Autor Wątek: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm  (Przeczytany 228209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #315 dnia: Maj 09, 2014, 14:11:23 »
Ty żyjesz o_O ?

Couldn't stay away :)

Cytuj
To nie pogarda do covenu jako sojuszu tylko do tego co piszesz ty i tobie podobni. Podobała mi się postawa twojego ceo w rozmowie z travisem i miałem deja vu. Bo już to widziałęm kiedyś. Pomachać szabelką i strategicznie wycofać się bo jeszcze okaże się że jestem petem. Czyli corpy stwierdzają że będą walczyć po czym ci najgłośniej krzyczący pierwsi wywożą asety

heh to po prostu nie jest nasze pierwsze rodeo. Podżeganie jest częścią rytuału.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #316 dnia: Maj 09, 2014, 14:35:53 »
Widzisz na moją opinię o covenie wpływają ludzie tacy jak ty. Ja mogę się nie zgadzać w wielu sprawach z drugim covenowym kotem udzielającym się w tym topicu. Ale w przeciwieństwie do ciebie nie robi z siebie przeintelektualizowanego millorda.
No widzisz, a na moja opinie o Twoim aliansie to co piszesz nie wplywa w zaden sposob. Po prostu wiem, ze w kazdym sojuszu sa osoby, ktore tworza content i organizuja zabawe innym, oraz rozne trolle/glupki ktore biegaja po forach z dzida na wierzchu i najwiecej krzycza - oni tez sa potrzebni do wciskania F1. Jezeli masz sie dzieki temu poczuc lepiej, mozemy sie umowic, ze coven jest petem Rosjan/Mittaniego, kupil Esoterie/Paragon a teraz jej nie bronil, sa tam tylko gracze ktorzy nie mowia po angielsku/poczatkujacy, handlujemy iskami na Allegro, tytany probowalismy ukrasc sobie sami i co tylko chcesz. Nawet, ze nie jestescie w koalicji z PL a tylko siedza z wami na jabberze/TS i wpadaja na opy. Serio, jezeli ma to az takie znaczenie, moge to dla Ciebie zrobic i przyznac ci racje. Lepiej?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #317 dnia: Maj 09, 2014, 14:36:15 »
Na serio to jest tylko gra.

Po prostu niech NC/PL przyzna sie ze :
- maja sojusz
- nie sa tacy super uber wyjechani w PVP i po prostu bloobuja , lub dropuja capsle jesli im sie dupa pali
- wszystkie pozostale sojusze na ich terenach sa pod ich "panowaniem" i nie sa rownozedne w tej kwestii z NC i PL
- NC/PL nie jest zainteresowane wojna z CFC , lecz zabezpieczeniem swojego terenu ( w sumie PL juz to przyznalo ), a wszelkie walki beda o pietruszke zeby nie bylo nudno.

EDIT:
Apropo NC i "NC to nie tylko jedno wielkie Cyno ": http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=259295
  :P
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2014, 14:42:17 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #318 dnia: Maj 09, 2014, 14:44:48 »

Apropo NC i "NC to nie tylko jedno wielkie Cyno ": http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=259295
  :P
Ten crow mial farta, ze claw nie mial ozonu :>
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #319 dnia: Maj 09, 2014, 14:53:22 »
No widzisz, a na moja opinie o Twoim aliansie to co piszesz nie wplywa w zaden sposob. Po prostu wiem, ze w kazdym sojuszu sa osoby, ktore tworza content i organizuja zabawe innym, oraz rozne trolle/glupki ktore biegaja po forach z dzida na wierzchu i najwiecej krzycza - oni tez sa potrzebni do wciskania F1. Jezeli masz sie dzieki temu poczuc lepiej, mozemy sie umowic, ze coven jest petem Rosjan/Mittaniego, kupil Esoterie/Paragon a teraz jej nie bronil, sa tam tylko gracze ktorzy nie mowia po angielsku/poczatkujacy, handlujemy iskami na Allegro, tytany probowalismy ukrasc sobie sami i co tylko chcesz. Nawet, ze nie jestescie w koalicji z PL a tylko siedza z wami na jabberze/TS i wpadaja na opy. Serio, jezeli ma to az takie znaczenie, moge to dla Ciebie zrobic i przyznac ci racje. Lepiej?

nie rozumiem skąd tyle agresji w poście. Twoja akceptacja nie jest mi do szczęścia potrzebna więc możesz się ze mną nie zgadzać na milion różnych sposobów. Tu bardziej chodzi o formę.

Gram w eve jako f1 pusher bo byłem zmęczony organizowaniem contentu innym. Co prawda nie było to eve tylko WoT.

Dyskusja byla burzliwa, ale doszlismy do wniosku, ze tak czy inaczej tylko kwestia czasu jest, kiedy zostaniemy zaorani, a tak przynajmniej do konca gramy na swoich warunkach. W zwiazku z porazka procesu negocjacyjnego, NCDOT oglosio regroup do Esoterii, przed chwila wpadli matkami do BZ- i zaczela sie orka. DARKNESS, Nulli i reszta planktonu ma zapowiedziane intensywne opy na weekend, co oznacza, ze jedyne co nam pozostaje to budowanie barykad. Po resecie Goonow oznacza to, ze realnie rzecz biorac, napewno nie znajdziemy sie w niczyjej strefie wplywow, ani N3 ani CFC, tylko w NPC STAIN :) Ale pare fajnych bitew pewnie uda sie wycisnac, opisy dzialan wojennych postaram sie tu czasem streszczac.

tu masz w razie jak byś zapomniał. Post pełen szacunku dla przeciwnika i jeszcze te goony w temacie. Czysta megalomania
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2014, 15:07:26 wysłana przez azell »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #320 dnia: Maj 09, 2014, 15:05:53 »
nie rozumiem skąd tyle agresji w poście. Twoja akceptacja nie jest mi do szczęścia potrzebna więc możesz się ze mną nie zgadzać na milion różnych sposobów. Tu bardziej chodzi o formę.

Gram w eve jako f1 pusher bo byłem zmęczony organizowaniem contentu innym. Co prawda nie było to eve tylko WoT.
Za to nie jestes zmeczony organizowaniem contentu na forum :> Widzisz agresje w cudzych postach, tak? Juz jestesmy odrobine blizej sedna problemu. Opowiedz o tym cos wiecej.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #321 dnia: Maj 09, 2014, 15:08:53 »
Za to nie jestes zmeczony organizowaniem contentu na forum :> Widzisz agresje w cudzych postach, tak? Juz jestesmy odrobine blizej sedna problemu. Opowiedz o tym cos wiecej.

cóż jakoś trzeba zabić czas w pracy :) oho czuje że zbliża się analiza azella część 2. Panie doktorze jaki werdykt?

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #322 dnia: Maj 09, 2014, 15:16:16 »
Gdzie sa te posty, co jak N3 bylo w najgorszym swoim momencie , czyli wszystko sie sypalo pisales ze musisz zaczac sie rozgladac za innym sojuszem , bo w N3 juz nudno :D
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #323 dnia: Maj 09, 2014, 15:17:34 »
cóż jakoś trzeba zabić czas w pracy :) oho czuje że zbliża się analiza azella część 2. Panie doktorze jaki werdykt?
Jezeli traktujesz postowanie na forum o grze w statki kosmiczne jako terapie, to ciesze sie, ze moglem pomoc. Przykro mi, ze odebrales pierwszego posta w tym temacie jako atak, moja agresja i brak szacunku w stosunku do Twojej osoby byly niezamierzone, a slowo "plankton" obrazliwe i bardzo na wyrost - oczywiscie S2N odgrywa dokladnie taka sama role w N3 jak NCDOT. Zadna z moich zapowiedzi sie nie sprawdzila, nie zbudowalismy barykad, nie dalismy kilku fajnych bitek, nie znalezlismy sie w NPC Stain. W czyms jeszcze moge pomoc?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #324 dnia: Maj 09, 2014, 15:23:07 »
Gdzie sa te posty, co jak N3 bylo w najgorszym swoim momencie , czyli wszystko sie sypalo pisales ze musisz zaczac sie rozgladac za innym sojuszem , bo w N3 juz nudno :D

Cytuj
Moje odczucie jest takie, że w Null od jakiegoś czasu brakuje czystych, jasnych i dostępnych informacji. Teraz był evac w 0-w, na Alliance meeting wszystko wyjaśnione, że się zmywamy,  a więcej info mają CEO córko, niby.  Ale ani w Alliance mailach nic, na forum nic, ba,  nawet na Alliance chat dalej jak byk stoi "staging point 0-w". Trochę to nie tak powinno działać. Fajnie, bardzo fajnie, że jest to dość zgrana grupa ludzi, którzy nawet bez tego dostępnego info, na komendę na jabberze się pojawiają tak jak być powinno.  Ale...  Co dalej,  ja nie wiem.  Musze se znaleźć nowy domek :)

masz na myśli tego posta?

Jezeli traktujesz postowanie na forum o grze w statki kosmiczne jako terapie, to ciesze sie, ze moglem pomoc. Przykro mi, ze odebrales pierwszego posta w tym temacie jako atak, moja agresja i brak szacunku w stosunku do Twojej osoby byly niezamierzone, a slowo "plankton" obrazliwe i bardzo na wyrost - oczywiscie S2N odgrywa dokladnie taka sama role w N3 jak NCDOT. Zadna z moich zapowiedzi sie nie sprawdzila, nie zbudowalismy barykad, nie dalismy kilku fajnych bitek, nie znalezlismy sie w NPC Stain. W czyms jeszcze moge pomoc?

czemu się unosisz? postaraj się zrozumieć co ktoś próbuje ci przekazać. Jeżeli się skupisz na bank za którymś razem ci się to uda

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #325 dnia: Maj 09, 2014, 15:26:44 »
czemu się unosisz? postaraj się zrozumieć co ktoś próbuje ci przekazać. Jeżeli się skupisz na bank za którymś razem ci się to uda
Tak, unosze sie i reaguje agresja, poniewaz nie rozumiem Twoich postow. Postaram sie bardziej skupic.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #326 dnia: Maj 09, 2014, 16:06:45 »
Tak, unosze sie i reaguje agresja, poniewaz nie rozumiem Twoich postow. Postaram sie bardziej skupic.

Myślę, że wszyscy trzymają kciuki:)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #327 dnia: Maj 09, 2014, 17:17:47 »
Po dziesięciu stronach tego topicu stwierdzam, że zajebiście się cieszę, że nigdy nie poszedłem za Isenem, a od polskiego community trzymam się na odległość.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #328 dnia: Maj 09, 2014, 17:22:34 »
Po dziesięciu stronach tego topicu stwierdzam, że zajebiście się cieszę, że nigdy nie poszedłem za Isenem, a od polskiego community trzymam się na odległość.

Takich polskie community ma speców od reklamy właśnie:)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 09, 2014, 17:39:36 »
Po dziesięciu stronach tego topicu stwierdzam, że zajebiście się cieszę, że nigdy nie poszedłem za Isenem, a od polskiego community trzymam się na odległość.
Tak, tak bo w mult/innych ally jest inaczej. Wogole golym okiem widac ta wyzszosc graczy innych narodowosci nad polskim plebsem. Ja od razu poznaje tych lepszych po chusteczce pod szyja i wygietym paluszku, gdy pija herbate. Ta wyzszosc poraza mnie ilekrosc jest mi dane spijac ich madrosc/wyrafinowanie czytajac lokal/kugu/scrap/eve online forum . W takim Triumvirate fc to przyklady zrozumienia wobec gorszej rasy ludzkiej. Pochyla sie, podadza pomocna dlon, nie podniosa glosu na kolege z aliansu  >:D .     
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 09, 2014, 19:19:35 »
[admin]Kocie czuj się ostrzeżony, Ty Azell też możesz się czuć obserwowany, nad resztą się zastanawiam[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #331 dnia: Maj 09, 2014, 20:48:13 »
tak sie sklada, ze centrala jest polskim forum, wiec kto tu ma sie napier papier jak nie my sami. Ale tak jak napisal Deaell Portt, trawa zawsze zielensza tam gdzie nas nie ma.
btw, Theronth. Udzielajac sie tutaj tez jestes czescia tego...
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 09, 2014, 21:32:38 »
nie wiem czy zielensza
zdecydowanie wiecej kultury widzialem w organizacjach mieszanych / miedzynarodowych
ale moze to nie zasada tylko po prostu takie szczescie mialem
Sneer Quen

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 09, 2014, 23:36:02 »
ale gdzie kultury w corpie, ally? czy na jakis forum gdzie napierpapier sie kazda frakcja od cfc przez nc konczac na gornikach z pcimia dolnego pod jita.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #334 dnia: Maj 09, 2014, 23:45:12 »
przygotowania do walki z cfc ida pełną parą dziś trening strzelecki i system kierowania ogniem

https://www.youtube.com/watch?v=MW1iSXGrg8c

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #335 dnia: Maj 09, 2014, 23:54:07 »
przygotowania do walki z cfc ida pełną parą dziś trening strzelecki i system kierowania ogniem

https://www.youtube.com/watch?v=MW1iSXGrg8c

http://killboard.nullisecunda.com/?a=kill_related&kll_id=152320

Mastahkampa z capitalami. Dwa noobshipy, dwie frytki, retriever i indyk  :)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #336 dnia: Maj 09, 2014, 23:59:12 »
przygotowania do walki z cfc ida pełną parą dziś trening strzelecki i system kierowania ogniem

https://www.youtube.com/watch?v=MW1iSXGrg8c
Uśmiałem się  ;D

C0ven też trenuje, doskonalimy opanowanie  ;)
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=259333
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #337 dnia: Maj 10, 2014, 00:03:34 »
Zaraz nam się dostanie za blobowanie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #338 dnia: Maj 10, 2014, 00:39:17 »
nie wiem czy zielensza
zdecydowanie wiecej kultury widzialem w organizacjach mieszanych / miedzynarodowych
ale moze to nie zasada tylko po prostu takie szczescie mialem
Moja teoria to odwrotnie progresywna Polska Inteligencja Zbiorowa. Po osiągnięciu masy krytycznej polaczków (nie mylić z Polakami), kolektywne IQ grupy zaczyna dążyć do zera. Najlepszym przykładem jest polski parlament.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #339 dnia: Maj 10, 2014, 08:04:18 »
Moja teoria to odwrotnie progresywna Polska Inteligencja Zbiorowa. Po osiągnięciu masy krytycznej polaczków (nie mylić z Polakami), kolektywne IQ grupy zaczyna dążyć do zera. Najlepszym przykładem jest polski parlament.

Pieprzenie. Internety dzielą się na trzy rodzaje ludzi. Userów, jak nie wiem kto tutaj, lekkoduchów, jak ja czy cat, i panów ĄĘ, którzy do wszystkiego muszą dorobić sobie teorię.

Próba połączenia czyjegoś postowania na forum z tym czy jego alians w grze jest tylko polski czy nie jest o kant pupy rozbić, bo trolle są wszelkiej maści i narodowości. To, że tri nie rzuca mięsem może mieć mnóstwo powodów. Pamiętam jeszcze tri mk3 które walczyło z White Noise przeciwko NC (temu prawdziwemu) i na caod mięso leciało na prawo i lewo. Nowe tri tak nie robi? Fajnie, good for you. Ale dorabianie do tego teorii, że Polacy są wyjątkowymi ćwierćinteligentami bo na forum zachowują się jak każda inna narodowość zdecydowanie wymaga rewizji.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #340 dnia: Maj 10, 2014, 15:20:32 »
Ja pamiętam jak mega-złem był Goonswarm. O kurde, pamiętam dramę na centrali tutaj na forum jak zrobiliśmy pompę z flag różnej narodowości w tym Polski. Grożono mi policją :D. Ludzie z luzujcie pośladki, na jakimś zlocie i tak będziecie razem piwo pili :-)

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #341 dnia: Maj 10, 2014, 15:55:08 »
Po prostu niech NC/PL przyzna sie ze :
- maja sojusz
- nie sa tacy super uber wyjechani w PVP i po prostu bloobuja , lub dropuja capsle jesli im sie dupa pali
- wszystkie pozostale sojusze na ich terenach sa pod ich "panowaniem" i nie sa rownozedne w tej kwestii z NC i PL
- NC/PL nie jest zainteresowane wojna z CFC , lecz zabezpieczeniem swojego terenu ( w sumie PL juz to przyznalo ), a wszelkie walki beda o pietruszke zeby nie bylo nudno.


Przyznaje sie do wszytkiego. Albo nie.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #342 dnia: Maj 10, 2014, 16:30:56 »
Ja pierdole kolejna drama, ze coffin został zaorany <łolaboga>   ???
ruszcie dupę gdzieś indziej a nie kisicie ogóra w waszym śmierdzącym ruską pytą stain, aby bylo śmieszniej to za kazdym razem jak was dymają nachodzi mnie ochota by przyleciec z wami postrzelać (nie abym był jakimś sympatykiem kowenu) ale temat odbijania eso powoduje u mnie fale wymiotna :S

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #343 dnia: Maj 10, 2014, 17:19:05 »
Ja pierdole kolejna drama, ze coffin został zaorany <łolaboga>   ???
ruszcie dupę gdzieś indziej a nie kisicie ogóra w waszym śmierdzącym ruską pytą stain, aby bylo śmieszniej to za kazdym razem jak was dymają nachodzi mnie ochota by przyleciec z wami postrzelać (nie abym był jakimś sympatykiem kowenu) ale temat odbijania eso powoduje u mnie fale wymiotna :S
No co ty, polecimy gdzie indziej to trzeba się będzie wystrzelać żeby mieć miejsce, trzeba by było walczyć o posy czy tracić statki. A w stain to tak jakbyśmy mieli sova. No i to słynne PVP dookoła.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 10, 2014, 17:58:11 »
No co ty, polecimy gdzie indziej to trzeba się będzie wystrzelać żeby mieć miejsce, trzeba by było walczyć o posy czy tracić statki. A w stain to tak jakbyśmy mieli sova. No i to słynne PVP dookoła.

mam nadzieje, ze byla to ironia :P

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 10, 2014, 18:06:50 »
mam nadzieje, ze byla to ironia :P
c'mon przecież to post z centerali w wątku o c0venie. Informacje tutaj zawarte tylko przypadkiem tworzą sensowne zdania.
Ale wpaść postrzelać byś mógł.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 10, 2014, 19:57:25 »
Mpp raczej zapomni wyłączyć selfdestructa na dredzie


SORRY MUSIAŁEM
pewpew

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 10, 2014, 21:14:40 »
Mpp raczej zapomni wyłączyć selfdestructa na dredzie


SORRY MUSIAŁEM


[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 10, 2014, 21:29:34 »
Jakie jest story z tym dredem bo jestem początkujący na tym forum w starszych dramach?

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 10, 2014, 21:44:37 »
A takie, że koleś "na jaja" włączył self destrukta revelki pod stacją w hadoc a potem w "ferworze walki" zapomniał wyłączyć;p