Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1085 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:14:01 »

Anastaysia Antolare

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1086 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:14:59 »
c0ven alt detected :P

Nie jestem w c0venie. I nie zamierzam lecieć do nulla, chyba, że jakimś cudem będzie można tam żyć bez przywiązania do któregoś z bloków (poza regionami NPC).

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1087 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:17:08 »
Koszyk, ale to jest gra :)
Ja wiem, ze mozna stac slowcatem z wywalonymi sentry i robic obiad, zajmowac sie dziecmi, czy tez grac w czolgi.

Jednak czy taka rozgrywka nie mija sie z celem?
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1088 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:22:49 »
Teraz solary osiedliły się w querios zrobiły plusa z SW.

Szczerze co zrobiliscie DD/-A- ze ten plus, jak i wszystkie pozniejsze mial miejsce?

Poszukaj na pastebin, jest rozmowa macepa z mittanim  ::) jaki to SW jest zly i jak by ich sie zaorac przydalo - bo mu ludzie przestaja grac bo sova malo i ogolnie jak to sie nie lubia.

W ciagu 3 tyg zwrot o 180 stopni.


Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1089 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:28:22 »
Koszyk, ale to jest gra :)
Ja wiem, ze mozna stac slowcatem z wywalonymi sentry i robic obiad, zajmowac sie dziecmi, czy tez grac w czolgi.

Jednak czy taka rozgrywka nie mija sie z celem?

Jak by sie mijała to aktywność w twoim i każdym innym ally w czasie wojny leciała by na łeb. Jest na odwrót nawet u was. Ludzie się logują dołanczają do floty z własnej woli (wbrew powszechnej opini) i leca stać na gridzie przez x czasu. Kto co lubi i ewidentnie wieksześć lubi sov.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1090 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:31:25 »
doktryna to skutek nei przyczyna. Skoro jedna strona jest wstanie wystawić 2500-3000 ludzi a druga 1000-1500 to żeby zbalansować liczby trzeba użyć większych zabawek (żeby nei było to są liczby z hed).

W mniejszej skali różnice są mniejsze ale zasada jest ta sama. Bez cfc macie liczby dużo większe jako koalicja. Nie bardzo rozumiem o co tu chodzi. Blobowanie subcapami jest ok bo to rycerskie i sprawiedliwe natomiast rzucanie w dużej ilości slowcatów i superów już jest nie eleganckie i nie jest fair play

Ależ dokładnie odwrotnie. Jak wykazałem gdzieś ze 20 stron temu w tym temacie, w bitkach subcapsowych (typu "Head shot GE-" i przez kilka następnych dni) mieliśmy przewagę większą niż 10-15% JEDEN RAZ na pierwsze, intensywne przecież, 10 dni wojny. Wygraliśmy je wszystkie, aż do czasu KW-I6T kiedy slowcaty pod stacją powiedziały nam "Dzień dobry". CFC przylatywało jakimiś śmiecholotami, typu Harpie czy Bombery, żeby wyłapywać stragglersów z obu stron, czasem pomagając nam opędzić się od Waszych bomberów - ale to wszystko.

Also: "jako koalicja mamy większe liczby bez CFC"

http://raynor.cl/coalition.php

Kolega raczy błądzić: 15000 ludzi (SW + "Halloween") to nie jest "dużo więcej niż 27000 ludzi (N3 + PL).


Cytuj
Anthar zapewne pamiętasz że jak n3 poszło do fountain to musiało się zabierać bo solary zaczęły kopać na wschodzie. Teraz solary osiedliły się w querios zrobiły plusa z SW. Rzucenie wszystkiego na północ byłoby trochę głupie i nieodpowiedzialne. Nie ważne czy chcieliście atakować n3 czy nie zagrożenie było realne i nkt przy zdrowych zmysłach nie zacząłby ofensywy z odkrytymi plecami gdzie sporo pilotów nie ma nic do roboty

No to akurat niewątpliwie racja, chociaż mieliśmy niezłą polewkę po tym, jak nas zaatakowaliście po pół roku hurf-blurf że "N3 exists to destroy Goons", a potem szybciutko okazało się, że "eee tak tylko raz PGL chlapnął". ;)

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1091 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:32:46 »
stuff.

"Logujcie sie - darmowe kille 0 roboty, stawiasz archona wywalasz sentry dajesz assista , jak by co to bedziemy wolac tylko wlacz glosniki - jak by spadl carrier to zrefundujemy"
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1092 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:34:18 »
Ciesze sie , ze chociaz masz na tyle odwagi, ze nie zaprzeczasz ideii samej doktryny :)
+1
Ktorej niby, bo nie zabardzo?

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1093 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:37:32 »
"Logujcie sie - darmowe kille 0 roboty, stawiasz archona wywalasz sentry dajesz assista , jak by co to bedziemy wolac tylko wlacz glosniki - jak by spadl carrier to zrefundujemy"
No i to ludzie lubią. Ja temu winny nie jestem poprostu tak jest.
Mówie to z własnej perspektywy. W Ankou nikt nikogo nie ściga żeby podłączać sie pod flote slowcatów czy CTA wogule. Jest gostek w korpie co zrobił w zeszłym miechu 200 killów ceptorem i jakoś nikt mu zazłe nie ma że nie lata slowcatem. Jeden z bossów NC. natrzaskał w tym miechu 1000 killów w low seku i to napewno nie w Archonie. Nikt nikogo nie zmusza a jakoś sie liczby znajdują.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1094 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:37:48 »
Ależ dokładnie odwrotnie. Jak wykazałem gdzieś ze 20 stron temu w tym temacie, w bitkach subcapsowych (typu "Head shot GE-" i przez kilka następnych dni) mieliśmy przewagę większą niż 10-15% JEDEN RAZ na pierwsze, intensywne przecież, 10 dni wojny. Wygraliśmy je wszystkie, aż do czasu KW-I6T kiedy slowcaty pod stacją powiedziały nam "Dzień dobry". CFC przylatywało jakimiś śmiecholotami, typu Harpie czy Bombery, żeby wyłapywać stragglersów z obu stron, czasem pomagając nam opędzić się od Waszych bomberów - ale to wszystko.

Also: "jako koalicja mamy większe liczby bez CFC"

http://raynor.cl/coalition.php

Kolega raczy błądzić: 15000 ludzi (SW + "Halloween") to nie jest "dużo więcej niż 27000 ludzi (N3 + PL).


No to akurat niewątpliwie racja, chociaż mieliśmy niezłą polewkę po tym, jak nas zaatakowaliście po pół roku hurf-blurf że "N3 exists to destroy Goons", a potem szybciutko okazało się, że "eee tak tylko raz PGL chlapnął". ;)
Ze tez ci sie jeszcze chce... Przeciez to przypomina przekluwanie baniek mydlanych wypelnionych propaganda, jak tylko udowodnisz mu ze wierzy w glupoty, to zmieni temat i napompuje nowy balonik zapominajac o tych bzdurach, ktore glosil chwile wczesniej.....
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1095 dnia: Styczeń 22, 2014, 16:52:01 »
Nie jestem w c0venie. I nie zamierzam lecieć do nulla, chyba, że jakimś cudem będzie można tam żyć bez przywiązania do któregoś z bloków (poza regionami NPC).
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&plt_external_id=94095250
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=20921606
http://evewho.com/pilot/Maichin%20Civire

NO racja z c0venem wogle nic a nic nie masz wspólnego. Przepraszam za pomówienie.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1096 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:01:40 »
Hehe w tym ciastku N3 sa ally ktorych nigdy nie widzialem. Dokladnie taka sama sytuacja jak z liczeniem polnocy i poludnia kiedys. Ale nie wiem czemu nikt nie odpowie na moje zapytanie odnosnie wydokowania na gut fite jak przylatujemy do RUS/C0FF homesystemu o 19?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1097 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:10:47 »
Hehe w tym ciastku N3 sa ally ktorych nigdy nie widzialem.

No mogło się Wam pomylić o tych 12000 postaci, nie ma sprawy.

Cytuj
Dokladnie taka sama sytuacja jak z liczeniem polnocy i poludnia kiedys. Ale nie wiem czemu nikt nie odpowie na moje zapytanie odnosnie wydokowania na gut fite jak przylatujemy do RUS/C0FF homesystemu o 19?

To może byś chociaż sprawdził gdzie jest homesystem c0venu zanim zaczniesz zrzędzić, że nie wydokowujemy ze stacji na której nas nie ma? :)

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1098 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:12:37 »
Hehe w tym ciastku N3 sa ally ktorych nigdy nie widzialem. Dokladnie taka sama sytuacja jak z liczeniem polnocy i poludnia kiedys. Ale nie wiem czemu nikt nie odpowie na moje zapytanie odnosnie wydokowania na gut fite jak przylatujemy do RUS/C0FF homesystemu o 19?
Dlaczego mielibyście zrobić inaczej i nie wrzucić superów (nie swoich naturalnie) jak Kadeshi w momencie gdy grid zacząłby się Wam palić pod nogami?

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1099 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:19:46 »
Dlaczego mielibyście zrobić inaczej i nie wrzucić superów (nie swoich naturalnie) jak Kadeshi w momencie gdy grid zacząłby się Wam palić pod nogami?
Supery slabo strzelaja do subcapsow, drugiej czesci nie kumam  ;)

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1100 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:29:22 »
Ależ dokładnie odwrotnie. Jak wykazałem gdzieś ze 20 stron temu w tym temacie, w bitkach subcapsowych (typu "Head shot GE-" i przez kilka następnych dni) mieliśmy przewagę większą niż 10-15% JEDEN RAZ na pierwsze, intensywne przecież, 10 dni wojny. Wygraliśmy je wszystkie, aż do czasu KW-I6T kiedy slowcaty pod stacją powiedziały nam "Dzień dobry". CFC przylatywało jakimiś śmiecholotami, typu Harpie czy Bombery, żeby wyłapywać stragglersów z obu stron, czasem pomagając nam opędzić się od Waszych bomberów - ale to wszystko.

Also: "jako koalicja mamy większe liczby bez CFC"

http://raynor.cl/coalition.php

Kolega raczy błądzić: 15000 ludzi (SW + "Halloween") to nie jest "dużo więcej niż 27000 ludzi (N3 + PL).


No to akurat niewątpliwie racja, chociaż mieliśmy niezłą polewkę po tym, jak nas zaatakowaliście po pół roku hurf-blurf że "N3 exists to destroy Goons", a potem szybciutko okazało się, że "eee tak tylko raz PGL chlapnął". ;)

to ciastko jakieś dziwne jest. Darkspawn rly tego już nie ma? nulli tertius- sojusz dla altów? speaceship samurai? trochę tego więcej by się znalazło

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1101 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:29:25 »
Najważniejsze że w tej wojnie nie cierpią cywile na plantach... Że nie ma ludobójstw itp...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1102 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:34:04 »
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&plt_external_id=94095250
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=20921606
http://evewho.com/pilot/Maichin%20Civire

NO racja z c0venem wogle nic a nic nie masz wspólnego. Przepraszam za pomówienie.

Czekaj czekaj, bo teraz poziom abstrakcji mnie tak powalił że aż piszę w tym przepięknie rozwiniętym trolu wątku...

czy ja dobrze rozumiem że implikujesz że koleś jest altem C0ven który lata po 0.0, mimo tego że ta osoba napisała że obu rzeczy nie robi, na podstawie killa w HISECU na charze który choć w momencie killa nie był, teraz jest w C0ven (dołączył 2 tyg po wspomnianym killu, wczesniej nigdy nie bedac w C0ven) a który wygląda na nieudaną próbe podpuszczenia noobka kopiącego w hi - zwłaszcza że to istotne ogniwo łańcucha DOKŁADNIE tym się zajmowało PRZYNAJMNIEJ przez dwa poprzedzedzające wejście do C0ven  miesiące?
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&view=kills&plt_id=1699973&m=12&y=2013
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&view=kills&plt_id=1699973&m=11&y=2013

To już nie jest spin i propaganda, to jest dowód na to że wam na TSie podprogowo piorą mózgi  8) :o ;D :D >:D


[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1103 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:36:41 »
http://evemaps.dotlan.net/alliance/Darkspawn. to raz
Dwa: Against all Anomalies, SE, Enemy Unknown to też alt/rent-alianse. Nawet przy 10% różnicy po obu stronach nie zmienia to w żaden sposób. No i dochodzą TEST, którzy nie są uwzględnieni tutaj.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1104 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:38:33 »
SOMAD

Czekaj czekaj . Czy ty implikujesz że gostek z rave próbował zgankować górnika ibisem ?  :) ;) :D ;D :o 8) ??? :'( >:D

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1105 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:43:00 »
Czekaj czekaj, bo teraz poziom abstrakcji mnie tak powalił że aż piszę w tym przepięknie rozwiniętym trolu wątku...

czy ja dobrze rozumiem że implikujesz że koleś jest altem C0ven który lata po 0.0, mimo tego że ta osoba napisała że obu rzeczy nie robi, na podstawie killa w HISECU na charze który choć w momencie killa nie był, teraz jest w C0ven (dołączył 2 tyg po wspomnianym killu, wczesniej nigdy nie bedac w C0ven) a który wygląda na nieudaną próbe podpuszczenia noobka kopiącego w hi - zwłaszcza że to istotne ogniwo łańcucha DOKŁADNIE tym się zajmowało PRZYNAJMNIEJ przez dwa poprzedzedzające wejście do C0ven  miesiące?
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&view=kills&plt_id=1699973&m=12&y=2013
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&view=kills&plt_id=1699973&m=11&y=2013

To już nie jest spin i propaganda, to jest dowód na to że wam na TSie podprogowo piorą mózgi  8) :o ;D :D >:D
Operation Treadstone

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1106 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:43:56 »
Czekaj czekaj . Czy ty implikujesz że gostek z rave próbował zgankować górnika ibisem ?  :) ;) :D ;D :o 8) ??? :'( >:D

Nie, implikuje że (i) gostek nie był wtedy w Rave; (ii) dał się zgankować podprowadzając coś z puszki "battle-kopacza", tylko kopacz dał ciała i zabił Ibisa zamiast większego statku.

Wy serio myślicie, że robienie z siebie idiotów jest cool czy należycie do jakiejś Space-Komisji Macierewicza, która z dowolnych przesłanek wyciągnie wniosek, że trotyl c0ven był w to zamieszany?

Goomich

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1107 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:44:47 »
Niestety w tych czasach już chyba nie można liczyć na wyrównane walki, które przynoszą najwięcej radości i adrenalinki...

Pińcet slowów vs pińcet dredów, to dosyć wyrównana walka średniej wielkości  gangów. :P

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1108 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:46:11 »
Wrócił Xeowar wróciły epitety.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1109 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:51:10 »
Czekaj czekaj . Czy ty implikujesz że gostek z rave próbował zgankować górnika ibisem ?  :) ;) :D ;D :o 8) ??? :'( >:D

H mnie obchodzi co próbował zrobić, może sobie chciał coś testować - zwłaszcza że członkiem RAVE został 27.12 a ta akcja byla 14.12.... Rozumiem że wg Ciebie dyskusja oznacza kontrowanie argumentow bezsenownymi i bezcelowymi tekstami których skład to 90% brednie a 10% to insynuacje, ale na tej zasadzie to pewnie ty też jesteś altem kogós z C0ven. Na pewno zabiles jakiegos chara ktory pozniej byl w C0ven w dziwnych okolicznosciach. Nawet bym to sprawdzil z ciekawosci, ale żaden Koszyk nie istnieje w grze, więc chyba nawet Ci jaj brak żeby się przedstawić na forum jak już szczekasz.

Wrócił Xeowar wróciły epitety.

Epitety ??? LOL jakie?? Że wam piorą mózgi? To w tym poście piszę o braku jaj a nie w poprzednim, co nadal nie jest epitetem....
Na wypadek gdybyś nie rozumiał słów których używam to w poprzednim poście nic nie implikowałem personalnie do Ciebie, a w tym implikuje ze jestes typowym strachliwym forum wariorem ktory boi sie przyznac jak sie nazywa w grze, nie mowiac o RLu. I to są epitety :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1110 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:54:47 »
Koszyk wyjada ser z pierogow. <--- to jest epitet, serozerca. Podaje tylko dla przykladu.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1111 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:59:22 »
Koszyk wyjada ser z pierogow. <--- to jest epitet, serozerca. Podaje tylko dla przykladu.

Nie mieszaj Cat, bo sie zgubi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Epitet

Koszyk wyjada ser z pierogów << insynuacja, obelga, może kłamstwo
Serożerca << epitet

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1112 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:00:37 »
Xeowar. Byłeś pierwszy który implikował mi bycie volksdeutschem poczym twój members zaczął porównywać mnie do zbrodniarzy wojennych. Wróciłeś, rzuciłeś negatywny tekst po czym dowiedziałem się że jestem idiotą od gościa kóry wydawał sie wyważony w swoich opiniach od samego początku. Tak wiec TAK wróciłes i sie zaczyna.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1113 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:10:23 »
Taaa, faktycznie założyłem ten temat, i jestem najczęstszym jego posterem. Mam wyważone opinie, natomiast nie wyrażam ich tutaj, bo są ignorowane (posta z trollem wyciągnąłeś, a na wyważonego 0 reakcji), więc tutaj czasem sobie zatroluję jak już ktoś pierdolnie coś tak durnego że się mózg lasuje i post sie sam pisze ;)

Aby się wykazać znowu znikam, już Ci nie stroluje więcej trola...

PS Na kogos kto pluje na C0ven od petów, ruskich, nieudaczników i debili jesteś zaskakująco wyczulony na epitety.
PS2 Nadal nie podałeś api...

Sent from my GT-I8750 using Board Express

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1114 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:22:44 »
API nie podam bo i po co . Eve who polecam jak jesteś bardzo ciekawy mojego nicka. Pluć też nie plułem chyba że po pojedyńczych ludziach którzy opluli mnie wcześniej. C0ven traktuje jak przeciwnika w grze a nie wroga dożywotniego. To że sie różnimy w opiniach no cóż, to nie PRL żebym musiał sie zgadzać ze wszystkim co tu piszą.

P.S. Dziekuje z góry za opuszczenie tego wątku. I polecam zajęcie się godziną 6tą naprawde nie zdrowe jest podejście membersów do Ciebie.
P.S.2 Nie miałem Ciebie na myśli Xeowar mówiąc o wyważonej opini tylko Isengrima.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2014, 18:32:21 wysłana przez Koszyk »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1115 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:36:15 »
C0ven traktuje jak przeciwnika w grze a nie wroga dożywotniego.
To nie Tobie zawoxowalismy kiedys machariela z Unseenami?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1116 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:38:20 »
To nie Tobie zawoxowalismy kiedys machariela z Unseenami?

to nie waszej luźnej koalicji spało 395 dredów kilka dni temu? wiem wiem to propaganda


tak a propo z konia czyli propagandy i prania mózgu:
1000 Sub-Capitals
 700 Dreads
 220 + Supers
 100 + Titans

N3/PL formed:
 350 Carriers
 116 Supers
 30 Titans
 100? Sup-capitals

oficjalne info o liczbach w HED-GP by AAA ale i tak to jest lepsze:
 We lost HED, had great form up and really put our best foot forward here. We have a long war ahead of us but losing due to CCP is not a lost at all. Lets keep going, tighten up our defenses and fix issues before they bite us again.

400 dredów? jak spadły na lagu to tak jakby nie spadły wcale :D


dawajcie jeszcze to info o propagandzie i praniu mózgów. Hipokryzja bijąca z waszego podwórka jestylko mniejsza od waszego ego
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2014, 18:44:51 wysłana przez azell »

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1117 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:39:07 »
To nie Tobie zawoxowalismy kiedys machariela z Unseenami?
Eve who, corp The Ankou i se poszukaj koszyka. A jak już znajdziesz to wklej killa machariela z Unseenami. No chyba że taki nie istnieje.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1118 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:42:03 »
Eve who, corp The Ankou i se poszukaj koszyka. A jak już znajdziesz to wklej killa machariela z Unseenami. No chyba że taki nie istnieje.
Nie no wlasnie pytam, bo pamietam tylko ze to byl jakis forumowo/polishowy warrior, tak mi sie jakos skojarzylo.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #1119 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:44:19 »
Żle Ci się skojarzyło.