Autor Wątek: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm  (Przeczytany 228217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

natzz0rz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nat Estemaire
  • Korporacja: bufu
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #420 dnia: Maj 16, 2014, 11:38:03 »
Dostałeś bo wypisujesz takie głupoty stary że aż ręce opadają. Przypomnij nam prosze kiedy powstało N3 i co wtedy straciliśmy jako NC. w Tribute i Vale of the Silent.
Skąd ty bierzesz te swoje teorie spiskowe ? Na tym twoim TSie niezła propaganda musi być nadawana.

Anthar ma ogromną wyobraźnię, pomyśl co my musimy przeżywać na forum naszym z nim... :D

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #421 dnia: Maj 16, 2014, 11:43:07 »
E tam dzieki mnie te forum zyje.
Podobnie kilka inych w eve ::)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #422 dnia: Maj 16, 2014, 13:11:38 »
A do tego jest skromny...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #423 dnia: Maj 16, 2014, 14:28:14 »
E tam dzieki mnie te forum zyje.
Podobnie kilka inych w eve ::)

każde forum potrzebuje clowna więc ciesze się że się realizujesz

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #424 dnia: Maj 16, 2014, 16:07:20 »
Mam cos w sam raz dla was.
Leak z forum NC.

Cytuj
Prepare your guns. Resub you supers. Enemy in on our doorstep!
Providence Joins Stainwagon.
Halloween War is not over!

 ::)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #425 dnia: Maj 16, 2014, 16:10:31 »
"W EVE nie ma chińskiego serwera"



W sumie racja, jest gorzej
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #426 dnia: Maj 16, 2014, 16:44:10 »
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi: pandemici i n3 powinny być jednym kolorem, i zaraz rozleją się na providence.

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #427 dnia: Maj 16, 2014, 18:15:49 »
Mam cos w sam raz dla was.
Leak z forum NC.

 ::)

Brakuje jeszcze linka do killa pos'a darknessów, będzie komplet.
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #428 dnia: Maj 17, 2014, 01:32:57 »
Mam cos w sam raz dla was.
Leak z forum NC.

 ::)

Nie mogłem znaleźć tego na forum, ale mam nadzieję, że to prawda. Więcej SOVa -> więcej ISKów -> więcej płaczących miśków z c0venu na forum ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #429 dnia: Maj 17, 2014, 07:15:18 »
Temat umarł, bo nie ma o czym pisać. Całe Eso podbite. W Paragon Soul został jeden system -A-. Wszystkie cenne moony przejęte. Nikt niczego nie broni. Paragon Soul zostało w części zaorane przez floty byłych rentierów c0venu składające się z 1-3 dredów. Nawet ich floty nie były atakowane przez c0ven. Raz na jakiś czas lecicie gdzieś fregatami. Generalnie c0ven włożył więcej wysiłku w pisanie na tym forum niż w obronę Eso i Paragon Soul. Nie mogę powiedzieć, że jestem zaskoczony ;)

Oddanie 50 systemów bez walki to na pewno lepsza zabawa ;) Zaoranie 2 regionów to nie jest jakiś specjalnie duży wysiłek.

Przyjemnie, zero stresu, dużo killmaili i wizja łatwo zdobytych ISKów z moonow i rentingu ;)

Nie mogłem znaleźć tego na forum, ale mam nadzieję, że to prawda. Więcej SOVa -> więcej ISKów -> więcej płaczących miśków z c0venu na forum ;)

Najsmieszniejsze jest to, ze my mamy wplyw na to, co bedziemy robic - czy bronimy, czy nie, czy odbijamy, czy nie, kogo plusujemy a kogo nie, to sa wszystko nasze decyzje, i sami ponosimy ich konsekwencje. Natomiast ty nie masz zadnego wplywu na to, co sie dzieje, a najwiecej placzesz na forum :) To troche jak z Aleya Holston/Alice9, ktory w czasie poprzedniej inwazji Pandemikow/HBC na Esoterie siedzial na stacji i sie na lokalu onanizowal tym, ze tracimy teren, twierdzac ze zorganizowal to wszystko razem z Shadoo...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #430 dnia: Maj 17, 2014, 13:17:29 »
Najsmieszniejsze jest to, ze my mamy wplyw na to, co bedziemy robic - czy bronimy, czy nie, czy odbijamy, czy nie, kogo plusujemy a kogo nie, to sa wszystko nasze decyzje, i sami ponosimy ich konsekwencje. Natomiast ty nie masz zadnego wplywu na to, co sie dzieje, a najwiecej placzesz na forum :) To troche jak z Aleya Holston/Alice9, ktory w czasie poprzedniej inwazji Pandemikow/HBC na Esoterie siedzial na stacji i sie na lokalu onanizowal tym, ze tracimy teren, twierdzac ze zorganizowal to wszystko razem z Shadoo...

Jak na razie to Wy płaczecie o supery, plusy itd. Ja się tylko cieszę jak to widzę ;) Mamy wpływ na to co robimy. Odnoszę wrażenie, że c0ven nie do końca. Pisaliście, że nikt nie chciał plusa z Goonami, ale go mieliście, bo cała koalicja miała. Bardzo niezależnie ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #431 dnia: Maj 17, 2014, 13:56:41 »
Jak na razie to Wy płaczecie o supery, plusy itd. Ja się tylko cieszę jak to widzę ;)

To troche jak skrzyzowanie Alice9 z Miltisem. Roznica polega na tym, ze Alice nigdy nie ukrywal w swoich postach, ze zieje do c0venu niechecia, nie staral sie robic wrazenia obiektywnego. A Miltis nie dostal bana  :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #432 dnia: Maj 17, 2014, 15:16:41 »
To troche jak skrzyzowanie Alice9 z Miltisem. Roznica polega na tym, ze Alice nigdy nie ukrywal w swoich postach, ze zieje do c0venu niechecia, nie staral sie robic wrazenia obiektywnego. A Miltis nie dostal bana  :P
Postawiłeś tezę, której nawet nie próbujesz poprzeć argumentami. Teraz zaczynasz osobiste przytyki. Klasyczny ból dupy ;) Wróćmy do tematu, czyli licznych potyczek c0venu z N3 i Goonswarmem.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #433 dnia: Maj 17, 2014, 15:19:21 »
A Miltis nie dostal bana  :P
Pierwsze słyszę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #434 dnia: Maj 17, 2014, 15:22:46 »
Postawiłeś tezę, której nawet nie próbujesz poprzeć argumentami. Teraz zaczynasz osobiste przytyki. Klasyczny ból dupy ;) Wróćmy do tematu, czyli licznych potyczek c0venu z N3 i Goonswarmem.
To tylko ja tak mam, czy argumenty w tym topicu to w ogóle rzecz deficytowa? Twoje wypowiedzi też jakoś specjalnie ani obiektywne, ani uprzejme, i mimo Twoich deklaracji jako że do c0venu jako takiego nic nie masz, śmiem przypuszczać że prawda jest nieco inna.
Eso padło, i ten temat chyba zamknąć by należało.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #435 dnia: Maj 17, 2014, 18:38:54 »
temat należało zamknąć zaraz po jego otwarciu :(

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #436 dnia: Maj 17, 2014, 18:45:30 »
Podobnie jak większość postujących. I co z tego?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #437 dnia: Maj 18, 2014, 23:57:30 »
Hola hola, twierdziła że jest pełnoletnia!

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #438 dnia: Maj 19, 2014, 08:45:05 »
Nie mogłem znaleźć tego na forum, ale mam nadzieję, że to prawda. Więcej SOVa -> więcej ISKów -> więcej płaczących miśków z c0venu na forum ;)
http://evemaps.dotlan.net/system/G-B22J

Masz "z dupy dostepy" po prostu ;P

Edit.
Przepraszam zapomnialem ze N3 i PL to nie jeden bloob i ze sobie wogole nie pomagacie.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2014, 08:51:20 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #439 dnia: Maj 19, 2014, 08:48:57 »
Mam cos w sam raz dla was.
Leak z forum NC.

Cytuj
Prepare your guns. Resub you supers. Enemy in on our doorstep!
Providence Joins Stainwagon.
Halloween War is not over!

Raczej Ty masz "z dupy intel", bo się znów nie sprawdził. Może pomyliłeś forum PL z forum NC. spymasterze ;) Teorie spiskowe snute przez niektórych członków c0venu w tym topicu też można między bajki włożyć. NC. nie atakuje Providence mimo Waszych licznych i głośnych zapowiedzi. O co teraz będziecie propagandę opierać? Próbujecie udowodnić, że c0ven wie o NC. więcej niż samo NC. ;) Czekam na nowe pomysły.

Edit: Pisałeś, że to z forum NC., teraz, że z PL. Rzeczywiście mała różnica superszpiegu ;P
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2014, 10:21:51 wysłana przez Tylio »
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #440 dnia: Maj 19, 2014, 08:58:08 »
Oczywiście, że nie oracie Provi.
Do FAT- lecicie w celach rekreacyjnych, przez przypadek blisko Provi, przez przypadek blisko Querious...  ::)

Mówi się, że gooni psują grę, ale niestety to NC. rujnuje EVE
"Everyone needs to get Titans and Supercarriers, they are a priority"
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #441 dnia: Maj 19, 2014, 09:24:56 »
Oczywiście, że nie oracie Provi.
Do FAT- lecicie w celach rekreacyjnych, przez przypadek blisko Provi, przez przypadek blisko Querious...  ::)
Lecimy męczyć Solarów w Querious i roamować nowych właścicieli Catch. Nagle to, że nie bedziemy orać Provi jest oczywiste również dla Was?

Mówi się, że gooni psują grę, ale niestety to NC. rujnuje EVE
"Everyone needs to get Titans and Supercarriers, they are a priority"
Ten tekst pada w NC. "od zawsze". Przynajmniej od roku nawet Goonswarm otwarcie kładzie silny nacisk na rozbudowę floty capitalowej i zachęca każdego membera do posiadania supera/tytana. Każdy SOV holder do tego dąży. W tej chwili najlepszą drogą uzyskania przewagi nad przeciwnikiem jest budowa superów/tytanów. Jak CCP to zmieni to zmienimy podejście. "Adapt or die" - my (i większość EvE) się poprostu adaptujemy do warunków, które stworzyło CCP. Przykro mi,że "zepsuliśmy grę", ale to nie 2008 rok. Nie możecie oczekiwać, że gra dostosuje się do Was lub się nigdy nie zmieni. To gracze dostosowują się do gry - jedni to robią, a inni narzekają.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #442 dnia: Maj 19, 2014, 09:33:48 »
Zamiana gry w monotonię typu "Jump - Reps - Drones Out - Dinner Time/WoT/LoL/Minecraft" to rzeczywiście adaptacja  ::)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #443 dnia: Maj 19, 2014, 09:36:32 »
Zamiana gry w monotonię typu "Jump - Reps - Drones Out - Dinner Time/WoT/LoL/Minecraft" to rzeczywiście adaptacja  ::)
Oj whitecat .
To nie gra to metagaming.
Grasz w gre nie grajac w nia ;)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #444 dnia: Maj 19, 2014, 09:55:35 »
Zamiana gry w monotonię typu "Jump - Reps - Drones Out - Dinner Time/WoT/LoL/Minecraft" to rzeczywiście adaptacja  ::)
Wkładasz wysiłek i swój czas w te monotonne czynności, żeby uzyskać różne profity z przejętego SOVa/moonów, a potem lecisz na ciekawego roama w 15 osób (czy cokolwiek co lubisz robić). Jeden styl gry nie wyklucza drugiego. Oczywiście fajniej byłoby, gdyby wszystko co robimy w EvE było ciekawe. Od racenia przez produkcję do SOV warów. Generalnie to temat na rzeczową dyskusję, więc nie ma dla niego tu miejsca ;P
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #445 dnia: Maj 19, 2014, 10:00:58 »
Ten tekst pada w NC. "od zawsze". Przynajmniej od roku nawet Goonswarm otwarcie kładzie silny nacisk na rozbudowę floty capitalowej i zachęca każdego membera do posiadania supera/tytana.
Dreda i carriera nie supera/tytana. Do czegos wiecej niz wyzej jedynie prawdziwych topgoonów się zachęca, reszta ma byc mięsem do przeżuwania capitalowej floty/waterboardingu (tako rzecze mr Vee)

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #446 dnia: Maj 19, 2014, 10:01:09 »
Generalnie to temat na rzeczową dyskusję, więc nie ma dla niego tu miejsca ;P
Masz racje
Cytat: Tylio
- to nie my
(...)
- N3/PL to nie jedna calosc
(...)
- N3/PL nie leci atakowac Provi
(...)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #447 dnia: Maj 19, 2014, 11:56:26 »
Dreda i carriera nie supera/tytana. Do czegos wiecej niz wyzej jedynie prawdziwych topgoonów się zachęca, reszta ma byc mięsem do przeżuwania capitalowej floty/waterboardingu (tako rzecze mr Vee)

lol chyba w c0venie

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #448 dnia: Maj 19, 2014, 11:59:59 »
Mr Vee w c0ven?
Ja wiem, że N3 ma talent w tworzeniu alternatywnych historii (NIP o których nikt nie słyszał itp), ale bez przesady  ;D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #449 dnia: Maj 19, 2014, 13:20:57 »
Wkładasz wysiłek i swój czas w te monotonne czynności, żeby uzyskać różne profity z przejętego SOVa/moonów, a potem lecisz na ciekawego roama w 15 osób

Znasz to z opowiadań? Mnie Eso i reszta null nie interesuje ale z ciekawości przejrzałem Twój KB. Ostatnie kille w małym gangu ponad rok temu. W 2014 roku znalazem jedynie 2 kille z mniejszą liczba whorujących niż 30. Jeden to POD z 11 i Osprey z 19 ale reszta killi z tej bitki ospreyowej ma ponad 100 sprawców. Bitka z PODem to też blobik. Tylio mnie ani grzeją ani ziębia sovwary, bloby, itp. Mój alians też blobuje. Wasza i nasza  sprawa jak gracie/gramy. Ale dorabianie dziwnych ideologii i "wybielanie się" na siłę brzmi mało przekonywująco. To że NC. - PL są jak 2 cycki na jednej babce to też tajemnica poliszynela. I co z tego, że jesteście razem? Jak znam życie i tak za jakiś czas to się rozpadnie i pomiesza bo ludzie sa ludźmi i ambicje, nieporozumienia, itp swoje zrobią. Ktoś komuś panienke zaliczy, ktoś coś powie po pijaku albo postawi POSa na złym moonie. Ot EVE. Trolle z C0venu też przechodzą sami siebie. I sam wątek zaczyna przypomnać kłotnię bab. Obie brzydkie i stare. Jedna wypomina drugiej celulit a ta druga dogaduje pierwszej z powodu zmarszczek. Miałem nadzieję, że w wątku będzie więcej porno czyli battlereportów a tu "M jak Miłość" i kartony :(

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #450 dnia: Maj 19, 2014, 13:37:32 »
Daj sie pobawic :D

Edit.
Jak Janku opiszesz TRI i BL w tymze zwiazku NC + PL i CFC w obecnym momencie.
I szczerze chodzi mi o opinie kogos nie zwiazanego z zadnym powerblokiem co Ty.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2014, 13:48:24 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #451 dnia: Maj 19, 2014, 13:48:07 »
Znasz to z opowiadań? Mnie Eso i reszta null nie interesuje ale z ciekawości przejrzałem Twój KB. Ostatnie kille w małym gangu ponad rok temu. W 2014 roku znalazem jedynie 2 kille z mniejszą liczba whorujących niż 30. Jeden to POD z 11 i Osprey z 19 ale reszta killi z tej bitki ospreyowej ma ponad 100 sprawców. Bitka z PODem to też blobik.
Wkładasz wysiłek i swój czas w te monotonne czynności, żeby uzyskać różne profity z przejętego SOVa/moonów, a potem lecisz na ciekawego roama w 15 osób (czy cokolwiek co lubisz robić).
Mam kille z przed roku, bo wróciłem do gry 3 miesiące temu po 10 miesięcznej przerwie. Zanim się dobrze ogarnąłem wylądowaliśmy w Eso, tam na roama nie było co liczyć, bo okoliczne regiony były wypalone wojną i świeciły pustkami. Skupiłem się więc na części mojej wypowiedzi którą wygodnie pominąłeś, czyli "czymkolwiek innym" - próbuję zorganizować sobie na nowo źródło zarobku ;) Jak dla mnie to nie jest "wybielanie" czegokolwiek. Tak da się grać czego sam jestem przykladem. Latam na blob wary, a potem robię przyjemne rzeczy. Tak jak mówiłem, jedno nie wyklucza drugiego.

Miałem nadzieję, że w wątku będzie więcej porno czyli battlereportów a tu "M jak Miłość" i kartony :(
Ciężko pisać BRy z wywozu asstesów ;) Przynajmniej c0venowe CIA wkleja swoje bzdurne teorie, które obala rzeczywistość i można się pośmiać.

Trolle z C0venu też przechodzą sami siebie. I sam wątek zaczyna przypomnać kłotnię bab.
Zaczyna? On od pierwszej strony taki jest. Nie ma nic rzeczowego do napisania bo w grze nic się nie działo.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #452 dnia: Maj 19, 2014, 13:55:51 »
Ciężko pisać BRy z wywozu asstesów ;)

E tam bylo kilka fajnych momentow w stylu :
Cytuj
1. Stacklowalismy carriera NC.
2. Postawil cyno
3. Wskoczylo 20 innych
4. Rozdzielilismy je  ::)
5. Odcieta grupa przez ktorej repki przebijalismy sie postawila cyno.
6. Wskoczyla kolejna grupa carrierow
7. Rozdzielilismy je  ::) ( WTF srsly )
8. Postawili cyno , przez nic nie mozemy sie przebic - odpuszczamy
Lub
Cytuj
Mamy wyrownane liczby , bedzie bitka.
Wiadomo wstepne biegania po systemach rozstawianie flot ... po czym raport z wywiadu, ze gosciu z reszta pandemikow stoji w zasiegu skoku i sciagaja dalsze wsparcie.
tudziez
Cytuj
Lecimy na roam afkami , wkurzamy flore HAC'y punktujac co chwila ktoregos , logistyka, lub antytackla ( bufu wymiata ) - cyno - tytek i carrier na gridzie , gdyz to ciezko rozwalic szybko
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #453 dnia: Maj 19, 2014, 14:06:12 »
Były też momenty w których 100 osobowa flota Solarów wlatywała do naszego home systemu, po czym uciekała przed naszą 100 osobową flotą.

Lecimy na roam afkami , wkurzamy flore HAC'y punktujac co chwila ktoregos , logistyka, lub antytackla ( bufu wymiata ) - cyno - tytek i carrier na gridzie , gdyz to ciezko rozwalic szybko
Tytany to counter na fregaty? Pewnie dla jaj wskoczył ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #454 dnia: Maj 19, 2014, 14:09:16 »
Mam kille z przed roku, bo wróciłem do gry 3 miesiące temu po 10 miesięcznej przerwie.

A to ok, tzn że na te wszystke posty o planach/zachowaniach/polityce n2+pl powinniśmy patrzeć z perspektywy 3miesięcznego gracza, teraz twoje posty o tym co się działo w catch i nibynipie zaczynają mieć sens.