Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633535 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1645 dnia: Luty 09, 2014, 09:09:15 »
jakie wycieczki personalne?? pokaż na lalce gdzie
moje komentarze odnoszą się do gry i do świata gry - nawet gdybyś je uważał za z dupy to gdzie tu wycieczki personalne?
Jedziemy, zacznijmy od tematu na ktorym wyplynales, czyli tytany c0venu:

Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 16, 2013, 22:12:23 »
mistrzostwo świata panie Xeowar - zawsze bede Panu kibicował w jego najleprzych na świecie przekretach.
czas wypłaty czas wypłaty - właśnie nadszedł  ;)
Pomijam juz Twoja bezmyslnosc i zadufanie w sobie, ale sugerowanie komus, ze okradl swoj sojusz lamiac prawo i ze sam na siebie chce zlozyc donos do organow scigania chyba wykracza poza swiat gry. To typowy hate bez dowodow, i nawet Xeovara nigdy za to nie przeprosiles. Ani za porownywanie do Lenina, zbrodniarzy wojennych, za stopke w ktorej dlugo miales napisane, ze c0ven to zjeby czy cos takiego - jezeli to nie sa wycieczki osobiste, to nie wiem co nimi jest.

Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 16, 2013, 22:38:54 »
jasne - a w niektorych swoich trailerach idąc twoim tokiem myślenia namawiają wiec do przestepstwa.
lamy zostały zerżniete i tyle - wiadomo bylo ze tak bedzie od dawna nawet o tym pisalem, gdyby nie tempili moich postow tak bardzo mielibyscie pelne arcivum - co by było teraz arcy zabawne.

hasło powinno brzmieć - nie chcesz być totalnym frajerem to odejdź dziś z coven.



154
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 17, 2013, 03:21:44 »
tak? ciekawe jak w trymiga wypieprzyli ten ip adres.
sory nie wiedzialem gdzie takie dane sa przechowywane nie zajmuje sie kradzieżami tytanow z nie swoich kont panie wtajemniczony.


153
Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 17, 2013, 03:51:08 »
popieram... dawno się pipom należało - epicki dziś dzień.


Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 17, 2013, 15:15:11 »
czytaj się tego juz nie da  ;).
a jeśli to właściciel tych kont stwierdził że dość tego - koniec z dawaniem do potrzymania - już się natrzymali w paszczach - i sam przeniusł tytany w bezpiezne miejsce bo jest tak wpływowy i potężny że ma wtyki wcześniej - to była by to waszym zdaniem kradzież czy nie...?

jeśli tak towarzysze - no to ugrzeźliście w czarnych wiekach komunizmu. To musi być cięzkie tyle lat trzymać w paszczy, czuć tą nieskazitelną woń tytana... a potem się to zabiera - jeśli właściciel konta podją taka decyzje, a mogl ja podjac bo wkoncu to byly jego konta niewazne jakim komunistycznym przekrętem zdobył tą virtualną valutę, no to stawia was panowie w zabawnym świetle - tropiąć czarownice która prawdopodobnie jest najzwyczajniej właścicielem - zresztą jeśli te konta były pana Xeo, zobaczcie jak mało napisał na ten temat, bo tam pewnie boki zrywa i bym się wcale nie zdziwił i ma zjebisty humorek.

przeanalizujcie se jaki był zawsze c0ven jak dawał do potrzymania "dreda" itd  ;D, może dotrze do poniektórych czym to było naprawde...
że zarząd wywodził się z czasów PRL`u a styl zarządzania to Lenin. W każdym razie z bardzo dużym prawdopodobieństwem towarzysz Xeo wam pokazał  ;D, spuście wodę, zamknijcie kibel i zacznijcie zbierać na swoje własne tytany.


Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 17, 2013, 16:27:19 »
i powinien tak zrobić pewna wygran, chyba że ten który upublicznił te dane podał dane ze swojej sesji, dla dymu... wtedy mu się to nie będzie opłacało :).
mafię na wolnośc wypuszczają bo nie ma "dowodów" a tu mowa o pozwie za wirtualne pixele... większych głupot nie słyszałem nigdy - za dużo ev`a, zbyt duży poziom odrealnienia - będzie super kabaret. :D


Flamewar / Re: Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 18, 2013, 00:13:35 »
mnie tu nikt nie orżną więc nie jesteś na pozycje aby wymyślać mi od głupich, nie mówiąc o tym że wycieczki osobiste są nie ma miejscu, ale głuptasku to ty jesteś w najgorszym sojuszu w eve który tak orżneli i wydymali jak mało który - bądź z tego dumny - noś koszulkę covenu. DUMNIE! i miej nadzieję że prawdziwe PVP załatwi za ciebie prokurator - piękna komedia  - powodzenia


Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 18, 2013, 23:48:56 »
Cytat: Mona X w Marzec 18, 2013, 17:29:24

    Może byś tak dla odmiany, coś po polsku napisał?


ale ja nie piszę do ciebie, ani dla ciebie. zatrudnij się może w jakimś nowym kołchozie... będziesz płacił podatki... będziesz latał na cta...
znowu dadzą ci potrzymać dredzika.... a może i grubego tytana, alta pana ceo - będziesz szczęśliwy.
teraz to już zbyt późno kogokolwiek ostrzegać, bo zły Lenin już zerżną - pozostalo podziwiać wątrobe przez otwór który nie dokońca do tego celu służyć powinien,
i wspaniałą dopracowaną robotę tego Lenina której przygotowanie trwały lata - poczynajac od urabiania osobników ludzkich na niezbędną modłę


Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje / Odp: c0ven stracil tytany
« dnia: Marzec 20, 2013, 21:13:59 »
Cytat: papugoz w Marzec 20, 2013, 19:29:32

    Oj smutek panowie smutek ja się to czyta mnie ogarnia.
    Jako polak zawsze kibicowałem C0venowi mimo że nie miałem z nim nigdy nic wspólnego. Ot tak po prostu nasi mają i coś osiągnęli - fajnie :).
    Jak czytam wypowiedzi ludzi którzy specjalnie zeszli się pokopać kogoś kto się wywalił, to mam przed oczyma smutny powód dla którego w Polsce jest jak jest.


w polsce jest jak jest bo sie komuchów i zbrodniarzy nie powywieszało w 90 tylko się postawiło grubą kreskę.
zarząd covenu też jest nie do ruszenia ani zreformowania
. członkowie covenu zawsze będą drakami latać - no te lokówi to szczyt ale to tylko dlatego że mają alty w milicji na czym łapska nie mogą położyć dyrektorzy. Jeśli kto lata w covenie dla pvp znaczy że jest skrajnym przykładem bezmyślnego desperata - lepiej jest grę skończyć pograć w czołki albo jakieś inne łodzie online. będąc w sojuszu 0 powinniście mieć pasywne źródła dochodu tak jak większość normalnych ludzi o to walczycie i taka jest idea - inaczej to wszystko jest po h i lepiej żyć na low, bo bez tego nigdy nie przekroczycie poziomu który pozwoli na wdupianie capsów i superów - czyt. będziecie jebanymi noobami
Omg nie dam rady tego dalej przeklejac, bo chce mi sie rzygac. Nie wiem, skad sie wziales, z pod jakiego kamienia wypelzles, co pijesz i czemu zycie cie tak doswiadczylo, ale w pelni zasluzyles na opinie osoby lekko uposledzonej, i nie chodzi tylko o to ze jezyk polski jest dla ciebie za trudny, ale glownie o to ze po takiej kompromitacji nadal tu przylazisz i oskarzasz innych o wycieczki osobiste, i bez skrepowania czestujesz kolejnymi teoriami spiskowymi...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1646 dnia: Luty 09, 2014, 10:11:05 »
Theronth, masz wyróżnienie od Mittaniego :)
http://themittani.com/news/19-goonswarm-carriers-lost-ju-owq


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1647 dnia: Luty 09, 2014, 11:29:48 »
no i za co niby panie cat miałbym pana xeowara przepraszać - za to że mu kibicowałem i uważałem że jest najlepszy?
bo tylko to z pan posta i przytoczonego wycinka wynika.
jak już chcesz coś psiać to się przygotuj i odrób prace domową.
okradanie własnego sojuszu nie jest łamaniem prawa, sprzedawanie isków na alegro i nie odprowadzanie podatków nim jest

a to co żeś podkreślił - tyczy się tylko i wyłącznie świata gry - gdzie tu masz wycieczkę personalną na poziomie tego co strzelił doom bądź ty?

przypomnę ci jeszcze że za wpomnienie o tym że milicjanci i wojskoi nie byli dobrzy za czasów prl - i nie było takowych - dostałem bana.
faktycznie to zahaczało o real ale wkurzało mnie że ktoś gloryfikuje dokonania służb z prlu.
ci co się na barykadach napierdalali abyś miał ciepłe mleko w grobach się przewracają.
to była wycieczka personalna i za to dostałem bana.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2014, 11:40:05 wysłana przez Alice9 »
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1648 dnia: Luty 09, 2014, 11:49:17 »
Ale skąd w dyskusji o grze biorą się milicjanci z PRL;p

btw. Dziwne że Naicinh ucichł a ujawnił się Alice:D

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1649 dnia: Luty 09, 2014, 11:52:08 »
Ale skąd w dyskusji o grze biorą się milicjanci z PRL;p

btw. Dziwne że Naicinh ucichł a ujawnił się Alice:D
Multiaccounitng? :P


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1650 dnia: Luty 09, 2014, 12:10:35 »
Multiaccounitng? :P
Multiretarding.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1651 dnia: Luty 09, 2014, 12:45:10 »
no i za co niby panie cat miałbym pana xeowara przepraszać - za to że mu kibicowałem i uważałem że jest najlepszy?
bo tylko to z pan posta i przytoczonego wycinka wynika.
jak już chcesz coś psiać to się przygotuj i odrób prace domową.
okradanie własnego sojuszu nie jest łamaniem prawa, sprzedawanie isków na alegro i nie odprowadzanie podatków nim jest

a to co żeś podkreślił - tyczy się tylko i wyłącznie świata gry - gdzie tu masz wycieczkę personalną na poziomie tego co strzelił doom bądź ty?

przypomnę ci jeszcze że za wpomnienie o tym że milicjanci i wojskoi nie byli dobrzy za czasów prl - i nie było takowych - dostałem bana.
faktycznie to zahaczało o real ale wkurzało mnie że ktoś gloryfikuje dokonania służb z prlu.
ci co się na barykadach napierdalali abyś miał ciepłe mleko w grobach się przewracają.
to była wycieczka personalna i za to dostałem bana.
Czyli rozumiem, ze teraz z kolei sprzedajemy plexy na allegro i nie odprowadzamy podatkow. Wiesz, ja nie mam nawet nic przeciwko czytaniu tego co piszesz, to jest nawet smieszne czasem. Problemem jest forma w jakiej to robisz, bo jad ktory ci sie ulewa sprawia, ze po piwku (czy co tam pijesz) zaczynasz uzywac jakichs dziwnych porownan i inwektyw, oraz slow, ktorych nie rozumiesz. To jest forum publiczne i kazdy ma prawo pisac to, co chce, i jezeli uwazasz ze ukradlismy sobie sami tytany, czy tam sprzedalismy, ze latamy na 3 konta, ze nie mamy refundow, ze nie odprowadzamy podatkow od plexow itd to nikt ci tego nie zabroni, dopoki nie przekraczasz pewnych norm. Zreszta jak miales dostac permabana to byly petycje do Dooma zeby cie nie banowac, bo zabraknie maskotki, ktora dostarcza (watpliwej jakosci moim zdaniem) rozrywki - ludzie po prostu lubia sie posmiac z kogos glupszego od siebie, tak to juz jest. W USA jest preznie dzialajace stowarzyszenie, ktore twierdzi, ze ziemia jest plaska - organizuja wiece, rozdaja ulotki, pisza broszurki z ktorych wynika, ze ONI nas oklamuja, tworza dokladnie taki sam koloryt dla demokracji i wolnosci slowa jak Ty na tym forum, i wszyscy ich toleruja z przymruzeniem oka. Ale zapewniam cie, ze gdyby np. zaczeli kogos lzyc, prowonywac do zbrodniarzy wojennych, wykrzykiwac nie poparte zadnymi dowodami oskarzenia o lamanie prawa czy blokowac drogi, to by sie dla nich ta wolnosc slowa szybko skonczyla.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1652 dnia: Luty 09, 2014, 13:03:07 »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1653 dnia: Luty 09, 2014, 13:04:28 »
[admin]Dobra, pośmiali się pobrażali, to teraz wracać do zagadnień zgodnych z tematem[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1654 dnia: Luty 09, 2014, 16:31:37 »
Admin,  weź zrób tutaj jakiś porządek bo offtop i trol w jednym.  Mamy taki fajny dział do takich rzeczy.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2


WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1655 dnia: Luty 15, 2014, 19:32:31 »
:)

http://themittani.com/news/state-goonion-1800-eve-livestream-today

We end the war between the RUS and N3 by stabbing N3 in their heart over and over and over again until they stop moving. We go to their staging system in 0-W778 in Detorid - that system where they have evacuated three regions worth of assets, all the filth and all of the dross from Immensea, Tenerifis and Omist - All the Kadeshis, all the Whysos, all the Unthinkables, and of course Nulli Secunda, who proved themselves in B-R5 by leaving Pandemic Legion and NCdot to die, putting less Titans on the field than Triple-A, retreating before anyone else and abandoning their allies.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2014, 19:46:33 wysłana przez WhiteCat »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1656 dnia: Luty 16, 2014, 00:21:33 »
Bedzie się działo :-) tylko z tymi asetami to przesada, bo co cenne dawno wywieziono do HS :-)

Sent from my HTC Desire Z using Tapatalk 2


WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1657 dnia: Luty 16, 2014, 04:25:56 »
http://www.youtube.com/watch?v=EnG-3AuYd4U

Utwór robiony rok lub dwa lata temu, ale wciąż tak aktualny.
Ciekawe gdzie teraz nulki uciekną i czy będą narzekać na NC. i PL tak jak wcześniej na -A-
:)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1658 dnia: Luty 21, 2014, 14:39:45 »
Troche cicho sie tutaj zrobilo.
To nie jest zart - ale nie wiem : dlaczego Alice tak bardzo nie lubi C0venu?

Jak sadzicie ile zajmie wywiezienie capsli z 0-W.
Ja obstawiam ze w ciagu tygodnia od wycofania sie CFC stacja bedzie prawie pusta pod wzgledem kapitali.

Chyba wszyscy byli na tyle inteligentni aby zadokowac /spodowac tam dosc charow zdolnych uzywac capsli, aby wszystko dac trade i wyskoczyc.

Jak sie czlonkowie S2N czuja po rozmowie z PL?
Czy dowodztwo nie powiedzialo, ze na wysokim szczeblu S2N/ PL+NC byla rozmowa w ktorej progolegend powiedzial znamienne slowa :
"Pomozecie?"
Na co uzyskal odpowiedz, Grath byl dosc wylewny:
GTFO!
To przez Ciebie i Twoich nieudacznikow jestesmy w takiej sytuacji.


Plakalem ze smiechu sluchajac nagrania  z tego spotkania.
Ktos ma kopie?
Bo nam na flotce puszczali.

Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Azotox

  • F1
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Azotox
  • Korporacja: Dreddit
  • Sojusz: Test Alliance Please Ignore
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1659 dnia: Luty 21, 2014, 16:43:59 »
Jak sadzicie ile zajmie wywiezienie capsli z 0-W.
Ja obstawiam ze w ciagu tygodnia od wycofania sie CFC stacja bedzie prawie pusta pod wzgledem kapitali.
Jasne, tyle że trzeba doprecyzować, że w ciągu tygodnia od odbicia sova przez S2N/NC.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1660 dnia: Luty 21, 2014, 16:52:43 »
ehhh jeszcze kilka stron temu, Ci fighterzy... gdzie oni sOM,
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1661 dnia: Luty 23, 2014, 15:02:06 »
Moje odczucie jest takie, że w Null od jakiegoś czasu brakuje czystych, jasnych i dostępnych informacji. Teraz był evac w 0-w, na Alliance meeting wszystko wyjaśnione, że się zmywamy,  a więcej info mają CEO córko, niby.  Ale ani w Alliance mailach nic, na forum nic, ba,  nawet na Alliance chat dalej jak byk stoi "staging point 0-w". Trochę to nie tak powinno działać. Fajnie, bardzo fajnie, że jest to dość zgrana grupa ludzi, którzy nawet bez tego dostępnego info, na komendę na jabberze się pojawiają tak jak być powinno.  Ale...  Co dalej,  ja nie wiem.  Musze se znaleźć nowy domek :)

Sent from my HTC Vision using Tapatalk


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1662 dnia: Luty 23, 2014, 15:08:08 »
Moje odczucie jest takie, że w Null od jakiegoś czasu brakuje czystych, jasnych i dostępnych informacji. Teraz był evac w 0-w, na Alliance meeting wszystko wyjaśnione, że się zmywamy,  a więcej info mają CEO córko, niby.  Ale ani w Alliance mailach nic, na forum nic, ba,  nawet na Alliance chat dalej jak byk stoi "staging point 0-w". Trochę to nie tak powinno działać. Fajnie, bardzo fajnie, że jest to dość zgrana grupa ludzi, którzy nawet bez tego dostępnego info, na komendę na jabberze się pojawiają tak jak być powinno.  Ale...  Co dalej,  ja nie wiem.  Musze se znaleźć nowy domek :)

Sent from my HTC Vision using Tapatalk


Powszechna fobia przed szpionami. Praktycznie każde wyminione źródło info jest dostepne dla szpionów, ba nawet takie ally mitingi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1663 dnia: Luty 23, 2014, 20:03:21 »
Musze se znaleźć nowy domek :)

Heh. Szczury uciekające ze statku.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1664 dnia: Luty 23, 2014, 20:21:21 »
Powszechna fobia przed szpionami. Praktycznie każde wyminione źródło info jest dostepne dla szpionów, ba nawet takie ally mitingi

Skoro tak to tym bardziej nie wiem dlaczego info nie jest dostępne dla memberóww.

Heh. Szczury uciekające ze statku.

Oj Soul... Nie chce sie wdawać w dyskusję, bo nie mam na nią czasu, ale tylko Ci popsuje Twoje założenie. Ja się już od ok.  1.5 roku zastanawiam czy nie zmienić życia w EVE na coś innego niż 0.0. 11 lat życia w null,  z małą częścią WH myślę, że wystarczy. Poza tym od 1.5 roku mam małą córkę, i poświęcam jej większość czasu i na EVE mi nie wystarcza. Odpadają wszelkie floty,  bo mając 2h dziennie w ściśle określonych godzinach taki member jest bezużyteczny.
Także, statek nie tonie i szczury nie uciekają.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1665 dnia: Luty 23, 2014, 20:27:02 »
Także, statek nie tonie i szczury nie uciekają.

BLA BLA BLA BLA BLA

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1666 dnia: Luty 23, 2014, 21:54:27 »
BLA BLA BLA BLA BLA

A coś konstruktywnego napiszesz? Odnosząc się do wycinków wypowiedzi można zmienić jej znaczenie w każdej sytuacji. No chyba, że musisz być Pan Ostatnie Słowo,  nie ważne czy mądrze czy głupio napiszesz.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1667 dnia: Luty 23, 2014, 21:57:34 »
A coś konstruktywnego napiszesz? Odnosząc się do wycinków wypowiedzi można zmienić jej znaczenie w każdej sytuacji. No chyba, że musisz być Pan Ostatnie Słowo,  nie ważne czy mądrze czy głupio napiszesz.

Napiszę, że takich wymówek widziałem tysiące i jak zwykle to jest słodkie pierdzenie.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1668 dnia: Luty 23, 2014, 22:37:17 »
Napiszę, że takich wymówek widziałem tysiące i jak zwykle to jest słodkie pierdzenie.

Soul,  no offense, ale szanuje ludzi mądrych,  a nie przemądrzałych. Zakończę z Toba tą bezsensowną dyskusję,  gdyż wejrzałeś przez dziurkę o klucza,  a wiesz jak wygląda cały dom.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1669 dnia: Luty 23, 2014, 22:56:02 »
Soul,  no offense, ale szanuje ludzi mądrych,  a nie przemądrzałych. Zakończę z Toba tą bezsensowną dyskusję,  gdyż wejrzałeś przez dziurkę o klucza,  a wiesz jak wygląda cały dom.

Tupnij nóżką i zamknij drzwi, ale nie zapomnij zabrać ze sobą wypowiedzi swojego obozu sprzed kilkunastu stron tego wątku. Dozo!

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1670 dnia: Luty 24, 2014, 00:17:15 »
Soul,  ja mówię za sobie. Nie interesuje mnie to co ktoś inny napisał.
Dojeb.... ś się do jednej rzeczy i szczekasz jak mały piesek. Wyśpij się, uspokój, zjedz rano śniadanie, idź do pracy i zrób coś pożytecznego zamiast mącić spokój.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1671 dnia: Luty 24, 2014, 08:19:23 »
Soul,  ja mówię za sobie. Nie interesuje mnie to co ktoś inny napisał.
Dojeb.... ś się do jednej rzeczy i szczekasz jak mały piesek. Wyśpij się, uspokój, zjedz rano śniadanie, idź do pracy i zrób coś pożytecznego zamiast mącić spokój.

Dojebie się bo to pokazuje różnice między Tobą a mną. Źle się dzieje to spierdalasz. Jak Karttoon rozwiązał GS to wszyscy zostali i pracowali by odbudować sojusz, a Ty ? Szukasz nowego domku :).

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1672 dnia: Luty 24, 2014, 08:38:26 »
Czyli powinien podążyć w Twoja strone: przestać grać w Eve i zostać forum fighterem?  ;D
Gun for hire.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1673 dnia: Luty 24, 2014, 08:42:36 »
STFU, forumWarrior to najwyższy lvl w EVE, wiele lat grind'u potrzeba :P

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1674 dnia: Luty 24, 2014, 09:24:16 »
Poza tym od 1.5 roku mam małą córkę, i poświęcam jej większość czasu i na EVE mi nie wystarcza. Odpadają wszelkie floty,  bo mając 2h dziennie w ściśle określonych godzinach taki member jest bezużyteczny.

Ja wiem jak to cos sie nazywa : c0ven - sporo osob ma identyczna sytuacje.
Zapewniamy:
- dramy ( jak nic od dluzszego czasu nic nie ma to czegos na wlasna reke szukamy )
- klotnie ( nawet nie wiesz jak duzo mozna znalezc rzeczy o ktore mozna sie klucic )
- walki na forum ( bo na inne zycie nie daje czasu )
-  niekonczace sie wtopy na flotach , gdy FC/logistyki musialy odejsc bo:  (*niepotrzebne skreslic) zona wola, dziecko wola, trzeba dziecku zrobic jesc, trzeba dziecko wykompac, (...)

Gwarantujemy :
- niezapomniane wrazenia z najwiekszego zbiorowiska Trolli w Polskiej spolecznosci.
- mozliwosc powiedzenia : jestem w c0venie, czyli prawdziwej i jedynej Polsce w EVE.
- posiadania jedynej , niepowtarzalnej grupy haterow , ktorzy jako cel swoich wakacji w RL wybieraja Moskwe

Dodatkowo jesli cos pojdzie nie tak bedziesz zawsze mogl zwalic wine na kogos innego , osoba wyznaczona w tym roku : Horb.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1675 dnia: Luty 24, 2014, 09:32:30 »
jakoś tak mi sie nagle smutno zrobiło jak to przeczytalem...
Gun for hire.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1676 dnia: Luty 24, 2014, 09:35:41 »
Niestety lata leca.
Przed fiskusem moze uciekniesz ale przed kalendarzem juz nie.

Zreszta obecnosc  Beach Boys w c0venie najlepiej potwierdza fakt, ze dotarliscie juz do tego magicznego punktu w zyciu ,iz rano nie budzi was budzik na jakis Timer, lecz dziecko skaczace po brzuchu ;)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1677 dnia: Luty 24, 2014, 09:44:15 »
To ciekawa teoria - bo ja na wejście do alliancu usłyszałem od strony c0venu że wchodzimy po dredy  >:D
minęły dobre 2 dni zanim dowiedziałem się o co chodzi  8)
Gun for hire.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1678 dnia: Luty 24, 2014, 09:47:15 »
Cytuj
Gwarantujemy :
- niezapomniane wrazenia z najwiekszego zbiorowiska Trolli w Polskiej spolecznosci.
Dredow juz nie ma; PBN znow bylo w c0venie.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1679 dnia: Luty 24, 2014, 09:54:52 »
Czyli powinien podążyć w Twoja strone: przestać grać w Eve i zostać forum fighterem?  ;D

Grywam od czasu do czasu jak czuję wewnętrzną potrzebę.