będą przyczyna upadku cywilizacji zachodniej.
Ostatnia taka faza zakończyła się rozbiorami naszego kraju i utrata niepodległości.
Tak, a katarynkę i dzwoneczek możesz zabrac do domu :D
Gdzieś już spotkałem typa wypisującego identyczne spiskowe debilizmy... chyba że to początek szerszej epidemii.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #324 dnia: Luty 17, 2016, 08:14:49 »
Przeciez wiadomo, ze teraz sa inne czasy, koniec historii po zbrataniu sie Narodu Polskiego z naszymi przyjaciolmi Niemcami i Rosjanami. Z Putinem da sie rozmawiac w cywilizowany sposob, Merkel i UE chca tylko naszego dobra, a po okraglym stole nastapil calkowity reset stosunkow, i cala agentura GRU i Stasi grzecznie wymaszerowali w karnych kolumnach poza granice naszego kraju, bo ladnie poprosili ich o to Walesa z Kiszczakiem :P Dlatego teraz mamy bum gospodarczy i ciepla wode w kranach, miedzynarodowe korporacje "optymalizuja" sobie u nas podatki na 45mld rocznie (a co tam, stac nas!) generalnie zielona wyspa i cud nad Wisla, a juz w ogole symbolem dobrosasiedzkich stosunkow bedzie druga nitka Norstream, ktora zamknie nam dostep do naszego wlasnego gazoportu :P Polacy powinni sie zajac Jedwabnem i innymi masakrami, i przyjac w koncu na siebie czesc odpowiedzialnosci za rozpetanie drugiej wojny swiatowej przez Nazistow z AK (ktorzy zabili wiecej Zydow niz Niemcow) i polskie obozy koncentracyjne, a nie zajmowac sie jakimisc pierdolami i teoriami spiskowymi. Takze nie ma sie nad czym zastanawiac, tylko lece do Tesco po czteropaczek i wlacze sobie jakis serial na niemieckiej licencji na Polsacie, napewno mnie to bardziej ubogaci intelektualnie niz takie rakogenne oszolomskie teorie jakie mozna czasem znalezc w internecie.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #325 dnia: Luty 17, 2016, 08:21:06 »
Twierdzący w płaskość Ziemi też sie pewnie wiele zastanawiali i myśleli :D

No i masz, szybka edycja wypowiedzi, zmiana "zastanawiania się" na "znaleźć w internecie" i już to inaczej brzmi :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #326 dnia: Luty 17, 2016, 08:25:06 »
Twierdzący w płaskość Ziemi też sie pewnie wiele zastanawiali i myśleli :D
Warto cwiczyc mozg i sie zastanawiac nad roznymi rzeczami, organ nieuzywany zanika :P


https://www.youtube.com/watch?v=pRVA8OBmXC0&list=PLlYz0bAdMEJG8EQiYPRN_ZGIcoKrxcQrw&feature=iv&src_vid=QT6qYFHYG4A&annotation_id=annotation_108169#t=27m10s

nie wiem kurcze jak to wkleic, ale warto obejrzec w przerwie miedzy serialami
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #327 dnia: Luty 17, 2016, 08:28:34 »
Warto cwiczyc mozg i sie zastanawiac nad roznymi rzeczami, organ nieuzywany zanika :P

W takim razie, w tym przypadku, zasada ta zadziałała kompletnie na odwrót.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 17, 2016, 08:38:02 »
W takim razie, w tym przypadku, zasada ta zadziałała kompletnie na odwrót.
Zaniedbujac cwiczenia intelektu mozna np. niechcacy doprowadzic do takiej sytuacji, ze czlowiek sie kompromituje w internecie na forum o statkach kosmicznych, na ktorym chcial blyszczec  ;) Np. usilnie broniac tezy, jakoby Polacy masowo mordowali bolszewikow w obozach zaglady po wojnie 1920 roku, a Pilsudski to ludobojca. Bo i takie dyskusje tutaj pamietam :P Wiec mnie juz raczej nic nie zdziwi.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 17, 2016, 08:45:05 »
Zaniedbujac cwiczenia intelektu mozna np. niechcacy doprowadzic do takiej sytuacji, ze czlowiek sie kompromituje w internecie na forum o statkach kosmicznych, na ktorym chcial blyszczec  ;) Np. usilnie broniac tezy, jakoby Polacy masowo mordowali bolszewikow w obozach zaglady po wojnie 1920 roku, a Pilsudski to ludobojca. Bo i takie dyskusje tutaj pamietam :P Wiec mnie juz raczej nic nie zdziwi.
A wszystko to prawda, bo odkąd pamiętam próbujesz tu błyszczeć, tak jak póbowałeś na czacie Yarrr and Co gdy leciałeś z "bratnią pomocą " do Coven :) Bo ja i takie dyskusje pamiętam, odezwy do ludu itp :D
A z tego co widzę to sam sie nie stosujesz do swoich porad dotyczących umysłu, bo że tak powiem delikatnie, gówno zapamiętałeś i zrozumiałeś z tamtego tematu :)
Ale ok, błyszcz dalej :)
p.s: Dobrą zasadą jest modyfikowanie swoich wypowiedzi jeszcze PRZED tym jak ktoś na nie odpisze, PO zalatuje małostkowością.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 17, 2016, 08:50:51 »
A wszystko to prawda, bo odkąd pamiętam próbujesz tu błyszczeć, tak jak póbowałeś na czacie Yarrr and Co gdy leciałeś z "bratnią pomocą " do Coven :) Bo ja i takie dyskusje pamiętam, odezwy do ludu itp :D
A z tego co widzę to sam sie nie stosujesz do swoich porad dotyczących umysłu, bo że tak powiem delikatnie, gówno zapamiętałeś i zrozumiałeś z tamtego tematu :)
Ale ok, błyszcz dalej :)
Gdzies to sie jeszcze da znalezc, jak chcesz moge wkleic niech sobie wszyscy poczytaja :P Zaraz zaraz jak to bylo, o tych polskich obozach koncentracyjncyh dla Rosjan opowiedzial ci dziadek, tak? I potem jakos tak zniknales z Centrali na pol roku, ale mysle ze ten temat da sie jeszcze wygrzebac, pamietam ze byla beka bo juz ostro poplynales i wyzywales ludzi od idiotow :) Widze, ze wiele sie nie zmienilo.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 17, 2016, 08:57:21 »
Znajdź, może doczytasz, jak sie postarasz, że mowa była o obozach JENIECKICH w których zagłodzono jeńców. Ale rozumiem że "jeniecki" i "koncentracyjny" dla ciebie to to samo.
Od idiotów nie wyzywałem, tylko od gówniarzy, bo jakiś gówniarz nie mając argumentów zaczął obrażać owego ś.p dziadka. Nie pamiętam już kto to był.
A że znikłem? Znikłem też z gry, powody dotyczące RL.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 17, 2016, 09:10:09 »
Spoko, po prostu jak zaczales wtracac w kulturalnie sie jak do tej pory toczaca dyskusje teksty w stylu

Gdzieś już spotkałem typa wypisującego identyczne spiskowe debilizmy... chyba że to początek szerszej epidemii.

to postanowilem ci przypomniec, ze juz kiedys sie zagalopowales w podobny sposob i nic dobrego z tego nie wyniklo. Kulturalni ludzie jezeli uwazaja kogos za debila a to co pisze za debilizmy, potrafia to sformulowac w na tyle subtelny sposob, zeby rozmowca to doskonale odczul, ale niekoniecznie uciekajac sie do bezposrednich epitetow, co ci wlasnie pokazalem :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 17, 2016, 09:18:27 »
Przeciez wiadomo, ze teraz sa inne czasy, koniec historii po zbrataniu sie Narodu Polskiego z naszymi przyjaciolmi Niemcami i Rosjanami. Z Putinem da sie rozmawiac w cywilizowany sposob, Merkel i UE chca tylko naszego dobra, a po okraglym stole nastapil calkowity reset stosunkow, i cala agentura GRU i Stasi grzecznie wymaszerowali w karnych kolumnach poza granice naszego kraju, bo ladnie poprosili ich o to Walesa z Kiszczakiem :P Dlatego teraz mamy bum gospodarczy i ciepla wode w kranach, miedzynarodowe korporacje "optymalizuja" sobie u nas podatki na 45mld rocznie (a co tam, stac nas!) generalnie zielona wyspa i cud nad Wisla, a juz w ogole symbolem dobrosasiedzkich stosunkow bedzie druga nitka Norstream, ktora zamknie nam dostep do naszego wlasnego gazoportu :P Polacy powinni sie zajac Jedwabnem i innymi masakrami, i przyjac w koncu na siebie czesc odpowiedzialnosci za rozpetanie drugiej wojny swiatowej przez Nazistow z AK (ktorzy zabili wiecej Zydow niz Niemcow) i polskie obozy koncentracyjne, a nie zajmowac sie jakimisc pierdolami i teoriami spiskowymi. Takze nie ma sie nad czym zastanawiac, tylko lece do Tesco po czteropaczek i wlacze sobie jakis serial na niemieckiej licencji na Polsacie, napewno mnie to bardziej ubogaci intelektualnie niz takie rakogenne oszolomskie teorie jakie mozna czasem znalezc w internecie.
Zaniedbujac cwiczenia intelektu mozna np. niechcacy doprowadzic do takiej sytuacji, ze czlowiek sie kompromituje w internecie na forum o statkach kosmicznych, na ktorym chcial blyszczec  ;) Np. usilnie broniac tezy, jakoby Polacy masowo mordowali bolszewikow w obozach zaglady po wojnie 1920 roku, a Pilsudski to ludobojca. Bo i takie dyskusje tutaj pamietam :P Wiec mnie juz raczej nic nie zdziwi.
+1
No jeżeli ktoś pisze takie brednie to widać ,że odebrał dobrą komunistyczna edukację, której samodzielnie nie próbował zweryfikować, a własnej historycznej wiedzy poszerzyć.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 17, 2016, 09:21:11 »
Panie szanowny Kocie, zanim zaczniesz pouczać, zacznij czytać ze zrozumieniem.
Gwoli wyjaśnienia bardzo prostej wypowiedzi - zdanie owo mówi że gdzieś, na innym forum spotkałem jakiegoś typa który pisał równie debilnie na podobne tematy.
Skoro według ciebie było to nazwanie idiotą Xantinosa... poproś o lekcje czytania, przydadzą się.

Cytuj
No jeżeli ktoś pisze takie brednie to widać ,że odebrał dobrą komunistyczna edukację, której samodzielnie nie próbował zweryfikować, a własnej historycznej wiedzy poszerzyć.
Czytałeś tamten temat czy będziesz się mądrzył "bo kolega kolegi sąsiada szwagra" coś sobie przypomniał po dwóch latach?
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 09:33:06 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 17, 2016, 09:31:07 »
Panie szanowny Kocie, zanim zaczniesz pouczać, zacznij czytać ze zrozumieniem.
Gwoli wyjaśnienia bardzo prostej wypowiedzi - zdanie owo mówi że gdzieś, na innym forum spotkałem jakiegoś typa który pisał równie debilnie na podobne tematy.
Skoro według ciebie było to nazwanie idiotą Xantinosa... poproś o lekcje czytania, przydadzą się.

Sugerowanie rozmowcy ze gada "idiotyzmy" tylko dlatego, ze ma inne zdanie to paskudny zwyczaj, powinienes sie tego pozbyc, bedziesz mial wiecej przyjaciol.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #336 dnia: Luty 17, 2016, 09:36:03 »
Sugerowanie rozmowcy ze gada "idiotyzmy" tylko dlatego, ze ma inne zdanie to paskudny zwyczaj, powinienes sie tego pozbyc, bedziesz mial wiecej przyjaciol.
Wystarczy mi tych co mam :) Starczą mi ci realni nie wirtualni.
Ogólnie jestem paskudny bo mówię co myślę. A co myślę o takich teoriach spiskowych to już właśnie powiedziałem :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #337 dnia: Luty 17, 2016, 09:39:41 »
Wystarczy mi tych co mam :) Starczą mi ci realni nie wirtualni.
Ogólnie jestem paskudny bo mówię co myślę. A co myślę o takich teoriach spiskowych to już właśnie powiedziałem :)
No rozumiem, i oczywiscie masz do tego prawo, natomiast robisz to w niegrzecznej formie. Jezeli probujesz robic z ludzi debili, to zawsze ryzykujesz, ze ktos w koncu zrobi z Ciebie, a to nie jest przyjemne, prawda?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #338 dnia: Luty 17, 2016, 09:42:16 »
Wystarczy mi tych co mam :) Starczą mi ci realni nie wirtualni.
Ogólnie jestem paskudny bo mówię co myślę. A co myślę o takich teoriach spiskowych to już właśnie powiedziałem :)
Obserwując twoją aktywność tutaj obawiam się że zmyślasz ...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #339 dnia: Luty 17, 2016, 09:52:02 »
No rozumiem, i oczywiscie masz do tego prawo, natomiast robisz to w niegrzecznej formie.
Nigdy nie twierdziłem że jestem miłym człowiekiem, a co najważniejsze, nie udaję kogoś kim nie jestem tylko po to żeby być popularnym i lubianym. Jeśli coś uważam że jest głupie (debilne, idiotyczne etc) to to powiem i tyle.
Jezeli probujesz robic z ludzi debili, to zawsze ryzykujesz, ze ktos w koncu zrobi z Ciebie, a to nie jest przyjemne, prawda?
A szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy to przyjemne czy nie :)

Cytuj
Obserwując twoją aktywność tutaj obawiam się że zmyślasz ...
Mówisz? Jesteś tak genialny że po kilkunastu postach na forum potrafisz zgadnąć jak wygląda moje życie? :D
Proszę ja Cię, bo znów będę musiał dyskutować z Kotem na temat debilizmów :D

Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 17, 2016, 09:55:42 »
Nigdy nie twierdziłem że jestem miłym człowiekiem, a co najważniejsze, nie udaję kogoś kim nie jestem tylko po to żeby być popularnym i lubianym. Jeśli coś uważam że jest głupie (debilne, idiotyczne etc) to to powiem i tyle.A szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy to przyjemne czy nie :)
Mówisz? Jesteś tak genialny że po kilkunastu postach na forum potrafisz zgadnąć jak wygląda moje życie? :D
Proszę ja Cię, bo znów będę musiał dyskutować z Kotem na temat debilizmów :D
Nie obserwuje postów tylko twoje konto on line tutaj, ktoś kto siedzi non stop cały dzień z krótkimi przerwami nie może mieć realnych znajomych najwyżej z 3000 na FB
Z prostej przyczyny nie masz czasu z nimi się spotkać bo siedzisz i piszesz na centrali :) udowadniasz całemu światu swoja wyższość w krucjacie z debilami i głupota :) znam to mam młodszego brata w podobnym wieku jego złośliwość już jest legendarna w rodzinie.
Widać to takie pokolenie te roczniki 80,90 i wyżej

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 17, 2016, 10:01:43 »
Nie obserwuje postów tylko twoje konto on line tutaj, ktoś kto siedzi non stop cały dzień z krótkimi przerwami nie może mieć realnych znajomych najwyżej z 3000 na FB
Z prostej przyczyny nie masz czasu z nimi się spotkać bo siedzisz i piszesz na centrali :) udowadniasz całemu światu swoja wyższość w krucjacie z debilami i głupota :) znam to mam młodszego brata w podobnym wieku jego złośliwość już jest legendarna w rodzinie.
Widać to takie pokolenie te roczniki 80,90 i wyżej
Geniusz prawda? :D
Szkoda tylko że jedyne z czym utrafił to przecinki :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 17, 2016, 10:17:43 »
Geniusz prawda? :D
Szkoda tylko że jedyne z czym utrafił to przecinki :D
widzę, że trafiłem przykro mi że zabolało ..

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 17, 2016, 10:48:33 »
widzę, że trafiłem przykro mi że zabolało ..
Tak, trafiłeś, kulą w płot :D
Ciągnij dalej swoje "analizy", robią sie coraz ciekawsze :D
A jeśłi myślisz że będę sie tłumaczył, szczególnie przed tobą, skąd mam tyle czasu na klepanie na Centrali, i dlaczego mam ten czas, ile mam lat, czy mam konto na fejsie czy nie, to powiem to wprost - jesteś głupszy od psa moich teściów, a to już jest spore dokonanie.
Tak Kocie, właśnie nazwałem go idiotą :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 17, 2016, 14:07:39 »
+1

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 17, 2016, 14:09:32 »
No i prosze, kolejna teoria spiskowa obalona. Mit zalozycielski III RP przez sluzby, ktore sobie podaly rece w Magdalence dzielac sie strefami wplywow, trzeszczy pod waga 50kg dokumentow znalezionych w szafie u wdowy po Kiszczaku. Podobno jest tez teczka Bolka, ciekawe jak to bylo naprawde z tym skakaniem przez plot i przywozeniem prosto z komisariatu milicyjna motorowka :P Ale oszolomskie brednie ten IPN wywleka...

