Śmietnisko > Flamewar

Buraki do lasu [Odp: Raciale ? Bonusy ?]

(1/6) > >>

GlassCutter:
To nie wow i inne skośnookie gry dla farmerów, tu o rozwoju postaci decydujesz Ty. Co to za absurd żeby o dalszym rozwoju postaci decydować na samym początku gdy nic się jeszcze nie wie o grze, pozdrawiam.

Soulscream:

--- Cytat: GlassCutter w Styczeń 31, 2015, 09:02:50 ---To nie wow i inne skośnookie gry dla farmerów, tu o rozwoju postaci decydujesz Ty. Co to za absurd żeby o dalszym rozwoju postaci decydować na samym początku gdy nic się jeszcze nie wie o grze, pozdrawiam.

--- Koniec cytatu ---

On się spytał, jest nowy i nie wie o co kaman. Ze swoim jadem to możesz np iść do kolegów. Eve jest tak samo grą dla skośnookich farmerów jak WoW.

GlassCutter:

--- Cytat: Soulscream w Styczeń 31, 2015, 10:18:44 ---On się spytał, jest nowy i nie wie o co kaman. Ze swoim jadem to możesz np iść do kolegów. Eve jest tak samo grą dla skośnookich farmerów jak WoW.

--- Koniec cytatu ---

Synek wyluzuj, czy ja napisałem personalnie do nowego kolegi? Swoje domysły i nadinterpretacje zachowaj dla siebie.

@user pooglądaj sobie statki i wybierz sobie rasę której statki podobają Ci się najbardziej

Zwami:

--- Cytat: user w Styczeń 31, 2015, 01:11:08 ---Chciałbym was spytać czy wybór rasy,podrasy,szkoły lub przodków ma wpływ na jakieś umiejętności ?

--- Koniec cytatu ---

nie graj w to.
szukasz w grze czegoś czego w eve po prostu nie ma - w eve jest ciągły rebalans i zrównywanie wszystkiego ze wszystkim bo ccp
zatraciło się w komunistycznych ideach równości i #ujowości.

Soulscream:

--- Cytat: GlassCutter w Styczeń 31, 2015, 15:32:59 ---Synek wyluzuj, czy ja napisałem personalnie do nowego kolegi? Swoje domysły i nadinterpretacje zachowaj dla siebie.

--- Koniec cytatu ---

Synek to sobie mów do swoich kolegów buraku. Nie umiesz normalnie odpisać w pierwszym poście to lepiej nie pisz w ogóle.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej