Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633508 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2065 dnia: Kwiecień 09, 2014, 22:12:09 »
guardiany działają też na mwd

Chyba w wh :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2066 dnia: Kwiecień 10, 2014, 00:08:19 »
Do logistków dorwala sie ekipa z dawnego AAA. Scimki na 100mn AB i takie tam wiec sie nie dziw ze na guardiana potrafia zalozyc MWD

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2067 dnia: Kwiecień 10, 2014, 01:38:20 »
Fituja smalowe działka na logi to wszystko wchodzi i ma luz
Gun for hire.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2068 dnia: Kwiecień 10, 2014, 06:09:57 »
Zobaczyłem yellowboxa, zerwałem anchora, dałem wczesny broadcast i... byłem w podzie. Totalny headshot.

Wczorajszy eksperyment ze zmianą fitu Ishtarów nie pomógł. Nic strasznego się nie stało - na razie spadło mi 6 Ishtarów "od początku świata" i mam 731 killi w tym typie shipa. Lepiej niż przyzwoicie.

Sokole na filmiku przeżywasz jako jedyny primary ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2069 dnia: Kwiecień 10, 2014, 07:35:47 »
nudziłem się w pracy to policzyłem

3 carriery przez 10 dni + 1 methodical więc przy najlepszym liczeniu wychodzi niecały jeden na dwa dni. Jak ktoś ma wiecej czasu to może policzyc za poprzednie. Ty zawsze mam tendencje to opowieści kapitana misia czy tylko specjalnie na uzytek tego programu
Wlasnie sie zastanawialem kto z NULLI sie znowu zalogowal na to forum, bo zauwazylem serie minusow przy wszystkich rozsadnych postach w tym watku, a tu nagle ty... Co za niespodzianka, dupa juz nie boli? :)

[18:55:18] Diamond Blalek > carrier tacled in  <url=showinfo:5//30004492>2-RSC7</url>
[18:55:43] ptkiller > where what anomaly
[18:55:58] Diamond Blalek > xk..
[18:55:58] Zhmchzhn > need more info than that dude
[18:56:01] Diamond Blalek > uxk
[18:56:38] SlenderMan IsWatchingU > a blue carrier was reported tackled in a different system, is this the same one
[18:56:46] Midgard Sorm > he´s fine
[18:56:54] Fedaykin055 > he can die
[18:57:02] SlenderMan IsWatchingU > lol
[18:57:02] Diamond Blalek > nope this one is in 2r
[18:57:03] Isanoe nothwood > there is one in feyta and one in detorid :)
[18:57:04] Fedaykin055 > no one cares
[18:57:05] Midgard Sorm > he´s out of danger
[18:57:20] Fedaykin055 > too bad
[18:58:17] SlenderMan IsWatchingU > so is there a hostile carrier tackled?
[18:59:01] Midgard Sorm > ah ... oh no, sry, just see ther´s another carrier tackled ^^ we also just saved one
[18:59:17] Diamond Blalek > <url=killReport:38068441:364ffeb4a128ed0abdb1a7adb38d29077784b442>Kill: Gessenrath (Thanatos)</url>
[18:59:58] Danny DCO > TO THE CALLOUT THREAD
[19:00:02] Kaliandra Gor-Akhal > yea
[19:00:10] Kaliandra Gor-Akhal > and why he is ratting in darkness system?
[19:00:14] Fedaykin055 > meh
[19:00:19] Fedaykin055 > im dissapointed
[19:00:20] Fedaykin055 > just one?
[19:00:23] Diamond Blalek > no need i am screaming his ears off right now
[19:00:51] Zavost Stoicum > Coven, of course.
[19:07:22] Meridith Kane > any roams out?
[19:07:40] Kaliandra Gor-Akhal > coven have some I heard
[19:11:58] Zhmchzhn > will be doing a t1 armor cruiser fleet at 2200 EVE from azn for any who are interested
Fajnie sie was farmi.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2070 dnia: Kwiecień 10, 2014, 10:02:52 »
ehh nie dość że mitoman to jeszcze uważa że jeden nulli  jest wstanie zaminusować całe forum :(


czemu miałoby mnie cokolwiek boleć? znowu nie było o czym pisać to się nie pojawiałem. Ty wybitnie masz jakieś problemy. Jak grasz tak jak trollujesz to dla covenu będzie lepiej jak nie będziesz budził tych kont

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2071 dnia: Kwiecień 10, 2014, 23:22:12 »
czemu miałoby mnie cokolwiek boleć? znowu nie było o czym pisać to się nie pojawiałem.
No pamietam, ze byles tutaj dosyc aktywny gdy wygrywaliscie wojne, potem nagle ta wtopa tytanow, szala sie przewazyla, "i juz nie ma o czym pisac"...
Teraz DD dostalo disbanda, resztki Stainwagonu bez blue Goonlandu, i znowu sie pojawiasz  :P I dziwisz sie, ze sobie robie z Ciebie jaja?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2072 dnia: Kwiecień 11, 2014, 02:10:17 »
Straszne brednie piszesz. Po wtopie tytków w b-r azell udzielał się tak jak każdy inny.

Fajnie sie was farmi.

Napinasz się, bo Cię boli, że S2N pozwoliło Wam zatrzymać Eso, żeby swoim junior FC zrobić rezerwat do ćwiczeń? Na razie obie strony miały swoje wzloty i upadki. Co będzie jak FC Nullków przestaną być junior? 4 racące carriery złapaliście przez 10 dni i ty to nazywasz "farmieniem"? Jedyne co się w tej chwili "farmi" na południu to sov Waszej martwej koalicji.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2073 dnia: Kwiecień 11, 2014, 08:14:16 »
tylio, ty irl się jąkasz czy taki nieśmiały jesteś? twoje post'y to obraz frustracji.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2074 dnia: Kwiecień 11, 2014, 08:31:38 »
Masz rację, jestem sfrustrowany żenującą szopką, którą tu odstawiacie. Ten temat powinien służyć przedstawieniu faktów i nowych informacji na temat wojny. Jak chcecie przedstawić Wasze wyobrażenia na temat wielkiego c0venu farmiącego wszystkich do okoła to załóżcie sobie topic we flame. Tam posty nie muszą mieć związku z rzeczywistością ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2075 dnia: Kwiecień 11, 2014, 09:29:05 »
Jak chcecie przedstawić Wasze wyobrażenia na temat wielkiego c0venu farmiącego wszystkich do okoła to załóżcie sobie topic we flame. Tam posty nie muszą mieć związku z rzeczywistością ;)
Ten "Wielki C0ven" to oczywiscie sarkazm, ktorego nie zrozumiales - nie przejmuj sie tym. To jest topic o wojnie Stainwagonu vs. N3, PL i Goonswarm, wiec nie rozumiem, czemu wyganiasz nas do flamewaru. Jezeli nie masz nic konstruktywnego do napisania, jakiejs ciekawej informacji, smiesznego loga czy killa racacego carriera do wklejenia,, to nie zasmiecaj go prosze swoimi bezwartowciowymi wynurzeniami sfrustrowanego F1 pushera. Dziekuje.

Jedyne co się w tej chwili "farmi" na południu to sov Waszej martwej koalicji.
Wracajac do tematu, ciekawi mnie kiedy kto i w jakich okolicznosciach przyrody (czyli liczbach) przyleci nas zaorac, i czy druga strona przyleci walczyc o ochlap. Juz widze te memy na kugu, Hienomittani walczacyz Sepem NCDOT o zakrwawiony strzep Esoterii, "our supercarriers will blot out the sun" etc. itd. ;D Jedno jest pewne, bedzie kupa fajnej zabawy, i to dla wszystkich, i tych lubiacyh small scale pvp, jak i bloby, czy inne rodzaje dzialalnosci  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2076 dnia: Kwiecień 11, 2014, 09:45:08 »
ja nie mm problemu z przyznaniem się do porażki. B-R jak i HED były rejpami dla obu stron bo strata 400 dredów za free czy 60 tytków to nie jest coś co zdarza się codziennie. Po b-r tak wystawialiście klatę do orderów że aż smutno się robiło szczególnie kiedy wasz udział był mikroskopijny i niezauważalny. Nawet wasza własna koalicja nie uznała za stosowne was zaprosić na tą imprezę i musieliście własnym sumptem organizować wycieczkę.Nie twierdze że to źle że okazaliście się zaradni ale zstanów się odrobinę.

później była kampa w 0-w i oczym miałem pisać? o ty ile goonów jest w systemie? nie wiem oświeć mnie. Goony uznały że nulli jest martwe i nic już z tego nie będzie więc polecieli do siebie


po tym jak DD się rozwiązało też nie było o czym pisać bo opisywanie orania 6 regionów jest trochę głupie?


co do c0venu to nikt się wami specjalnie nie interesuje bo cięzko by było zebrać floty do orania kolejnych regionów więc póki co sobie siedzicie jak długo? czas pokaże

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2077 dnia: Kwiecień 11, 2014, 09:53:39 »
Po b-r tak wystawialiście klatę do orderów że aż smutno się robiło szczególnie kiedy wasz udział był mikroskopijny i niezauważalny.
Po B-R po prostu cieszylismy sie z waszej wtopy, z tego co pamietam nabijalismy sie tez i robilismy jaja z whorujacych "cepow wielkiego c0venu" (wiesz, taki sarkazm), wiec nie wiem, gdzie tu widzisz piers wypinana po ordery lol.

Nawet wasza własna koalicja nie uznała za stosowne was zaprosić na tą imprezę i musieliście własnym sumptem organizować wycieczkę.
hahaha pamietam jak sie smialismy jak za pierwszym razem to wysrales :P Ty naprawde uwazasz, ze to ze sami postawilismy sobie cynochaina swiadczy o tym, ze nie bylismy zaproszeni na impreze? Latasz w ogole capslami? Wiesz o czym mowisz? Naprawde uwazasz, ze ktos z nas zdecydowalby sie skakac na cyna postawione nie wiadomo gdzie przez przezarte szpiegami DD czy AAA? Serio...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2078 dnia: Kwiecień 11, 2014, 10:01:08 »
Wracajac do tematu, ciekawi mnie kiedy kto i w jakich okolicznosciach przyrody (czyli liczbach) przyleci nas zaorac, i czy druga strona przyleci walczyc o ochlap. Juz widze te memy na kugu, Hienomittani walczacyz Sepem NCDOT o zakrwawiony strzep Esoterii, "our supercarriers will blot out the sun" etc. itd. ;D Jedno jest pewne, bedzie kupa fajnej zabawy, i to dla wszystkich, i tych lubiacyh small scale pvp, jak i bloby, czy inne rodzaje dzialalnosci  ;)

Nikt nie przyleci. Wasi rosyjscy przyjaciele nie bronili nawet własnych terenów, więc Wasze tym bardziej mają gdzieś. Jakby Goonsi mieli nam przeszkodzić to przylecieliby kilka regionów temu. Z resztą macie z nimi reset, więc nie widzę szansy na ich interwencję. Prawdopodobnie albo będziecie, tak jak teraz, zwierzątkami w zoo, albo zostaniecie zaorani bez walki tak jak reszta regionów.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2079 dnia: Kwiecień 11, 2014, 10:03:31 »
widzisz różnica jest taka że w n3 jak jest blob capsli to wszyscy skaczą po tej samej cynostradzie wszyscy mają te kapitale blisko siebie w stagingach.
jedyna sytuacja kiedy leci pl osobno nc. osobno albo s2n osobno to kiedy skaczemy po biconach. Wiesz takiw moduły w posie


Tak swoją drogą jak na sojusz 800 osobowy to kilka superów i kilka/kilkanaście dredów to nie jest powalająca ilość

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2080 dnia: Kwiecień 11, 2014, 11:13:01 »
to, ze shipy sie traci. Normala sprawa.
Za to dosc istotne jest JAK sie je traci i te noob spawny w celu ratowania debila ktory dal sie zlapac: ] nomnomnom
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2081 dnia: Kwiecień 11, 2014, 11:40:22 »
Widze, że Tylio i Azel pierwsze skrzypce gracie w waszym ally :)
Argumnet "nie odzywaj sie do mnie bo mam starszego brata który może przyjść i Ci wp..." pozostaje nieśmiertelny od piaskownic po Centrale dla niektórych.

Przyjdzie sie postrzelać, pobawić z nasza flotą istarów - i pochwalić swoimi osiągnięciami. To pogadamy o bitkach.
A nie tylko suip marauderem na posa i "haha coven ciotrololo nie złapaliscie mnie leszcze"
Gun for hire.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2082 dnia: Kwiecień 11, 2014, 11:51:28 »
Prawdopodobnie albo będziecie, tak jak teraz, zwierzątkami w zoo, albo zostaniecie zaorani bez walki tak jak reszta regionów.
Szacunek do samego siebie jest więcej warty od sova, polecam spróbować.

widzisz różnica jest taka że w n3 jak jest blob capsli to wszyscy skaczą po tej samej cynostradzie wszyscy mają te kapitale blisko siebie w stagingach.
jedyna sytuacja kiedy leci pl osobno nc. osobno albo s2n osobno to kiedy skaczemy po biconach. Wiesz takiw moduły w posie


Tak swoją drogą jak na sojusz 800 osobowy to kilka superów i kilka/kilkanaście dredów to nie jest powalająca ilość
Widzisz, różnica jest taka, że jak jest potrzeba to i tymi kilkoma dredami wydokujemy żeby podjąć walkę, jeżeli jest chociaż cień szansy na sukces.


Polecam usunąć Stainwagon z nazwy, nic takiego już nie istnieje, i na razie nie zapowiada się żeby powstawało. Jest piątek, wyłączcie komputerki, wydudnić setkę i polećcie gdzieś do ludzi, przerwa na pewno pozytywnie wpłynie na jakość postów w tym topicu.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2083 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:13:47 »
Przyjdzie sie postrzelać, pobawić z nasza flotą istarów - i pochwalić swoimi osiągnięciami. To pogadamy o bitkach.
A nie tylko suip marauderem na posa i "haha coven ciotrololo nie złapaliscie mnie leszcze"

To polatajcie trochę do nas, a nie tylko do Nullków ;) Oranie sova jest na tyle upierdliwe, że na dalekie wyprawy do Eso nie ma czasu. Poza tym osobiście sądzę, że w Sendaya są teraz ciekawsze bitki niż w Eso. Nie mamy motywacji, żeby do Was lecieć.

Szacunek do samego siebie jest więcej warty od sova, polecam spróbować.
Siebie szanuję, nawet c0ven szanuję. Nie szanuję tylko c0venowych forumwarriorów i marnych trolli ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2084 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:34:41 »
Czy mogę? Dziękuję.

http://youtu.be/0igao_BnX9Y

Zestaw musujących czopków dostarczy kolega.

[Edyta mówi, że zapomniałem dodać]
http://youtu.be/FTQVVS0pFn0



[zazdrosna edyta]

Mona, z przyjemnością uaktualnie profil, ale 'kurwa mać' dajcie mi taka mozliwosc. Dodaje api, dodaje ally, dodaje corp i nic. Banuj wiec albo popraw.

http://youtu.be/0KBY8ryBfNM

[Edyta mowi, napierdalaj. Przecie nie banuja]

http://youtu.be/tzaDlYxpo80 Slava!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2014, 15:29:48 wysłana przez Ghash »
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2085 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:37:23 »
Nikt nie przyleci. Wasi rosyjscy przyjaciele nie bronili nawet własnych terenów, więc Wasze tym bardziej mają gdzieś. Jakby Goonsi mieli nam przeszkodzić to przylecieliby kilka regionów temu. Z resztą macie z nimi reset, więc nie widzę szansy na ich interwencję. Prawdopodobnie albo będziecie, tak jak teraz, zwierzątkami w zoo, albo zostaniecie zaorani bez walki tak jak reszta regionów.
Ale ty nawet nie zrozumiales, co napisalem. Przeciez doskonale wiem, ze nikt nie przyleci nam pomoc, zastanawialem sie tylko, kto przyleci nas zaorac. Nie wiem, czy to z frustracji masz klopoty z czytaniem ze zrozumieniem? W jednym poscie piszesz, ze jestesmy "zwierzatkami w zoo", ktore zostana zaorane bez walki (lol?) a zaraz potem w drugim, ze szanujesz c0ven... W sumie ci sie nie dziwie, kazdy by byl sfrustrowany, dostac bana na rok i nic z tego nie miec... I w dodatku wyladowac jako anonimowy F1 pusher w sojuszu, w ktorym bez tytana jestes nikim...

widzisz różnica jest taka że w n3 jak jest blob capsli to wszyscy skaczą po tej samej cynostradzie wszyscy mają te kapitale blisko siebie w stagingach.
jedyna sytuacja kiedy leci pl osobno nc. osobno albo s2n osobno to kiedy skaczemy po biconach. Wiesz takiw moduły w posie
Czy mam ci znalezc posty, w ktorych pisalem ze tzw. Stainwagon to luzny zwiazek sojuszy, ktore laczy tylko niechec do PL, a N3 to scentralizowa koalicja, a ty mnie wysmiewales?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2086 dnia: Kwiecień 11, 2014, 13:34:21 »
Ale ty nawet nie zrozumiales, co napisalem. Przeciez doskonale wiem, ze nikt nie przyleci nam pomoc, zastanawialem sie tylko, kto przyleci nas zaorac.

Tylko N3 ma dogodą pozycję do zajęcia Eso. Jeżeli przyleci ktoś inny to na pomoc, a nie na podbój. Myślałem, że to oczywiste ;)

W jednym poscie piszesz, ze jestesmy "zwierzatkami w zoo", ktore zostana zaorane bez walki (lol?) a zaraz potem w drugim, ze szanujesz c0ven

Ja większość z Was szanuję, ale tak wygląda obecna sytuacja. Jak napiszę, że w b-r N3 dostało wpie***l to nie szanuję N3? Nie, to fakt i tyle.

W sumie ci sie nie dziwie, kazdy by byl sfrustrowany, dostac bana na rok i nic z tego nie miec... I w dodatku wyladowac jako anonimowy F1 pusher w sojuszu, w ktorym bez tytana jestes nikim...

Widać, że Wam intel kuleje. ;D
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2087 dnia: Kwiecień 11, 2014, 16:08:37 »
Tylko N3 ma dogodą pozycję do zajęcia Eso. Jeżeli przyleci ktoś inny to na pomoc, a nie na podbój. Myślałem, że to oczywiste ;)
Acha, czyli dla ciebie jest oczywiste, ze CFC nie bedzie atakowalo Eso, bo... ma niedogodna pozycje... Wiec przezucenie capsli 5j przez Stain przerasta ich mozliwosci... To, ze dla ciebie cos jest oczywiste wcale nie znaczy, ze ma to cos wspolnego z rzeczywistoscia
tak wygląda obecna sytuacja.
Nie, sytuacja wcale tak nie wyglada, to tylko ty chcialbys ja tak widziec  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2088 dnia: Kwiecień 11, 2014, 16:50:08 »
Acha, czyli dla ciebie jest oczywiste, ze CFC nie bedzie atakowalo Eso, bo... ma niedogodna pozycje... Wiec przezucenie capsli 5j przez Stain przerasta ich mozliwosci... To, ze dla ciebie cos jest oczywiste wcale nie znaczy, ze ma to cos wspolnego z rzeczywistoscia

Nie przerasta ich możliwości, ale mają teraz inne zmartwienia na głowie. Zobaczymy czy przylecą. Może rzeczywiście mają gdzieś wszystkie podbite dotychczas regiony, a Eso darzą specjalnym uczuciem i przylecą je zająć. Moim zdaniem to bardzo nieprawdopodobne, ale kto wie? ;)

Nie, sytuacja wcale tak nie wyglada, to tylko ty chcialbys ja tak widziec  ;)

No racja. N3 nie zajmuje Eso, bo niezależny i silny c0ven jest zbyt dużym zagrożeniem. Doskonale wiesz, że N3 zostawia Eso, żeby Nullki miały co robić ;) To, że wypierasz ten fakt nic nie zmienia.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2089 dnia: Kwiecień 11, 2014, 17:26:37 »
Tylko N3 ma dogodą pozycję do zajęcia Eso. Jeżeli przyleci ktoś inny to na pomoc, a nie na podbój. Myślałem, że to oczywiste ;)
Nie przerasta ich możliwości, ale mają teraz inne zmartwienia na głowie. Zobaczymy czy przylecą.
/o\ Najpierw piszesz, ze tylko N3 ma dogodna pozycje do zajecia Eso, wiec Goonsi nie przyleca, a teraz piszesz, ze moga przyleciec, ale nie przyleca, bo maja inne zmartwienia na glowie. Szkoda, ze nie ma tutaj nikogo powaznego z drugiej strony barykady do rozmowy, przez to wlasnie ten watek wyglada tak jak wyglada, i wszelka dyskusja jest zaraz sprowadzana do odwracania kota ogonem i backpedalujacej mitomanii, co jest malo ciekawe.

No racja. N3 nie zajmuje Eso, bo niezależny i silny c0ven jest zbyt dużym zagrożeniem. Doskonale wiesz, że N3 zostawia Eso, żeby Nullki miały co robić ;) To, że wypierasz ten fakt nic nie zmienia.
Nie, raczej dlatego ze rachunek zyskow i strat nie jest taki do konca oczywisty jak ci sie wydaje, byc moze lepiej sie z nami dogadac i isc na jakis uklad niz orac jeszcze jeden region, z ktorego i tak zysku poza highendami nie bedzie. Zwlaszcza w sytuacji, w ktorej w kazdej chwili moga miec inne zmartwienia na glowie, niz jakis tam relikt typu c0ven. Jezeli uda nam sie taka sytuacje chwiejnej rownowagi miedzy dwoma powerblokami uzyskac, to napewno cie o tym poinformujemy tutaj na centrali :) Roznica miedzy nami polega na tym, ze my decydujemy o swoim wlasnym losie i mamy jakis tam wplyw na nasza sytuacje, a ty zdecydowales ze bedziesz pionkiem ktory zaciskajac piastki i zagryzajac wargi czeka na decyzje swoich szefow w nadzieji, ze jednak nas zaoraja i bedzie mozna sie powozic na forum ^^
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2090 dnia: Kwiecień 11, 2014, 17:56:04 »
Cytuj
Może rzeczywiście mają gdzieś wszystkie podbite dotychczas regiony, a Eso darzą specjalnym uczuciem i przylecą je zająć.
To była ironia ;D

Cytuj
Roznica miedzy nami polega na tym, ze my decydujemy o swoim wlasnym losie i mamy jakis tam wplyw na nasza sytuacje, a ty zdecydowales ze bedziesz pionkiem ktory zaciskajac piastki i zagryzajac wargi czeka na decyzje swoich szefow w nadzieji, ze jednak nas zaoraja i bedzie mozna sie powozic na forum ^^
Myślisz, że kilka osób w NC. podejmuje decyzje, a reszta się z nimi nie zgadza, ale je akceptuje? To nie c0ven. W c0venie nikt nie chciał + z Goonsami, ale zarząd zdecydował i nikt nie miał nic do gadania. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że w NC. jest większa demokracja niż w c0venie.

Cytuj
Nie, raczej dlatego ze rachunek zyskow i strat nie jest taki do konca oczywisty jak ci sie wydaje, byc moze lepiej sie z nami dogadac i isc na jakis uklad niz orac jeszcze jeden region, z ktorego i tak zysku poza highendami nie bedzie. Zwlaszcza w sytuacji, w ktorej w kazdej chwili moga miec inne zmartwienia na glowie, niz jakis tam relikt typu c0ven.
W razie "innych zmartwień" i tak nam ruscy w nowo zdobyte tereny wjadą. C0ven nie robi różnicy.

Cytuj
Jezeli uda nam sie taka sytuacje chwiejnej rownowagi miedzy dwoma powerblokami uzyskac, to napewno cie o tym poinformujemy tutaj na centrali :)
Nie musisz, będę o tym wiedział przed Tobą ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2091 dnia: Kwiecień 11, 2014, 18:14:56 »
[admin]Grzecznie się bawić dzieci bo pozabieram wam grabki, wiaderka i łopatki, a potem pogonię z piaskownicy[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2092 dnia: Kwiecień 12, 2014, 04:09:52 »
Myślisz, że kilka osób w NC. podejmuje decyzje, a reszta się z nimi nie zgadza, ale je akceptuje? To nie c0ven. W c0venie nikt nie chciał + z Goonsami, ale zarząd zdecydował i nikt nie miał nic do gadania. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że w NC. jest większa demokracja niż w c0venie.
Czyli, podsumowujac, w c0venie jest zamordyzm, a w NCDOT demokracja. Jak Ty sie na jakies decyzje nie zgodzisz, to demos je uniewazni. Poza tym Goonsi przyleca albo i nie przyleca, bo maja inne problemy albo ich nie maja, coven szanujesz ale to zoo ktore odda sova bez walki, o ostatecznym statusie Stainwagonu w nowym porzadku na mapie bedziesz wiedzial wczesniej odemnie, a tytanow nie zajebales. Rozumiem.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2093 dnia: Kwiecień 12, 2014, 09:30:46 »
Siemka :) A na północy bez zmian :) PytNko dalej przy walkach są lagi? Czy już jest lepiej ?
Charming But Irrational

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2094 dnia: Kwiecień 12, 2014, 10:51:26 »
Czyli, podsumowujac, w c0venie jest zamordyzm, a w NCDOT demokracja. Jak Ty sie na jakies decyzje nie zgodzisz, to demos je uniewazni.
To Ty uważasz, że w NC. jest zamordyzm, ja po prostu twierdzę, że jest mniejszy niż w c0venie ;)

Poza tym Goonsi przyleca albo i nie przyleca, bo maja inne problemy albo ich nie maja,
Moim zdaniem nie przylecą, bo mają w tej chwili ważniejsze zajęcia.

coven szanujesz ale to zoo ktore odda sova bez walki
Ostatnim razem Wasz "opór" polegał na sprzedaniu sova, bo nikt poza kilkoma osobami nie chciał bronić Eso.

o ostatecznym statusie Stainwagonu w nowym porzadku na mapie bedziesz wiedzial wczesniej odemnie
Prawdopodobnie tak ;)

a tytanow nie zajebales
Tak myślałem po co się mnie tak czepiasz. Już widzę o co Cię dupa boli.

Rozumiem.
Wątpię, pewnie dalej będziesz wszystko przekręcał. Wyjaśniłem mój punkt widzenia kilkukrotnie, jak dalej Cię coś boli to wyślij mi PW, a nie spamujesz wątek pytając kilkukrotnie o to samo ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2095 dnia: Kwiecień 13, 2014, 09:41:30 »
Jedno trzeba ci przyznac Tylio, masz niezly tupet - Miltis chociaz sie przyznal i zarobil 3b, a Ty nie dosc ze zarobiles tylko bana, to jeszcze przychodzisz tutaj jak gdyby nigdy nic i zgrywasz jakies niewiniatko i szara eminencje NCDOT, opowiadajac jednoczesnie takie bzdury, ze naprawde nie wiadomo czy to HARD LVL troll, czy facepalm...

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=254176 -  Otwarcie frontu zachodniego, reset Goonsow i odrazu sweet sweet noobspawny, fajne tereny roamingowe, widze duze perspektywy
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=254191

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=254195 - na froncie wschodnim trwa wojna podjazdowa, strony wymierzaja sobie ciosy na lewo i prawo
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=254229

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2096 dnia: Kwiecień 13, 2014, 22:18:09 »
Fajna mielismy dzisiaj bitke w 000-FS w Stain. Jakis tam pos czy cos wychodzil z rfa i razem z naszymi Rosyjskimi ziomkami polecielismy tam orac ncdotow i innych tam zawodnikow. Covenowe ishtary polegly smiercia chwalebna lecz polaczone sily Stfu i Solarow taktycznie rozjebaly wiekszosc floty NC. :)

http://killboard.solar-fleet.ru/?op=related&name=1317894

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2097 dnia: Kwiecień 13, 2014, 23:40:13 »
Fajna bitka ;) Mimo sporej przewagi liczebnej przeciwnika obroniliśmy swoje POSy (płacąc za to wysoką cenę ;) ).

http://evf-eve.com/services/brcat/?s=1946&b=5933730&e=150&t=beae

Temat pod nazwą "Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon" nie ma już racji bytu. NC. i PL zakończyły swoje podboje. Catch będzie podbijać i zajmować w miarę możliwości HERO. Sov w Impass zgodnie z umową jest powoli przekazywany N3. Esoteria nie będzie atakowana (chyba, że S2N ma swoje własne plany w tym zakresie). CFC już dawno sobie poleciało, a Stainwagon się chwilowo rozpadł.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2014, 16:58:53 wysłana przez Tylio »
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2098 dnia: Kwiecień 13, 2014, 23:52:53 »
Dokladnie, "chwilowo" :)

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #2099 dnia: Kwiecień 14, 2014, 08:46:02 »
O przepraszam Stainwagon to SE & C0ven.
SE troche sie posypalo, ale c0ven dalej trwa.
Zreszta gdzie indziej tak wprawiona banda trolli bedzie mogla wzajemnie sie trollowac i szukac dram.
Mamy sie dobrze i dramy sa wiec i jest po co grac.

Jesli ktos pytal to Stainwagon zresetowal CFC.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!