Eve Online > PVE

Zmiany w pirackich pancernikach - który teraz wybrać?

<< < (2/9) > >>

Pete Butcher:
Tankuje czym chcesz. Ja tez preferuję shield. A co do zasięgu to z Navy antimatter spokojnie z 40km aplikuje dmg. Zwykle wystarczy, bo i tak warto poczekać aż coś w weba wleci.

Chester:
A właśnie - aplikacja DMG! Tutaj jest pewien problem, bo w CNR są rakiety i można idealnie dobierać typ obrażeń pod konkretne raty. Jednak nie wiem jak z tym jest jeśli chodzi o blastery/railguny oraz autocannons/artillery, bo jeśli chodzi i lasery to wiadomo - one zadają tylko obrażenia EM i termiczne.

Pete Bucher: Czy mógłbyś mi podać swój fit Vindiego, gdy robisz nim misje L4? Wrzuciłbym go do EFT, aby zobaczyć, jak by wyglądał z moimi skillami.

Pete Butcher:
L4 nie robię tylko sanshe gromię. Nie wiem czy chcesz fit do tego. A dmg aplikuje bez problemu, bo ma bonusy do trackingu i weba. Dlatego właśnie nawet fregatę można trafić bez problemu i zwykle 1 strzał wystarczy :-)

Qlko1:
Zabawiłem chwilę w EFT, rewelacyjnie wychodzi Rattlesnake na cruise missile + 2x sentry.

Doom:
Powiem tak
Po tym jak Rattler w chuj czasu temu został skrzywdzony byciem dronościerwem nie masz w pirackim sprzęcie dobrego zamienika z rakietami. Jest nowy BS mordusów, ale parametrami dps to on chyba ustepuje CNR, z tych co wymieniłeś czeka Cię doskilowanie drugiego frakcyjnego BS na minim 4 oraz zrobienie uzbrojenia typu hybrydy / lasery / prijektile na przyzwoity poziom. Osobiście w zalezności od tego gdzie latasz brałbym nightmara tam gdzie raty nie lubią laserów, albo macha na inne okolice z racji łatwości doboru dmg - phased plasma na wsio co nie lubi kinetyki / termala, fusion na explo i emp na drony i te rzedkie opcje z lasero nielubnymi ratami.
Nie wiem jak masz zamiar latać czy na t2 czy na choince, ale generalnie obie maszyny popularniejsze są na shield (można też robić armor na obu). A tak wogle to sugeruje doskilować golema. Jeśli masz zrobionego CNR na tiptop to będzie to porównywalnie długi lub krótsze do zrobienia niż pirat, a golem przez ostatnie patche dostał pare ładnych bufów

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej