Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1120 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:51:48 »
to nie waszej luźnej koalicji spało 395 dredów kilka dni temu? wiem wiem to propaganda


tak a propo z konia czyli propagandy i prania mózgu:
1000 Sub-Capitals
 700 Dreads
 220 + Supers
 100 + Titans

N3/PL formed:
 350 Carriers
 116 Supers
 30 Titans
 100? Sup-capitals

oficjalne info o liczbach w HED-GP by AAA ale i tak to jest lepsze:
 We lost HED, had great form up and really put our best foot forward here. We have a long war ahead of us but losing due to CCP is not a lost at all. Lets keep going, tighten up our defenses and fix issues before they bite us again.

400 dredów? jak spadły na lagu to tak jakby nie spadły wcale :D


dawajcie jeszcze to info o propagandzie i praniu mózgów. Hipokryzja bijąca z waszego podwórka jestylko mniejsza od waszego ego

Proszę Cie, skończ postować. Naprawdę proszę. Jeżeli ta wiadomość jest serio, i się pod nią podpisujesz nazwiskiem (nickiem?) to znaczy że nie ma naprawdę dla Ciebie nadziei. 100 tytanów? 200 matek? Na gridzie? Po stronie Rus/CFC? Jesteś boski.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1121 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:55:59 »
http://evenews24.com/2014/01/20/leaks-aaa-reaction-to-the-loss-of-hed-gp/

to nei ja napisalem tylko AAA czyli wasz sojusznik :) nie wiem o co ci chodzi do mnie masz pretensje że oszukują? :)

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1122 dnia: Styczeń 22, 2014, 19:00:46 »
Wiesz czemu ja wierzę? Swoim oczom. I zdrowemu rozsądkowi. Jeżeli chce poznać liczby, to wciskam przycisku D-skanu, przeklejam wynik i sprawdzam co jest na gridzie. To że gdzieś było (albo nie było) nawet milion tytanów nie zmienia sytuacji na gridzie, dopóki się na nim nie znajdą, w pełni funkcjonalne. Tak nie było, więc przeklejanie jakichkolwiek danych liczbowych (szczególnie wziętych z dupy, czyjakolwiek by ona nie była) nie ma za specjalnie sensu.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1123 dnia: Styczeń 22, 2014, 19:05:47 »
CFC/Rus wskakiwało po trochu, prosto w grida (stąd ten problem z załadowaniem) napewno mieliście coś w odwodzie.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1124 dnia: Styczeń 22, 2014, 19:12:58 »
Ale co mi z odwodu, jeżeli ktoś ustawił fixed limit i ten cały backup mógł sobie co najwyżej powisieć na posie, albo być rozszarpany przez CVA podczas półgodzinnego przeskoku. Dlatego nie bardzo rozumiem co te liczby mają wspólnego z realnymi siłami którymi dysponowały obie strony.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1125 dnia: Styczeń 22, 2014, 19:13:07 »
http://evenews24.com/2014/01/20/leaks-aaa-reaction-to-the-loss-of-hed-gp/

to nei ja napisalem tylko AAA czyli wasz sojusznik :) nie wiem o co ci chodzi do mnie masz pretensje że oszukują? :)

AHAHAHA evenews more like riveriniisretardednewsat11.com

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1126 dnia: Styczeń 22, 2014, 19:21:30 »
Ale co mi z odwodu, jeżeli ktoś ustawił fixed limit i ten cały backup mógł sobie co najwyżej powisieć na posie, albo być rozszarpany przez CVA podczas półgodzinnego przeskoku. Dlatego nie bardzo rozumiem co te liczby mają wspólnego z realnymi siłami którymi dysponowały obie strony.

tu nie chodzi o liczby tylko o propagandę sukcesu jakim niewątpliwie dla AAA było HED-GP :)

AHAHAHA evenews more like riveriniisretardednewsat11.com

a ty do szafy marsz bo ci mole ciepły kącik zajmą

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1127 dnia: Styczeń 22, 2014, 19:46:29 »
Sprawa ma się tak samo jak z Wybiórczą czy innymi szmatławcami w polskiej prasie. Na TMC czy EN24 dowiesz się o zmianach, nowych dodatkach czy o tym że miejsce miała bitwa. I tyle. Ale nie polecam wierzyć w jakiekolwiek słowo odnoszące się do tego, kto wygrał, kto przegrał i jaki miała bitwa przebieg. I nie ma różnicy, czy to wydaje CFC, N3 czy -A- - propaganda to propaganda, więc zalecam wziąć spory dystans do tego.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1128 dnia: Styczeń 22, 2014, 19:52:30 »
http://evewho.com/pilot/Kosh997

Black Aces   2012/02/01 00:00   2012/06/09 17:48
Lamb Federation Navy   2011/11/25 16:52   2011/12/30 14:04
Death Wish.   2011/08/22 18:15   2011/11/25 16:51
Lamb Federation Navy   2011/02/20 15:45   2011/08/22 18:14


Czyli Ty jesteś z tych którzy mimo opluwania ze strony PL/NC., życzeń śmierci i generalnie porównywania do najgorszych do nich poszli? (vide Makalu)
I teraz utożsamiasz się z nimi wspólnie orając dawnych kolegów z ally?
No i Lamby  :P
hihi :)

Jeszcze jedna ciekawa rzecz:
http://evemaps.dotlan.net/corp/The_Ankou/alliances

ex-SYS-K, ex-INIT, ex-RDN :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1129 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:00:38 »
WhiteCat widze za wywiad odpowiedzialny :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1130 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:02:02 »
tu nie chodzi o liczby tylko o propagandę sukcesu jakim niewątpliwie dla AAA było HED-GP :)

Zdobyć jeden system po 4? miesiącach wojny agresywnej, faktycznie uważam to za super sukces. Myślę, że cała rosyjska koalicja już się nie podniesie bo utracili ultrahiper ważny system logihahahahahahahahahahahoaifghfkhjs;fkjfaf;j .

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1131 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:03:06 »
Zdobyć jeden system po 4? miesiącach wojny agresywnej, faktycznie uważam to za super sukces. Myślę, że cała rosyjska koalicja już się nie podniesie bo utracili ultrahiper ważny system logihahahahahahahahahahahoaifghfkhjs;fkjfaf;j .

szafa

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1132 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:03:30 »

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1133 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:06:37 »
WhiteCat widze za wywiad odpowiedzialny :D
Nie, po prostu lubię dużo wiedzieć i orientować się kto z kim, dlaczego, gdzie i za ile ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1134 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:19:14 »
logihahahahahahahahahahahoaifghfkhjs;fkjfaf;j .
Wracasz do starej formy  ;D

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1135 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:22:34 »
stuff
Gratuluje. Wkońcu doszedłeś do mojego nicka. Zupełnie bez podpowiedzi.
NC. nigdy mnie personalnie nie opluło a jeśli myślisz że dawne AAA było dla mnie relikwia to się mylisz. Strony zmieniłem bo widziałem jak iski są tam przerabiane na ''złotówki''. 4,5 regionów wynajęte i ani iska za srp ani iska na inwestycje w sojusz. Gdzie ta kasa poszła ? W pizdu poszla ot co.
A co do LFN to mimo wszystko sądze iż był to dwa razy lepszy korp niż ROPL. Polecam zapoznać sie z własnym KB z miesiąca kiedy LFN wychodził z c0venu.
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=awards&y=2011&m=4
Top Killers 1,2,6,8 miejsce dla ówczesnych członków LFN.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1136 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:34:47 »
A co do LFN to mimo wszystko sądze iż był to dwa razy lepszy korp niż ROPL. Polecam zapoznać sie z własnym KB z miesiąca kiedy LFN wychodził z c0venu.
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=awards&y=2011&m=4
Top Killers 1,2,6,8 miejsce dla ówczesnych członków LFN.
Wtedy killboard jeszcze liczyl jaja i modulki posowe... Co skrzetnie wykorzystywal La Mar robiac w ostatnim miesiacu przed wyjsciem korpowe CTA na offlinowane posy w wormholach (rotfl), a co bardziej zaufani membersi mieli przykaz w czasie sojuszowych flot strzelac do jajek zamiast do primary... I tym sposobem, znajac juz wczesniej date swojego wyjscia, mogli stosujac manewr "na Rostowskiego" zaprezentowac sie w AAA jako najlepszy korp w c0ven  ;D ;D ;D to byl majstersztyk manipulacji statystyka, mielismy z tego niezla beke :P pomijam juz fakt, ze wiekszosc realnych killi zostala nabita w 90% przez starych LFNowcow, ktorzy zostali potem wykurzeni z korpa, gdy Ozzy zamienil go w swoje bociarskie przedsiewziecie, i wiekszosci sa teraz w IDEI...

Oczywiscie nie zmiania to faktu, ze Uar i Vanini to byli bardzo dobrzy pvperzy.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1137 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:39:58 »
Wtedy killboard jeszcze liczyl jaja i modulki posowe... Co skrzetnie wykorzystywal La Mar robiac w ostatnim miesiacu przed wyjsciem korpowe CTA na offlinowane posy w wormholach (rotfl), a co bardziej zaufani membersi mieli przykaz w czasie sojuszowych flot strzelac do jajek zamiast do primary... I tym sposobem, znajac juz wczesniej date swojego wyjscia, mogli stosujac manewr "na Rostowskiego" zaprezentowac sie w AAA jako najlepszy korp w c0ven  ;D ;D ;D to byl majstersztyk manipulacji statystyka, mielismy z tego niezla beke :P pomijam juz fakt, ze wiekszosc realnych killi zostala nabita w 90% przez starych LFNowcow, ktorzy zostali potem wykurzeni z korpa, gdy Ozzy zamienil go w swoje bociarskie przedsiewziecie, i wiekszosci sa teraz w IDEI...

Totalne kłamstwo. 1,2,6 miejsce było nabite przezemnie Vaniniego i Uar Narrkis wiekszość w HED-GP w small gang pvp. Lataliśmy wkoło catch i kampiliśmy gajta do Keberz.
Aha korp zakończył swój żywot z 53 tysiącami killów jak wychodził z c0ven zostawiając jedynych i proawdziwych killerów miał tylko 18 tysięcy.
http://eve-kill.net/?a=corp_detail&crp_id=27254
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=alliance_detail&all_ext_id=1136157539&view=corp_kills

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1138 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:44:29 »
Totalne kłamstwo. 1,2,6 miejsce było nabite przezemnie Vaniniego i Uar Narrkis wiekszość w HED-GP w small gang pvp. Lataliśmy wkoło catch i kampiliśmy gajta do Keberz.
No to przeciez pisze, ze to byli bardzo dobrzy pvperzy, zwlaszcza malych statkach dawali czadu, ciebie akurat nie pamietam. Natomiast jezeli spojrzysz sobie na historie LFN i wszystkie kille przez nich nabite, to wlasnie dlatego korp byl tak wysoko w statystykach, ze byli tam gracze typu Skeer czy Jan Morgenstern, ktorzy po zmianie w bociarnie nie chcieli juz z LFN miec nic wspolnego. Wy trzej dolaczyliscie stosunkowo pozno. I wierz sobie w co chcesz, ale jezeli naprawde uwazasz, ze LFN wtedy to byl najlepszy korp w c0ven, to wspolczuje naiwnosci - teraz juz rozumiem, czemu tak bezkrytycznie lykasz tez propagande N3.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1139 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:47:02 »
Ja Ci współczuje umiejętności dodawania i odejmowania.

Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1140 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:47:24 »
Gratuluje. Wkońcu doszedłeś do mojego nicka. Zupełnie bez podpowiedzi.
NC. nigdy mnie personalnie nie opluło a jeśli myślisz że dawne AAA było dla mnie relikwia to się mylisz. Strony zmieniłem bo widziałem jak iski są tam przerabiane na ''złotówki''. 4,5 regionów wynajęte i ani iska za srp ani iska na inwestycje w sojusz. Gdzie ta kasa poszła ? W pizdu poszla ot co.
A co do LFN to mimo wszystko sądze iż był to dwa razy lepszy korp niż ROPL. Polecam zapoznać sie z własnym KB z miesiąca kiedy LFN wychodził z c0venu.
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=awards&y=2011&m=4
Top Killers 1,2,6,8 miejsce dla ówczesnych członków LFN.

Ty sie synek od ROPLi odstosunkuj bo to spoko ziomki sa :)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1141 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:07:12 »
Polecam zapoznać sie z własnym KB z miesiąca kiedy LFN wychodził z c0venu.
2011-05-08
Republika wtedy nawet nie siedziała w null, a mój char nie istniał ^-^
Wtedy zdaje się skupiała się na lataniu po high i wynajdowania nowych sposobów na zabicie miśków ;)

Właściwie możesz odciąć etap przed wejściem do c0venu, ponieważ od tamtego czasu jest to inna korporacja która zmieniła się po połączeniu się z innym polskim korpem ;)
A czasów w Yarr nie znam
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1142 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:18:08 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=241656




Gratki dla c0ffinu, jak za czasow podboju Esoterii  ;)

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1143 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:20:39 »
Nie mówie że ROPL jest chujowym korpem. Moim zdaniem ROPL pełen młodych graczy jeszcze aktywnych ma większy potencjał od np. Rave. Byle nobek jest lepszym kompanem z większym dpsem we flocie niż wylogowany CATfromCieszyn.
Natomiast podśmiewanie się z korpa który miał 53k killów samemu będąc w korpie z 7k jest troche uhm jak by to powiedzieć żeby nie urzywać wulgaryzmów... małe.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1144 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:25:18 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=241656




Gratki dla c0ffinu, jak za czasow podboju Esoterii  ;)
A teraz puchaty króliczku zastanów się gdzie c0ven i Dark. ma staging system, i zastanów się ponownie nad swoim postem.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1145 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:26:14 »
Właściwie możesz odciąć etap przed wejściem do c0venu, ponieważ od tamtego czasu jest to inna korporacja która zmieniła się po połączeniu się z innym polskim korpem ;)
A czasów w Yarr nie znam
Ja znam, bo bylem wtedy vice-ceo Yarrr and Co. W Roplach latala po null tylko jedna osoba, reszta siedziala w highsecu i robila misje l4, nigdy ich nawet nie poznalismy ^^

Nie mówie że ROPL jest chujowym korpem. Moim zdaniem ROPL pełen młodych graczy jeszcze aktywnych ma większy potencjał od np. Rave. Byle nobek jest lepszym kompanem z większym dpsem we flocie niż wylogowany CATfromCieszyn.
Natomiast podśmiewanie się z korpa który miał 53k killów samemu będąc w korpie z 7k jest troche uhm jak by to powiedzieć żeby nie urzywać wulgaryzmów... małe.
Widget byl wtedy topkillerem roku :) 700 jajek... Strzelanie do kapsul w czasie bitwy zamiast do primary to jednak wyjatkowe kurestwo.
RAVE mialo troche inny profil niz LFN, bylo raczej korpem indywidualistow, ja np. potrafilem sie czaic caly dzien pod stacja vaga w cloaku zeby zaliczyc jednego killa raciarki za pare B... Wiesz, liczy sie nie tylko ilosc, ale i jakosc...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1146 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:33:09 »
Widget byl wtedy topkillerem roku :) 700 jajek... Strzelanie do kapsul w czasie bitwy zamiast do primary to jednak wyjatkowe kurestwo.
RAVE mialo troche inny profil niz LFN, bylo raczej korpem indywidualistow, ja np. potrafilem sie czaic caly dzien pod stacja vaga w cloaku zeby zaliczyc jednego killa raciarki za pare B... Wiesz, liczy sie nie tylko ilosc, ale i jakosc...
Co do jakości. Widget na CTA w dykcie, CAT w cloaku w vadze pod stacja.

P.S. Widziałeś kiedyś dykte na CTA strzelającą do primary ?  http://hq.c0ven.pl/kb/?a=pilot_detail&plt_ext_id=239082430&view=ships_weapons

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1147 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:37:20 »
Co do jakości. Widget na CTA w dykcie, CAT w cloaku w vadze pod stacja.
Przyznaje sie, ze zdarzalo mi sie notorycznie omijac CTA, i latac w tym czasie solo (ale zawsze do wroga). Nie wytrzymuje dlugo ani na tytanie, ani napierdajac w struktury. Raz nawet jak sie lalismy z White Noise, to polecialem na drugi koniec mapy i zajebalem im w czasie CTA w homestystemie jumprightera solo bomberkiem, za co Tek sie na mnie wkurwil....
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1148 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:45:55 »
A teraz puchaty króliczku zastanów się gdzie c0ven i Dark. ma staging system, i zastanów się ponownie nad swoim postem.
Ciiiii, siedzimy w f4r i jesteśmy nieaktywnymi noobami przecież, jak może być inaczej :)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1149 dnia: Styczeń 22, 2014, 21:53:12 »
Ciiiii, siedzimy w f4r i jesteśmy nieaktywnymi noobami przecież, jak może być inaczej :)
Wiecej waszych w f4r niz w tej flocie  ;D

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1150 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:08:41 »
koszyk=gajwidzet??

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1151 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:09:01 »
Natomiast podśmiewanie się z korpa który miał 53k killów samemu będąc w korpie z 7k jest troche uhm jak by to powiedzieć żeby nie urzywać wulgaryzmów... małe.

Jakie znaczenie ma kur... ilość killi? A nabij sobie kolejne 53k afk w blobie, na zdrowie. Tylko czego to dowodzi?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1152 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:18:08 »
lol - rano się zastanawiałem kiedy się pojawi w topicu LFN   - to teraz pora na dready :D

//

epic thread :D

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1153 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:22:17 »
Jakie znaczenie ma kur... ilość killi? A nabij sobie kolejne 53k afk w blobie, na zdrowie. Tylko czego to dowodzi?
Aktywności i przydatności dla sojuszu Yolo.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1154 dnia: Styczeń 22, 2014, 22:24:30 »
lol - rano się zastanawiałem kiedy się pojawi w topicu LFN   - to teraz pora na dready :D

//

epic thread :D
Ja się zastanawiam kiedy bedzie o botach  lololo