Autor Wątek: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm  (Przeczytany 230180 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #280 dnia: Maj 09, 2014, 10:34:47 »
Po prostu polityka - jak juz NC oficjalnie dostalo plecy od PL ( czego mialo nie byc, gdyz NC mialo samo zajac eso ) to ludzie poszli po rozum do glowy .

Podstawowe zalozenie bylo proste - wydluzac orke - jak dlugo tylko mozna.
Wczoraj ostatnia stacja c0venu zostala wprowadzona w pierwszego rfa i to przez INK, ktorych zapedzono do orki.

Udowodniliscie nie po raz pierwszy, ze dzieje sie zle , liczby sie robia wyrownane ... to wzywacie posilki.


Powycinalem troche bo chcialem sie odniesc tylko do tych fragmentow.
Niby w czym PL mialo by nam pomagac. Nie kumam tego kawalka. Rozumiem za to wydluzanie orki, problem tylko taki ze zadnego wydluzania jak do tej pory nie zauwazylem. 3 cynojammery nie bronione w zaden sposob ciezko nazwac wydluzaniem orki.
Ponad 100 posow i 75 systemow zaoranych w 15 dni.
Dzialo sie zle wiec posilki wezwalismy? A w ktorym to momencie sie zle dla nas dzialo? Jak ze stacji w BZ- na lokalu flejmowaliscie ? LOL

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #281 dnia: Maj 09, 2014, 10:45:43 »
Widzisz, i tu jest właśnie różnica w mentalności przez którą woleliśmy wycofać się z Eso, niż zostać i cmokać jaśniepanów z NCdot w dupkę. W Waszej koalicji są ludzie, którzy najwyraźniej "dla kilkunastu dobrych systemów" są gotowi zaakceptować to, że blue do nich strzelają, orają im posy i generalnie traktują jak szmaty. Nas to nie bawi.

Co ty gadasz chlopie? Zalinkuj tego posa piaty raz. Chcieli ukrasc ksiezyc jak pewni bracia to dostali w nos proste. Pare dni pozniej Darkness-om TRI supery zlapali na IHubie, zgadnij kto je ratowal. Nikt u nas nie traktuje Darkness jak szmat.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #282 dnia: Maj 09, 2014, 10:49:21 »
Ty koszyk chyba faktycznie albo masz problemy z akceptacja rzeczywistosci, albo daleko posuniety autyzm.
Oni sami o tym mowia, glosno i wyraznie.

hehehe, btw kazdy powod jest dobry aby wjebac sie kapslami w subcapsy. Tym bardziej ze flota eaglow spadla jak szmaty i trzeba bylo podtrzymac win win rate: ]
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2014, 10:58:34 wysłana przez KoMic »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #283 dnia: Maj 09, 2014, 10:51:04 »
Co ty gadasz chlopie? Zalinkuj tego posa piaty raz. Chcieli ukrasc ksiezyc jak pewni bracia to dostali w nos proste. Pare dni pozniej Darkness-om TRI supery zlapali na IHubie, zgadnij kto je ratowal. Nikt u nas nie traktuje Darkness jak szmat.

Wróbelki ćwierkają że darkness jebnie w ciągu kilku tygodniu, bo już mają dramę o to że N3 zrobiło z nich petów i jeździ po nich jak po dzikiej szkapie, do tego CEO tam jest kerbir dupowłaz i idiota a lada moment stracą ostatniego fc i pvperów ;) Ale przecież nikt z N3 ich nie traktuje z góry, i w ogóle nie są uznawani za sprzedawczyków którzy nic nie robią tylko farmią od wejścia do N3.......

Taki mały cytacik (kudos to CIA) z odezwy CEO Darknessów do swojego członków sojuszu:

"Our allies have, in recent times, fired upon us, called us sub-humans, worse than renters.  I know, I was there.  And I was livid, but that's what they genuinely feel.  Why?  We've not shown up on ops.  We've not carried the weight we were told to carry.  We've not been good coalition members."

Ale przecież oni na pewno kłamią, N3 kocha Darknessów którzy są zajebisci i w ogóle mega cenny nabytek dla koalicji.... ::)

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #284 dnia: Maj 09, 2014, 11:09:18 »
T
Ty koszyk chyba faktycznie albo masz problemy z akceptacja rzeczywistosci, albo daleko posuniety autyzm.
Oni sami o tym mowia, glosno i wyraznie.

hehehe, btw kazdy powod jest dobry aby wjebac sie kapslami w subcapsy. Tym bardziej ze flota eaglow spadla jak szmaty i trzeba bylo podtrzymac win win rate: ]

Jesli o autyzmie ma swiadczyc nie wiedza o tym co ludzie pisza na forum do ktorego nie mam dostepu to Ci gratuluje. Jedyne co im ubilismy to DWA posy ktore staly na moonach w eso ktore naleza do NC. Jesli faktycznie maja bol dupy o to ze sie wpierdzielaja tam gdzie ich nie proszono a potem dostaja po lapkach to tylko ich wlasny problem. 

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #285 dnia: Maj 09, 2014, 11:29:46 »
Jedyne co im ubilismy to DWA posy ktore staly na moonach w eso ktore naleza do NC. Jesli faktycznie maja bol dupy o to ze sie wpierdzielaja tam gdzie ich nie proszono a potem dostaja po lapkach to tylko ich wlasny problem.

No widzisz, już samo to w jaki sposób się o nich wypowiadasz pokazuje, jakim poważaniem cieszą się u Ciebie samego i Twojego sojuszu...

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #286 dnia: Maj 09, 2014, 11:42:14 »
UGH....
Mialem serce namalowac na koncu zdania? Szacunek nie polega na bezgranicznej milosci i braku krytyki.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #287 dnia: Maj 09, 2014, 11:57:19 »
Cytuj
Szacunek nie polega na bezgranicznej milosci i braku krytyki.

Nie, polega na oraniu "sojusznikowi" posów zamiast dogadania się z nim tylko dlatego, że możesz, i "ten mały" nie może nic z tym zrobić :)

Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #288 dnia: Maj 09, 2014, 12:05:41 »
Oczywiscie, to byly tylko 2 posy, nie liczac calej reszty w omist, stain ktore zostaly im zaorane przez n3.

http://kboard.darknessalliance.com/index.php/home/2014/4/?scl_id=37
http://kboard.darknessalliance.com/index.php/home/2014/4/?scl_id=35

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #289 dnia: Maj 09, 2014, 12:12:10 »
Juz to chyba pisalem.
CFC z zalozenia nie lubilem , bo bylo be, bo to kerbiry, bo to blob, bo sa zli , bo sa tacy, bo sa owacy.
Czesc rzeczy sie potwierdzilo , to ze maja innych w dupie, to ze dbaja o swoje interesy - ale to jak kazdy.

N3 (mniej PL) bylo postrzegane kiedys przez Stainwagon jako przyszly sojusznik , ale jak wiemy sytuacja sie zmienila.
Zamiast tego z doswiadczenia wiem ze obecne juz N2:
- mowi jedno , robi co innego
- obiecuje jedno, robi co innego
- jak sie tylko troche dupa zaczyna palic podczas bitki - to wrzuci ( lub wrzuci wiecej ) capsli aby czasem nie przegarc
- jak nie ma nic w obwodzie to sciaga sobie PL zeby czasem sie zle nie skonczylo.

W sumie niby nikt nie chce nie przegrac , ale roznice ktorea widze w CFC i N2PL to
1. CFC otwarcie przyznaje ze jest zle w PVP <->  N2PL krzyczy wszedzie ze sa "kings of"
2. CFC blobuje , i otwarcie mowi ze bedzie blobowac <-> N2PL szuka good fights i jak tylko pojdzie cos zle wolaja swoj bloob, aby nie umoczyc dupy
3. CFC trolluje wszystkich sojusznikow, ale ogolnie traktuja sie OK <->  N2PL to tylko tak naprawde NC i PL z duza iloscia miesa armatniego , ktoremu sie wszystko kaze i pozbywa przy najblizszej sytuacji
4. CFC otwarcie mowi , ze 95% osob to raciarze i ze sa zli w pvp  <-> N2PL walczy z swoim wiecznym wrogiem CFC ( obecny front jest powoli otwierany w Provi... zle CFC, zle!)

Rzeczy ktore sa identyczne dla CFC i N2PL
Obydwie strony smarca tytkami i matkami*

*soonTM
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #290 dnia: Maj 09, 2014, 12:15:22 »
Nie, polega na oraniu "sojusznikowi" posów zamiast dogadania się z nim tylko dlatego, że możesz, i "ten mały" nie może nic z tym zrobić :)

wy znowu o tych posach? akurat coven pisze o tym że ktoś robi to co mu każą. Pisze to coven który kupił region od sojuszników, który w eso dostał to co dali mu sojusznicy. Piszecie że o peciarstwo itd. Jak rozumiem w koalicji z ruskimi mieliście decydujący głos i to wy decydowaliście co będziecie robić.

Co do traktowania kogoś źle. Ależ oczywiście że ma to miejsce. CZas jakiś temu kolo z nc. zaczął jęczeć na nulków podczas floty. Powiedzieliśmy mu że z 20 logistyków 17 to nulki i w ferworze walki możemy nie zauważyć jego prośby o repki. Nie słyszałem żeby Vince coś złego mówił o sojuszach chyba że ewidentnie cieli w jarząbka.

Ktoś strzela do ciebie jako członka koalicji? super odda ci kasę co do grosza a jeżeli nie on to jego corp.


Dochodzę do wniosku że was bardzo uwiera to że n3 nie rozpadło się po tym jak mittani dźgał nas w serce aż zginiemy. Ta koalicja to nie tylko srp rentierzy i kasa. Nie ma tu równych sobie bo to nie socjalizm. Skoro NC. są koniem pociągowym koalicji to dla mnie naturalne jest że mają więcej. Darkness postawiło posa na nie swoim moonie? hm... ktoś jest zdziwiony że im go popsuli? ciekawe co by było jak by c0ven zaczął ustawiać posy w systemach DD albo AAA.

Juz to chyba pisalem.
CFC z zalozenia nie lubilem , bo bylo be, bo to kerbiry, bo to blob, bo sa zli , bo sa tacy, bo sa owacy.
Czesc rzeczy sie potwierdzilo , to ze maja innych w dupie, to ze dbaja o swoje interesy - ale to jak kazdy.

N3 (mniej PL) bylo postrzegane kiedys przez Stainwagon jako przyszly sojusznik , ale jak wiemy sytuacja sie zmienila.
Zamiast tego z doswiadczenia wiem ze obecne juz N2:
- mowi jedno , robi co innego
- obiecuje jedno, robi co innego
- jak sie tylko troche dupa zaczyna palic podczas bitki - to wrzuci ( lub wrzuci wiecej ) capsli aby czasem nie przegarc
- jak nie ma nic w obwodzie to sciaga sobie PL zeby czasem sie zle nie skonczylo.

W sumie niby nikt nie chce nie przegrac , ale roznice ktorea widze w CFC i N2PL to
1. CFC otwarcie przyznaje ze jest zle w PVP <->  N2PL krzyczy wszedzie ze sa "kings of"
2. CFC blobuje , i otwarcie mowi ze bedzie blobowac <-> N2PL szuka good fights i jak tylko pojdzie cos zle wolaja swoj bloob, aby nie umoczyc dupy
3. CFC trolluje wszystkich sojusznikow, ale ogolnie traktuja sie OK <->  N2PL to tylko tak naprawde NC i PL z duza iloscia miesa armatniego , ktoremu sie wszystko kaze i pozbywa przy najblizszej sytuacji
4. CFC otwarcie mowi , ze 95% osob to raciarze i ze sa zli w pvp  <-> N2PL walczy z swoim wiecznym wrogiem CFC ( obecny front jest powoli otwierany w Provi... zle CFC, zle!)

Rzeczy ktore sa identyczne dla CFC i N2PL
Obydwie strony smarca tytkami i matkami*

*soonTM

po pierwsze to dalej jest n3: no name needed.
po drugie ty masz jakiś uraz do capitali. Nie doskilowałeś żadnego jeszcze czy co? Skoro mogę używać capitali to czemu miałbym tego nie robić? to statek jak każdy inny tylko że więcej kosztuje.
po trzecie czy mógłbyś przestać sam sobie przeczyć? kilka postów wcześniej piszesz że bez pl n3 nie ma szans wygrać z CFC. Potrzebuje czasu żeby się na to przygotować bo inaczej będzie masakra. Więc jaki sens jest zaczynać wojnę z cfc której nie możemy wygrać w tym momencie?
po czwarte tak nie lubiłeś CFC że 4 miesiące latałeś po ich sztandarem. Podziwiam wytrwałość.
po piąte jak już coś piszesz w stylu "mówi jedno a robi drugie" to rzuć przykładem bo ja mogę napisać że coven to same boty sprzedające plexy na alegro. Nie ważne czy to prawda i czy mam jakiś dowód ale podobnie jak ty piszę bo mogę.
po szóste kogo n3 się pozbyło: pangu, midly, nexus fleet (aktywna część nexus fleet jest w s2n), więcej nie pamiętam. Ja osobiście uważam że to było bardzo dobre posunięcie.
po siódme co ty masz z tym ściąganiem tych pl? ty zdaje się nei rozumiesz jak to działa. PL ma dostęp do naszego jabera i jak widzą że gdzieś jest okazja do bicia się to wpadają nawet nie zaproszeni.

Zacytuje klasyka z poprzedniego topicu: nie ma nikogo kopetentnego w c0venie? musicie wysyłać milorda od ishtarów do opisywania sytuacji?
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2014, 12:31:49 wysłana przez azell »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #291 dnia: Maj 09, 2014, 12:19:27 »
wy znowu o tych posach? akurat coven pisze o tym że ktoś robi to co mu każą. Pisze to coven który kupił region od sojuszników, który w eso dostał to co dali mu sojusznicy. Piszecie że o peciarstwo itd. Jak rozumiem w koalicji z ruskimi mieliście decydujący głos i to wy decydowaliście co będziecie robić.

Co do traktowania kogoś źle. Ależ oczywiście że ma to miejsce. CZas jakiś temu kolo z nc. zaczął jęczeć na nulków podczas floty. Powiedzieliśmy mu że z 20 logistyków 17 to nulki i w ferworze walki możemy nie zauważyć jego prośby o repki. Nie słyszałem żeby Vince coś złego mówił o sojuszach chyba że ewidentnie cieli w jarząbka.

Ktoś strzela do ciebie jako członka koalicji? super odda ci kasę co do grosza a jeżeli nie on to jego corp.


Dochodzę do wniosku że was bardzo uwiera to że n3 nie rozpadło się po tym jak mittani dźgał nas w serce aż zginiemy. Ta koalicja to nie tylko srp rentierzy i kasa. Nie ma tu równych sobie bo to nie socjalizm. Skoro NC. są koniem pociągowym koalicji to dla mnie naturalne jest że mają więcej. Darkness postawiło posa na nie swoim moonie? hm... ktoś jest zdziwiony że im go popsuli? ciekawe co by było jak by c0ven zaczął ustawiać posy w systemach DD albo AAA.
Caly czas sie zastanawiam, czy faktycznie wierzysz, w to co piszesz, czy jestes tylko sprytnym trollem...
edit: omg jest tego wiecej!

https://zkillboard.com/kill/38718815/ ups znowu bedzie drama  ::)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2014, 12:35:46 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #292 dnia: Maj 09, 2014, 12:37:21 »
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=23050506 http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=23050511

tu masz więcej i to z moim udziałem dramy brak. To że capitale zestrzelił hica hm... jakie to dziwne zakłądam że postawił im bańkę


Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #293 dnia: Maj 09, 2014, 12:41:45 »
stuff

Jedyna flota cfc do jakie dolaczylem miala cyno w HED , a wskakiwalem tam dredem.
Mam 3 pilotow capsli, przy czym na jednym jeszcze doskilowuje dreda... kazdy char na innym koncie.

C0ven kupil region od sojusznikow - rozwin , o czyms chyba nie wiem.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #294 dnia: Maj 09, 2014, 12:49:06 »
C0ven kupil region od sojusznikow - rozwin , o czyms chyba nie wiem.

właściwy człowiek do dyskusji :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #295 dnia: Maj 09, 2014, 12:51:51 »
Nie no, ja też się chętnie dowiem jaki region kupiłem jako diplo sojuszu.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #296 dnia: Maj 09, 2014, 12:52:20 »
Cytuj
wy znowu o tych posach? akurat coven pisze o tym że ktoś robi to co mu każą. Pisze to coven który kupił region od sojuszników, który w eso dostał to co dali mu sojusznicy. Piszecie że o peciarstwo itd. Jak rozumiem w koalicji z ruskimi mieliście decydujący głos i to wy decydowaliście co będziecie robić.

Zaraz, czyli w 2008 jak zaczęliśmy z SE wydzierać eso od goonsów to musieliśmy:
1. walczyć o eso
2. zapłacić za eso
3. dostać jeszcze eso od naszych Rosyjskich overlordów?
Wow, wyjątkowo chujowy deal.

Cytuj
Co do traktowania kogoś źle. Ależ oczywiście że ma to miejsce. CZas jakiś temu kolo z nc. zaczął jęczeć na nulków podczas floty. Powiedzieliśmy mu że z 20 logistyków 17 to nulki i w ferworze walki możemy nie zauważyć jego prośby o repki. Nie słyszałem żeby Vince coś złego mówił o sojuszach chyba że ewidentnie cieli w jarząbka.

Klient ma zawsze rację :D

Cytuj
Dochodzę do wniosku że was bardzo uwiera to że n3 nie rozpadło się po tym jak mittani dźgał nas w serce aż zginiemy. Ta koalicja to nie tylko srp rentierzy i kasa. Nie ma tu równych sobie bo to nie socjalizm. Skoro NC. są koniem pociągowym koalicji to dla mnie naturalne jest że mają więcej. Darkness postawiło posa na nie swoim moonie? hm... ktoś jest zdziwiony że im go popsuli? ciekawe co by było jak by c0ven zaczął ustawiać posy w systemach DD albo AAA.

Oj słodziasku, jakby Mittani dźgał was w serce aż zginiecie to byście zginęli. NC jest koniem pociągowym? Sekundę wcześniej sam pisałeś, że 17/20 logistyków było z nulli. Z tego co widzę to NC wrzuca swoje supery i tyle. Za to rozstawiają was po kątach i zabierają najlepsze moony bo im się należą :D A Darknessi to nie jedyny przypadek w waszym GBC. CoW na ten przykład miało sova w dronkowie, to kazali im się przenieść do Immensea. W Immensea musiało się znaleźć coś wartościowego, bo niedługo potem przenieśli ich do Insmother. Widać jak się nie płaci na paliwo dla superów i nie można się postawić, to nagle zostaje się obywatelem drugiej kategorii :)


azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #297 dnia: Maj 09, 2014, 12:57:57 »
Nie no, ja też się chętnie dowiem jaki region kupiłem jako diplo sojuszu.

paragon soul?



Oj słodziasku, jakby Mittani dźgał was w serce aż zginiecie to byście zginęli. NC jest koniem pociągowym? Sekundę wcześniej sam pisałeś, że 17/20 logistyków było z nulli. Z tego co widzę to NC wrzuca swoje supery i tyle. Za to rozstawiają was po kątach i zabierają najlepsze moony bo im się należą :D A Darknessi to nie jedyny przypadek w waszym GBC. CoW na ten przykład miało sova w dronkowie, to kazali im się przenieść do Immensea. W Immensea musiało się znaleźć coś wartościowego, bo niedługo potem przenieśli ich do Insmother. Widać jak się nie płaci na paliwo dla superów i nie można się postawić, to nagle zostaje się obywatelem drugiej kategorii :)


mittani pisał o dźganiu ja tylko cytuje. Jakoś nikt nie rusza moonów INK kadeshi czy nullków. Co więcej East india and Co dostaje systemy a cow je traci zgadnij dlaczego?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #298 dnia: Maj 09, 2014, 13:03:30 »
mittani pisał o dźganiu ja tylko cytuje. Jakoś nikt nie rusza moonów INK kadeshi czy nullków. Co więcej East india and Co dostaje systemy a cow je traci zgadnij dlaczego?

Bo bez wsparcia INKów, Kadeshi czy Nulli NC nie miałoby na kim się ślizgać? CoW czy Darkness nie dają takich liczb we flotach, więc można nimi pomiatać jak szmatami, zabrać im sova i dać w dzierżawę, bo dla nc liczą się tylko iski :) Jakoś u nas jak SE obumarło to nikt nie wydarł im sova pod rentę i nie kazał im wypierdzielać. Takie coś tylko w GBC :)

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #299 dnia: Maj 09, 2014, 13:08:20 »
ślizgać się?

chciałbym zobaczyć te inne ślizgające się sojusze. Kilkadziesiąt tytków w b-r i strata 28. Taaa to się nazywa ślizganie na plecach koalicji :D

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 09, 2014, 13:11:04 »
paragon soul?
To od jakich sojuszników?  ::)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 09, 2014, 13:11:41 »
Widać, że c0ven to typowo polski sojusz. Specjalistów od wewnętrznych spraw N3, NC., CFC i całej otoczki politycznej macie pod dostatkiem. Pewnie wszelkie zagadnienia związane z WH, FW, Smoleńskiem, zamachem na JFK i przepisem mojej babci na szarlotkę też macie w małym palcu. Nie wiem jak mogłem być tak ślepy i opierać moją wiedzę na temat stanu mojej koalicji na podstawie forum, TSa, i doświadczeń z gry. Teraz już wiem, że tylko c0ven jest w stanie mi powiedzieć co z kim i gdzie tak na prawdę robimy! Wróćmy może do tematu. Tylu aktywnych członków c0venu nagle zaczęło się udzielać w watku, aż żal nie skorzystać - oświećcie mnie proszę, jak tam idzie obrona, jakieś osiągnięcia? porażki? Jak tam idzie stawianie SW na nogi?
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 09, 2014, 13:13:00 »
paragon soul?

OMG, skad zes Ty sie urwal.

Paragon Soul kupilismy ..... ale od Tribali.
Zaplacilismy im za TCU ihuby i Poco, wyszlo jakies 10% drozej niz gdybysmy to kupili w Jita ... no i w ihubach byly upgrady.
Dzieki temu nie musielismy tego wszystkiego orac, zbijac o dupnych godzinach ... po czym wszystko sciagac, wozic rozstawiac wrzucac upgrade.

W sumie dzieki Wam wiem dlaczego N3 ( No Name Needed), zawsze myslalem ze to bylo od NC, Nulli , Nexus.

Teraz juz wiem, dlaczego na corpowym o S2N gadaja jak o Kadeshi , a o tych mowia tylko troche lepiej niz o HUN ... a Ci sa tylko troche lepsi od Darkness.

Czyli S2N to tylko troche wiekszy pecik NC :D
Juz kazali Wam oddac jakies moony i wiecej systemow dla rentierow?
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 09, 2014, 13:14:24 »
Widać, że c0ven to typowo polski sojusz. Specjalistów od wewnętrznych spraw N3, NC., CFC i całej otoczki politycznej macie pod dostatkiem. Pewnie wszelkie zagadnienia związane z WH, FW, Smoleńskiem, zamachem na JFK i przepisem mojej babci na szarlotkę też macie w małym palcu. Nie wiem jak mogłem być tak ślepy i opierać moją wiedzę na temat stanu mojej koalicji na podstawie forum, TSa, i doświadczeń z gry. Teraz już wiem, że tylko c0ven jest w stanie mi powiedzieć co z kim i gdzie tak na prawdę robimy! Wróćmy może do tematu.

U mad bro?

Cytuj
Tylu aktywnych członków c0venu nagle zaczęło się udzielać w watku, aż żal nie skorzystać - oświećcie mnie proszę, jak tam idzie obrona, jakieś osiągnięcia? porażki? Jak tam idzie stawianie SW na nogi?

Na tyle dobrze, że chyba trzeba podziękować bobitom za tą inwazję :)

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 09, 2014, 13:17:48 »
Najlepsze w tym temacie jest to, że każdy myśli, że ma (swoją) rację.

Anyway czyta się to wszystko coraz ciężej...

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 09, 2014, 13:20:04 »
OMG, skad zes Ty sie urwal.

W sumie dzieki Wam wiem dlaczego N3 ( No Name Needed), zawsze myslalem ze to bylo od NC, Nulli , Nexus.

Teraz juz wiem, dlaczego na corpowym o S2N gadaja jak o Kadeshi , a o tych mowia tylko troche lepiej niz o HUN ... a Ci sa tylko troche lepsi od Darkness.

Czyli S2N to tylko troche wiekszy pecik NC :D
Juz kazali Wam oddac jakies moony i wiecej systemow dla rentierow?

oczywiście że jesteśmy petami i oczywiście że oddajemy wszystko nc. Bardzo mnie smuci opinia twojego potężnego corpa o moim sojuszu. Powinieneś napisać o tym do pgl albo Gorgi. Generalnie wszyscy powinni się wzorować na Republice Orła. Zastanawia mnie tylko ile wy mieliście moonów i czy nie było tak że wszystko szło do Lost Idea :)

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 09, 2014, 13:22:12 »
Takie coś tylko w GBC :)

eeh  BoB i czasy 2006-9  najlepsze lata eve  :'(

btw c0ven chyba też miło wspomina bitki z RSF

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 09, 2014, 13:28:29 »
oczywiście że jesteśmy petami i oczywiście że oddajemy wszystko nc. Bardzo mnie smuci opinia twojego potężnego corpa o moim sojuszu. Powinieneś napisać o tym do pgl albo Gorgi. Generalnie wszyscy powinni się wzorować na Republice Orła. Zastanawia mnie tylko ile wy mieliście moonów i czy nie było tak że wszystko szło do Lost Idea :)

Akurat ROPL mialo wiecej moonow od Ideii.
Btw akurat nie o ten corpowy mi chodzilo ;)

NC przyjmie kazdego chara ktory ma date narodzin 2003/2004
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 09, 2014, 13:31:16 »
Nie wiem jak mogłem być tak ślepy i opierać moją wiedzę na temat stanu mojej koalicji na podstawie forum, TSa, i doświadczeń z gry.
Sądzę, że wiedzę nt. Waszej koalicji czerpiemy z tych samych źródeł, ale jakoś inaczej interpretujemy  ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 09, 2014, 13:35:17 »
to gratuluje tych moonów i zwracam honor. Najwyraźniej zostaliście docenieni w sojuszu i muszą o was mieć dobrą opinię. Ciekawe jaką wy macie o sojuszu :)


Istniejecie tylko dlatego że nie macie konkurencji na rynku i wszyscy pl gracze zaczynający a nie mówiący biegle po angielsku wpadają do was. Trochę to smutne ale cóż


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 09, 2014, 13:39:03 »
Istniejecie tylko dlatego że nie macie konkurencji na rynku i wszyscy pl gracze zaczynający a nie mówiący biegle po angielsku wpadają do was. Trochę to smutne ale cóż
No jasne, nie mowimy po angielsku a wszyscy poczatkujacy gracze PL trafiaja do covenu  ;D Smutne jest to, ze ty chyba naprawde w to wierzysz...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 09, 2014, 13:41:50 »
postaraj się odrobinę z tym trollingiem bo wychodzi ci to jak obrona eso. Przeczytaj kilka razy może zrozumiesz


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 09, 2014, 13:48:56 »
postaraj się odrobinę z tym trollingiem bo wychodzi ci to jak obrona eso. Przeczytaj kilka razy może zrozumiesz
Dzieki temu tematowi dowiedzialem sie, jak wyobrazasz sobie c0ven, jak wyobrazasz sobie swoj wlasny sojusz i jego role w koalicji, i jak wyobrazasz sobie polityke w EVE. Jest to troche smutnawe a troche smiesznawe, taka mieszanina ignorancji i pogardy w grze komputerowej. Nam naprawde wszystko jedno, co myslisz, nie ma to zadnego znaczenia, natomiast pownienes sie chyba zastanowic czy nie traktujesz tej gry zbyt serio... Wiem wiem zaraz dostane walloftextem...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 09, 2014, 13:54:26 »
U mad bro?

Na tyle dobrze, że chyba trzeba podziękować bobitom za tą inwazję :)

Ty żyjesz o_O ?

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: C0VEN vs. NCDOT/PL oraz Goonswarm
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 09, 2014, 13:59:19 »
ta psychoanaliza w twoim wykonaniu. Jestem pełen podziwu właśnie odkryłeś w sobie ukryty talent


oczywiście że traktuję tę grę bardzo serio. Ty natomiast grasz 4funn, bez spiny, w miłej atmosferze i zawsze w pełni w zgodzie z samym sobą.

Widzisz na moją opinię o covenie wpływają ludzie tacy jak ty. Ja mogę się nie zgadzać w wielu sprawach z drugim covenowym kotem udzielającym się w tym topicu. Ale w przeciwieństwie do ciebie nie robi z siebie przeintelektualizowanego millorda.

To nie pogarda do covenu jako sojuszu tylko do tego co piszesz ty i tobie podobni. Podobała mi się postawa twojego ceo w rozmowie z travisem i miałem deja vu. Bo już to widziałęm kiedyś. Pomachać szabelką i strategicznie wycofać się bo jeszcze okaże się że jestem petem. Czyli corpy stwierdzają że będą walczyć po czym ci najgłośniej krzyczący pierwsi wywożą asety