Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BlackLamb

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1715 dnia: Luty 26, 2014, 12:48:26 »
Hmm a coś konkretniej?

A w ogóle Owieczka to byś wróciła do gry, nie tylko przez Centralę. :)
Opisali kolizję w B-R na całych dwóch stronach i to papierowych, w dziale ludzie i style :D Ot tyle.

Ktoś już pisał o dzieciach i EVE. ja dopiszę. To nie jest wcale tak, że dzieci dorastają i czasu więcej np na grę :/ Właśnie że jest tylko gorzej.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1716 dnia: Luty 26, 2014, 13:23:37 »
Czyli byliscie na pielgrzymce do "Jasnej Gory" u CCP.
Doszli do wniosku:
- za duzo czasu zajmuja odwolania
- za duzo nas to kosztuje
- jak beda grac to kilka kont wiecej dajacych na tace.

I was rozgrzeszyli.
Nic nowego ;)

Prawda jest taka, i cale polskie community jest tego swiadome, ze w momencie gdy CCP jednak zajelo sie ta sprawa , to nagle wszyscy ucichliscie .
Malo tego, ktos sie pytal czy jak tytki wroca to :
- zamkniety zostanie ticket u CCP.
- nikt nie zglosi tego na prokurature (bo byl taki plan - zreszta nie wiem czy nawet nie TY siedziales wowczas na Tsie, gdy ludzie to proponowali )
Na koniec jeden z Was ( nie bede wskazywal palcem ) nawet przeprosil.

Wiec jak czytam Twoje wypociny teraz to smiac mi sie chce.

Przepraszam, ze to zrobilismy.
(kilka miesiecy pozniej)
My, skadze! To zly Xeowar zrobil!
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1717 dnia: Luty 26, 2014, 13:37:27 »
Nikt nie mówi, że to Xeovar. Dużo czasu to CCP nie zajmowało, tylko początkowa faza wymiany maili była intensywna. Co do cichnięcia - centrala to nie forum na którym prowadzi się rzeczowe dyskusje. Po co miałbym wystawiać się na forumowy lincz? W całej tej złości argumenty by do was i tak nie docierały. Nie wiem kto was przepraszał. Wiem, że nie ja. Chcialem po prostu, żeby było w końcu wiadomo jak się ta sprawa skończyła - po to napisałem posta. Nie liczę, że nagle zaczniecie słuchać głosu rozsądku, albo, że decyzja CCP coś was obchodzi ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1718 dnia: Luty 26, 2014, 13:39:57 »
Decyzja CCP to jedno.
( kto pracowal w korporacji i uslugach wie o co mi chodzi)

To ze jeden z Was juz za to przepraszal to inna sprawa.

Z drugiej strony , dlaczego on przepraszal jesli piszesz ze to nie Wy?  ???
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1719 dnia: Luty 26, 2014, 13:42:06 »
CCP liczy na Waszą kasę :)

A to, że zwykle idzie na rękę PL/NC. to inna sprawa, widać w końcu dotarliście do "swojego" admina  :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1720 dnia: Luty 26, 2014, 13:43:36 »
Mówię, że nie wiem kto przepraszał. Nie wiem też za co. To było gdzieś na forum czy na jakimś TSie? Czuję, że czeka mnie kolejny ban, tym razem na centrali za offtopic ;)

Nie trzeba mieć "swojego" admina, jak się nie ma żadnych dowodów przeciwko sobie.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1721 dnia: Luty 26, 2014, 13:47:09 »
Tylio forumowy linch był i tak, a wycofanie się tylko utwierdziło tych co się wachali że żeście są winni
CCP zdaje sie znalazło tytki C0ven (nie wiem jak pewnie po jakichś id z bazy danych) w NC. wiec... czy byliscie to wy czy nie wy i tak miało to być na was

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1722 dnia: Luty 26, 2014, 13:53:49 »
"To nie my ukradliśmy, to że tytki były w naszych posach, pilotowane przez nasze chary to wcale nie znaczy, że to my!".
Miszczoskie tłumaczenie 8)

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1723 dnia: Luty 26, 2014, 14:03:02 »
Użeranie się z CCP mi wystarczyło aż za nadto. Bronienie się na centrali zeszło na dalszy plan. Z resztą jak udowodnić brak winy? Nie wiem teraz i nie wiedziałem wtedy jak pokazać, że to nie ja. Wiem tylko, że CCP zakończyło sprawę. Opinii niektórych (wielu?) ludzi to teraz nie zmieni tak jak nie zmieniłoby wcześniej.

Tytki nie były na naszych charach. Nie wiem też na jakich posach (SSach?) stały. W takim wypadku sprawa byłaby na tyle oczywista, że CCP nie zostawiłoby na nas suchej nitki.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1724 dnia: Luty 26, 2014, 14:22:03 »
Przypomina mi sie HED, jak czytam to co piszesz :
Hardow nie dalo sie wlaczyc, wlaczonych dzialek wylaczyc, siege krecacego sie bez strontu rowniez, ludzie gineli przed wskoczeniem do systemu, po wskoczeniu do systemu dropie, statek pojawial sie ponownie na gridzie po kilku godzinach.

Wedlug CCP wszystko bylo OK , refundy sie nie naleza bo to byl bloob fight i to nic ze ludzie spadali od bugow w grze.

To nic ze przy takich samych bloob fightach CCP refundowalo N3/PL matki, FB za grube miliardy ;)

W sumie dobrze ze reimburst hed ktos zablokowal , bo i B-R zostaloby w pelni zreiburstowane
A tak ktos strzelil sobie w kolano.

Dojdzcie miedzy soba kto przeprosil, mozecie sie gryzc do woli ;)
Chyba ze przeprasza sie za nic.

Mowisz ze miales 4b na koncie , coz CCP szybko poblokowalo co sie dalo.
1 tytek tylko zostal sprzedany, reszta byla nie tknieta na dziwnie "powiazanych" holderach.
Wiec chyba swojej czesci nie zdolales dostac.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

natzz0rz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nat Estemaire
  • Korporacja: bufu
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1725 dnia: Luty 26, 2014, 14:24:35 »
I dziwne ze nagle wszystkie Wasze konta zostały zbanowane, mimo że tytki nie były na waszych charach  ::)

Hieronim

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1726 dnia: Luty 26, 2014, 15:01:39 »
1. Pety robią to, co im pan każe - CHECK
2. CVA zrobiło to, co kazał Mittani, choć to dla nich kompromitacja - CHECK

Tyle w temacie.
Standardowo gówno wiesz a się wypowiadasz - check

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1727 dnia: Luty 26, 2014, 15:03:52 »
I wlaśnie o tym wcześniej pisałem. Nie ważne co napiszę i jak wygląda sytuacja. Niektórzy po prostu wiedzą swoje. Wszystko można tak do KAŻDEGO dopasować. 4B miałem, bo nie zdążyłem tytka sprzedać. O tym, że nikt nie przepraszał piszę już 3 raz i  dalej nie dociera. CCP reimbursuje tylko N3/PL (to też moja wina?). Niedługo dojdziemy do tego, że pracuję w CCP ;) Co do banów to wyjaśniałem wcześniej. Nie tłumaczyłem się wcześniej i nie będę się tłumaczył teraz, bo to do niczego nie prowadzi. Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco sytuację tymi kilkoma postami.

Nie wiem jak to wygląda teraz w c0venie, ale kiedyś był zakaz pisania na localu w czasie CTA. Jak cię oststnio widziałem to z kolegą z BWC ładnie spamowaliście local wyzwiskami pod moim adresem. Przelej kasę na COHO - przyda się na nowe dredy ;)

Teraz może wróćmy do tematu tego wątku - wojny. c0ven planuje dalszą pomoc swoim sojusznikom w bronieniu sova?
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

natzz0rz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nat Estemaire
  • Korporacja: bufu
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1728 dnia: Luty 26, 2014, 15:22:03 »
nadal jest zakaz pisania na localu :> nie tylko w czasie cta.

Azotox

  • F1
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Azotox
  • Korporacja: Dreddit
  • Sojusz: Test Alliance Please Ignore
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1729 dnia: Luty 26, 2014, 15:26:30 »
Dlaczego macie taki zakaz?

natzz0rz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nat Estemaire
  • Korporacja: bufu
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1730 dnia: Luty 26, 2014, 15:30:23 »
bla bla bla statut c0venu (...) Pyskówki są dobre dla przedszkolaków, my tu jesteśmy po to żeby strzelać. Kładziemy duży nacisk na brak pyskówek na localu, gdyż to najprostsza droga to wyrobienia sobie dobrej opinii. (...)

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1731 dnia: Luty 26, 2014, 15:34:59 »
Jak ktoś woli być jak Eve-kowym Najmanem, a nie Kliczką to niech spamuje local...
Gun for hire.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1732 dnia: Luty 26, 2014, 16:23:37 »
I wlaśnie o tym wcześniej pisałem. Nie ważne co napiszę i jak wygląda sytuacja. Niektórzy po prostu wiedzą swoje. Wszystko można tak do KAŻDEGO dopasować. 4B miałem, bo nie zdążyłem tytka sprzedać. O tym, że nikt nie przepraszał piszę już 3 raz i  dalej nie dociera. CCP reimbursuje tylko N3/PL (to też moja wina?). Niedługo dojdziemy do tego, że pracuję w CCP ;) Co do banów to wyjaśniałem wcześniej. Nie tłumaczyłem się wcześniej i nie będę się tłumaczył teraz, bo to do niczego nie prowadzi. Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco sytuację tymi kilkoma postami.

Nie wiem jak to wygląda teraz w c0venie, ale kiedyś był zakaz pisania na localu w czasie CTA. Jak cię oststnio widziałem to z kolegą z BWC ładnie spamowaliście local wyzwiskami pod moim adresem. Przelej kasę na COHO - przyda się na nowe dredy ;)

Teraz może wróćmy do tematu tego wątku - wojny. c0ven planuje dalszą pomoc swoim sojusznikom w bronieniu sova?

A może opisałbyś tą historię ze swojego punktu widzenia, w innym wątku? "Oficjalną wersję c0ven" znamy, ja bym chętnie przeczytał relację drugiej strony.

Standardowo gówno wiesz a się wypowiadasz - check

Można podziwiać Twoją szybkość w wyjściu spod kamienia... tylko miesiąc zajęło. Ale to pewnie normalne w towarzystwie, w którym się obracasz :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

akira akawa

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1733 dnia: Luty 26, 2014, 17:20:06 »

Bla, bla, bla

.... i akurat w TĄ noc Pan wędzarz  Becool  jechał w Bieszczady odstawiając szopkę przez telefon Hahahaa. weź idź Pan stąd i zaoszczędź sobie wstydu.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1734 dnia: Luty 26, 2014, 20:37:11 »
I wlaśnie o tym wcześniej pisałem. Nie ważne co napiszę i jak wygląda sytuacja. Niektórzy po prostu wiedzą swoje. Wszystko można tak do KAŻDEGO dopasować. 4B miałem, bo nie zdążyłem tytka sprzedać. O tym, że nikt nie przepraszał piszę już 3 raz i  dalej nie dociera. CCP reimbursuje tylko N3/PL (to też moja wina?). Niedługo dojdziemy do tego, że pracuję w CCP ;) Co do banów to wyjaśniałem wcześniej. Nie tłumaczyłem się wcześniej i nie będę się tłumaczył teraz, bo to do niczego nie prowadzi. Mam nadzieję, że rozjaśniłem nieco sytuację tymi kilkoma postami.

Nie wiem jak to wygląda teraz w c0venie, ale kiedyś był zakaz pisania na localu w czasie CTA. Jak cię oststnio widziałem to z kolegą z BWC ładnie spamowaliście local wyzwiskami pod moim adresem. Przelej kasę na COHO - przyda się na nowe dredy ;)

Teraz może wróćmy do tematu tego wątku - wojny. c0ven planuje dalszą pomoc swoim sojusznikom w bronieniu sova?

wyjasnienia przyjęte i bardzo żałuje że to nei ty zrobiłeś :( z tego miejsca chciałbym pogratulować temu kolesiowi który to zrobił :)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1735 dnia: Luty 26, 2014, 20:42:38 »
wyjasnienia przyjęte i bardzo żałuje że to nei ty zrobiłeś :( z tego miejsca chciałbym pogratulować temu kolesiowi który to zrobił :)
Zmień sobie lepie nazwę korpa, bo widziałem, że z tonącego okrętu już uciekłeś do wh  :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1736 dnia: Luty 26, 2014, 23:26:35 »
cieszy mnie twoje zainteresowanie moją osobą ale mylisz się :(

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1737 dnia: Luty 27, 2014, 01:06:24 »
.... i akurat w TĄ noc Pan wędzarz  Becool  jechał w Bieszczady odstawiając szopkę przez telefon Hahahaa. weź idź Pan stąd i zaoszczędź sobie wstydu.

Jechał na weekend w góry. Rozmawiał z Xeovarem przez telefon. Nie rozumiem problemu. Miał o pozwolenie pytać czy o co Ci chodzi? Wracając do tematu ponawiam pytanie - c0ven planuje dalszą pomoc swoim sojusznikom w bronieniu/zabieraniu sova czy z waszego punktu widzenia wojna się skończyła?
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1738 dnia: Luty 27, 2014, 01:37:04 »
Jechał na weekend w góry. Rozmawiał z Xeovarem przez telefon. Nie rozumiem problemu. Miał o pozwolenie pytać czy o co Ci chodzi? Wracając do tematu ponawiam pytanie - c0ven planuje dalszą pomoc swoim sojusznikom w bronieniu/zabieraniu sova czy z waszego punktu widzenia wojna się skończyła?
Aż tak bardzo Cie to interesuje? Martwisz się? ::)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1739 dnia: Luty 27, 2014, 01:44:02 »
Interesuje, bo widziałem, że się zwijacie do Stain. Goonsi odlecieli, więc myślałem, że będzie jeszcze większy nacisk na liczby, żeby zapełnić po nich lukę.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1740 dnia: Luty 27, 2014, 02:29:40 »
Interesuje, bo widziałem, że się zwijacie do Stain. Goonsi odlecieli, więc myślałem, że będzie jeszcze większy nacisk na liczby, żeby zapełnić po nich lukę.
Czekają może do wakacji, aż ludzie NC. w CCP pojadą na urlop.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1741 dnia: Luty 27, 2014, 08:58:13 »
Czy mi sie zdaje czy w subcapslach N3 dostawalo zawsze totalnie po d...
Zdazaly sie wyjatki.
Tak szybko uciekaliscie, ze ihuby nie nadazyly sie produkowac.
Oczywiscie teraz bedziecie wygrywac odbijajac te -0.18 w ktorych stoji tylko TCU ;)
Jak jednak pisalem tak szybko uciekaliscie ....

Ludzie po prostu czekaja na patch aby ta asyste znrefili ( i tak za malo ).
Nie wiem, jak u was, ale ja jako totalny carebear mam dosyc doktryn dronowych.
Drop & assist , osobe w takiej flocie nawet juz nie mozna nazwac F1 pusherami.

Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1742 dnia: Luty 27, 2014, 09:26:25 »
Po co miałbym wystawiać się na forumowy lincz? W całej tej złości argumenty by do was i tak nie docierały. Nie wiem kto was przepraszał. Wiem, że nie ja.  Nie liczę, że nagle zaczniecie słuchać głosu rozsądku, albo, że decyzja CCP coś was obchodzi ;)
Ja mu wierze - uslyszalem glos rozsadku, ze to jednak nie Tylio, zreszta CCP odbanowalo go za brak dowodow w procesie poszlakowym, ostatecznie tytki nie byly na ich charach - to mnie przekonuje, ze byla to przykra, mozna powiedziec "bieszczadzka"seria zbiegow okolicznosci z motywem pierogarni w tle. Cho Tylio, wracaj do c0venu, 20-30 zbanowanych kont w NCDOT dostatecznie cie rehabilituje, zawsze cie kochalismy i nadal cie kochamy, osobiscie postawie ci cyno powrotne.
http://www.youtube.com/watch?v=kT6n_Q6kzvc
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1743 dnia: Luty 27, 2014, 09:36:44 »
Ja tam go nie lubie!
Nawet nie znam.

Wystarczy mi, ze okradl ludzi z ktorymi gral lata, znal z RL, pil przyslowiowe piwo.
Wszystko to okazalo sie duzo mniej wazne od kilku pikseli w grze.
Najpierw sie wykrecal , pozniej "ktos za to przeprosil" , a teraz znow stara sie wybielic bo CCP powiedzialo "lubie Twoje $" mozesz wracac.

Wasza "Swieta Trojca od Tytanow" jest totalnie spalona w polskim srodowisku.
Chyba ze jakis corp lubi zbierac osoby Waszego pokroju.

Wazne ze dla Vince jestescie BRO! - gdyz to sie liczy w zyciu.

Czy mi sie zdaje czy Vince tez nie wyrolowal swoich znajomych i ukradl corpa/sojusz (NC).
Zle kojarze czy naprawde dobrze do siebie pasujecie?



Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1744 dnia: Luty 27, 2014, 09:49:26 »
Czy mi sie zdaje czy Vince tez nie wyrolowal swoich znajomych i ukradl corpa/sojusz (NC).

