Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633583 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1155 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:32:22 »
Aktywności i przydatności dla sojuszu Yolo.

Jak to mawial Colonel Cherryman postukujac drewniana noga, farmer zawsze zostanie tylko farmerem - nawet, jezeli farmi kille
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1156 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:33:24 »
Ja się zastanawiam kiedy bedzie o botach  lololo
O botach juz bylo chyba, c0finowi mowili ze sie nimi brzydza i ze je wszystkie  przeniesli do swojego alajansu renterskiego. To kazdy corp odchodzacy dostawal dredy?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1157 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:35:22 »

Jak to mawial Colonel Cherryman postukujac drewniana noga, farmer zawsze zostanie tylko farmerem - nawet, jezeli farmi kille

Amen.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1158 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:49:11 »
Tia a potem sie zastanów czemu nie wygrywacie za szybko.
Sov War albo jesteś przydatny albo sprzedajesz sova PLom.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1159 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:09:02 »
Tia a potem sie zastanów czemu nie wygrywacie za szybko.
Sov War albo jesteś przydatny albo sprzedajesz sova PLom.
Acha, a jak np. siedze na alcie we wrogiej flocie z wywalonymi dronami na asyscie, i dostarczam intel, to jestem przydatny czy nie? I czy moge wtedy sobie polatac na drugim koncie solo, zeby sie nie zanudzic na smierc? Albo jak np. zmieniam losy wojny demaskujac wroga propagande na centrali, to bronie sova przed PL czy nie?  ;D
Nie spiesz sie, zastanow sie nad odpowiedzia, wiem, ze niektore idee moga byc dla ciebie nowe, ze niektore rzeczy z trudem lub wcale nie mieszcza ci sie w glowie, wiec zastanow sie na spokojnie.
 podpowiem: nie tylko naciskanie F1 (lub nawet nienaciskanie, jak w waszym wypadku lol) moze byc wazne w czasie wojny. Serio.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1160 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:20:15 »
Twierdzisz Kocie że szpiegowanie jest ważniejsze od samej walki ? No kurde masz fantazje. Jak by było jak piszesz to hed dalej byłby tryplowy.
Po co orać sova przecież można powiedzieć że sie go nie chce i poczekać aż ktoś nam go da. Wkońcu oranie sowa jest męczące i trzeba spedzić mnóstwo godzin w bomberach.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1161 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:22:56 »
Twierdzisz Kocie że szpiegowanie jest ważniejsze od samej walki ? No kurde masz fantazje. Jak by było jak piszesz to hed dalej byłby tryplowy.
Nie nie, napisalem raczej, ze nie tylko naciskanie f1 jest wazne - na sukces sklada sie wiele czynnikow, ktorych nie dostrzegasz.

Generalnie zaczalem sie zastanawiac, czy nie trollujesz, bo po prostu nie jarze, jak mozna lykac takie bzdury, jak propaganda N3, albo wierzyc, ze LFN bylo najlepszym korpem w c0ven... albo uwazac sie za pro pvpera, bo sie robi po 100 kili dziennie na bezmyslnych blobfestach ogladajac filmiki na youtube, i bzdurzac na centrali. Przyznaj sie, ze kupujesz tez na kredyt garnki przez telefon, siedzisz wlasnie na urzadzeniu masujacym z Mango Telezakupy, a na nogach masz elektryczne klapki stymulujace twoje biopole...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1162 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:33:47 »
Nie nie, napisalem raczej, ze nie tylko naciskanie f1 jest wazne - na sukces sklada sie wiele czynnikow, ktorych nie dostrzegasz.

Generalnie zaczalem sie zastanawiac, czy nie trollujesz, bo po prostu nie jarze, jak mozna lykac takie bzdury, jak propaganda N3, albo wierzyc, ze LFN bylo najlepszym korpem w c0ven... albo uwazac sie za pro pvpera, bo sie robi po 100 kili dziennie na bezmyslnych blobfestach ogladajac filmiki na youtube, i bzdurzac na centrali. Przyznaj sie, ze kupujesz tez na kredyt garnki przez telefon, siedzisz wlasnie na urzadzeniu masujacym z Mango Telezakupy, a na nogach masz elektryczne klapki stymulujace twoje biopole...

 Jedyne co napisałem to to że LFN jak był w AAA był bardziej przydatny od ROPL w sov warze dla swojego sojuszu. Dokładasz nie stworzone historie do zwykłego zdania jak byś bronił dziewictwa swojej siostry.
Jak byś czytać umiał to byś pewnie zauważył iż co do ROPLI starałem sie wypowiadac z szacunkiem polemizując jednak z wyśmiewaniem LFNu przez JEDNEGO członka ROPL. Insynujesz mi głupote AKA telezakupy Mango samemu nie umiejac czytać. DaFuck.
Co do rzekomego CIA w c0venie, sądze że są przereklamowani na tym forum. KAŻDA flota po obu stronach wylatuje ze szpiegiem, nie mów mi że c0ven obstawia je wszystkie.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1163 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:34:27 »
Acha, a jak np. siedze na alcie we wrogiej flocie z wywalonymi dronami na asyscie, i dostarczam intel to jestem przydatny czy nie? I czy moge wtedy sobie polatac na drugim koncie solo, zeby sie nie zanudzic na smierc?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1164 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:37:33 »
Jedyne co napisałem to to że LFN jak był w AAA był bardziej przydatny od ROPL w sov warze dla swojego sojuszu. Dokładasz nie stworzone historie do zwykłego zdania jak byś bronił dziewictwa swojej siostry.
Jak byś czytać umiał to byś pewnie zauważył iż co do ROPLI starałem sie wypowiadac z szacunkiem polemizując jednak z wyśmiewaniem LFNu przez JEDNEGO członka ROPL. Insynujesz mi głupote AKA telezakupy Mango samemu nie umiejac czytać. DaFuck.
Co do rzekomego CIA w c0venie, sądze że są przereklamowani na tym forum. KAŻDA flota po obu stronach wylatuje ze szpiegiem, nie mów mi że c0ven obstawia je wszystkie.
W ogóle charakter tej wojny nie wpływa na ilość kili :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1165 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:39:02 »
Jedyne co napisałem to to że LFN jak był w AAA był bardziej przydatny od ROPL w sov warze dla swojego sojuszu. Dokładasz nie stworzone historie do zwykłego zdania jak byś bronił dziewictwa swojej siostry.
Jak byś czytać umiał to byś pewnie zauważył iż co do ROPLI starałem sie wypowiadac z szacunkiem polemizując jednak z wyśmiewaniem LFNu przez JEDNEGO członka ROPL. Insynujesz mi głupote AKA telezakupy Mango samemu nie umiejac czytać. DaFuck.
Twoi CEO czyli Ozzy i Widget uzywali dokladnie tego samego linku ktorym tutaj swieciles, zeby sie reklamowac Hertzowi jako "najlepszy korp z c0ven, ktoryc odchodzi do AAA bo c0ven sie sypie (czytaj: nie pozwalaja bocic)", takie mieli wejscie do AAA :) Nie udawaj, ze o tym nie wiesz.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1166 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:46:30 »
Twoi CEO czyli Ozzy i Widget uzywali dokladnie tego samego linku ktorym tutaj swieciles, zeby sie reklamowac Hertzowi jako "najlepszy korp z c0ven, ktoryc odchodzi do AAA bo c0ven sie sypie (czytaj: nie pozwalaja bocic)", takie mieli wejscie do AAA :) Nie udawaj, ze o tym nie wiesz.
LFN boci jest takim samym sloganem jak c0ven boci. Wydaje mi się iż mówiłeś coś o 53k killów że sa do dupy teraz pierdzisz coś o linkach i botach. Jeśli w n3 propaganda jest podprogowa to a u was musi być elektrowstrząsowa. Prosto w czache.
Dla przypomnienia ten wątek nie jest ani o LFN ani o botach. Proponuje stworzyć odpowiednie wątki.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1167 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:48:13 »
LFN boci jest takim samym sloganem jak c0ven boci. Wydaje mi się iż mówiłeś coś o 53k killów że sa do dupy teraz pierdzisz coś o linkach i botach. Jeśli w n3 propaganda jest podprogowa to a u was musi być elektrowstrząsowa. Prosto w czache.
Dla przypomnienia ten wątek nie jest ani o LFN ani o botach. Proponuje stworzyć odpowiednie wątki.
To ze LFN bocil to juz jest temat dawno temu zamkniety, Ozzy sie sam przyznal na teamspeaku co zostalo nagrane. Wspomnialem o tym tylko dlatego ze swiecisz jakimis z dupy danymi z killboarda probujac udowodnic niewiadomo co, i wracasz do tamtych czasow.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1168 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:50:50 »
To ze LFN bocil to juz jest temat dawno temu zamkniety, Ozzy sie sam przyznal na teamspeaku co zostalo nagrane. Wspomnialem o tym tylko dlatego ze swiecisz jakimis z dupy danymi z killboarda i wracasz do tamtych czasow.
Czuje trolla. Kończe więc.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1169 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:52:47 »
Czuje trolla. Kończe więc.
To sie chyba nazywa kokieteria: skierowac dyskusje na boczny tor z dupy, po czym oskarzyc o to wspolrozmowce i wycofac sie z rozmowy :>
Jezeli temat jest juz dla Ciebie niewygodny, to wrocmy do rozmowy o tym, jak to Stainwagon blobuje N3 i ze ma 2x wieksza liczbe graczy w loalicji...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1170 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:56:51 »
Ozzy sie sam przyznal na teamspeaku co zostalo nagrane.
A czy takie tasmy prawdy sa dostepne dla szarego czlowieka? Czy trzeba ci uwierzyc na slowo jak Soulskrimowi?

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1171 dnia: Styczeń 22, 2014, 23:57:15 »
To sie chyba nazywa kokieteria: skierowac dyskusje na boczny tor z dupy, po czym oskarzyc o to wspolrozmowce i wycofac sie z rozmowy :>
Wypełnij i wyślij do CCP Kocie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1172 dnia: Styczeń 23, 2014, 00:03:55 »
A czy takie tasmy prawdy sa dostepne dla szarego czlowieka? Czy trzeba ci uwierzyc na slowo jak Soulskrimowi?
Gdzies tam napewno sa, bo slyszalo to conajmniej kilkadziesiat osob :) Widget z kolei pisal kiedys na czacie, ze on nie jest bociarzem, "bo ma tylko jednego bota, na wlasny uzytek, a nie tak jak inni wiele na farme", z tego to pamietam sie dlugo brechtalismy :) La Mar tez sie przyznal, ale on z kolei twierdzil, ze "to bylo na probe, zeby stestowac jak to dziala, dla dobra sojuszu". Takze w jakiejs formie przyznal sie kazdy z nich trzech.

Wypełnij i wyślij do CCP Kocie.
Czyli rozumiem, ze z braku argumentow schodzimy z poziomem dyskusji do poziomu Jabolexa, i wklejania obrazkow typu "masc na bol dupy" ;D
Pozdro&pocwicz, elo 600 wiadro ziom.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1173 dnia: Styczeń 23, 2014, 00:16:12 »
Gdzies tam napewno sa, bo slyszalo to conajmniej kilkadziesiat osob
Coffinowa wersja wygugluj se...typowo polska rzecz pomowic. Widzisz ja slyszalem ze Zakalve i Night Rejwer mieli po bocie nawet gdzies nagralem ;D

elo ziom yolo

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1174 dnia: Styczeń 23, 2014, 00:20:14 »
Coffinowa wersja wygugluj se...typowo polska rzecz pomowic. Widzisz ja slyszalem ze Zakalve i Night Rejwer mieli po bocie nawet gdzies nagralem ;D

elo ziom yolo
Ale mnie to nie interesuje, co sadzisz o tej sprawie, ani jakie masz zdanie, nie zalezy mi tez na tym, zeby cie do czegos przekonac :) Od tamtego czasu tyle razy reinstalowalem system, ze tego typu smieci nie mam w pamieci przegladarki, ale pamietam ze ktos wklejal tutaj na forum kilka razy i pliki audio, i rozne logi z dyrektorskiego covenu, to samo zreszta robil Widget zeby odowodnic, ze to IDEA bocila ^^ pewnie w jakism temacie o dramie w LFN.

edit: hahahaha za to przy okazji znalazlem Garnek mix zrobiony przez chlopakow z bufu, enjoy :) http://w472.wrzuta.pl/audio/4Lftqbbi49k/alex_kidd_-_unholy_grail_garnek_remix to wlasnie chyba bylo pociete z tych haniebnych nagran, na ktorych planowano kradziez korpa LFN i Gacula
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1175 dnia: Styczeń 23, 2014, 00:24:52 »
edit: hahahaha za to przy okazji znalazlem Garnek mix zrobiony przez chlopakow z bufu, enjoy :) http://w472.wrzuta.pl/audio/4Lftqbbi49k/alex_kidd_-_unholy_grail_garnek_remix to wlasnie chyba bylo pociete z tych haniebnych nagran, na ktorych planowano kradziez korpa LFN i Gacula
Moge tylko +1 sorry
No to jest diament i insta klasyk!

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1176 dnia: Styczeń 23, 2014, 02:18:34 »
Do diaska!

c0ven, LFN, Ozzy. To już tylko chwila do Evocati CV.
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1177 dnia: Styczeń 23, 2014, 11:30:21 »
To ja to tu zostawię


http://imgur.com/a/gRKKl

Long live N3 propaganda division!

Goomich

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1178 dnia: Styczeń 23, 2014, 11:53:47 »
Wow

Much awesome

                        such fun

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1179 dnia: Styczeń 23, 2014, 11:54:25 »
To ja to tu zostawię


http://imgur.com/a/gRKKl

Long live N3 propaganda division!

Niezależnie od wydźwięku... quality content. Świetne tytuły!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1180 dnia: Styczeń 23, 2014, 12:06:00 »
To ja to tu zostawię


http://imgur.com/a/gRKKl

Long live N3 propaganda division!
Dobra robota, lepsze od posterów mittensa.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1181 dnia: Styczeń 23, 2014, 12:54:27 »
Czyli rozumiem, ze z braku argumentow schodzimy z poziomem dyskusji do poziomu Jabolexa, i wklejania obrazkow typu "masc na bol dupy" ;D
Pozdro&pocwicz, elo 600 wiadro ziom.

Spierdalaj.

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1182 dnia: Styczeń 23, 2014, 13:48:16 »
Spierdalaj.

No to się dzieje w tej wojnie blobów :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1183 dnia: Styczeń 23, 2014, 14:42:44 »
Spierdalaj.

Ależ zmężniał. Jeszcze ktoś Cię poważnie potraktuje :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1184 dnia: Styczeń 23, 2014, 15:27:20 »
Ależ zmężniał. Jeszcze ktoś Cię poważnie potraktuje :D

Pomidor.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1185 dnia: Styczeń 23, 2014, 17:53:12 »

http://imgur.com/a/gRKKl

Long live N3 propaganda division!

jak by nie patrzeć jest to zabawne :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1186 dnia: Styczeń 24, 2014, 10:42:18 »
jak by nie patrzeć jest to zabawne :)

No jest, jest, aczkolwiek mam wrażenie, że niektórzy to traktują poważnie. :D

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1187 dnia: Styczeń 24, 2014, 13:58:45 »
Biorąc pod uwagę wcześniejszą propagandę z wątku n3 na kugu jest to niesamowity skok jakościowy ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1188 dnia: Styczeń 24, 2014, 14:50:57 »
Imho Razor miał lepszą, bardziej mi się podobała :-).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1189 dnia: Styczeń 26, 2014, 11:25:02 »
http://evenews24.com/2014/01/26/leaks-cfc-blows-the-whislle-on-the-provi-bloc/

#niezależni
#wolneprovidence
#justforfun

Taaa... z drugiej strony, trudno o lepszy dowód złego stanu 0.0, jeśli nawet CVA stało się petem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...