Śmietnisko > Flamewar

Buraki do lasu [Odp: Raciale ? Bonusy ?]

<< < (2/6) > >>

Asag:

--- Cytat: Zwami w Styczeń 31, 2015, 21:07:00 ---nie graj w to.
szukasz w grze czegoś czego w eve po prostu nie ma - w eve jest ciągły rebalans i zrównywanie wszystkiego ze wszystkim bo ccp
zatraciło się w komunistycznych ideach równości i #ujowości.

--- Koniec cytatu ---

Eh kolejny koment z dupy. To forum naprawdę już chyba padło. Z nazwy miejsce dla newbie szukających informacji i porad. W praktyce posty typu "nie graj". No ręce opadają.

Gdzie on kutwa napisał że szuka gry z drzewkiem umiejętności itp? Zapytał tylko czy w EvE wybór rasy/podrasy/szkoły ma jakiś wpływ na rozgrywkę. No kurwa jak on mógł zapytać o to na forum dla newbie, no jak on mógł?

Pol Kent:
Zbanujcie tego jełopa Zwami moze choć na kilka dni będzie trochę spokojnie.  :(

GlassCutter:

--- Cytat: Soulscream w Luty 01, 2015, 15:05:48 ---Synek to sobie mów do swoich kolegów buraku. Nie umiesz normalnie odpisać w pierwszym poście to lepiej nie pisz w ogóle.

--- Koniec cytatu ---

No proszę, teraz jestem burakiem? Jeżeli nie zrozumiałeś mojego pierwszego posta to zachowaj to dla siebie, zdaje się że już raz w tym temacie o tym pisałem. Ale żeby była jasność to specjalnie dla Ciebie rozwinę swoją myśl:

W 99% gier mmo/rpg wybierając postać wybierasz również jej dalsze drzewo rozwoju. Wybierasz postać A i ona sprawdza się jako tank i w niczym więcej. Na początku świadomość o tym miałeś mikrą. To i tylko to nazywam absurdem, bo najważniejszą decyzję rzutującą na dalszą grę wybierasz w momencie gdy o grze nie wiesz nic. W EvE wybór postaci nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji. Mam nadzieję że dotarło.

Pozdrawiam

Zwami:

--- Cytat: Pol Kent w Luty 01, 2015, 19:05:21 ---Zbanujcie tego jełopa Zwami moze choć na kilka dni będzie trochę spokojnie.  :(

--- Koniec cytatu ---

w realu też się chowasz za plecami silniejszych kolegów?



--- Cytat: GlassCutter w Luty 01, 2015, 21:12:10 ---W 99% gier mmo/rpg wybierając postać wybierasz również jej dalsze drzewo rozwoju. Wybierasz postać A i ona sprawdza się jako tank i w niczym więcej. Na początku świadomość o tym miałeś mikrą. To i tylko to nazywam absurdem, bo najważniejszą decyzję rzutującą na dalszą grę wybierasz w momencie gdy o grze nie wiesz nic. W EvE wybór postaci nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji.

--- Koniec cytatu ---

w evie nie ma specjalizacji - wszyscy mają wszystko i to tworzy bezkształtną masę graczy - paro miesięczna postać już może być w czymś tak samo dobra jak paro letnia jeśli idzie o konkretną specjalizację - to jest absurd tej gry - levelu skila w eve nie powinno być 5 poziomów a 555. Brak faktycznej specjalizacji w eve sprowadza tą grę do niższego poziomu niż 95% znanich mi mmo.

GlassCutter:

--- Cytat: Zwami w Luty 01, 2015, 21:51:45 ---w evie nie ma specjalizacji - wszyscy mają wszystko i to tworzy bezkształtną masę graczy - paro miesięczna postać już może być w czymś tak samo dobra jak paro letnia jeśli idzie o konkretną specjalizację - to jest absurd tej gry - levelu skila w eve nie powinno być 5 poziomów a 555. Brak faktycznej specjalizacji w eve sprowadza tą grę do niższego poziomu niż 95% znanich mi mmo.

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem co palisz, ale odstaw to.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej