Forum Gry > World of Tanks

Parę porad dla spóźnionego czołgisty?

<< < (3/29) > >>

Boft Caen:
Wybor serwera nie ma znaczenia, ot dolozyli dodatkowy serwer zeby rozladowac tłok.
Ja przewaznie loguje sie tam gdzie mam lepszego pinga ;)

Doom:

--- Cytat: Asag w Styczeń 02, 2015, 13:49:59 ---A wybór serwera ma jakieś znaczenie? Dawniej tego nie było.

--- Koniec cytatu ---
ma znaczenie w kontekście pingów i z tego z kim grasz. Na NA to głównie amerykanie z USA i Kanady, na EU głównie europa na zachód od Buga, Na RU ruscy i byłe państwa zssr, są jeszcze azjatyckie serwery
Jesli przez serwer rozumiesz cyferkę przy jego nazwie to są to klastry, bieżesz ten tak jak Boft Caen pisał na którym masz lepszy ping, ewentualnie ale to zazwyczaj tylko między 2-6 rano ten na którym jest więcej graczy

Qlko1:

--- Cytat: Doom w Styczeń 02, 2015, 14:42:45 ---między 2-6 rano ten na którym jest więcej graczy
--- Koniec cytatu ---
???

Właśnie zacząłem podejrzewać, że jestem casualem.

Doom:
W nocy dość drastycznie spada liczba graczy, jest moze dziesiąta część tego co gra w dzień. Noie wiem jak jest teraz - gdzie teraz obejmuje powiedzmy ostatni kwartał - ale jak grałem w tych porach, miewałem problemy z MM typu czekanie na bitwę hgw ile, popierdolone bitwy z niepełnymi składami, wrzucanie do walki wszystkich maszyn z kolejki gdzie rzeciw X potrafiły walczyć nawet VI. Oczywiscie dlatego że z przyzwyczajenia grałem na EU2 który nocą zwykle pustoszał. Po przejsciu na eu1 w takiej sytuacji zazwyczaj znowu dawało sie grać

Asag:
Ok zalogowałem się do gry aby zobaczyć stan garażu bo nawet nie pamiętałem co mam i sprawa wygląda następująco (czołgi startowe pomijam, wiem wiem, bida z nyndzą):

Chiny: Vickers Mk.EType B
Wielka Brytania: Vickers Medium MK.II

O dziwo w kolejnych nacjach widzę czołgi premium, nic nie kupowałem więc to chyba za zalogowanie się do któregoś stycznia (przyszedł mi kiedyś mail o tym) oraz nagroda za kupno i5 4690k (intel bundle).
 
Niemcy: Pz.Kpfw. II Ausf D, 8,8cm Pak 43Jagdtiger
USA: T1E6, T7 Combat Car
ZSRR: T26, LTP

Mam jeszcze pytanie o doświadczenie. Jeżeli jeździmy czołgiem który nie jest na full zbadany to exp można wykorzystać tylko w obrębie danej nacji, jeżeli natomiast wymaksowanym exp można użyć na dowolnej nacji?

Wychodzi więc na to że najlepiej na razie pojeździć tymi premium Tier 2 (T1E6, T7 Combat Car, Pz Kpfw II Ausf D) lub III (LTP) bo na VIII (Jagdtiger) to chyba szkoda wsiadać z moimi brakami :p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej