Forum Gry > World of Tanks

Parę porad dla spóźnionego czołgisty?

<< < (4/29) > >>

Doom:

--- Cytuj ---Pz.Kpfw. II Ausf D
--- Koniec cytatu ---
tegoroczny prezent

--- Cytuj ---8,8cm Pak 43Jagdtiger
--- Koniec cytatu ---
prawdopodobnie kod intela i swoją droga jedna z najlepszych farm kredytów obecnie

--- Cytuj ---T1E6, T7 Combat Car
--- Koniec cytatu ---
Prezenty gwiazdkowe od wg

--- Cytuj ---LTP
--- Koniec cytatu ---
nie pamietam, też prezent ale chyba z innej okzaji

--- Cytuj ---Mam jeszcze pytanie o doświadczenie. Jeżeli jeździmy czołgiem który nie jest na full zbadany to exp można wykorzystać tylko w obrębie danej nacji, jeżeli natomiast wymaksowanym exp można użyć na dowolnej nacji?
--- Koniec cytatu ---
Exp z czołgu nie elitarnego możesz wykorzystać tylko na tym czołgu. Jak czołg jest elitarny (wybadane wszystko) i nie zaznaczysz opcji lepszego szkolenia załogi to zdobywany exp za złoto konwertujesz na free exp. Free exp to exp do wykorzystania na cokolwiek - dodanie brakująceo exp do opracowania czegoś (modułu / maszyny) lub opracowanie tego czegoś tylko ze freeexp

--- Cytuj ---Wychodzi więc na to że najlepiej na razie pojeździć tymi premium Tier 2 (T1E6, T7 Combat Car, Pz Kpfw II Ausf D) lub III (LTP) bo na VIII (Jagdtiger) to chyba szkoda wsiadać z moimi brakami :p
--- Koniec cytatu ---
Generalnie masz racje poza tym że pz IID to sie do sprzedania tylko nadaje :P chyba że ma dla Ciebie wartość kolekcjonerską, jak zaczniesz ogarniać gre to zacznij jeździć jadzią, to kredtów Ci nie zabraknie

[BU FU] Karas:
ode mnie taka rada. naucz sie cieszyc tym co masz. tzn kazdy tank jest dobry naucz sie czerpac z tego radosc, bo jesli zapetlisz sie w bolu dupy ktory to WG jest jak najbardziej na reke, a wrecz wymagaja, aby kazdy gracz odczowal bol dupy, a to ze chujowe dzialo, a to chujowa pena, a to chujowy tank, a to w koncu chujowy exp... to oni maja dla Ciebie droge na skroty, prem acc, prem tanki, gold ammo i ch wie co jeszcze.

protip.
jak Cie bedzie lapal wqrw, to zamiast chwytac za kredytowke, lepiej wylacz to gowno, bo to glupia gra: ]

Asag:
Nie zamierzam inwestować gotówki w to. Na razie cieszy mnie jak rozwalę chociaż 1-2 czołgi w bitwie lol. Ale z tego co widzę jakby na poważniej chciał pograć to chyba faktycznie kredytowa potrzebna.

Doom:

--- Cytuj ---Ale z tego co widzę jakby na poważniej chciał pograć to chyba faktycznie kredytowa potrzebna.
--- Koniec cytatu ---
Nie jest potrzebna. ZWŁASZCZA że masz tego jagera

azell:
ale wy bredzicie. Nie wydałem na tą gre nawet złotówki. W garażu mam chyba 7 premium tanków 10 tierów X i nie mam premki tylko wtedy kiedy nie chce mieć, a gram od wczesnej bety. Teraz chwilowo gram bo potrzebuje golda na statki które nomen omen są godne uwagi


To jest akurat free2play w którym karta kredytowa w niczym nei pomaga....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej