Autor Wątek: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm  (Przeczytany 229721 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #525 dnia: Maj 23, 2014, 12:27:17 »
Niestety w żadnym punkcie nie trafileś. ;( Mentalność c0venu jest mi dobrze znana. Poznałem ją tak dobrze, że aż odszedłem z c0venu :) Rozumiem, że Wasz styl gry się Wam podoba, grajcie jak chcecie. Śmieszne jest natomiast to, że krytykujecie styl gry innych ludzi. Jak dla mnie jakakolwiek forma spędzania czasu w EVE jest dobra, bo zatrzymuje ludzi w grze.
Mysle, ze trafilem w kazdym punkcie. To, ze mentalnosc c0venu jest ci znana, nie znaczy, ze ja rozumiesz. Z c0venu odszedles, bo nie dalo sie latac w blobach. Bede sobie robil jaja ze stylu gry innych osob ile wlezie, nikt mi tego nie zabroni, podobnie jak im nikt nie zabroni grac w gre mmorpg jak ostatnie cipy. Nie kazda forma spedzania czasu w grze zatrzymuje ludzi w EVE, np. blobowanie subcapsow superami zeby stworzyc bociarskie imperium na pol mapy jest szkodliwe, i sprawia ze ludziom sie odechciewa.

widzisz różnica w naszych postach jest taka że ja olałem trolling tym razem
Nie zauwazylem, zebys w swoich postach trollowal. Co innego Tylio i Kosh, ale ty chyba akurat jako jedyny z calej trojki wierzysz, w to co piszesz.

Nie da się być trochę w ciąży. Albo plusujesz się z CFC i tworzycie wspólny front, razem latacie, razem odnosicie zwycięstwa i razem przegrywacie albo nie. Przyczyny dla których to zrobiliście nie mają znaczenia.
To Twoje zdanie, a porownywanie tymczasowego plusa do ciazy jest troche chybione i naciagane. Tak jak pisalem, masz swoja wizje rzeczywistosci, jak cos do niej nie pasuje, to dociskasz kolanem zeby pasowalo.

Blob to blob i albo jest on zły per se albo jak w twoim przypadku tylko ten blob którego nie jesteśmy częścią jest zły. Ktoś tą decyzję podjął i chcęc nie chcąc stałeś się częścią bloba którym tak gardzisz.
Blob jest po prostu nudny, i smiesza mnie ludzie ktorzy lataja w blobach dla rozrywki i poczucia mocy, jak Tylio czy Bec00l. Natomiast jezeli stworzenie bloba dawalo by cien szansy na zdetronizowanie PL, to bez wachania jeszcze raz bym sie w nim unuzal, z niesmakiem ale jednak.

Imensa, omist, tenerifis, scalding pass rozumiem że te regiony przejęliście po to żeby oddać innym sojuszom i stworzyć równy i sprawiedliwy świat.
Mysle, ze glownie po to, zeby zabrac je naszym wrogom i ich oslabic, ale nie wie wiem, jakie plany mialy alianse przejmujace te regiony - c0ven nigdy nie mial wiekszych ambicji rozszerzania terytorium.

EVE jest teraz dwubiegunowa przynajmniej jeżeli chodzi o sov war. Wybierasz stronę i ponosisz tego konsekwencje. Jeżeli uważasz że po przegranej wojnie należy zachować przeciwnika celem good fights to trochę to niepoważne. Raz że będzie gryzł dostarczając przy tym rozrywki obu stronom ale jak tylko nadarzy się okazja zacznie kopać i to mocno w najmniej dla ciebie korzystnym momencie.
Albo nie wybierasz, i tez ponosisz tego konsekwencje, tak jak my :) Kopac  i gryzc po kostkach i tak bedziemy na pierwsza oznake slabosci N3, naiwnoscia jest myslec, ze wywalenie nas do Stain cos zmieni.
Oczywiście że zresetowaliście CFC jak tylko zostawiło was samym sobie i wróciło do siebie a nie dlatego że nagle uznaliście że blob jest zły. Plus do kogoś kto mieszka po drugiej stronie universum nie ma wielkiego sensu.
No widzisz, nadal nie rozumiesz, czemu ich zresetowalismy :) Pogarda dla bloba jest sprawa drugorzedna, a to ze mieszkaja 2 regiony dalej tez nie ma nic do rzeczy, PL mieszka daleko od NCDOT a przylatuje bez problemu jak cos sie dzieje. Zresetowalismy ich, bo ich po prostu nie lubimy, tak samo jak was.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #526 dnia: Maj 23, 2014, 13:06:56 »
Nawet  nie wiesz dlaczego odszedłem z c0venu. Po Twoich postach widać, że bardzo interesujesz się moją osobą. Jak Cię coś interesuje to nie wstydź się mnie zapytać na PM czy w grze. Jak już się dowiesz to pisz, nie odwrotnie ;)

Tak jak pisalem, masz swoja wizje rzeczywistosci, jak cos do niej nie pasuje, to dociskasz kolanem zeby pasowalo.
Doprawdy? Nie miałeś na myśli siebie?

No widzisz, nadal nie rozumiesz, czemu ich zresetowalismy :) Pogarda dla bloba jest sprawa drugorzedna, a to ze mieszkaja 2 regiony dalej tez nie ma nic do rzeczy, PL mieszka daleko od NCDOT a przylatuje bez problemu jak cos sie dzieje. Zresetowalismy ich, bo ich po prostu nie lubimy, tak samo jak was.
Xeovar pisał, że po resecie CFC zostawiacie Razor na + bo tylko oni czasami coś dzialają na południu. Resztę zresetowaliście, bo nie ma ich w pobliżu. Ten plus macie nadal? Fakty wskazują na to, że to jedak azell ma rację.

Najsmieszniejsze jest to, ze my mamy wplyw na to, co bedziemy robic - czy bronimy, czy nie, czy odbijamy, czy nie, kogo plusujemy a kogo nie, to sa wszystko nasze decyzje, i sami ponosimy ich konsekwencje. Natomiast ty nie masz zadnego wplywu na to, co sie dzieje, a najwiecej placzesz na forum :)
Nieistotne jest, ze do Goonsow mamy dokladnie taki sam stosunek jak do N3, nieistotne jest ze byla to decyzja dowodztwa podjeta z powodow strategicznych z obrzydzeniem i wbrew opinii wiekszosci graczy, a jeden korp nawet odszedl od nas przez to do Triumviratu.
To w końcu robicie to co chcecie czy to co Wam kilka osob z dowództwa każe? Pisałeś, że takie rzeczy to tylko w N3/PL. Robimy to co nam każą, a nie to co chemy - pewnie dlatego nasza koalicja zaczęła tracić liczby we flotach jak z nami wygrywaliście po B-R/hellkampie Goonsów, morale nam siadło i sojusze w naszej koalicji zaczęły się rozpadać...oh, wait.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #527 dnia: Maj 23, 2014, 13:32:06 »
Nawet  nie wiesz dlaczego odszedłem z c0venu.
Odeszliscie, bo chcieliscie "latac w duzych, dobrze zorganizowanych flotach", czego coven nie mogl zapewnic, bo kiepsko bylo z frekwencja na koalicyjnych regroupach do regionow gdzies na koncu swiata. Nie dziwi mnie ta decyzja, zwlaszcza ze czesto sluchalem was na TS i dobrze wiem, jakie macie podejscie do gry -dziwi mnie, ze tak dlugo wytrzymaliscie w sojuszu, ktory z waszego punktu widzenia byl bezwartosciowy.
Po Twoich postach widać, że bardzo interesujesz się moją osobą. Jak Cię coś interesuje to nie wstydź się mnie zapytać na PM czy w grze. Jak już się dowiesz to pisz, nie odwrotnie ;)
Raczej nie nazwalbym tego zainteresowaniem. Jest to raczej mieszanka fascynacji Twoja bezczelnoscia i obrzydzenia twoim zachowaniem po probie kradziezy tytanow, kiedy to znalazy sie przypadkiem na kontach NCDOT a ty dostales bana bez powodu. Uizja chociaz przeprosil.

Doprawdy? Nie miałeś na myśli siebie?
Sprowadzanie dyskusji do poziomu "a wlasnie ze ty!" raczej daleko nas nie zaprowadzi :)

Xeovar pisał, że po resecie CFC zostawiacie Razor na + bo tylko oni czasami coś dzialają na południu. Resztę zresetowaliście, bo nie ma ich w pobliżu. Ten plus macie nadal? Fakty wskazują na to, że to jedak azell ma rację.
Razor zostal na plus, bo AAA mialo z nimi plusa i jako jedyni przylatywali na poludnie, a nie chcielismy burdelu w standach. Wychodzi na to, ze Azell jednak nie ma racji.

To w końcu robicie to co chcecie czy to co Wam kilka osob z dowództwa każe? Pisałeś, że takie rzeczy to tylko w N3/PL. Robimy to co nam każą, a nie to co chemy - pewnie dlatego nasza koalicja zaczęła tracić liczby we flotach jak z nami wygrywaliście po B-R/hellkampie Goonsów, morale nam siadło i sojusze w naszej koalicji zaczęły się rozpadać...oh, wait.
Hahaha :) No i jak tutaj rozmawiac z Toba na powaznie...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #528 dnia: Maj 23, 2014, 13:37:05 »
Twoje typowe zachowanie w przypadku braku argumentów:
1. Zacznij temat tytanów (najlepiej dodaj jakieś kłamstwo) - check
2. Próbuj wyśmaić niewygodny argument nie podając żadnych kontrargumentów. - check

Potraktuję to jako Twój sposób na przyznanie mi i azellowi racji ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #529 dnia: Maj 23, 2014, 13:51:23 »
Nie da się być trochę w ciąży.
??? Totalnie nie mam pojęcia do czego przypiąć to porównanie, bop raczej trudno do standów

Generalnie próba dyskusji z Wami to jak rozmowa z Macierewiczem ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #530 dnia: Maj 23, 2014, 14:00:19 »
Twoje typowe zachowanie w przypadku braku argumentów:
1. Zacznij temat tytanów (najlepiej dodaj jakieś kłamstwo) - check
Jakos jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby w dyskusji z toba zabraklo mi argumentow, a zarzucasz mi to zawsze, gdy dyskusja wjezdza na niewygodne dla ciebie tory, podobnie jak klamstwo :)

2. Próbuj wyśmaić niewygodny argument nie podając żadnych kontrargumentów. - check
Prosze cie, jaki niewygodny argument? Po prostu glupi, obrazajacy inteligencje czytelnikow. W c0venie nie ma demokracji, decyduje CEO i rada dyrektorow, ktorzy decyzje staraja sie podejmowac W OPARCIU o wole ogolu - podobnie jest w kazdym wiekszym aliansie, demokracja sie po prostu nie sprawdza, dobrze o tym wiesz. I co to ma wspolnego z N3, i z tym, ze decyzje w powerbloku podejmuje NCDOT i PL, a reszta aliansow robi to, co sie im kaze? Postaraj sie pisac z sensem, nie porownuj trojkata do cytryny, i nie wmawiaj mi, ze
Pisałeś, że takie rzeczy to tylko w N3/PL

Potraktuję to jako Twój sposób na przyznanie mi i azellowi racji ;)
A potraktuj to sobie, jak chcesz, nie ma to zadnego znaczenia :) Jezeli link do killboarda NCDOT na ktorym widac wszystkie kille c0venu w Esoterii potrafiles potraktowac jako dowod na to, ze zadnych killi i walk nie bylo, jezeli stawiasz teze, ze zaoraliscie Esoterie w kilka dreadow, a na dowod wklejasz KM na ktorym widac 20 matek, to czego oczekujesz - ze ktos bedzie cie traktowal na powaznie?  :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #531 dnia: Maj 23, 2014, 14:25:25 »
Prosze cie, jaki niewygodny argument? Po prostu glupi, obrazajacy inteligencje czytelnikow. W c0venie nie ma demokracji, decyduje CEO i rada dyrektorow, ktorzy decyzje staraja sie podejmowac W OPARCIU o wole ogolu - podobnie jest w kazdym wiekszym aliansie, demokracja sie po prostu nie sprawdza, dobrze o tym wiesz. I co to ma wspolnego z N3, i z tym, ze decyzje w powerbloku podejmuje NCDOT i PL, a reszta aliansow robi to, co sie im kaze? Postaraj sie pisac z sensem, nie porownuj trojkata do cytryny,
Wyraźnie napisałeś, że Wy o sobie decydujecie, a ja będąc w NC. nie. Teraz zmienileś opinię (i z tą opinią mogę się jak najbardziej zgodzić), że rządzą dyrkowie w oparciu o wolę ogółu - czyli tak samo jak w NC.. Jednym słowem Wy decydujecie o sobie tak samo jak ja. Czyżbyśmy doszli do porozumienia pierwszy raz od 16 stron? ;)

Jezeli link do killboarda NCDOT na ktorym widac wszystkie kille c0venu w Esoterii potrafiles potraktowac jako dowod na to, ze zadnych killi i walk nie bylo, jezeli stawiasz teze, ze zaoraliscie Esoterie w kilka dreadow, a na dowod wklejasz KM na ktorym widac 20 matek, to czego oczekujesz - ze ktos bedzie cie traktowal na powaznie?  :P
Link do KB pokazywał chyba 2 czy 3 bitki i jakieś solo kille. Biorąc pod uwagę, że przez pierwszy tydzień było po kilka-kilkanaście timerow dziennie, a wy przylecieliście 3 razy to podsumowałem to, że Was nie widać. Co do orania to pisałem, że latamy małymi flotami (w stosunku do tych wcześniejszych), co nie zmianiało faktu, że nadal były nie do ugryzienia. Po kilku postach nieporozumienie zostało wyjaśnione.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #532 dnia: Maj 23, 2014, 15:17:48 »
Wyraźnie napisałeś, że Wy o sobie decydujecie, a ja będąc w NC. nie. Teraz zmienileś opinię (i z tą opinią mogę się jak najbardziej zgodzić), że rządzą dyrkowie w oparciu o wolę ogółu - czyli tak samo jak w NC.. Jednym słowem Wy decydujecie o sobie tak samo jak ja. Czyżbyśmy doszli do porozumienia pierwszy raz od 16 stron? ;)
Wiekszosc osob, ktore pisza tutaj na centrali, ma wplyw na to, co c0ven bedzie robil - biora udzial w dyskusjach, maja wplyw na proces podejmowania decyzji i znaja ich przyczyny, nawet jezeli sie z nimi nie zgadzaja. Ty tez bys pewnie mial, gdybys byl dalej z nami, bo coven to malutki aliansik gdzie wszyscy sie znaja, i nie jestesmy na tyle istotni, zeby nasze decyzje mialy jakis wiekszy wplyw na universum EVE, wiec te decyzje najczesciej zaleza tylko i wylacznie od naszego widzimisie. NC+ to duzy alians, w ktorym rzadzi waska grupa ludzi, maja na glowie pol universum, mase roznych ukladow/rentierow i nie moga sobie pozwolic na robienie zadnych ankiet, glosowan, ani tym bardziej na dopuszczanie do procesu decyzyjnego i tajnych informacji takich robaczkow jak Ty, bo powstalby niepotrzebny z ich punktu widzenia chaos. Dlatego pozostaje ci czekac, co wymysla i zadecyduja, i wykonac. Dlatego tez tak zabawnie sie z Toba rozmawia, kiedy np. zapewniasz na centrali, ze bedziesz wiedzial wczesniej odemnie jakie beda wyniki naszych negocjacji z Twoim aliansem w sprawie NIPa  ;) Albo twierdzisz, ze NCDOT zrobi tamto, albo nie zrobi czegos tam. No ale to Twoj wybor, decydujac sie na role pionka w molochu masz przynajmniej mozliwosc polatania w dobrze zorganizowanym blobie, albo popatrzenia sobie z lekcewazeniem na maluczkich ktorzy nie moga ugryzc waszych Pancernych Bestii.

Link do KB pokazywał chyba 2 czy 3 bitki i jakieś solo kille. Biorąc pod uwagę, że przez pierwszy tydzień było po kilka-kilkanaście timerow dziennie, a wy przylecieliście 3 razy to podsumowałem to, że Was nie widać.
Pisales, ze zapewnialismy ze bedziemy bronic jak tygrysy (lol!), a nie zrobilismy zadnej floty. Wkleilem linka do waszego kb, na ktorym widac bylo conajmniej 3 duze bitwy i mase skirmishy, a ty stwierdziles, ze dziekujesz ze potwierdzilem, ze nie zrobilismy do tej pory zadnej floty :)

Co do orania to pisałem, że latamy małymi flotami (w stosunku do tych wcześniejszych), co nie zmianiało faktu, że nadal były nie do ugryzienia. Po kilku postach nieporozumienie zostało wyjaśnione.
Pisales dokladnie, ze z powodu braku jakiegokolwiek oporu ze strony covenu oracie Esoterie doslownie w kilka dreadow, a kiedy poprosilem o jakikolwiek killmail wkleiles 20+ matek  ;D Nie bylo to zadne nieporozumienie, i nie zostalo ono potem wyjasnione. Po prostu lubisz sobie pobzdurzyc.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #533 dnia: Maj 23, 2014, 15:41:34 »
Wiekszosc osob, ktore pisza tutaj na centrali, ma wplyw na to, co c0ven bedzie robil - biora udzial w dyskusjach, maja wplyw na proces podejmowania decyzji i znaja ich przyczyny, nawet jezeli sie z nimi nie zgadzaja.
W NC. jest tak samo, CEO/dyrek corpa opisuje sytuacje/możliwości, jest wewnątrz corpowa dyskusja o rozwiązaniach, a potem idzie na zebranie dyrków i reprezentuje corpa. Tak jak pisałem, proces jest ten sam.

Pisales, ze zapewnialismy ze bedziemy bronic jak tygrysy (lol!), a nie zrobilismy zadnej floty. Wkleilem linka do waszego kb, na ktorym widac bylo conajmniej 3 duze bitwy i mase skirmishy, a ty stwierdziles, ze dziekujesz ze potwierdzilem, ze nie zrobilismy do tej pory zadnej floty :)
Pisałem, że Was nie widać, 3 floty na taką masę timerów to tyle co nic. Skirmishe były (łapanie pojedyńczych pilotów to tu to tam przez obie strony), ale "masą" bym ich ilości nie nazwał. Zgadzamy się co do ilości flot. Po prostu dla mnie to malo, a dla Ciebie dużo ;)

Pisales dokladnie, ze z powodu braku jakiegokolwiek oporu ze strony covenu oracie Esoterie doslownie w kilka dreadow, a kiedy poprosilem o jakikolwiek killmail wkleiles 20+ matek  ;D Nie bylo to zadne nieporozumienie, i nie zostalo ono potem wyjasnione. Po prostu lubisz sobie pobzdurzyc.
Nie bzdurz. Napisałem:
Z czasem się okazało, że nie będziecie nam utrudniać zdobywania systemów, więc teraz latamy flotami zebranymi w 10 minut. Kilka razy dziennie idzie ping, kilka dredów się zbierze i orają ;)
Po pół godzinie (3 postach) było sprostowanie:
Proszę, flota zebrana na szybko - KM pierwszy z brzegu http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=258085. Rzeczywiście, to zazwyczaj dredy i supery, a nie same dredy. Każdy bierze co ma, bo to nie jest wcześniej zapowiedziany OP. Nie ma czasu wybrzydzać na typ capsla ;)

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam problemu ze sprostowaniem swojej wersji lub ze zmianą opinii po przedstawieniu mi sensownych argumentów. Ty w tej chwili piszesz dokładnie to co ja, ale nadal twierdzisz, że się ze mną nie zgadzasz. Będziesz to bez sensu powtarzał od czasu do czasu wspominając tytany i wyśmiewając argumenty, których nie masz jak odeprzeć. Poznałem Twoją opinię, dziękuję za przedstawienie Twojego punktu widzenia. Niestety mam wrażenie, że już nic sensownego nie napiszemy, więc do czasu jakichś nowych newsów wartych komentarza proponuję nie ciągnąć tej dyskusji.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #534 dnia: Maj 23, 2014, 16:29:28 »
W NC. jest tak samo, CEO/dyrek corpa opisuje sytuacje/możliwości, jest wewnątrz corpowa dyskusja o rozwiązaniach, a potem idzie na zebranie dyrków i reprezentuje corpa. Tak jak pisałem, proces jest ten sam.
No chyba jednak nie do konca, ale ok...
Pisałem, że Was nie widać, 3 floty na taką masę timerów to tyle co nic. Skirmishe były (łapanie pojedyńczych pilotów to tu to tam przez obie strony), ale "masą" bym ich ilości nie nazwał. Zgadzamy się co do ilości flot. Po prostu dla mnie to malo, a dla Ciebie dużo ;)
W pierwszym poscie w tym temacie napisalem dokladnie, ze odrzucilismy uklad z N3, budujemy barykady, postaramy sie dac kilka fajnych bitek a potem wyladujemy w NPC Stain. Moze i dali bysmy z siebie wiecej, gdyby byl chociaz cien szansy na obrone, ale oczywiste bylo, ze po pierwszym naszym sukcesie sprowadzilibyscie oprocz INKow dodatkowo NULLI i DARK, a jak nie daj boze wrzucilibysmy supery to i PL, wiec wszystkiego sie odechciewalo. Ty probowales to przeinaczyc i przedstawic w taki sposob, jakby c0ven zapowiadal szumnie wielka obrone, a nie wystawil ani jednej floty. Dla mnie te kilka flot to dokladnie kilka flot, a dla ciebie nic ;)

Po pół godzinie (3 postach) było sprostowanie
Nie bylo by zadnego sprostowania, gdybym nie poprosil o przyklad. Po prostu starales sie tak przeinaczyc fakty, zeby przedstawic nas w negatywnym swietle, ale nie wyszlo.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam problemu ze sprostowaniem swojej wersji lub ze zmianą opinii po przedstawieniu mi sensownych argumentów. Ty w tej chwili piszesz dokładnie to co ja, ale nadal twierdzisz, że się ze mną nie zgadzasz. Będziesz to bez sensu powtarzał od czasu do czasu wspominając tytany i wyśmiewając argumenty, których nie masz jak odeprzeć. Poznałem Twoją opinię, dziękuję za przedstawienie Twojego punktu widzenia. Niestety mam wrażenie, że już nic sensownego nie napiszemy, więc do czasu jakichś nowych newsów wartych komentarza proponuję nie ciągnąć tej dyskusji.
Nie zauwazylem, zebym mial problem z odparciem jakiegokolwiek Twojego argumentu. To, ze powtarzasz to w co drugim poscie nie sprawi nagle, ze magicznie stanie sie to prawda. Jezeli przyjda ci do glowy jakies sensowne argumenty, zapraszam do dyskusji.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #535 dnia: Maj 23, 2014, 16:33:40 »
??? Totalnie nie mam pojęcia do czego przypiąć to porównanie, bop raczej trudno do standów

może inaczej. Ten drugi kot i nie tylko pisze że blob jest zły, że imperium na pół mapy jest złe itd itd. Więc albo jest złe i z tym walczę ewentualnie olewam ciepłym moczem i przyglądam się temu albo biorę aktywny udział w ich tworzeniu. Plusując CFC dokładnie to zrobiliście czyli pomagaliście ruskim tworzyć imperium na pół mapy.


nie da się być trochę w ciąży :)


tak btw imeprium na pół mapy z rentierami jest złe. To jest wasza opinia i macie do niej prawo z tym nei da się dyskutować. Jakkolwiek zaczynając zabawę z EVE w 2011 roku coven posiadał własne regiony wynajęte komuś tam. Moje pytanie jest. Do jakiego poziomu uznajcie rencenie systemów za akceptowalne.? to są 2, 3, 4, czy 1 region? Tu znowu trochę dysonans jest pomiędzy tym co piszecie a tym co robicie/robliliście w przeszłości?

Po raz kolejny jest to filozofia kalego
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2014, 16:42:48 wysłana przez azell »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #536 dnia: Maj 23, 2014, 16:42:01 »
może inaczej. Ten drugi kot i nie tylko pisze że blob jest zły, że imperium na pół mapy jest złe itd itd. Więc albo jest złe i z tym walczę ewentualnie olewam ciepłym moczem i przyglądam się temu albo biorę aktywny udział w ich tworzeniu niszczeniu.
fixed :)

nie da się być trochę w ciąży :)
No nie da sie, ale to jest truizm. Jaki to ma zwiazek ze standami w EVE?

tak btw imeprium na pół mapy z rentierami jest złe. To jest wasza opinia i macie do niej prawo z tym nei da się dyskutować. Jakkolwiek zaczynając zabawę z EVE w 2011 roku coven posiadał własne regiony wynajęte komuś tam. Moje pytanie jest. Do jakiego poziomu uznajcie rencenie systemów za akceptowalne.? to są 2, 3, 4, czy 1 region? Tu znowu trochę dysonans jest pomiędzy tym co piszecie a tym co robicie/robliliście w przeszłości?

Po raz kolejny jest to filozofia kalego
Jeden sredniej wielkosci alians powinien kontrolowac jedna, max dwie konstelacje. W tej chwili aliansik wielkosci covenu moze kontrolowac kilka regionow, w szczytowym momencie mielismy chyba ze trzy. To chore.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #537 dnia: Maj 23, 2014, 16:45:52 »
z tym niszczeniem to bym nie przesadzał bo nic w naturze nei znosi pustki. Czyli w przypadku zniszczenia n3 na ich miejsce weszliby ruscy więc pomoglibyście stworzyć to co wam tak przeszkadza.


Nie wiem tylko dla mnie jest to oczywiste czy po prostu trolujesz i to moim skromnym zdaniem niudolnie

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #538 dnia: Maj 23, 2014, 16:47:15 »
z tym niszczeniem to bym nie przesadzał bo nic w naturze nei znosi pustki. Czyli w przypadku zniszczenia n3 na ich miejsce weszliby ruscy więc pomoglibyście stworzyć to co wam tak przeszkadza.


Nie wiem tylko dla mnie jest to oczywiste czy po prostu trolujesz i to moim skromnym zdaniem niudolnie
Wiele rzeczy jest dla Ciebie oczywiste, co nie znaczy, ze maja jakikolwiek zwiazek z rzeczywistoscia  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #539 dnia: Maj 23, 2014, 16:49:47 »
jeżeli twierdzisz że solary nie odbudowałyby swojego botowskiego imeprium to jesteś naiwny. Same shit difirent tag ale przynajmnie niebieski i chyba o to w tym chodzi

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #540 dnia: Maj 23, 2014, 17:00:56 »
jeżeli twierdzisz że solary nie odbudowałyby swojego botowskiego imeprium to jesteś naiwny. Same shit difirent tag ale przynajmnie niebieski i chyba o to w tym chodzi
Mam wrazenie, ze przemawia przez Ciebie upojenie alkoholowe. Nie potepiam, nie twierdze rowniez, ze ja jestem trzezwy, ale moj stan nie przeszkadza mi jakos w poprawnym konstruowaniu zdan, ani w zrozumialym formulowaniu mysli . Nie chcac sie nad toba znecac merytorycznie, odloze te dyskusje do bardziej sorzyajajcego dla Ciebie momentu.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #541 dnia: Maj 23, 2014, 17:19:59 »
yup to był bardzo merytoryczny argument

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #542 dnia: Maj 23, 2014, 17:35:42 »
jeżeli twierdzisz że solary nie odbudowałyby swojego botowskiego imeprium to jesteś naiwny.
A teraz jest botowskie imperium N3/PL  :D

Za czasów solarów, na południu żyło o wiele więcej odrębnych sojuszy, które zajmowały mniej regionów. Śmiem stwierdzić, że Wasze imperium bociarskie jest większe, gorsze i jest jeszcze większy RMT.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #543 dnia: Maj 25, 2014, 10:35:42 »
fixed :)
No nie da sie, ale to jest truizm. Jaki to ma zwiazek ze standami w EVE?
Jeden sredniej wielkosci alians powinien kontrolowac jedna, max dwie konstelacje. W tej chwili aliansik wielkosci covenu moze kontrolowac kilka regionow, w szczytowym momencie mielismy chyba ze trzy. To chore.

jak to się ludziom zmienia jak dostaną po łapach :)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #544 dnia: Maj 27, 2014, 09:53:29 »
http://evemaps.dotlan.net/map/Providence/D-GTMI
Kolejne wielkie zwyciestwo NC , przy przewazajacych silach CFC. ::)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Goomich

  • Gość
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #545 dnia: Maj 27, 2014, 10:50:32 »
Chyba mam tam jeszcze parę cyn. :D

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #546 dnia: Maj 27, 2014, 11:41:22 »
http://evemaps.dotlan.net/map/Providence/D-GTMI
Kolejne wielkie zwyciestwo NC , przy przewazajacych silach CFC. ::)
W temacie c0ven vs reszta EvE pisać o zajęciu przez NC. systemu pod midpoint... Masz jakąś manię na punkcie NC.? Opisz jeszcze postęp naszej inwazji na Provi o której od tak dawna piszesz ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #547 dnia: Maj 27, 2014, 12:01:19 »
W temacie c0ven vs reszta EvE pisać o zajęciu przez NC. systemu pod midpoint... Masz jakąś manię na punkcie NC.? Opisz jeszcze postęp naszej inwazji na Provi o której od tak dawna piszesz ;)

Postowac na publicznym forum  informacje na temat tras kapitalowych wlasnej koalicji ....
http://evemaps.dotlan.net/range/Archon,5/D-GTMI
http://evemaps.dotlan.net/range/Aeon,5/D-GTMI

Plany dosc jasne ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2014, 12:09:23 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #548 dnia: Maj 27, 2014, 12:28:48 »
Postowac na publicznym forum  informacje na temat tras kapitalowych wlasnej koalicji ....
Tras ci u nas dostatek. Zastosowanie tego systemu jest oczywiste. Do okoła nie ma naszego sova, więc to przecież nie na wynajem ;)

Plany dosc jasne ;)
Plany są dla Ciebie jasne od dawna tylko nigdy się nie spełniają ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #549 dnia: Maj 27, 2014, 13:49:33 »
Plany są dla Ciebie jasne od dawna tylko nigdy się nie spełniają ;)
Co się odwlecze...  ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #550 dnia: Maj 28, 2014, 23:16:33 »
A teraz jest botowskie imperium N3/PL  :D

Za czasów solarów, na południu żyło o wiele więcej odrębnych sojuszy, które zajmowały mniej regionów. Śmiem stwierdzić, że Wasze imperium bociarskie jest większe, gorsze i jest jeszcze większy RMT.

Byłem w -A- za czasów jak walczyło o dronkowo byłem w NC. jak walczyło o dronkowi i Ci powiem że bajki opowiadasz. Tam od zawsze była pustka, przerywana botami.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #551 dnia: Maj 29, 2014, 09:55:30 »
Byłem w -A- za czasów jak walczyło o dronkowo byłem w NC. jak walczyło o dronkowi i Ci powiem że bajki opowiadasz. Tam od zawsze była pustka, przerywana botami.

Myślę, że nie zrozumiałeś jego posta. Tak, dronkowo zawsze było pustką wypełnioną - nomen omen - botami. Ale Południe tętniło życiem. Dziś to Południe zaczyna wyglądać jak dronkowo kiedyś (i dziś).

Z mojego punktu widzenia, każdy region wypełniony rentierami, jest kompletnie zmarnowany z punktu widzenia contentu w grze.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #552 dnia: Maj 29, 2014, 10:05:56 »
Bloba 50+(czy może w Twoim zrozumieniu tego słowa small gangu) rentierzy nie zbiorą, ale nie raz nie dwa są bardziej skorzy do ganiania neutów w swoich systemach niż ci od których wynajmują.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #553 dnia: Maj 29, 2014, 10:12:01 »
O tym mówię - możesz tam polecieć na solo, ale nie "wyżywisz" tam grupy graczy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #554 dnia: Maj 29, 2014, 10:35:02 »
Tyle że content ogranicza się do ganiania kogoś z przewagą 3 do 1. Poza tym jest tam zero życia. Content generują Ci którym chce się tam lecieć. Żywy tubylec jest niewiele lepszy od bota.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #555 dnia: Maj 29, 2014, 10:39:51 »
Taką "żywą skamienieliną" starego Eve był Intrepid Crossing. Byli słabi w PvP, w większości byli farmerami, ale chcieli się bić. Jak leciało się do Cobalt Edge, to było wiadomo, że wystarczy dać im 20-30 min i się zbiorą. Nie zniechęcali się przegranymi, czasem potrafili zaskoczyć i w chwili, gdy RZR zaczął ich orać, w VoC nawet pojawił się pomysł splusowania IRC i bronienia ich przed inwazją (tyle, że IRC padło zanim zdążyliśmy cokolwiek zdecydować).

Teraz wyobraźcie sobie null pełen takich aliansików trzymających maksymalnie po regionie i toczących ze sobą wojenki. Albo przypomnijcie sobie rok 2010. A co mamy dziś? Bloby i pustynie....


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #556 dnia: Maj 29, 2014, 10:53:31 »
Teraz wyobraźcie sobie null pełen takich aliansików trzymających maksymalnie po regionie i toczących ze sobą wojenki. Albo przypomnijcie sobie rok 2010. A co mamy dziś? Bloby i pustynie....

W 2010 też był blob i koalicje. Nothing new here, move along.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #557 dnia: Maj 29, 2014, 11:19:38 »
Bzdury gadasz.

Blob factor wzrósł o ponad 300% - z 1000 osób w D-G do tego co działo się w B-R. Theronth śmieje się z mojego "50 we flocie = small scale skirmish", ale ja pamiętam CTA na 60-75 osób w porównywalnie do TRI liczebnym U'K.

Duże alianse, trzymające 2-3 regiony, prowadziły samodzielną politykę i swoje lokalne wojny. Dziś, po zaoraniu c0ven, masz już tylko dwa powerblocki.

I - co ważne - wszystko to przy porównywalnej liczbie ludzi na serwerze (PCU - 2009/2010 vs. 2014).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #558 dnia: Maj 29, 2014, 11:25:42 »
W 2010 też był blob i koalicje. Nothing new here, move along.
Rozmawia Senior FC NC z wanabe FC NC
- wrzucamy 500 ludzi do systemu i każemy im strzelać
- i to działa?
- tak
- a jak tamtych jest więcej, albo i tak kasują naszych?
- to wrzucamy kolejne 500 i modlimy się żeby to tamtym wyjebało noda...
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2014, 11:35:04 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #559 dnia: Maj 29, 2014, 11:33:54 »
Bzdury gadasz.

Porozmawiaj z ludźmi którzy walczyli o C-9N - 1400 osób. W sov alians warze jestem od 2007. Blob był zawsze, do tego lag i było fajnie. W 2009 w J-L tłukło się 1000 osób na luzie, grid miał długość ponad 1000km. Takie pieprzenie o blobie czytam średnio od 2007.