Owszem tak, ukradł D00M. Darknesssowi. v0lta jest "starym" D00M.-em, który nie poszedł za Vincem :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1745 dnia: Luty 27, 2014, 09:56:35 »
"Swieta Trojco od Tytanow"

Wyglada na to ze znalazlas swoj dom.

Klikac na wlasna odpowiedzialnosc - szczegolnie w pracy.
http://img.wiocha.pl/images/4/5/45d9629bb299eb3931b3a77ca2ce40b7.jpg

(btw ten bialy przepraszal)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1746 dnia: Luty 27, 2014, 10:08:50 »
Czy mi sie zdaje czy w subcapslach N3 dostawalo zawsze totalnie po d...
Zdazaly sie wyjatki.
Tak szybko uciekaliscie, ze ihuby nie nadazyly sie produkowac.
Oczywiscie teraz bedziecie wygrywac odbijajac te -0.18 w ktorych stoji tylko TCU ;)
Jak jednak pisalem tak szybko uciekaliscie ....

Ludzie po prostu czekaja na patch aby ta asyste znrefili ( i tak za malo ).
Nie wiem, jak u was, ale ja jako totalny carebear mam dosyc doktryn dronowych.
Drop & assist , osobe w takiej flocie nawet juz nie mozna nazwac F1 pusherami.

i znowu mamy: słoniu ale tupiemy powiedziała mrówka do słonia :)

jak wasz cały sojusz zacznie wystawiać wiecej ludzi na floty niż np jeden corp z NC. daj znać :)

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1747 dnia: Luty 27, 2014, 10:18:49 »
Jesli masz na mysli C0ven?

Nie rozumiem jednego jako cel honoru NC postawilo sobie zniszczenie CFC.
Czemu wiec NC. wybiera sobie "rownego" przeciwnika w formie aliansu z poludnia?

Najchetniej to poresetowalibysmy wszystko , ale wlasnie takie zapedy panow pro PVP z polnocy wymuszaja pieprzone +.

Za przeproszeniem ta woja coraz bardziej "wybiela" CFC i pograza N3/PL.

CFC gowno obchodzi poludnie, juz maja dosc space i kolopotow - jak przyleca to  harpiach sie pobawic , postrzelac.

N3/PL szukaja tylko wiecej przestrzeni do rentu ( oczywiscie aby zniszczyc CFC ) jak przyleca to w slowcatach , matkach sie pobawic w Tankach i "postrzelac".

Powinni wszystkie te capsle uwalic i uniemozliwic rentowanie, a najlepiej caly null zrobic NPC space z niewielkimi pocketami Sov space w ktorych nie mozna postawic stacji ...
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1748 dnia: Luty 27, 2014, 10:22:43 »
bo jak tylko n3 starało się walczyć z CFC od razu twoje ruskie land lordy uznawały że to perfekcyjna okazja do "odzyskania" ziem utraconych. Nie wiem co  tym skomplkowanego. Wybijasz latlerka żeby nie gryzł po kostkach żeby wybrać się na misia

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1749 dnia: Luty 27, 2014, 10:35:19 »
To jakie macie stosunki z Solarami to Wasza sprawa.
My tej wojny nie zaczelismy.

Kwestia jest taka ze nie wiem jak solarzy, ale Stainwagonu sie nie pozbedziecie.
Ostatnio PL siedzial rok na poludniu.
Zabral sova - tak.
Blobowal - tak.
Efekt - wycofal sie, i w 3mce mapa wygladala tak jak przed ich przylotem.

Nikt z c0venu nie twierdzi, ze c0ven jest mocniejszy od PL lub NC.
Roznica jest taka, ze c0ven to bada trolli lubiacych swoje towazystwo, a obecnie w N3 i PL mamy zbiorowisko ludzi ktorych tak naprawde srednio cokolwiek laczy poza Sovem oraz tym, ze komus podpadli i maja supery.

Btw ten tekst "twoje ruskie land lordy" rozbawil mnie.
Raz "ruskie", a dwa :
http://evemaps.dotlan.net/alliance/Brothers_of_Tangra
Sovereignty [371]
Outposts [128]

http://evemaps.dotlan.net/alliance/Northern_Associates.
Sovereignty [208]
Outposts [61]

Uzyles stwierdzenia "Land Lord" w zlym czy w dobrym znaczeniu?
Bo obecnie tyczy sie to glownie  : CFC/NC/PL





Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!