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wdowa-kiszczak-gdyby-nie-moj-maz-nie-byloby-nobla-dla-walesy,619974.html
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 17, 2016, 14:21:33 »
Dopóki są to tylko słowa, są to tylko słowa.
Zrobi się dość ciekawie jak wypłyną dowody na to co się mówi od jakiegoś czasu na ten temat. Tylko muszą być to rzeczywiste dowody, bo to że ktoś coś mówi...
Jak na razie wszystko to przypomina "złoty pociąg", znalazcy mieli kupę dowodów których nie potrafili w żaden sposób pokazać.
Zbyt wiele w tym kraju wyrządzono krzywd "na gębę" żebym uwierzył z miejsca w jakieś doniesienia, szczególnie tak rzetelnym mediom.
EDYTA:
Trzeba też wziąć jedną ważną rzecz pod uwagę, czy na pewno materiały ówczesnych służb są wiarygodne? Normą było preparowanie materiałów, nawet " na wyrost", na wszelki wypadek, bo może się jakiś hak na kogoś przydać.
I to nie tak że obstaję murem za oficjalną wersją wydarzeń, uważam że jest możliwe, że wszystko to dzieło służb... ale na tę chwilę to jest tylko możliwość, nic więcej.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 17, 2016, 14:30:20 »
Podobno zabezpieczyli oryginalna teczke Bolka. Szach mat lewaki. Kiszczak sie jednak grubo zabezpieczyl, ale ta wdowa po nim to glupia jak but.

edit: ze strony IPN:

W dniu 16 lutego 2016 r. prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w asyście funkcjonariuszy Policji zabezpieczył w miejscu zamieszkania wdowy po Czesławie Kiszczaku szereg dokumentów, których wstępna analiza wskazuje, że podlegają one przekazaniu do zasobu archiwalnego IPN zgodnie z art. 28 ustawy o IPN. Czynności te zostały dokonane w ramach wszczętego w ubiegłym roku śledztwa sygn. S 64/15/Zi w sprawie ukrycia przez osobę do tego nieuprawioną dokumentów podlegających przekazaniu Instytutowi Pamięci Narodowej, tj. o czyn z art. 54 ust. 1 ustawy o IPN.
Wśród przejętych materiałów są rękopisy, maszynopisy i fotografie. Zabezpieczona przez prokuratora IPN dokumentacja, w sumie 6 obszernych pakietów, została przewieziona do siedziby IPN. Dziś grupa wyznaczonych prokuratorów rozpoczyna formalne oględziny zabezpieczonej dokumentacji z udziałem specjalistów – archiwistów z Biura Udostępniania i Archiwizacji Dokumentów IPN.
Czynności prokuratora IPN w mieszkaniu wdowy po Czesławie Kiszczaku trwały od godz. 18.00 do godz. 22.00 i przebiegły bez zakłóceń.
W możliwie krótkim czasie, przy uwzględnieniu niezbędnych czynności prokuratorskich przewidzianych prawem, odnaleziona dokumentacja zostanie udostępniona na podstawie procedur określonych w ustawie o IPN.
Warszawa, 17 lutego 2016 r. Agnieszka Sopińska-Jaremczak Rzecznik Prasowy Instytutu Pamięci Narodowej
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #348 dnia: Luty 17, 2016, 14:41:54 »
Dopóki są to tylko słowa, są to tylko słowa.
Zrobi się dość ciekawie jak wypłyną dowody na to co się mówi od jakiegoś czasu na ten temat. Tylko muszą być to rzeczywiste dowody, bo to że ktoś coś mówi...
Jak na razie wszystko to przypomina "złoty pociąg", znalazcy mieli kupę dowodów których nie potrafili w żaden sposób pokazać.
Zbyt wiele w tym kraju wyrządzono krzywd "na gębę" żebym uwierzył z miejsca w jakieś doniesienia, szczególnie tak rzetelnym mediom.
EDYTA:
Trzeba też wziąć jedną ważną rzecz pod uwagę, czy na pewno materiały ówczesnych służb są wiarygodne? Normą było preparowanie materiałów, nawet " na wyrost", na wszelki wypadek, bo może się jakiś hak na kogoś przydać.
I to nie tak że obstaję murem za oficjalną wersją wydarzeń, uważam że jest możliwe, że wszystko to dzieło służb... ale na tę chwilę to jest tylko możliwość, nic więcej.
dowody są od dawna przeczytaj książkę historyków oparta o kwerendy dokumentów z IPN o której było tyle szumu i nie wypisuj dyrdymał.
Po prostu III RP nie może przyjąć tego do wiadomości bo cała propaganda ostatnich 20 lat posypie się jak domek z kart razem z mitem o demokracji :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #349 dnia: Luty 17, 2016, 14:43:19 »
Demokracja to wolnosc wyboru, a nie mozna mowic o wolnosci jezeli ludzie sa caly czas oszukiwani na wszelkie mozliwe sposoby. To jest iluzja demokracji.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.