Eve Online > PVE

Zmiany w pirackich pancernikach - który teraz wybrać?

(1/9) > >>

Chester:
Cześć!

Powróciłem do tej gierki po półrocznej przerwie i chciałbym przesiąść się na coś lepszego niż frakcyjny pancernik, którym teraz latam, tzn. CNR. Jednak w moim zasięgu, biorąc pod uwagę czas szkolenia, znajdują się tylko pirackie pancerniki. Dowiedziałem się, że niedawno CCP nieco je zmieniło pod względem parametrów. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy te zmiany są istotne oraz które pirackie pancerniki obecnie sprawdzają się najlepiej w klepaniu misji L4 oraz kompleksów DED a może i w Incursions? Nadmieniam, że najbardziej podobają mi się Nightmare, Machariel i Vindicator aczkolwiek nie wiem czy moje skille z CNR nie będą do nich kiepsko pasować... 

Pete Butcher:
Ja latam vindi i bardzo polecam. Ma skubaniec pierdolnięcie, a i fregatę złapie bez problemu. 1500dps + absurdalny web.

Chester:
Vindicator to oczywiście król PVP i Incursions. Problem w tym, że chyba niezbyt nadaje się do PvE z racji bardzo krótkiego zasięgu blasterów a użycie railgunów nie jest chyba optymalnym wyjściem. BTW, czy on jest tankowany armorem czy shieldem?

WhiteCat:

--- Cytat: Chester w Wrzesień 15, 2014, 19:46:23 ---BTW, czy on jest tankowany

--- Koniec cytatu ---
Słyszałem, że ostatnio modne stało się instalowanie LPG w pancernikach, ale spokojnie możesz lać benzynę

GlassCutter:
Z pirackich do l4 to tylko golem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej