Autor Wątek: Czas na dramę. Czy EVE umiera?  (Przeczytany 139925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 09, 2016, 10:42:12 »
Mam wrażenie, że stoję przed szybą akwarium i próbuję prowadzić dyskusję z glonojadem.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 09, 2016, 10:42:32 »
przecież Gajdzin zerżnął z EVE prawie wszystko resztę wziął z Elite.

Jebłem na cycki których nie mam.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 09, 2016, 10:43:33 »
Jebłem na cycki których nie mam.
Pics or didn hapen!

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 09, 2016, 10:51:41 »
Mam wrażenie, że stoję przed szybą akwarium i próbuję prowadzić dyskusję z glonojadem.
Mam dziwne wrażenie że przyniosłaby ona większe efekty  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 09, 2016, 10:55:17 »
Tak sobie myślę, EvE chyba cudem uniknęło śmierci, kiedy Maxis w 2008 wypuściło SPORE na PC. Przecież tam też jest kosmos, i można zafitować  własny statek kosmiczny i nawet latać po różnych systemach. I handlować się da.

Następca i morderca EvE, dobrze że się CCP nie zorientowało, bo byśmy nie mieli w co grać.

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #250 dnia: Luty 09, 2016, 11:36:51 »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 09, 2016, 11:37:15 »
To wyjaśnij proszę podobieństwa. Ja widzę kilka slotów przeznaczonych tylko na określone moduły, na pasku od lewej do prawej na pukawkę, ammo i moduły pomocnicze poprawiające statystyki czegoś tam. W EVE masz low, med, high hardpointy i możesz je obsadzać dowoli.
Pograłes na 1 tierze i zjadłeś już wszystkie rozumki :) super dyskusja, pewnie nawet nie ruszyłeś tyłka żeby obejrzeć poradniki które zamieściłem.Dobrze leniuszku napiszę ci o tej grze kilka słów :
Statki maja 6 rodzajów slotów : silnik , reaktor , sensory, tarcze, kadłub, komputer maksymalna ilość tych slotów to 3, a maksymalna ilość wszystkich slotów to 9.
Każdy statek z drzewka ma pewna ilość tych dodatkowych slotów, ale DOPIERO na poziomie poza trialem :)
Dowolna ilość (max 3 jednego rodzaju i w sumie 9 szt max wszystkich) i rodzaj możesz zaprojektować w statku 15 poziomu wykonanym (produkcja) przez ciebie.
Każdy statek ma 3 rodzaje resów które, żeby zobaczyć musisz pogrzebać w menu i włączyć full info, a są to EM, Kinetic, Thermal (brzmi znajomo?).
Na tarczy i kadłubie które modyfikujesz slotami tarczy i kadłuba (zwiększenie resów , wielkości i regeneracji tarczy itd.)
Moduły które widzisz na pocztku gry sa standardowe każdy statek ma główna i poboczną broń oraz wzmacniacz broni głównej, skill specjalistyczny zależny od statku ECM , Tackler , Guardian,Logistyk itd oraz od 2 (na 1 poziomie) do 4 slotów (na wyższych) na moduły uniwersalne.
Każdy statek każdej z 3 ras ma unikalne statystyki jak w EVE (Caldari - Jerycho . Imperium - gallante itd) pokaż mi tutaj różnice wynikające z EVE ?
Masz inaczej nazwane med, hi, low, i rigi znaczenie dają te same, broni grupować nie musisz od razu masz zgrupowaną, a rozdzielasz ją kiedy cel krąży wokół Ciebie wtedy strzela tylko to działo, które go dosięgnie.
System gridu jest super nie ma tak że kozak, który gra 3 lata zpaziuje cię jak lamę bo nie masz szans.
Może mieć drobna przewagę wynikającą z jakości modułów, ale na tierach skalowanych do pvp (np3-8) jest to mądrze pomyślane, a dodatkowo implanty (Tak jakie to znajome ) skalują się do tierów np. Jeżeli masz poziom 15, a grasz na 3 to liczy ci tylko implanty do tieru 3.
Latanie ?  Proszę Was w eve macie kontrolę jako dowódca w Conflict czy Elite jesteście pilotem.
Nie wystarczy kliknąć myszka orbitę trzeba pokazać sklila rozumiem, że być może niektórzy tego po prostu nie potrafią i ich to zniechęca.
Szybkość rozgrywki ? Po cholerę mam farmić kasę na statek przez tydzień żeby ją wytracić w dwa dni albo jeden jak flota wdupi ?
Tutaj mam szybka rozgrywkę opartą na umiejętnościach flitowania i strategi w szybkim tempie wielokrotna samą przyjemność konkurowania z innymi bez zbędnej farmy kasy podchodów itd.
Ktoś chce popiracić ? Walki blobów ? Proszę do open space codziennie ktoś zajmuje tereny kogoś innego, ja na razie mam za niski poziom żeby w tym brać udział.
Chcesz zabłysnąć jaki jesteś pro ? Codzienne turnieje 4 x 4 o 3 porach godzinowych oraz stała liga z rankingiem.
I tak Was pewnie nie przekonam ale miałbym do siebie żal gdybym nie próbował :D
miłego dnia
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 12:07:35 wysłana przez xantinos »

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 09, 2016, 11:44:12 »
? po cholerę mam farcić kasę na statek przez tydzień żeby ją wytracić w dwa dni albo jeden jak flota wdupi ? Tutaj mam szybka rozgrywkę opartą na umiejętnościach flitowania i strategi w szybkim tempie wielokrotna samą radochę konkurowania z innymi bez zbędnej farmy kasy podchodów itd.

sound like kogoś przerosło EVE
pewpew

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #253 dnia: Luty 09, 2016, 11:45:35 »
I tak Was pewnie nie przekonam ale miałbym do siebie żal gdybym nie próbował :D

Ale po co?  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 09, 2016, 11:53:09 »
Ale po co?  :-X
Masz racje jeden będzie pił całe życie jedno piwo inni będą próbować innych gatunków  :) zawsze możesz sparafrazować to, że wychylenie tego gatunku daje więcej niż innych ;)
Tylko akurat piwo z tej reklamy nawet nie jest piwem bo nie ma chmielu w składzie ...

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 09, 2016, 11:55:01 »
sound like kogoś przerosło EVE
Co mnie przerosło tracenie godzin na bezsensowna farmę żeby się w pvp pobawić, albo pleksa kupić ?
Abonament umiera został chyba już tylko WoW i EVE reszta jest free to play.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 09, 2016, 12:06:20 »
Masz racje jeden będzie pił całe życie jedno piwo inni będą próbować innych gatunków  :) zawsze możesz sparafrazować to, że wychylenie tego gatunku daje więcej niż innych ;)
Tylko akurat piwo z tej reklamy nawet nie jest piwem bo nie ma chmielu w składzie ...
Powiem Ci coś niesamowitego - nie jesteś sam w tym próbowaniu innych piw :) Co powinieneś wywnioskować z tego co inni pisali na temat gry. I powinieneś wywnioskować że nie posmakowało im to piwo, a nachalne namawianie na coś co nie smakuje  kończy sie tym czym zakończyła sie ta "dyskusja" - subtelnym, acz dobitnym daniem do zrozumienia: odpierdol się koleś i idź delektować się tymi szczynami gdzie indziej.
:)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 09, 2016, 12:16:06 »
Powiem Ci coś niesamowitego - nie jesteś sam w tym próbowaniu innych piw :) Co powinieneś wywnioskować z tego co inni pisali na temat gry. I powinieneś wywnioskować że nie posmakowało im to piwo, a nachalne namawianie na coś co nie smakuje  kończy sie tym czym zakończyła sie ta "dyskusja" - subtelnym, acz dobitnym daniem do zrozumienia: odpierdol się koleś i idź delektować się tymi szczynami gdzie indziej.
:)
Umiem poznać aronie ;) sprawdziłeś temat tego topiku ?
Rozumiem podejście sekciarskie jak ktoś gra 8 lat i jest tutaj wielki, a potem próbuje coś innego i go leja gimnazjaliści to wraca i twierdzi, że gra w której jest wielki jest wielka:)))
Szanuje takie podejście, ale wybacz mi inny pogląd na tą sprawę który tutaj prezentuję.
Nie upieram się przy Star Conflikt podałem to jako alternatywę do której zaraz się przyczepiono bardziej skomplikowane jest Elite Dangerous, ale wątpię czy chodziaż połowa adwersarzy potrafiła by wydokować ze stacji :))) dlatego o tej propozycji nawet nie piszę.
W sumie obojętne co ale coś innego temat jest o stagnacji CCP i o tym że maja graczy w dupie dlatego strasznie mnie bawi sekciarska obrona produktu, który pikuje na ryj w szalonym tępie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 09, 2016, 12:24:22 »

Rozumiem podejście sekciarskie jak ktoś gra 8 lat i jest tutaj wielki, a potem próbuje coś innego i go leja gimnazjaliści to wraca i twierdzi, że gra w której jest wielki jest wielka:)))

Mniemanologia stosowana, tudzież metoda dedukcji zdawała egzamin tylko w książkach sir Connan Doyla, Ty zaprzestań, nie wychodzi Ci :)

(kurde, Puszken wielki w EVE :D takiego komplementu to żem tu jeszcze nie widział :D)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 09, 2016, 12:28:30 »
Rozumiem podejście sekciarskie jak ktoś gra 8 lat i jest tutaj wielki, a potem próbuje coś innego i go leja gimnazjaliści to wraca i twierdzi, że gra w

Ja po roku grania byłem tutaj wielki, a teraz moja zajebistość jest tak zajebista, że o ja pierdole.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 09, 2016, 12:28:53 »
Nie chce mi się wypisywać tutaj esejów powiem tak STAR CONFLICT to nowa odsłona EVE tego jej brakuje co jest tam :)
I pomyśleć ze cały cyrk i flejm zaczął się od tego oto zdania powyżej :)



No widzisz przynajmniej poprawiłem ci humor bo pogoda nie teges :)
 

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 09, 2016, 12:30:31 »
Ja po roku grania byłem tutaj wielki, a teraz moja zajebistość jest tak zajebista, że o ja pierdole.
To widać trochę pewnie kultury Ci brakuje, ale w EVE to niepotrzebne pamiętam dyskusję na starym polishu na poziomie gminnej podstawówki coś pięknego.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 09, 2016, 12:33:08 »
I pomyśleć ze cały cyrk i flejm zaczął się od tego oto zdania powyżej :)
Nie ma dziwne, w jednym zdaniu zmieściłeś aż kilka głupot.
Gdybyś napisał, że to nowa odsłona WOT, WOWS, czy innych podobnych arenówek, nikt by pewnie nawet nie skomentował.
Swoją drogą nie taka nowa, żeby nie skłamać, pierwszy raz w nią zagrałem chyba 2 lata temu, oby nie wcześniej.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 09, 2016, 12:35:02 »
Pograłes na 1 tierze i zjadłeś już wszystkie rozumki :) super dyskusja, pewnie nawet nie ruszyłeś tyłka żeby obejrzeć poradniki które zamieściłem.Dobrze leniuszku napiszę ci o tej grze kilka słów :
Poradniki przeczytałem kilka dni temu, mam ok. 14 statków i tier 6 (Templar).

Statki maja 5 rodzajów slotów : silnik , reaktor , sensory, tarcze, kadłub, computer maksymalna ilość tych slotów to 3 a maksymalna ilość wszystkich slotów to 9. Każdy statek z drzewka ma pewna ilość tych dodatkowych slotów, ale DOPIERO na poziomie poza trialem :)
Jak sam zauważyłeś, każdy slot ma określoną grupę modułów które tam wsadzisz i sprowadza się to do wyboru z pośród kilku pozycji. W EVE do jednego slotu możesz wstawić dziesiątki rodzajów różnych części.

Moduły które widzisz na pocztku gry sa standardowe każdy statek ma główna i poboczną broń oraz wzmacniacz broni głównej, skill specjalistyczny zależny od statku ECM , Tackler , Guardian,Logistyk itd oraz od 2 (na 1 poziomie) do 4 slotów (na wyższych) na moduły uniwersalne.
I w tym jest problem, że każdy statek ma określone sloty na określone moduły i z góry wyznaczoną swoją rolę na polu walki. Nie zrobisz ze statku nic ponad to co twórcy przewidzieli bo mechanika cię blokuje.

Masz inaczej nazwane med, hi, low, i rigi znaczenie dają te same, broni grupować nie musisz od razu masz zgrupowaną, a rozdzielasz ją kiedy cel krąży wokół Ciebie wtedy strzela tylko to działo, które go dosięgnie.
Naciągasz fakty żeby uzasadnić pomysł, że Star Conflict to następca EVE. A propo da się wstawić więcej niż jedną pukawkę? Są 2 rodzaje broni, główna na LPM i rakiety na PRM. W EVE też masz tylko 2 rodzaje broni, jedna pod LPM i rakiety na PPM?

System gridu jest super nie ma tak że kozak, który gra 3 lata zpaziuje cię jak lamę bo nie masz szans.
Może mieć drobna przewagę wynikającą z jakości modułów, ale na tierach skalowanych do pvp (np3-8) jest to mądrze pomyślane, a dodatkowo implanty (Tak jakie to znajome ) skalują się do tierów np. Jeżeli masz poziom 15, a grasz na 3 to liczy ci tylko implanty do tieru 3.
Tiery są pomyślane podobnie jak w WOT. Piątki mają się mierzyć z piątkami a dychy z dychami. Jak zagrasz piątką przeciwko dziesiątce to masz niewielkie szanse bez względu na upór. Więc grinduj tygodniami i zbieraj EXP. Masz w EVE EXP który dostajesz po każdej bitewce i za który rozwijasz drzewko badań (czytaj: odkrywanie nowych) statków?

Szybkość rozgrywki ? Po cholerę mam farmić kasę na statek przez tydzień żeby ją wytracić w dwa dni albo jeden jak flota wdupi ?
Tutaj mam szybka rozgrywkę opartą na umiejętnościach flitowania i strategi w szybkim tempie wielokrotna samą przyjemność konkurowania z innymi bez zbędnej farmy kasy podchodów itd.
Kilkasz "Do boju!", strzelasz, giniesz, respawn, strzelasz, giniesz, respawn, strzelasz... A w hangarze klikasz "Naprawa" i gotowe. To masz w EVE?

Ktoś chce popiracić ? Walki blobów ? Proszę do open space codziennie ktoś zajmuje tereny kogoś innego, ja na razie mam za niski poziom żeby w tym brać udział.
I wmawiasz innym że za mało grają by się wypowiadać, a sam znasz pewne sprawy tylko z YT
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 12:42:36 wysłana przez Zgudi »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 09, 2016, 12:38:27 »
Po cholerę dyskutujecie z gościem który jedyne co w 0.0 robił to nakurwiał raty na paskach :-\ Jedyne bardziej zaawansowane strategie w EvE jakie zna to fleet minig :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 09, 2016, 12:38:40 »
Nie ma dziwne, w jednym zdaniu zmieściłeś aż kilka głupot.
Gdybyś napisał, że to nowa odsłona WOT, WOWS, czy innych podobnych arenówek, nikt by pewnie nawet nie skomentował.
No widzisz, ale to nie jest ani WOt, ani WOWs tylko bardziej eve.
Nigdzie w wot nie ma takiego mechanizmu jak w tej grze, fitowania czy zmiany charakterystyki statków, analogie do eve są oczywiste...
Jedyny system z wot to system expa i gridu statków, ale też jest inny bo raz kupiony zostaje na zawsze chyba że go sprzedasz w wot masz garaz ograniczony tutaj ograniczeniem jest tylko ilość statków na raz w grze max 4.
Open space word ? gdzie w wot możesz pojeździć czołgiem gdzie chcesz, a w EVE owszem poskakać przez bramy itd.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 09, 2016, 12:41:39 »
Po cholerę dyskutujecie z gościem który jedyne co w 0.0 robił to nakurwiał raty na paskach :-\ Jedyne bardziej zaawansowane strategie w EvE jakie zna to fleet minig :P
Po ostatnim jego poście też się zastanowiłem nad tym  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 09, 2016, 12:44:18 »
Po cholerę dyskutujecie z gościem który jedyne co w 0.0 robił to nakurwiał raty na paskach :-\ Jedyne bardziej zaawansowane strategie w EvE jakie zna to fleet minig :P
7 lat mija a ty nic nie dorastasz :) widać kto się chamem urodził ... 
Ku woli ścisłości raty klepali inni (Kassanga, Furian, Mariol, Scyzer, Szpak ) ja wskakiwałem w clona kiedy był roam tak mi 0.00 wisiało wolałem WH.
Owszem bez minerów producentów pro pvp by nie istnieli :) bo nie mieli by czym latać ani z czego strzelać, ale domyślam się, że to za trudne do ogarnięcia.
Zabawa w eve to kasa nie masz kasy nie ma zabawy ot cała filozofia.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 09, 2016, 12:49:53 »
Dyskusja z Wami przypomina pewną piękną bajkę :)
http://basnie.republika.pl/noweszatycesarza.htm
Gdzie moja skromna osoba występuje w roli małego dziecka ...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 09, 2016, 12:52:20 »
Cytuj
Open space word ? gdzie w wot możesz pojeździć czołgiem gdzie chcesz, a w EVE owszem poskakać przez bramy itd.
Sugerujesz że World of Tanks i EVE Online oferują Open space word na podobnym poziomie? :D

Cytuj
Zabawa w eve to kasa nie masz kasy nie ma zabawy ot cała filozofia.
Dobre sobie. W star Conflict migające ikonki wołają: kup premium konto, kup premium statek, kup złoto, kup GOLD AMMO! :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 09, 2016, 12:54:52 »

Zabawa w eve to kasa nie masz kasy nie ma zabawy ot cała filozofia.
Rozumiem że w SC wszystko jest za darmo? Chyba jakieś złe konto sobie założyłem, bo jak chciałem kupić nowy statek musiałem zapłacić :(

Cytuj
Dyskusja z Wami przypomina pewną piękną bajkę :)
http://basnie.republika.pl/noweszatycesarza.htm
Gdzie moja skromna osoba występuje w roli małego dziecka ...

O dzięki Ci odkrywco, że otwarłeś mi oczy na grę w którą grałem już dwa lata temu, żeby nie Ty w życiu bym się nie domyślił że to kompletna nowość w dodatku EVE-killer i jej klon :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 09, 2016, 12:58:37 »
7 lat mija a ty nic nie dorastasz :) widać kto się chamem urodził ... 
Ku woli ścisłości raty klepali inni (Kassanga, Furian, Mariol, Scyzer, Szpak ) ja wskakiwałem w clona kiedy był roam tak mi 0.00 wisiało wolałem WH.
Owszem bez minerów producentów pro pvp by nie istnieli :) bo nie mieli by czym latać ani z czego strzelać, ale domyślam się, że to za trudne do ogarnięcia.
Zabawa w eve to kasa nie masz kasy nie ma zabawy ot cała filozofia.

Nie chamem tylko chujem, to raz.

A dwa podejmujesz dyskusję i robisz porównania w temacie EvE o którym nie masz żadnego pojęcia. Udowodniłeś to już w wielu postach które popełniłeś w tym temacie. Również w cytowanym przeze mnie.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #272 dnia: Luty 09, 2016, 13:04:30 »
Sugerujesz że World of Tanks i EVE Online oferują Open space word na podobnym poziomie? :D
Dobre sobie. W star Conflict migające ikonki wołają: kup premium konto, kup premium statek, kup złoto, kup GOLD AMMO! :D
Jestem już zmęczony odpisywaniem ale jeszcze ten jeden raz :)
http://dla-graczy.pl/?q=pl/node/65
Tu masz mape open space word z Conflikta znajdź mi taką w wot chyba że ci chodzi o wojny klanów no to można jakąś analogie zastosować ale tam solo sie nie wbijesz musisz być w klanie i mieć drużynę.
Masz systemy, stacje, bramy jak w eve ?
Są też 3 konstelacje kontrolowane przez 3 frakcje plus system obcych ? Znajome ? NIE twierdze, że to jest eve bo nie jest, ale podobieństw widzę więcej niż różnić.
OUT w temacie

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #273 dnia: Luty 09, 2016, 13:08:21 »
Nie przekręcaj mojej odpowiedzi. Pisałeś o wot.

Cytuj
NIE twierdze, że to jest eve bo nie jest, ale podobieństw widzę więcej niż różnić.
Ooo... malutka zmiana. Ostatnio twierdziłeś że Star Conflict to coś jak EVE 2.0 :)

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #274 dnia: Luty 09, 2016, 13:12:04 »
Nie chamem tylko chujem, to raz.

A dwa podejmujesz dyskusję i robisz porównania w temacie EvE o którym nie masz żadnego pojęcia. Udowodniłeś to już w wielu postach które popełniłeś w tym temacie. Również w cytowanym przeze mnie.
Na tym poziomie to ja może w szkole średniej dyskutowałem ostanio, a to było cholernie dawno temu.
Strasznie się napuszasz znam każdy aspekt tej gry, jedne mi odpowiadały bardziej, inne nie.
Nie jesteś dla mnie autorytetem żebym miał się przed Twoim obliczem kajać i tłumaczyć, ale chętnie przeczytam te dowody mojego dyletanctwa w zakresie wiedzy z eve.
"Każdy może powiedzieć, że jest krasnoludkiem DOWODY proszę :) "


Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 09, 2016, 13:14:49 »
Dyskusja z Wami przypomina pewną piękną bajkę :)
http://basnie.republika.pl/noweszatycesarza.htm
Gdzie moja skromna osoba występuje w roli małego dziecka ...
Twoja osoba nie jest skromna, to raz.
Dwa, że Twoja osoba (niech będzie w roli małego dziecka) próbuje wszystkim dzieciom w przedszkolu narzucić swój sposób zabawy, twierdząc, że ich sposób zabawy jest głupi. Problem w tym, że używa przy tym argumentów nieokraszonych jakąkolwiek logiką, a "zabawka", którą dzierży w  dłoniach tłumaczący, to kawałek gówna - świeży i błyszczący - ale jednak gówna.

Czytając całokształt Twoich wypowiedzi widać jedno. Z EvE Ci nie wyszło. Twoim pomysłem na istnienie w tej grze było tępe farmienie i Twój piękny, aczkolwiek nieskomplikowany umysł z ulgą przyjął przejście do tytułu, gdzie najbardziej wyrafinowaną czynnością, jaką trzeba wykonać, jest najechanie na odpowiedni punkt myszką i użycie palca wskazującego. Gry pokroju Twojego cuda mają jedną niesamowitą właściwość. Nie ma przegranych. Tu nawet najcięższy idiota od czasu do czasu wygra jakiś mecz i poczuje się czempionem. Smutna prawda jest taka, że w to Twoje coś przy odrobinie wysiłku można zapewne nauczyć grać nawet przeciętnie rozgarniętą małpę. Brak głębi, brak strategii, brak konieczności myślenia długofalowego. To Twoje coś jest równie podobne do EvE jak krowa do konia wyścigowego. I jedno i drugie ma cztery nogi.

Czasem naprawdę trudno być tolerancyjnym i kulturalnym, zwłaszcza jeśli ktoś wpieprza się na siłę ze swoim zdaniem i wpycha Ci je nachalnie przed nos nie rozumiejąc słowa "nie".
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 13:29:58 wysłana przez qlko1 »

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 09, 2016, 13:37:36 »
W większości zgoda z jednym tylko się nie zgadzam 5 letnia córka mojego kumpla z klanu sama kliknęła look target i rozwaliła melkiem t2 frejke ammarów na jedna salwę, wiec nie dyskutujmy już o złożoności walki proszę.
Ja mam swój ogląd reszta inny każdy zostaje przy swoim koniec czas popracować.
I tak zrobiłem wam ruch na centrali za dwa tygodnie z góry :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 09, 2016, 14:36:37 »
To widać trochę pewnie kultury Ci brakuje, ale w EVE to niepotrzebne pamiętam dyskusję na starym polishu na poziomie gminnej podstawówki coś pięknego.

Hahahaa, napisz mi jeszcze coś, że jako Polak powinienem grac tylko z Polakami i zaraz wypisz wymaluj 2008 rok. Dzięki stary ale nieźle się ubawiłem.


ps. Pieprzysz jak potłuczony porównując mmo do zręcznościówki, ale co tam. Czekam na artykuł o dramach szpiegowskich w Forbsie jak pisali swego czasu o Eve . Swoją do czego to doszło, bym bronił tej zrąbanej gry :(.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 09, 2016, 14:37:44 »
W większości zgoda z jednym tylko się nie zgadzam 5 letnia córka mojego kumpla z klanu sama kliknęła look target i rozwaliła melkiem t2 frejke ammarów na jedna salwę, wiec nie dyskutujmy już o złożoności walki proszę.

No właśnie, może lepiej nie dyskutujmy, wstydu sobie oszczędź.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 09, 2016, 14:40:01 »
"Jak sam zauważyłeś, każdy slot ma określoną grupę modułów które tam wsadzisz i sprowadza się to do wyboru z pośród kilku pozycji. W EVE do jednego slotu możesz wstawić dziesiątki rodzajów różnych części."

Tak do każdego slotu masz po kilkanaście rodzajów ulepszeń gdzie tu różnica, a nawet mam wrażenie, że jest więcej modyfikacji niż w eve.

"I w tym jest problem, że każdy statek ma określone sloty na określone moduły i z góry wyznaczoną swoją rolę na polu walki. Nie zrobisz ze statku nic ponad to co twórcy przewidzieli bo mechanika cię blokuje."

Po to masz 3 rasy w grze , a każda z nich statki rożnych typów żebyś latał tym co ci pasuje po to jest to drzewko badań możesz sprawdzić co będzie na końcu i ta droga pójść podobnie masz w eve przecież nie zrobisz frejki t2 bez t1 i dodatków, a jak je masz to nie polecisz bs albo bc bo musisz je wyskalować czy nie?
Rożnica jest w sposobie efekt ten sam.

"Naciągasz fakty żeby uzasadnić pomysł, że Star Conflict to następca EVE. A propo da się wstawić więcej niż jedną pukawkę? Są 2 rodzaje broni, główna na LPM i rakiety na PRM. W EVE też masz tylko 2 rodzaje broni, jedna pod LPM i rakiety na PPM?"

Nie grałem w eve ostatnio, ale nie ma chyba możliwości używania laserków, rakiet, i rail gun na raz chociaż jak się postarasz ale czy to ma sens ?
Statki maja bonusy do broni i takich broni się używa na nich zazwyczaj. Co do rodzai broni jest thermal , kinetic i EM różne warianty i rodzaje, może rakiet jest mniej, ale i tak do pvp mało kto ich używa tu i w eve też.
W eve czasem masz wszystkie bronie na jeden klawisz, a w innych na kilka przycisków, ale jest inny system lotu statkiem więc masz czas na zabawę klikaniem f1,f2 ,itd bo statek sam leci tutaj musisz go pilotować :)

"Tiery są pomyślane podobnie jak w WOT. Piątki mają się mierzyć z piątkami a dychy z dychami. Jak zagrasz piątką przeciwko dziesiątce to masz niewielkie szanse bez względu na upór. Więc grinduj tygodniami i zbieraj EXP"

Masz widełki już dziś o tym pisałem jest start pvp nie wiem 1-3 chyba potem  3-8, a potem się dowiem jak doskiluje jaki kolejny poziom pewnie 9-15 i nie masz racji, spokojnie da się zabić 5 poziomem 8, a nawet 3 sprawdź w grze nick stankowm mam medale za taki czyn żeby nie było, że zmyślam.

"Masz w EVE EXP który dostajesz po każdej bitewce i za który rozwijasz drzewko badań (czytaj: odkrywanie nowych) statków?"

No nie, ale wygląda to podobnie w eve masz SP na dzień musisz utrzymywać konto długo, żeby doskilować wszystko nie musisz grac tylko opłacać konto i zmieniać badania.
Tutaj twoje zaangażowanie w grę ma odzwierciedlenia w postępach, dużo grasz szybciej się rozwijasz, mnie to bardziej odpowiada.

"Kilkasz "Do boju!", strzelasz, giniesz, respawn, strzelasz, giniesz, respawn, strzelasz... A w hangarze klikasz "Naprawa" i gotowe. To masz w EVE?"

W eve lądujesz w clonowni bez kasy i możliwości dalszej gry, tutaj płacę naprawę i próbuje ponownie starając się nie popełnić błędu drugi raz jedyna różnica jaką widzę.
Jak wiesz jak grać tu i tu przeżyjesz i coś zrobisz mnie pvp zajmuje dużo dłużej niż 3 sekundy nawet jak mam zespól małp bo i takie się zdarzają.
Wyobraź sobie, że mam gry kiedy mój team wygrał i nikt nie zginął przez cała grę ani razu :)  zresztą jest odpowiednie odznaczenie do sprawdzenia :)

"I wmawiasz innym że za mało grają by się wypowiadać, a sam znasz pewne sprawy tylko z YT"

Troszkę to krzywdzący zarzut pod moim adresem z Twojej strony fakt byłem złośliwy odrobinę może niesłusznie, ale to co pisałeś wcześniej się o to prosiło.
Dziś planuje wbić 8 poziom na Guardian mam 7 inżyniera i 6 fregaty dowódczej nie wiem czy to dużo grania czy mało sam oceń ale wypisuję tylko to co sam sprawdzę w grze staram się nie powielać nie sprawdzonych opinii czy też porad.